Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

13 września 2013 r.
13:12
Edytuj ten wpis

Gospoda u Kowalskich w Lublinie. Recenzja

18 18 A A
Gospoda u Kowalskich w Lublinie
Gospoda u Kowalskich w Lublinie

To chyba pierwsza restauracja w Lublinie sygnowana nazwiskiem właścicieli, którzy starają się, żeby w rodzinnej atmosferze można było zjeść dobrze i zapłacić rozsądny rachunek. A ceny są rewelacyjne. Schabowy z kapustą za 11 zł, karczek w tej samej cenie, pierś z kurczaka 10 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gospoda mieści się tuż przy ruchliwej trasie, z kameralnego ogródka widać pędzące samochody. W stylizowanym na mały dworek budynku schowane są zaciszne miejsca, sympatyczna obsługa z troską dba o klienta. A jak z jedzeniem?

Na dobry początek zamówiliśmy "Śledzia w oleju” za 6 zł i "Camembert z żurawiną na sałatach” za 8 zł. Już na pierwszy rzut oka widać, że potrawy są bardzo świeże. Śledź z łagodną cebulą i pysznym olejem był super. Camembert okryty zbyt grubą panierką spoczywał na łożu z soczystych, zielonych sałat i plastrów pachnącej pomarańczy. Brawo.

Zamówiliśmy "Żurek z jajkiem i kiełbasą” za 4 zł oraz "Zupę z królika” za 6 zł. O ile żurek był zdecydowanie za słony, to zupa z królika podana jako zupa dnia, była fantastyczna. Delikatne mięso, świeże warzywa, domowe kluseczki – we wspomnieniach wrócił do mnie smak rodzinnej Galicji. Brawo, brawo.

Na drugie M. zamówiła sobie "Naleśnik Kowalskiego” (słodka polędwiczka wieprzowa ukryta w naleśniku, zapieczonym pod serową kołderką, z aksamitnym borowikowym sosem) za 25 zł. Ja "Golonkę marynowaną i pieczoną w piwie” za 18 zł. Chrzan z musztardą wymieniłem na zasmażaną kapustę i zaczęło się oczekiwanie. Kiedy kelnerka wniosła golonkę i postawiła na stoliku oniemiałem z wrażenia. W golonce wiadomo: najlepsza jest chrupiąca skórka. Z golonki od Kowalskich sterczała sierść. Jej obfitość zaskoczyła nawet kelnerkę. Państwo Kowalscy powinni natychmiast wysłać szefa kuchni na kurs do zakładu fryzjerskiego. Szkoda słów. A co ze smakiem? Kiedy udało się rozciąć skórę ogromnej zresztą golonki i spróbować mięsa, okazało się że jest soczyste, doskonale zamarynowane, pachnące. I co z tego, skoro w gardle, co rusz stawało wspomnienie ostrej sierści. Z rozpaczy zamówiłem piwo ryżowe i pszeniczne (po 7 zł); żeby znieczulić wspomnienia.

Naleśnik Kowalskiego podano na żeliwnej patelni. W środku kryła się doskonale przyrządzona polędwiczka, podzielona na cztery porcje. Na języku czuliśmy aromat miodu, świeżo mielony pieprz i nuty ziołowe. Ciasto było bardzo dobre, ale jeszcze lepsze były borowiki w śmietanowym sosie. Kucharzom należą się wyrazy uznania.

Na deser M. zamówiła "Delikatny serniczek z rodzynkami” za 8 zł. A ja nabrałem ochoty na skosztowanie pierogów, na które do Kowalskich jeździ bardzo dużo klientów. Za 10 zł dostałem mix smaków. Ruskie były "jak u mamy”, ze szpinakiem tylko dobre, z mięsem bardzo dobre – a z kapustą i grzybami – celujące. Delikatne, cieniutkie ciasto i świeżutkie farsze plus duże skwarki z wędzonego boczku – to muszę powtórzyć. I to nieraz.

Nasza ocena? Zapłaciliśmy 108 zł. Cztery gwiazdki za świeże, pyszne jedzenie – polecamy, bo warto tam jadać i warto zaprosić przyjaciół.

Nasza ocena: Cztery gwiazdki (na pięć).

Gospoda u Kowalskich w Lublinie

Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 85, tel. 81 740 11 22
Czynne od 9 do 22
Można płacić kartą

Zobacz więcej naszych recenzji: Przewodnik po restauracjach Lubelszczyzny


Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krzysiek / 10 stycznia 2015 o 18:21
0

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Byliśmy ze znajomymi na balu sylwestrowym i jeszcze w życiu nie byłem na gorszej imprezie. Nie było dosłownie nic do jedzenia, ludzie byli głodni. Na ciepłe dania czekało się nie wiadomo ile a jak już podali to takie porcje że nikt nic nie poczuł.
Zimnych przystawek na cały stół było tyle rzucone że może najadła by sie z jedna osoba przy stole gdyby to wszystko zjadła sama a nie stół ludzi gdzie przy każdym było przeważnie ok 10 osób. Co roku na sylwestra chodziliśmy po różnych lokalach w podobnej cenie za bal i w życiu nie byliśmy na gorszym niż tutaj.

Nie polecam nikomu !

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Byliśmy ze znajomymi na balu sylwestrowym i jeszcze w życiu nie byłem na gorszej imprezie. Nie było dosłownie nic do jedzenia, ludzie byli głodni. Na ciepłe dania czekało się nie wiadomo ile a jak już podali to takie porcje że nikt nic nie poczuł.
Zimnych przystawek na cały stół było tyle rzucone że może najadła by sie z jedna osoba przy stole gdyby to wszystko zjadła sama a nie stół ludzi gdzie przy każdym było przeważnie ok 10 osób. Co roku na sylwestra chodziliśmy po różnych lokalach w podobne... rozwiń

Avatar
Magda / 7 marca 2014 o 10:53
0

Gospoda u Kowalskich pozytywnie mnie zaskoczyła. Zupa Neapolitańska swoim niesamowitym smakiem powaliła mnie na kolana, a pierogi ruskie przeniosły mnie do lat dziecięcych. Pyszne jedzenie, widać, że świeże. Porcje porównując z ceną duże. Pozytywnie zaskoczyła mnie przystawka zaserwowana przed podaniem zupy. Obsługa bardzo miła, troszcząca się o klienta. Polecam!!!

Avatar
Pan Edward Kalisz / 18 grudnia 2013 o 21:17
0

Witam .

Odradzam tą Gospodę , ponieważ byłem na Abramowickiej , lokal fajny , obsługa też , ale Pan Manager hamowaty .... smierdzący alkoholem ! tragedia ! Żeby takich pracowników zatrudniać ??? Skandal ....

Avatar
Homo sapiens / 11 grudnia 2013 o 00:21
0

Ja pozwolę sobie zacytować siebie z gastronautów (nadmienię, że wcześniej miałem bardzo dobre doświadczenia z ta restauracją):

W Gospodzie u Kowalskich bywałem dość często - niemal zawsze gdy byłem w tej części miasta i dopadał mnie głód. Jedzenie jest smaczne, świeże i w dobrych cenach.
Ostatnio jednak zamawianie jednego z moich ulubionych dań - golonki - zaczyna przypominać loterię. Nie, nie mogę powiedzieć, że jest zła. W najgorszym przypadku była poprawna, choć czasem trafia się wybitna. Przypuszczać można, że zależy to od kucharza, który danego dnia pracuje.

Jednak dzisiejsza wizyta w gospodzie nie była przyjemna, stąd też czuję się zobowiązany uprzedzić Szanownych Gastronautów, aby przed złożeniem zamówienia dokładnie wypytali kelnerkę o ceny potraw. Okazuje się bowiem, że te w karcie wcale nie muszą odpowiadać rzeczywistości. Do rzeczy:

Jako, że w porze obiadowej byłem wraz z synem w okolicy, postanowiliśmy posilić się w gospodzie. Zupą dnia (w karcie po 6 zł) był barszcz ukraiński. Zamówiliśmy po porcji. Barszcz okazał się bardzo smaczny, świeży, treściwy - brawo! Na drugie placek węgierski (18 zł za słuszną porcję). Owszem, smaczny. Daleko mu jednak do placków, którymi zajadaliśmy się tam latem i jesienią. Do tej pory więc całkiem nieźle. Zgrzyt pojawił się podczas regulowania rachunku - zamiast 48 zł na paragonie widniała kwota 56 zł. Na moje zdziwienie kelnerka odparła, że "tak, zupa dnia to faktycznie 6 zł (jak w karcie), ale dziś zupą dnia jest barszcz, a barszcz normalnie kosztuje 9 zł, więc tak nabiłam na kasie". Na uwagę, że powinna o tym poinformować przyjmując zamówienie, aby nie wprowadzać klienta w błąd, nie odpowiedziała nawet zwykłym "przepraszam".

Cóż, szkoda bo jedzenie przyzwoite, ale jeśli właściciel będzie tolerował takie praktyki personelu, to grono klientów szybko może się skurczyć. Nie chodzi tu o te kilka złociszy, ale o zasady. Ja zastanowię się dziesięć razy zanim ponownie wybiorę się tam coś przekąsić.

Szkoda...

Ja pozwolę sobie zacytować siebie z gastronautów (nadmienię, że wcześniej miałem bardzo dobre doświadczenia z ta restauracją):

W Gospodzie u Kowalskich bywałem dość często - niemal zawsze gdy byłem w tej części miasta i dopadał mnie głód. Jedzenie jest smaczne, świeże i w dobrych cenach.
Ostatnio jednak zamawianie jednego z moich ulubionych dań - golonki - zaczyna przypominać loterię. Nie, nie mogę powiedzieć, że jest zła. W najgorszym przypadku była poprawna, choć czasem trafia się wybitna. Przypuszczać można, że zależy to od... rozwiń

Avatar
Natalia / 10 grudnia 2013 o 14:58
0

Skuszona recenzją, że tanio i dobrze pojechałam, ale się zawiodłam!!

Cały płaszcz śmierdział mi po wizycie zapachem frytury! Wcale tanio nie jest, piwo 8 zł, zupy po 8 zł, golonka tak chwalona okazała się niesmaczna, nieprzyprawiona. Obsługa zamotana, kelnerka nie pamiętała, co kto zamawiał, a na koniec doliczyła nam do rachunku coś czego nie zamawialiśmy.

Zamówiłam naleśnik szefa z polędwiczkami, które okazały się wysuszone, całość pływała w sosie beszamelowym, miały być w nim podgrzybki, naliczyłam 3 sztuki. Jedynie filet z kurczaka był dobry, ale już ziemniaki do niego wysuszone na wiór, miały być też podpieczone a nie były.

Rachunek wyniósł z napojami prawie 130zł!! Nie polecam, za tą cenę można lepiej zjeść, a miało być tak domowo, a cena nieadekwatna do jakości.

Skuszona recenzją, że tanio i dobrze pojechałam, ale się zawiodłam!!

Cały płaszcz śmierdział mi po wizycie zapachem frytury! Wcale tanio nie jest, piwo 8 zł, zupy po 8 zł, golonka tak chwalona okazała się niesmaczna, nieprzyprawiona. Obsługa zamotana, kelnerka nie pamiętała, co kto zamawiał, a na koniec doliczyła nam do rachunku coś czego nie zamawialiśmy.

Zamówiłam naleśnik szefa z polędwiczkami, które okazały się wysuszone, całość pływała w sosie beszamelowym, miały być w nim podgrzybki, naliczyłam 3 sztuki. Jedynie filet ... rozwiń

Avatar
Kingulinek / 30 listopada 2013 o 22:02
0
Byliśmy dziś na obiedzie.Pierogi ruskie zimne, żeberka też.Frytki i ryba bardzo dobre.Ale rewelacji nie ma.
Avatar
waldek / 9 października 2013 o 17:22
0

Pan Szulim tak ocenia jak zje. a ponieważ ocenia tylko w tych knajpach gdzie dadza mu za darmo zjeść, jak nie daja zjeść za darmo to nie przychodzi lub bardzo krytycznie ocenia...... czasami ratuje sie głupkowatym blogiem... pozdrawiam

Avatar
Mmmmmm / 8 października 2013 o 18:22
0
Bo zupa jak mozn przeczytac wyzej byla podana jako zupa dnia wiec nie mozna jej na codzien spotkac a zur tak tani bo pewnie byla mniejsza porcja a pierogi ze szpinakiem maja w ulotce z cateringiem wiec pewnie dlatego zostaly podane
Avatar
lola / 25 września 2013 o 16:44
0

zachęcona tą recenzją pojechałam do tej knajpy, po pierwsze żurek kosztuje tam 7 zł, , pierogów ze szpinakiem w nie ma w karcie, zupy z królika też nie....

Avatar
sąsiad / 21 września 2013 o 20:03
0

Avatar
Krzysiek / 10 stycznia 2015 o 18:21
0

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Byliśmy ze znajomymi na balu sylwestrowym i jeszcze w życiu nie byłem na gorszej imprezie. Nie było dosłownie nic do jedzenia, ludzie byli głodni. Na ciepłe dania czekało się nie wiadomo ile a jak już podali to takie porcje że nikt nic nie poczuł.
Zimnych przystawek na cały stół było tyle rzucone że może najadła by sie z jedna osoba przy stole gdyby to wszystko zjadła sama a nie stół ludzi gdzie przy każdym było przeważnie ok 10 osób. Co roku na sylwestra chodziliśmy po różnych lokalach w podobnej cenie za bal i w życiu nie byliśmy na gorszym niż tutaj.

Nie polecam nikomu !

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Byliśmy ze znajomymi na balu sylwestrowym i jeszcze w życiu nie byłem na gorszej imprezie. Nie było dosłownie nic do jedzenia, ludzie byli głodni. Na ciepłe dania czekało się nie wiadomo ile a jak już podali to takie porcje że nikt nic nie poczuł.
Zimnych przystawek na cały stół było tyle rzucone że może najadła by sie z jedna osoba przy stole gdyby to wszystko zjadła sama a nie stół ludzi gdzie przy każdym było przeważnie ok 10 osób. Co roku na sylwestra chodziliśmy po różnych lokalach w podobne... rozwiń

Avatar
Magda / 7 marca 2014 o 10:53
0

Gospoda u Kowalskich pozytywnie mnie zaskoczyła. Zupa Neapolitańska swoim niesamowitym smakiem powaliła mnie na kolana, a pierogi ruskie przeniosły mnie do lat dziecięcych. Pyszne jedzenie, widać, że świeże. Porcje porównując z ceną duże. Pozytywnie zaskoczyła mnie przystawka zaserwowana przed podaniem zupy. Obsługa bardzo miła, troszcząca się o klienta. Polecam!!!

Avatar
Pan Edward Kalisz / 18 grudnia 2013 o 21:17
0

Witam .

Odradzam tą Gospodę , ponieważ byłem na Abramowickiej , lokal fajny , obsługa też , ale Pan Manager hamowaty .... smierdzący alkoholem ! tragedia ! Żeby takich pracowników zatrudniać ??? Skandal ....

Avatar
Homo sapiens / 11 grudnia 2013 o 00:21
0

Ja pozwolę sobie zacytować siebie z gastronautów (nadmienię, że wcześniej miałem bardzo dobre doświadczenia z ta restauracją):

W Gospodzie u Kowalskich bywałem dość często - niemal zawsze gdy byłem w tej części miasta i dopadał mnie głód. Jedzenie jest smaczne, świeże i w dobrych cenach.
Ostatnio jednak zamawianie jednego z moich ulubionych dań - golonki - zaczyna przypominać loterię. Nie, nie mogę powiedzieć, że jest zła. W najgorszym przypadku była poprawna, choć czasem trafia się wybitna. Przypuszczać można, że zależy to od kucharza, który danego dnia pracuje.

Jednak dzisiejsza wizyta w gospodzie nie była przyjemna, stąd też czuję się zobowiązany uprzedzić Szanownych Gastronautów, aby przed złożeniem zamówienia dokładnie wypytali kelnerkę o ceny potraw. Okazuje się bowiem, że te w karcie wcale nie muszą odpowiadać rzeczywistości. Do rzeczy:

Jako, że w porze obiadowej byłem wraz z synem w okolicy, postanowiliśmy posilić się w gospodzie. Zupą dnia (w karcie po 6 zł) był barszcz ukraiński. Zamówiliśmy po porcji. Barszcz okazał się bardzo smaczny, świeży, treściwy - brawo! Na drugie placek węgierski (18 zł za słuszną porcję). Owszem, smaczny. Daleko mu jednak do placków, którymi zajadaliśmy się tam latem i jesienią. Do tej pory więc całkiem nieźle. Zgrzyt pojawił się podczas regulowania rachunku - zamiast 48 zł na paragonie widniała kwota 56 zł. Na moje zdziwienie kelnerka odparła, że "tak, zupa dnia to faktycznie 6 zł (jak w karcie), ale dziś zupą dnia jest barszcz, a barszcz normalnie kosztuje 9 zł, więc tak nabiłam na kasie". Na uwagę, że powinna o tym poinformować przyjmując zamówienie, aby nie wprowadzać klienta w błąd, nie odpowiedziała nawet zwykłym "przepraszam".

Cóż, szkoda bo jedzenie przyzwoite, ale jeśli właściciel będzie tolerował takie praktyki personelu, to grono klientów szybko może się skurczyć. Nie chodzi tu o te kilka złociszy, ale o zasady. Ja zastanowię się dziesięć razy zanim ponownie wybiorę się tam coś przekąsić.

Szkoda...

Ja pozwolę sobie zacytować siebie z gastronautów (nadmienię, że wcześniej miałem bardzo dobre doświadczenia z ta restauracją):

W Gospodzie u Kowalskich bywałem dość często - niemal zawsze gdy byłem w tej części miasta i dopadał mnie głód. Jedzenie jest smaczne, świeże i w dobrych cenach.
Ostatnio jednak zamawianie jednego z moich ulubionych dań - golonki - zaczyna przypominać loterię. Nie, nie mogę powiedzieć, że jest zła. W najgorszym przypadku była poprawna, choć czasem trafia się wybitna. Przypuszczać można, że zależy to od... rozwiń

Avatar
Natalia / 10 grudnia 2013 o 14:58
0

Skuszona recenzją, że tanio i dobrze pojechałam, ale się zawiodłam!!

Cały płaszcz śmierdział mi po wizycie zapachem frytury! Wcale tanio nie jest, piwo 8 zł, zupy po 8 zł, golonka tak chwalona okazała się niesmaczna, nieprzyprawiona. Obsługa zamotana, kelnerka nie pamiętała, co kto zamawiał, a na koniec doliczyła nam do rachunku coś czego nie zamawialiśmy.

Zamówiłam naleśnik szefa z polędwiczkami, które okazały się wysuszone, całość pływała w sosie beszamelowym, miały być w nim podgrzybki, naliczyłam 3 sztuki. Jedynie filet z kurczaka był dobry, ale już ziemniaki do niego wysuszone na wiór, miały być też podpieczone a nie były.

Rachunek wyniósł z napojami prawie 130zł!! Nie polecam, za tą cenę można lepiej zjeść, a miało być tak domowo, a cena nieadekwatna do jakości.

Skuszona recenzją, że tanio i dobrze pojechałam, ale się zawiodłam!!

Cały płaszcz śmierdział mi po wizycie zapachem frytury! Wcale tanio nie jest, piwo 8 zł, zupy po 8 zł, golonka tak chwalona okazała się niesmaczna, nieprzyprawiona. Obsługa zamotana, kelnerka nie pamiętała, co kto zamawiał, a na koniec doliczyła nam do rachunku coś czego nie zamawialiśmy.

Zamówiłam naleśnik szefa z polędwiczkami, które okazały się wysuszone, całość pływała w sosie beszamelowym, miały być w nim podgrzybki, naliczyłam 3 sztuki. Jedynie filet ... rozwiń

Avatar
Kingulinek / 30 listopada 2013 o 22:02
0
Byliśmy dziś na obiedzie.Pierogi ruskie zimne, żeberka też.Frytki i ryba bardzo dobre.Ale rewelacji nie ma.
Avatar
waldek / 9 października 2013 o 17:22
0

Pan Szulim tak ocenia jak zje. a ponieważ ocenia tylko w tych knajpach gdzie dadza mu za darmo zjeść, jak nie daja zjeść za darmo to nie przychodzi lub bardzo krytycznie ocenia...... czasami ratuje sie głupkowatym blogiem... pozdrawiam

Avatar
Mmmmmm / 8 października 2013 o 18:22
0
Bo zupa jak mozn przeczytac wyzej byla podana jako zupa dnia wiec nie mozna jej na codzien spotkac a zur tak tani bo pewnie byla mniejsza porcja a pierogi ze szpinakiem maja w ulotce z cateringiem wiec pewnie dlatego zostaly podane
Avatar
lola / 25 września 2013 o 16:44
0

zachęcona tą recenzją pojechałam do tej knajpy, po pierwsze żurek kosztuje tam 7 zł, , pierogów ze szpinakiem w nie ma w karcie, zupy z królika też nie....

Avatar
sąsiad / 21 września 2013 o 20:03
0

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 0 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 0

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 25 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 9

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 7 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!