Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 grudnia 2016 r.
18:24

Dzień górnika w Bogdance. Uroczystości barbórkowe (zdjęcia)

51 13 A A

W sobotę załoga kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka świętowała tradycyjną barbórkę. Uroczysta akademia odbyła się w cechowni w Bogdance.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

A już w poniedzialek o godz. 13.15 z górnikami w cechowni spotka się Prezydent RP Andrzej Duda.

Tego samego dnia prezydent zobaczy się też z mieszkańcami Łęcznej w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Jaśminowej. Początek tego spotkania o godz. 16.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 marca 2017 r. o 16:21
Tak jak za Komuny odznaczają się medalami...
Avatar
antyKOD / 13 grudnia 2016 r. o 16:33
Dobre wieści dla górników :)  górnik zarządza teraz lubelską onkologią  a co na to chorzy???
Avatar
kazek / 5 grudnia 2016 r. o 23:06
swąd komuny zmieszany ze związkami kończywszy na szlachcie = górnictwo
Avatar
Jacenty / 5 grudnia 2016 r. o 18:30
Mordy (pardon twarze) w większości te same co roku zadowolone z odznaczeń. W zeszłym roku szukali ludzi do zwolnień na siłę wypychali z zakładu młodych na umowach tymczasowych. A na tych zdjęciach połowa ludzi odbierająca ordery to kierownicy, nadsztygarzy i związkowcy z uprawnieniami emerytalnymi i dalej na etacie kopalni. Zero wstydu.
Avatar
Dolniak / 5 grudnia 2016 r. o 10:53
M. Fo.... no taki bur... że hejjj
Avatar
sztygar / 5 grudnia 2016 r. o 09:56
górnik bez sztygara to jak żołnierz bez oficera , więc nie mieszaj do tego Boga tylko idż do szkoły i też będziesz miał szansę zostać osobą dozoru . marsze ONR-u tego ci nie zapewnią
Avatar
aurora / 5 grudnia 2016 r. o 08:52
Już naczelnik lenin mawiał "KAŻDEMU WEDŁUG POTRZEB".Żołądki wszyscy mamy jednakowe.To masz na myśli podwykonawco?
Avatar
z firmy podwykonawczej ... / 4 grudnia 2016 r. o 23:50
....a ja znam takich co to mieli wolną szychtę a do kościoła nie poszli. Dzwoniłem do sztygara to mnie opluł przez telefon. Będą mieli odwagę spotkać naszego Prezydenta i cieszyć się z wizyty w naszym mieście z reszta wszystkich uczciwych Polaków? A o sztygarze porozmawiam z odpowiednimi przedstawicielami! Dobrzy Polacy muszą robić za grosze bo te na etatach spijają wszelka śmietankę, ale nam dojścia nie dają. Wreszcie się to zmieni bo każdy ma takie same brzuchy i rodziny. Bóg honor i ojczyzna
Avatar
Pracownik / 4 grudnia 2016 r. o 22:44
Przeciez jak w mundurze to nie znaczy ze nie pracuje na dole..
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 22:33
sami "górnicy" na tych fotkach. a gdzie są "dolnicy" ? ?
Avatar
Gość / 12 marca 2017 r. o 16:21
Tak jak za Komuny odznaczają się medalami...
Avatar
antyKOD / 13 grudnia 2016 r. o 16:33
Dobre wieści dla górników :)  górnik zarządza teraz lubelską onkologią  a co na to chorzy???
Avatar
kazek / 5 grudnia 2016 r. o 23:06
swąd komuny zmieszany ze związkami kończywszy na szlachcie = górnictwo
Avatar
Jacenty / 5 grudnia 2016 r. o 18:30
Mordy (pardon twarze) w większości te same co roku zadowolone z odznaczeń. W zeszłym roku szukali ludzi do zwolnień na siłę wypychali z zakładu młodych na umowach tymczasowych. A na tych zdjęciach połowa ludzi odbierająca ordery to kierownicy, nadsztygarzy i związkowcy z uprawnieniami emerytalnymi i dalej na etacie kopalni. Zero wstydu.
Avatar
Dolniak / 5 grudnia 2016 r. o 10:53
M. Fo.... no taki bur... że hejjj
Avatar
sztygar / 5 grudnia 2016 r. o 09:56
górnik bez sztygara to jak żołnierz bez oficera , więc nie mieszaj do tego Boga tylko idż do szkoły i też będziesz miał szansę zostać osobą dozoru . marsze ONR-u tego ci nie zapewnią
Avatar
aurora / 5 grudnia 2016 r. o 08:52
Już naczelnik lenin mawiał "KAŻDEMU WEDŁUG POTRZEB".Żołądki wszyscy mamy jednakowe.To masz na myśli podwykonawco?
Avatar
z firmy podwykonawczej ... / 4 grudnia 2016 r. o 23:50
....a ja znam takich co to mieli wolną szychtę a do kościoła nie poszli. Dzwoniłem do sztygara to mnie opluł przez telefon. Będą mieli odwagę spotkać naszego Prezydenta i cieszyć się z wizyty w naszym mieście z reszta wszystkich uczciwych Polaków? A o sztygarze porozmawiam z odpowiednimi przedstawicielami! Dobrzy Polacy muszą robić za grosze bo te na etatach spijają wszelka śmietankę, ale nam dojścia nie dają. Wreszcie się to zmieni bo każdy ma takie same brzuchy i rodziny. Bóg honor i ojczyzna
Avatar
Pracownik / 4 grudnia 2016 r. o 22:44
Przeciez jak w mundurze to nie znaczy ze nie pracuje na dole..
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 22:33
sami "górnicy" na tych fotkach. a gdzie są "dolnicy" ? ?