Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

11 maja 2012 r.
18:13
Edytuj ten wpis

Ktoś zdemolował ścieżkę rowerową w Łęcznej

Autor: Zdjęcie autora P.P
0 12 A A
Naprawa wszystkich zniszczeń będzie kosztować kilka tysięcy złotych. (Starostwo Powiatowe w Łęcznej)
Naprawa wszystkich zniszczeń będzie kosztować kilka tysięcy złotych. (Starostwo Powiatowe w Łęcznej)

Po weekendzie majowym ścieżka rowerowa Łęczna – jezioro Piaseczno w trzech miejscach jest zniszczona. Naprawa będzie kosztować kilka tysięcy złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na odcinku Dąbrowa - Uciekajka ktoś wyrwał 20 metrów betonowych obrzeży ścieżki.

– Ale to nie jedyne zniszczenia. W Nadrybiu zostały wyłamane barierki z przejazdu nad ciekiem wodnym, a w Dąbrowej zdemolowano wiatę dla rowerzystów – mówi Łukasz Pawlak ze Starostwa Powiatowego w Łęcznej.

Ścieżka rowerowa o długości 7,9 km, łącząca Łęczną z jeziorem Piaseczno, została wybudowana za ponad dwa miliony złotych.

– Usunięcie skutków wandalizmu na pewno będzie kosztować kilka tysięcy złotych – mówi Pawlak.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 17:16
0
[quote name='dorożnyj inżynier' timestamp='1337238586' post='630939']
Droga do Sosnowicy podlega Hetmanowi Lubelskiemu a nie powiatowi w Łęcznej.
[/quote]

[quote name='dorożnyj inżynier' timestamp='1337238586' post='630939']
Droga do Sosnowicy podlega Hetmanowi Lubelskiemu a nie powiatowi w Łęcznej.
[/quote]No to niech się dogadają i zrobią logicznie! -bo nas (turystów) nie obchodzi komu ona jest podległa... -ważne,aby było logicznie i bezpiecznie!
Avatar
dorożnyj inżynier / 17 maja 2012 o 09:09
0
Droga do Sosnowicy podlega Hetmanowi Lubelskiemu a nie powiatowi w Łęcznej.
Avatar
to-to / 15 maja 2012 o 16:44
0
Czemu ta ścieżka kończy się w Dąbrowie i czemu jest bezsensownie poprowadzona trasą,gdzie ruch samochodowy jest mały i rowerzyści mogli by bez problemu szosą jeździć? Właśnie od Dąbrowy do Rogóźna lub dalej mogła by być ona poprowadzona -bo na trasie Łęczna -Sosnowica w weekendy i w sezonie ruch aut jest bardzo duży i auta jeżdżą stadami. Czemu nikt tego nie przemyślał???
Avatar
Mati / 13 maja 2012 o 18:10
0
Po pierwsze w artykułu jest napisane że w w okolicach łęcznej. Po drugie rolnicy tego nie zrobili bo akurat ten rolnik co ma przy tym pole jest radnym, a po trzecie wszystko to robią miejscowi huligani którzy nie nawidzą tej miejscowości. Mieszkam w Nadrybiu i wiem co się dzieje.
Avatar
Gość / 12 maja 2012 o 22:29
0
to właśnie obraz naszych turystów, no może te obżeża to jakiś chłopek zawinął ale rozbijanie wiat i barierek ??????????/
Avatar
john / 12 maja 2012 o 21:22
0
Trzeba wszędzie kamery bo inaczej tych smakoszy napoju z SO2 i trochę trawy się nie wyłapie,oni tymi durnymi ŁBAMI rozbili by nawet CHIŃSKI MUR.
Avatar
Bartol / 12 maja 2012 o 17:23
0
Z pewnością jakiś wieśniak jadąc traktorem z pola zrobił sobie skrót. Teraz policja powinna pośmigać po obejściach rolników mających grunty orne w tych okolicach.
Avatar
łęczynianka / 12 maja 2012 o 16:19
0
Mistrzu - ta ścieżka prawdopodobnie została wybudowana dla ludzi a nie dla deb***i. Przecież każdą konstrukcję da się zdemolować - betonowy przystanek z ławkami ze spawanej kwasówki o grubości 10 mm też można rozwalić. Ale to chyba nie po to się robi taką infrastrukturę żeby sprawdzić ile wytrzyma - cel był pewnie taki żeby ułatwić życie turystom i mieszkańcom przy okazji. Ale po raz kolejny widać smutną prawdę - nie warto robić nic, bo i tak ktoś się postara żeby długo nie postało. Ale jak nic nie robią te urzędasy - to po co siedzą i darmo kasę biorą?? Ehhh, i tak źle i tak niedobrze.
Mistrzu - ta ścieżka prawdopodobnie została wybudowana dla ludzi a nie dla deb***i. Przecież każdą konstrukcję da się zdemolować - betonowy przystanek z ławkami ze spawanej kwasówki o grubości 10 mm też można rozwalić. Ale to chyba nie po to się robi taką infrastrukturę żeby sprawdzić ile wytrzyma - cel był pewnie taki żeby ułatwić życie turystom i mieszkańcom przy okazji. Ale po raz kolejny widać smutną prawdę - nie warto robić nic, bo i tak ktoś się postara żeby długo nie postało. Ale jak nic nie robią te urzędasy - to po co siedzą i darmo... rozwiń
Avatar
hhhmmmm / 12 maja 2012 o 15:10
0
gdzie to Łęczna, przecież ta ścieszka nie jest nawet w gminie łęczna? autor zanim napisze powinien sprawdzić!
Avatar
Ciupaga / 12 maja 2012 o 11:51
0
tępić buractwo
Avatar
Gość / 17 maja 2012 o 17:16
0
[quote name='dorożnyj inżynier' timestamp='1337238586' post='630939']
Droga do Sosnowicy podlega Hetmanowi Lubelskiemu a nie powiatowi w Łęcznej.
[/quote]

[quote name='dorożnyj inżynier' timestamp='1337238586' post='630939']
Droga do Sosnowicy podlega Hetmanowi Lubelskiemu a nie powiatowi w Łęcznej.
[/quote]No to niech się dogadają i zrobią logicznie! -bo nas (turystów) nie obchodzi komu ona jest podległa... -ważne,aby było logicznie i bezpiecznie!
Avatar
dorożnyj inżynier / 17 maja 2012 o 09:09
0
Droga do Sosnowicy podlega Hetmanowi Lubelskiemu a nie powiatowi w Łęcznej.
Avatar
to-to / 15 maja 2012 o 16:44
0
Czemu ta ścieżka kończy się w Dąbrowie i czemu jest bezsensownie poprowadzona trasą,gdzie ruch samochodowy jest mały i rowerzyści mogli by bez problemu szosą jeździć? Właśnie od Dąbrowy do Rogóźna lub dalej mogła by być ona poprowadzona -bo na trasie Łęczna -Sosnowica w weekendy i w sezonie ruch aut jest bardzo duży i auta jeżdżą stadami. Czemu nikt tego nie przemyślał???
Avatar
Mati / 13 maja 2012 o 18:10
0
Po pierwsze w artykułu jest napisane że w w okolicach łęcznej. Po drugie rolnicy tego nie zrobili bo akurat ten rolnik co ma przy tym pole jest radnym, a po trzecie wszystko to robią miejscowi huligani którzy nie nawidzą tej miejscowości. Mieszkam w Nadrybiu i wiem co się dzieje.
Avatar
Gość / 12 maja 2012 o 22:29
0
to właśnie obraz naszych turystów, no może te obżeża to jakiś chłopek zawinął ale rozbijanie wiat i barierek ??????????/
Avatar
john / 12 maja 2012 o 21:22
0
Trzeba wszędzie kamery bo inaczej tych smakoszy napoju z SO2 i trochę trawy się nie wyłapie,oni tymi durnymi ŁBAMI rozbili by nawet CHIŃSKI MUR.
Avatar
Bartol / 12 maja 2012 o 17:23
0
Z pewnością jakiś wieśniak jadąc traktorem z pola zrobił sobie skrót. Teraz policja powinna pośmigać po obejściach rolników mających grunty orne w tych okolicach.
Avatar
łęczynianka / 12 maja 2012 o 16:19
0
Mistrzu - ta ścieżka prawdopodobnie została wybudowana dla ludzi a nie dla deb***i. Przecież każdą konstrukcję da się zdemolować - betonowy przystanek z ławkami ze spawanej kwasówki o grubości 10 mm też można rozwalić. Ale to chyba nie po to się robi taką infrastrukturę żeby sprawdzić ile wytrzyma - cel był pewnie taki żeby ułatwić życie turystom i mieszkańcom przy okazji. Ale po raz kolejny widać smutną prawdę - nie warto robić nic, bo i tak ktoś się postara żeby długo nie postało. Ale jak nic nie robią te urzędasy - to po co siedzą i darmo kasę biorą?? Ehhh, i tak źle i tak niedobrze.
Mistrzu - ta ścieżka prawdopodobnie została wybudowana dla ludzi a nie dla deb***i. Przecież każdą konstrukcję da się zdemolować - betonowy przystanek z ławkami ze spawanej kwasówki o grubości 10 mm też można rozwalić. Ale to chyba nie po to się robi taką infrastrukturę żeby sprawdzić ile wytrzyma - cel był pewnie taki żeby ułatwić życie turystom i mieszkańcom przy okazji. Ale po raz kolejny widać smutną prawdę - nie warto robić nic, bo i tak ktoś się postara żeby długo nie postało. Ale jak nic nie robią te urzędasy - to po co siedzą i darmo... rozwiń
Avatar
hhhmmmm / 12 maja 2012 o 15:10
0
gdzie to Łęczna, przecież ta ścieszka nie jest nawet w gminie łęczna? autor zanim napisze powinien sprawdzić!
Avatar
Ciupaga / 12 maja 2012 o 11:51
0
tępić buractwo
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 4 0

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 3 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 34 5

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!