Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

23 lutego 2016 r.
20:23

Nie żyją dwie osoby z wirusem świńskiej grypy. Zarażonych jest już 90

0 31 A A

W szpitalu w Łęcznej zmarły dwie osoby zarażone wirusem AH1N1. Liczba osób zarażonych świńską grypą w całym województwie wzrosła do 90.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ubiegłym tygodniu zmarła dwójka pacjentów SPZOZ w Łęcznej. To kobieta i mężczyzna po 60. roku życia.

– W obu przypadkach przyczyną były powikłania, które bardzo częste u osób w tym wieku: zapalenie płuc i ostra niewydolność wielonarządowa – mówi Krzysztof Bojarski, dyrektor szpitala w Łęcznej. – Na Intensywnej Terapii przebywa jeszcze jedna osoba z wirusem AH1N1. To także osoba starsza. Jej stan jednak znacznie się poprawił, więc niebawem zostanie przeniesiona na oddział ogólny.

W szpitalu wciąż obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin. – Jeśli potwierdzimy u kogoś obecność wirusa AH1N1, to natychmiast wprowadzamy maksymalne środki ostrożności. Pacjent jest izolowany, a personel dostaje jednorazowe fartuchy, rękawiczki i maski na twarz – mówi dyr. Bojarski. – Jeśli zaobserwujemy u pacjentów objawy grypowe to od razu kierujemy ich na badania. W tym momencie nie mamy żadnych nowych przypadków.

Na początku lutego zmarł pacjent leczony w SPSK4 w Lublinie. Obecność wirusa AH1N1 została stwierdzona po jego zgonie.

Jak informuje sanepid, liczba osób zarażonych tym wirusem w województwie lubelskim wzrosła do 90. – Najwięcej w powiatach lubelskim, tomaszowskim i zamojskim – mówi Bożena Kess, kierownik działu epidemiologii WSSE w Lublinie. – W ostatnim tygodniu łącznie zanotowaliśmy 4437 przypadków zachorowań na grypę lub infekcje grypopodobne.

 – Rzeczywiście pacjentów z objawami grypowymi jest bardzo dużo. Przychodzą do nas w różnym stanie. Część decyduje się na wizytę jeszcze przy lżejszych objawach, część przychodzi w ostatniej chwili. Dotyczy to głównie młodych ludzi – mówi Teresa Dobrzańska-Pilichowska, prezes Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców.

W związku z sezonem grypowym całkowity zakaz odwiedzin wprowadził też szpital w Lubartowie oraz szpitale w Lublinie – COZL i SPSK4. W innych placówkach są ograniczenia, np. w SPSK1 nie ma odwiedzin na kilku oddziałach, a Uniwersytecki Szpital Dziecięcy i szpital Jana Bożego ograniczył liczbę odwiedzających do jednej osoby.

Jaka to grypa

Przebieg zarówno grypy sezonowej jak i AH1N1 może być zarówno lekki, jak i ciężki. Na ryzyko cięższych powikłań narażone są przede wszystkim osoby starsze oraz te, które cierpią na choroby układu oddechowego, krążenia czy cukrzycę. Bez specjalistycznych badań laboratoryjnych nie można rozpoznać jaka to grypa. Osoby, które chcą potwierdzić czy są zarażone wirusem AH1N1 mogą wykonać testy w sanepidzie. Muszą jednak za nie zapłacić 160 zł. Bezpłatne badania wykonuje się tylko w przypadku pacjentów leczonych w szpitalu.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 marca 2016 o 23:27
0
Ale jesteś to w stanie to jakoś zaargumentować, czy rzucasz jakieś bezpodstawne teksty? Nie wiem, gdzie w swojej wypowiedzi napisałem coś nie tak. Wytłumaczyłem po prostu na czym rzecz polega i tyle.
Avatar
inka / 1 marca 2016 o 21:11
0

Bo chujowo napisałeś. Teraz kumasz>?

Avatar
Gość / 1 marca 2016 o 16:08
0
Nie wiem, skąd wniosek że jestem ze Stop NOP?
Avatar
sebajedrzejczak / 1 marca 2016 o 15:25
0

Nie wiedziałem że jest już tak źle, mam nadzieję że epidemia nie rozpowszechni się na całą Polskę. Jak można zapobiegać świńskiej grypie? Czy jedynym rozwiązaniem jest unikanie wychodzenia na zewnątrz, czy można się czymś zaszczepić?

Avatar
Ani / 29 lutego 2016 o 13:35
0

Czy ktoś ci się każe szczepić? Każe ci wydawać hajs, bo przecież to cię pewnie boli, że trzeba zasilać służbę zdrowia? Nie. Dostałeś informację, robisz co chcesz wedle upodobań. Nikt ci niczego nie każe.

i się nie szczepie! bo pamiętam ostatnią panikę 2013

Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 19:06
0

Żaden koncern farmaceutyczny do tej pory nie powiedział nic o nakazie szczepień. Nic.

Tu nie chodzi o zwykłą grypę. Szczepionki szkodzą? A to ciekawe :D Rtęć i aluminium? Nie przeżyłabyś nawet roku mając wstrzykniętą rtęć do organizmu, postudiuj coś zanim się wypowiesz.

Jeszcze raz powtarzam, nikt do tej pory nie kazał nikomu się szczepić. To, że są osoby zarażone AH1N1 to nie wymysł, tylko fakt, grypa szaleje na Ukrainie obecnie. Ale najwidoczniej są tu jacyś spekulanci. Moi drodzy spekulanci, żal wam pieniędzy na szczepionkę? To się nie szczepcie. I tyle.

Czy ty jesteś ze STOP NOP? zgadzam się że AH1n1 to nie wymysł, ale nie w tym rzecz, jak rozpoznać po objawach że to świńska?

Czy ty jesteś ze STOP NOP? zgadzam się że AH1n1 to nie wymysł, ale nie w tym rzecz, jak rozpoznać po objawach że to świńska?

rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 12:08
0

Zacznijmy od tego że nie ma szczepionki na świńską grypę. Te co są nie uchronią nas przed niczym. Większe jest prawdopodobieństwo że zaszkodzą jak w czymś pomogą. Jeśli w całej polsce umiera rocznie na grypę kilka osób to wszystko. Grypa nie jest śmiertelna tylko powikłania po grypie. Zdrowy organizm spokojnie da sobie z nią rade. Wystarczy zadbać o siebie i nie przeziębić grypy. Jeśli sobie zbagatelizujemy i jeszcze lekarz nie trafi z terapią to może być kłopot. Szkoda że nie ma informacji czy osoby zmarłe były szczepione. Może sie okazać że były i zmarły przez szczepionkę. Wkońcu w niej są bakterie grypy które sobie wstrzykujemy z dodatkiem rtęci i aluminium. Starsza osoba albo dziecko może po czymś takim umrzeć. Mamy internet i jak ktoś chce do znajdzie z czego i jak są robione szczepionki. Jeśli jest się ciemnym ignorantem to można uwierzyć w reklamy koncernów farmaceutycznycg i zostanie królikiem doświadczalnym. 

Żaden koncern farmaceutyczny do tej pory nie powiedział nic o nakazie szczepień. Nic.

Tu nie chodzi o zwykłą grypę. Szczepionki szkodzą? A to ciekawe :D Rtęć i aluminium? Nie przeżyłabyś nawet roku mając wstrzykniętą rtęć do organizmu, postudiuj coś zanim się wypowiesz.

Jeszcze raz powtarzam, nikt do tej pory nie kazał nikomu się szczepić. To, że są osoby zarażone AH1N1 to nie wymysł, tylko fakt, grypa szaleje na Ukrainie obecnie. Ale najwidoczniej są tu jacyś spekulanci. Moi drodzy spekulanci, żal wam pieniędzy na szczepionkę? To się nie szczepcie. I tyle.

Żaden koncern farmaceutyczny do tej pory nie powiedział nic o nakazie szczepień. Nic.

Tu nie chodzi o zwykłą grypę. Szczepionki szkodzą? A to ciekawe :D Rtęć i aluminium? Nie przeżyłabyś nawet roku mając wstrzykniętą rtęć do organizmu, postudiuj coś zanim się wypowiesz.

Jeszcze raz powtarzam, nikt do tej pory nie kazał nikomu się szczepić. To, że są osoby zarażone AH1N1 to nie wymysł, tylko fakt, grypa szaleje na Ukrainie obecnie. Ale najwidoczniej są tu jacyś spekulanci. Moi drodzy spekulanci, żal wam pienię... rozwiń

Avatar
gość / 28 lutego 2016 o 11:31
0

Zacznijmy od tego że nie ma szczepionki na świńską grypę. Te co są nie uchronią nas przed niczym. Większe jest prawdopodobieństwo że zaszkodzą jak w czymś pomogą. Jeśli w całej polsce umiera rocznie na grypę kilka osób to wszystko. Grypa nie jest śmiertelna tylko powikłania po grypie. Zdrowy organizm spokojnie da sobie z nią rade. Wystarczy zadbać o siebie i nie przeziębić grypy. Jeśli sobie zbagatelizujemy i jeszcze lekarz nie trafi z terapią to może być kłopot. Szkoda że nie ma informacji czy osoby zmarłe były szczepione. Może sie okazać że były i zmarły przez szczepionkę. Wkońcu w niej są bakterie grypy które sobie wstrzykujemy z dodatkiem rtęci i aluminium. Starsza osoba albo dziecko może po czymś takim umrzeć. Mamy internet i jak ktoś chce do znajdzie z czego i jak są robione szczepionki. Jeśli jest się ciemnym ignorantem to można uwierzyć w reklamy koncernów farmaceutycznycg i zostanie królikiem doświadczalnym. 

Zacznijmy od tego że nie ma szczepionki na świńską grypę. Te co są nie uchronią nas przed niczym. Większe jest prawdopodobieństwo że zaszkodzą jak w czymś pomogą. Jeśli w całej polsce umiera rocznie na grypę kilka osób to wszystko. Grypa nie jest śmiertelna tylko powikłania po grypie. Zdrowy organizm spokojnie da sobie z nią rade. Wystarczy zadbać o siebie i nie przeziębić grypy. Jeśli sobie zbagatelizujemy i jeszcze lekarz nie trafi z terapią to może być kłopot. Szkoda że nie ma informacji czy osoby zmarłe były szczepione. Może sie okaza... rozwiń

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 22:46
0

Bajka o zarażonych.-''zara żony nasze przyjdą''.

Czy ktoś ci się każe szczepić? Każe ci wydawać hajs, bo przecież to cię pewnie boli, że trzeba zasilać służbę zdrowia? Nie. Dostałeś informację, robisz co chcesz wedle upodobań. Nikt ci niczego nie każe.

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 22:10
0

dobre ale chyba sytuacja nieco bardziej poważna, kto ma się bać ? 

Avatar
Gość / 1 marca 2016 o 23:27
0
Ale jesteś to w stanie to jakoś zaargumentować, czy rzucasz jakieś bezpodstawne teksty? Nie wiem, gdzie w swojej wypowiedzi napisałem coś nie tak. Wytłumaczyłem po prostu na czym rzecz polega i tyle.
Avatar
inka / 1 marca 2016 o 21:11
0

Bo chujowo napisałeś. Teraz kumasz>?

Avatar
Gość / 1 marca 2016 o 16:08
0
Nie wiem, skąd wniosek że jestem ze Stop NOP?
Avatar
sebajedrzejczak / 1 marca 2016 o 15:25
0

Nie wiedziałem że jest już tak źle, mam nadzieję że epidemia nie rozpowszechni się na całą Polskę. Jak można zapobiegać świńskiej grypie? Czy jedynym rozwiązaniem jest unikanie wychodzenia na zewnątrz, czy można się czymś zaszczepić?

Avatar
Ani / 29 lutego 2016 o 13:35
0

Czy ktoś ci się każe szczepić? Każe ci wydawać hajs, bo przecież to cię pewnie boli, że trzeba zasilać służbę zdrowia? Nie. Dostałeś informację, robisz co chcesz wedle upodobań. Nikt ci niczego nie każe.

i się nie szczepie! bo pamiętam ostatnią panikę 2013

Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 19:06
0

Żaden koncern farmaceutyczny do tej pory nie powiedział nic o nakazie szczepień. Nic.

Tu nie chodzi o zwykłą grypę. Szczepionki szkodzą? A to ciekawe :D Rtęć i aluminium? Nie przeżyłabyś nawet roku mając wstrzykniętą rtęć do organizmu, postudiuj coś zanim się wypowiesz.

Jeszcze raz powtarzam, nikt do tej pory nie kazał nikomu się szczepić. To, że są osoby zarażone AH1N1 to nie wymysł, tylko fakt, grypa szaleje na Ukrainie obecnie. Ale najwidoczniej są tu jacyś spekulanci. Moi drodzy spekulanci, żal wam pieniędzy na szczepionkę? To się nie szczepcie. I tyle.

Czy ty jesteś ze STOP NOP? zgadzam się że AH1n1 to nie wymysł, ale nie w tym rzecz, jak rozpoznać po objawach że to świńska?

Czy ty jesteś ze STOP NOP? zgadzam się że AH1n1 to nie wymysł, ale nie w tym rzecz, jak rozpoznać po objawach że to świńska?

rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 12:08
0

Zacznijmy od tego że nie ma szczepionki na świńską grypę. Te co są nie uchronią nas przed niczym. Większe jest prawdopodobieństwo że zaszkodzą jak w czymś pomogą. Jeśli w całej polsce umiera rocznie na grypę kilka osób to wszystko. Grypa nie jest śmiertelna tylko powikłania po grypie. Zdrowy organizm spokojnie da sobie z nią rade. Wystarczy zadbać o siebie i nie przeziębić grypy. Jeśli sobie zbagatelizujemy i jeszcze lekarz nie trafi z terapią to może być kłopot. Szkoda że nie ma informacji czy osoby zmarłe były szczepione. Może sie okazać że były i zmarły przez szczepionkę. Wkońcu w niej są bakterie grypy które sobie wstrzykujemy z dodatkiem rtęci i aluminium. Starsza osoba albo dziecko może po czymś takim umrzeć. Mamy internet i jak ktoś chce do znajdzie z czego i jak są robione szczepionki. Jeśli jest się ciemnym ignorantem to można uwierzyć w reklamy koncernów farmaceutycznycg i zostanie królikiem doświadczalnym. 

Żaden koncern farmaceutyczny do tej pory nie powiedział nic o nakazie szczepień. Nic.

Tu nie chodzi o zwykłą grypę. Szczepionki szkodzą? A to ciekawe :D Rtęć i aluminium? Nie przeżyłabyś nawet roku mając wstrzykniętą rtęć do organizmu, postudiuj coś zanim się wypowiesz.

Jeszcze raz powtarzam, nikt do tej pory nie kazał nikomu się szczepić. To, że są osoby zarażone AH1N1 to nie wymysł, tylko fakt, grypa szaleje na Ukrainie obecnie. Ale najwidoczniej są tu jacyś spekulanci. Moi drodzy spekulanci, żal wam pieniędzy na szczepionkę? To się nie szczepcie. I tyle.

Żaden koncern farmaceutyczny do tej pory nie powiedział nic o nakazie szczepień. Nic.

Tu nie chodzi o zwykłą grypę. Szczepionki szkodzą? A to ciekawe :D Rtęć i aluminium? Nie przeżyłabyś nawet roku mając wstrzykniętą rtęć do organizmu, postudiuj coś zanim się wypowiesz.

Jeszcze raz powtarzam, nikt do tej pory nie kazał nikomu się szczepić. To, że są osoby zarażone AH1N1 to nie wymysł, tylko fakt, grypa szaleje na Ukrainie obecnie. Ale najwidoczniej są tu jacyś spekulanci. Moi drodzy spekulanci, żal wam pienię... rozwiń

Avatar
gość / 28 lutego 2016 o 11:31
0

Zacznijmy od tego że nie ma szczepionki na świńską grypę. Te co są nie uchronią nas przed niczym. Większe jest prawdopodobieństwo że zaszkodzą jak w czymś pomogą. Jeśli w całej polsce umiera rocznie na grypę kilka osób to wszystko. Grypa nie jest śmiertelna tylko powikłania po grypie. Zdrowy organizm spokojnie da sobie z nią rade. Wystarczy zadbać o siebie i nie przeziębić grypy. Jeśli sobie zbagatelizujemy i jeszcze lekarz nie trafi z terapią to może być kłopot. Szkoda że nie ma informacji czy osoby zmarłe były szczepione. Może sie okazać że były i zmarły przez szczepionkę. Wkońcu w niej są bakterie grypy które sobie wstrzykujemy z dodatkiem rtęci i aluminium. Starsza osoba albo dziecko może po czymś takim umrzeć. Mamy internet i jak ktoś chce do znajdzie z czego i jak są robione szczepionki. Jeśli jest się ciemnym ignorantem to można uwierzyć w reklamy koncernów farmaceutycznycg i zostanie królikiem doświadczalnym. 

Zacznijmy od tego że nie ma szczepionki na świńską grypę. Te co są nie uchronią nas przed niczym. Większe jest prawdopodobieństwo że zaszkodzą jak w czymś pomogą. Jeśli w całej polsce umiera rocznie na grypę kilka osób to wszystko. Grypa nie jest śmiertelna tylko powikłania po grypie. Zdrowy organizm spokojnie da sobie z nią rade. Wystarczy zadbać o siebie i nie przeziębić grypy. Jeśli sobie zbagatelizujemy i jeszcze lekarz nie trafi z terapią to może być kłopot. Szkoda że nie ma informacji czy osoby zmarłe były szczepione. Może sie okaza... rozwiń

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 22:46
0

Bajka o zarażonych.-''zara żony nasze przyjdą''.

Czy ktoś ci się każe szczepić? Każe ci wydawać hajs, bo przecież to cię pewnie boli, że trzeba zasilać służbę zdrowia? Nie. Dostałeś informację, robisz co chcesz wedle upodobań. Nikt ci niczego nie każe.

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 22:10
0

dobre ale chyba sytuacja nieco bardziej poważna, kto ma się bać ? 

Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 1 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 13 3

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 17 5

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 5 7

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!