Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

11 lutego 2017 r.
16:52

Niektórzy nie chcieli takich mieszkań socjalnych. Ale znaleźli na nie chętnych

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 32 A A
Nowe lokale czekają na mieszkańców<br />
Nowe lokale czekają na mieszkańców

Brak piwnicy, ślepa kuchnia, no i nie w Łęcznej – to zdaniem niektórych wady lokali socjalnych w Zakrzowie. Znaleźli się jednak chętni i miasto w tym miesiącu zasiedli nowiutkie mieszkania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

3 lutego rozpoczął się odbiór robót budowlanych związanych z przebudową I piętra budynku komunalnego w Zakrzowie. - Obecnie trwają tak zwane czynności administracyjne związane z dopuszczeniem mieszkań do użytkowania. W ramach przebudowy w budynku powstało 5 nowych lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 40 metrów kwadratowych. Mieszkania są w pełni wykończone wraz z wyposażeniem sanitarnym łazienek i kuchni – mówi Grzegorz Kuczyński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Łęczna. W każdym z mieszkań zainstalowano system podgrzewania ciepłej wody i centralnego ogrzewania zasilany energią elektryczną. Budynek został ocieplony, wykonano nową elewację.

W 5 nowych lokalach zamieszka 16 osób. Czynsz za metr kwadratowy wynosi 2 złote plus opłaty licznikowe.

Nie każdemu jednak podobał się lokalizacja lub same mieszkania. Pierwsi z kolejko do mieszkań socjalnych narzekali, że lokale nie są w Łęcznej, ale w oddalonym o 2 km Zakrzowie, a to, że nie ma piwnicy lub kuchnia jest ślepa. Dlatego odmawiali. – Jesteśmy zaskoczeni reakcją niektórych mieszkańców, którzy nie chcieli zamieszkać w nowych lokalach – mówi Teodor Kosiarski, burmistrz Łęcznej. Warto dodać, że Łęcznej w kolejce na lokale socjalne czeka 35 rodzin.

Wokół zagospodarowano teren przy budynku, wybudowano wiatę śmietnikową, wykonano chodnik, podjazd i miejsca parkingowe z nawierzchnią z kostki brukowej. Przebudowano przyłącze wodociągowe oraz energetyczne. Przy budynku, na zlecenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna, powstała także lokalna biologiczna oczyszczalnia ścieków. Na budynku jest nowy dach z blachy trapezowej oraz instalacja odgromowa.

Wykonawca remontu nie ustrzegł się małych wpadek. Podczas odbioru komisja stwierdziła, że na elewacji są miejscowe odparzenia i warstwy tynku się złuszczają. To jednak nie przeszkadza w zasiedlenia budynku.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wojtek / 23 lutego 2017 o 18:04
0
dalej nie chcą? ja wezmę
Avatar
buzz off / 22 lutego 2017 o 07:52
0
filuś napisał:
Uwielbiam ten język miłości i nie zalatujacy jadem z minionych 8 lat rządzenia przez PO. Po co wypełniać ustawowy obowiązek, jak można oczernić niepożądaną grupę społeczną, a współobywatele sami się pozagryzają. Pamiętacie złe pielęgniarki, roszczeniowych nauczycieli, czy deficytowych górników? Ja pamiętam to i to, że ta metoda podziałała na stoczniowców, rybaków... Żal, że jeszcze ludzie się poddają na tak tanie sztuczki dziennikarskie. Ile to osób nie przyjęło tych lokali i jaki był powód odmowy? Tego się nie dowiemy z tego marnego tekstu. Wrzucono jedno zdjęcie i nawet nie wiemy, czy to akurat to miejsce. A może to zdjęcie z centrum Warszawy? Jak widać zapotrzebowanie na lokale socjalne jest OLBRZYMIE!!! Skąd ten wniosek? A pozostało jeszcze wolne mieszkanie? No, ale urzędnicy i klakierzy poczuli się lepiej, bo z taaakim trudem wcisnęli te mieszkania. Toż, to może zniechęcać do budowy nowych. Sami siebie rozgrzeszyli, a głupi uwierzyli i piszą bzdury o patologii. Kochany niekumaty koleżko, by dostać mieszkanie tzw. socjalne, to musisz mieć meldunek i pracę. Cóż poradzić, że na kupno mieszkania za gotówkę stać tylko osobę zarabiającą zagranicą lub na 30 letni kredyt jak masz szczęście pracować w Bogdance. Reszta uczciwie pracujących została zdegradowana do osób, które muszą korzystać z socjalnej pomocy. Czy tak powinno być, że pensja nie starcza na podstawowe potrzeby życiowe? Pocieszę, że w Niemczech też gminy pomagają takim rodzinom. I nikt im tego nie wypomina. Przestańcie opowiadać o jadzie i żółci u innych, jak z was się tutaj wylewa. Zazdrościć nędzy i biedy... to tylko w POlsce. Bardzo dobrze to ująłeś. Zgadzam się z tobą. Jeden z niewelu mądrych wpisów tutaj.
rozwiń
Avatar
filuś / 17 lutego 2017 o 18:51
0
Uwielbiam ten język miłości i nie zalatujacy jadem z minionych 8 lat rządzenia przez PO. Po co wypełniać ustawowy obowiązek, jak można oczernić niepożądaną grupę społeczną, a współobywatele sami się pozagryzają. Pamiętacie złe pielęgniarki, roszczeniowych nauczycieli, czy deficytowych górników? Ja pamiętam to i to, że ta metoda podziałała na stoczniowców, rybaków... Żal, że jeszcze ludzie się poddają na tak tanie sztuczki dziennikarskie. Ile to osób nie przyjęło tych lokali i jaki był powód odmowy? Tego się nie dowiemy z tego marnego tekstu. Wrzucono jedno zdjęcie i nawet nie wiemy, czy to akurat to miejsce. A może to zdjęcie z centrum Warszawy? Jak widać zapotrzebowanie na lokale socjalne jest OLBRZYMIE!!! Skąd ten wniosek? A pozostało jeszcze wolne mieszkanie? No, ale urzędnicy i klakierzy poczuli się lepiej, bo z taaakim trudem wcisnęli te mieszkania. Toż, to może zniechęcać do budowy nowych. Sami siebie rozgrzeszyli, a głupi uwierzyli i piszą bzdury o patologii. Kochany niekumaty koleżko, by dostać mieszkanie tzw. socjalne, to musisz mieć meldunek i pracę. Cóż poradzić, że na kupno mieszkania za gotówkę stać tylko osobę zarabiającą zagranicą lub na 30 letni kredyt jak masz szczęście pracować w Bogdance. Reszta uczciwie pracujących została zdegradowana do osób, które muszą korzystać z socjalnej pomocy. Czy tak powinno być, że pensja nie starcza na podstawowe potrzeby życiowe? Pocieszę, że w Niemczech też gminy pomagają takim rodzinom. I nikt im tego nie wypomina. Przestańcie opowiadać o jadzie i żółci u innych, jak z was się tutaj wylewa. Zazdrościć nędzy i biedy... to tylko w POlsce.
Uwielbiam ten język miłości i nie zalatujacy jadem z minionych 8 lat rządzenia przez PO. Po co wypełniać ustawowy obowiązek, jak można oczernić niepożądaną grupę społeczną, a współobywatele sami się pozagryzają. Pamiętacie złe pielęgniarki, roszczeniowych nauczycieli, czy deficytowych górników? Ja pamiętam to i to, że ta metoda podziałała na stoczniowców, rybaków... Żal, że jeszcze ludzie się poddają na tak tanie sztuczki dziennikarskie. Ile to osób nie przyjęło tych lokali i jaki był powód odmowy? Tego się nie dowiemy z tego marnego tekstu.... rozwiń
Avatar
qp / 16 lutego 2017 o 18:48
0
Dać im z mieszkaniem  warunek! MUSI PRACOWAĆ jak każdy inny człowiek - to będą pustostany 
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 17:33
0
Widać, że biorcy zasiljow socjalnych muszą mieć i auta socjalne. 2 km do Lecznej to.daleko??? W du....ch im się poprzewracalo. Sami roszczeniowcy. Opłata za en el.przy rozsądnym.z niej korzystaniu i i 2 taryfie i taryfie weekendowej, znacznie obniża koszty. Z pocalowaniem ręki wzielabym takie mieszkanie....
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 17:09
0
A jakie miało być ogrzewanie?? Na węgiel?? Jeśli to nowoczesne ogrzewanie, a w nowych budynkach jest tylko takie, to koszt po sezonie grzewczym będzie zbliżony jest do innych paliw.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 13:58
0
I co byś z nim zrobił? Go nie wolno podnajmować. Zamkniesz na klucz i będziesz podziwiał? To jest lokal socjalny, czyli dla osób, które 6000 zł to mogą co najwyżej w "chwilówce" zobaczyć. Ktoś kto oczekuje na mieszkanie latami, nie musi brać pierwszego z brzegu. Dla nas zmotoryzowanych, to nawet lepiej jak dalej od zgiełku. Natomiast włodarz, który tego nie pojmuje, że człowiek ubogi musi liczyć się z każdą złotówką, to jest buc. W Polsce oprzeć ogrzewanie o licznik elektryczny, to samobójstwo dla domowego budżetu?! Polska to nie Niemcy, gdzie energia jest znacznie tańsza niż u nas. Za pensję Niemiec może 4 razy więcej energii zakupić. Dlatego tam to norma. Gotować można na kuchenkach indukcyjnych, ale jej zakup to min. 1000 zł. Czyli 5 mcy czynszu. Ale to nie jest problem. Gorzej z ogrzewaniem elektrycznym wody.
I co byś z nim zrobił? Go nie wolno podnajmować. Zamkniesz na klucz i będziesz podziwiał? To jest lokal socjalny, czyli dla osób, które 6000 zł to mogą co najwyżej w "chwilówce" zobaczyć. Ktoś kto oczekuje na mieszkanie latami, nie musi brać pierwszego z brzegu. Dla nas zmotoryzowanych, to nawet lepiej jak dalej od zgiełku. Natomiast włodarz, który tego nie pojmuje, że człowiek ubogi musi liczyć się z każdą złotówką, to jest buc. W Polsce oprzeć ogrzewanie o licznik elektryczny, to samobójstwo dla domowego budżetu?! Polska to nie N... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2017 o 19:43
0
Dajcie mnie takie mieszkanie. Za 200 zł miesięcznie opłacę na 5 lat z góry.
Avatar
Gość / 14 lutego 2017 o 01:49
0
No, właśnie jaki jest miesięczny koszt ogrzania takiego lokum? Ile kWh pójdzie na ogrzanie 1m3 wody? Gotowanie można podmienić na butlę gazową. No i gdzie będą ziemniaki składować w przedpokoju?
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 20:31
0
A co za debil robi w mieszkaniu socjalnym ogrzewanie i wodę na prąd? Kogo z biednych będzie na to stać?
Avatar
wojtek / 23 lutego 2017 o 18:04
0
dalej nie chcą? ja wezmę
Avatar
buzz off / 22 lutego 2017 o 07:52
0
filuś napisał:
Uwielbiam ten język miłości i nie zalatujacy jadem z minionych 8 lat rządzenia przez PO. Po co wypełniać ustawowy obowiązek, jak można oczernić niepożądaną grupę społeczną, a współobywatele sami się pozagryzają. Pamiętacie złe pielęgniarki, roszczeniowych nauczycieli, czy deficytowych górników? Ja pamiętam to i to, że ta metoda podziałała na stoczniowców, rybaków... Żal, że jeszcze ludzie się poddają na tak tanie sztuczki dziennikarskie. Ile to osób nie przyjęło tych lokali i jaki był powód odmowy? Tego się nie dowiemy z tego marnego tekstu. Wrzucono jedno zdjęcie i nawet nie wiemy, czy to akurat to miejsce. A może to zdjęcie z centrum Warszawy? Jak widać zapotrzebowanie na lokale socjalne jest OLBRZYMIE!!! Skąd ten wniosek? A pozostało jeszcze wolne mieszkanie? No, ale urzędnicy i klakierzy poczuli się lepiej, bo z taaakim trudem wcisnęli te mieszkania. Toż, to może zniechęcać do budowy nowych. Sami siebie rozgrzeszyli, a głupi uwierzyli i piszą bzdury o patologii. Kochany niekumaty koleżko, by dostać mieszkanie tzw. socjalne, to musisz mieć meldunek i pracę. Cóż poradzić, że na kupno mieszkania za gotówkę stać tylko osobę zarabiającą zagranicą lub na 30 letni kredyt jak masz szczęście pracować w Bogdance. Reszta uczciwie pracujących została zdegradowana do osób, które muszą korzystać z socjalnej pomocy. Czy tak powinno być, że pensja nie starcza na podstawowe potrzeby życiowe? Pocieszę, że w Niemczech też gminy pomagają takim rodzinom. I nikt im tego nie wypomina. Przestańcie opowiadać o jadzie i żółci u innych, jak z was się tutaj wylewa. Zazdrościć nędzy i biedy... to tylko w POlsce. Bardzo dobrze to ująłeś. Zgadzam się z tobą. Jeden z niewelu mądrych wpisów tutaj.
rozwiń
Avatar
filuś / 17 lutego 2017 o 18:51
0
Uwielbiam ten język miłości i nie zalatujacy jadem z minionych 8 lat rządzenia przez PO. Po co wypełniać ustawowy obowiązek, jak można oczernić niepożądaną grupę społeczną, a współobywatele sami się pozagryzają. Pamiętacie złe pielęgniarki, roszczeniowych nauczycieli, czy deficytowych górników? Ja pamiętam to i to, że ta metoda podziałała na stoczniowców, rybaków... Żal, że jeszcze ludzie się poddają na tak tanie sztuczki dziennikarskie. Ile to osób nie przyjęło tych lokali i jaki był powód odmowy? Tego się nie dowiemy z tego marnego tekstu. Wrzucono jedno zdjęcie i nawet nie wiemy, czy to akurat to miejsce. A może to zdjęcie z centrum Warszawy? Jak widać zapotrzebowanie na lokale socjalne jest OLBRZYMIE!!! Skąd ten wniosek? A pozostało jeszcze wolne mieszkanie? No, ale urzędnicy i klakierzy poczuli się lepiej, bo z taaakim trudem wcisnęli te mieszkania. Toż, to może zniechęcać do budowy nowych. Sami siebie rozgrzeszyli, a głupi uwierzyli i piszą bzdury o patologii. Kochany niekumaty koleżko, by dostać mieszkanie tzw. socjalne, to musisz mieć meldunek i pracę. Cóż poradzić, że na kupno mieszkania za gotówkę stać tylko osobę zarabiającą zagranicą lub na 30 letni kredyt jak masz szczęście pracować w Bogdance. Reszta uczciwie pracujących została zdegradowana do osób, które muszą korzystać z socjalnej pomocy. Czy tak powinno być, że pensja nie starcza na podstawowe potrzeby życiowe? Pocieszę, że w Niemczech też gminy pomagają takim rodzinom. I nikt im tego nie wypomina. Przestańcie opowiadać o jadzie i żółci u innych, jak z was się tutaj wylewa. Zazdrościć nędzy i biedy... to tylko w POlsce.
Uwielbiam ten język miłości i nie zalatujacy jadem z minionych 8 lat rządzenia przez PO. Po co wypełniać ustawowy obowiązek, jak można oczernić niepożądaną grupę społeczną, a współobywatele sami się pozagryzają. Pamiętacie złe pielęgniarki, roszczeniowych nauczycieli, czy deficytowych górników? Ja pamiętam to i to, że ta metoda podziałała na stoczniowców, rybaków... Żal, że jeszcze ludzie się poddają na tak tanie sztuczki dziennikarskie. Ile to osób nie przyjęło tych lokali i jaki był powód odmowy? Tego się nie dowiemy z tego marnego tekstu.... rozwiń
Avatar
qp / 16 lutego 2017 o 18:48
0
Dać im z mieszkaniem  warunek! MUSI PRACOWAĆ jak każdy inny człowiek - to będą pustostany 
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 17:33
0
Widać, że biorcy zasiljow socjalnych muszą mieć i auta socjalne. 2 km do Lecznej to.daleko??? W du....ch im się poprzewracalo. Sami roszczeniowcy. Opłata za en el.przy rozsądnym.z niej korzystaniu i i 2 taryfie i taryfie weekendowej, znacznie obniża koszty. Z pocalowaniem ręki wzielabym takie mieszkanie....
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 17:09
0
A jakie miało być ogrzewanie?? Na węgiel?? Jeśli to nowoczesne ogrzewanie, a w nowych budynkach jest tylko takie, to koszt po sezonie grzewczym będzie zbliżony jest do innych paliw.
Avatar
Gość / 15 lutego 2017 o 13:58
0
I co byś z nim zrobił? Go nie wolno podnajmować. Zamkniesz na klucz i będziesz podziwiał? To jest lokal socjalny, czyli dla osób, które 6000 zł to mogą co najwyżej w "chwilówce" zobaczyć. Ktoś kto oczekuje na mieszkanie latami, nie musi brać pierwszego z brzegu. Dla nas zmotoryzowanych, to nawet lepiej jak dalej od zgiełku. Natomiast włodarz, który tego nie pojmuje, że człowiek ubogi musi liczyć się z każdą złotówką, to jest buc. W Polsce oprzeć ogrzewanie o licznik elektryczny, to samobójstwo dla domowego budżetu?! Polska to nie Niemcy, gdzie energia jest znacznie tańsza niż u nas. Za pensję Niemiec może 4 razy więcej energii zakupić. Dlatego tam to norma. Gotować można na kuchenkach indukcyjnych, ale jej zakup to min. 1000 zł. Czyli 5 mcy czynszu. Ale to nie jest problem. Gorzej z ogrzewaniem elektrycznym wody.
I co byś z nim zrobił? Go nie wolno podnajmować. Zamkniesz na klucz i będziesz podziwiał? To jest lokal socjalny, czyli dla osób, które 6000 zł to mogą co najwyżej w "chwilówce" zobaczyć. Ktoś kto oczekuje na mieszkanie latami, nie musi brać pierwszego z brzegu. Dla nas zmotoryzowanych, to nawet lepiej jak dalej od zgiełku. Natomiast włodarz, który tego nie pojmuje, że człowiek ubogi musi liczyć się z każdą złotówką, to jest buc. W Polsce oprzeć ogrzewanie o licznik elektryczny, to samobójstwo dla domowego budżetu?! Polska to nie N... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2017 o 19:43
0
Dajcie mnie takie mieszkanie. Za 200 zł miesięcznie opłacę na 5 lat z góry.
Avatar
Gość / 14 lutego 2017 o 01:49
0
No, właśnie jaki jest miesięczny koszt ogrzania takiego lokum? Ile kWh pójdzie na ogrzanie 1m3 wody? Gotowanie można podmienić na butlę gazową. No i gdzie będą ziemniaki składować w przedpokoju?
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 20:31
0
A co za debil robi w mieszkaniu socjalnym ogrzewanie i wodę na prąd? Kogo z biednych będzie na to stać?
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!