Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

6 marca 2013 r.
21:23
Edytuj ten wpis

Zatrudnili synową starosty. Ale na zastępstwo

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 85 A A

Czy w Łęcznej doszło do nepotyzmu w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej? Tak uważa nasz Czytelnik, który do nas napisał. Dziś placówka będzie skontrolowana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytelnik poinformował, że 1 marca w PSSE w Łęcznej została zatrudniona synowa Adama Niwińskiego, miejscowego starosty. Do pracy przyjęła ją Elżbieta Piłka, dyrektor PSSE, która kieruje tą instytucją
od 15 stycznia br. Na to stanowisko wyznaczył ją starosta Adam Niwiński (po akceptacji kandydatury przez Mirosława Starzyńskiego, wojewódzkiego inspektora sanitarnego, który nadzoruje stacje powiatowe).

Sprawdziliśmy. Rzeczywiście synowa starosty pracuje w sanepidzie. – Z tego, co wiem 1 marca podjęła pracę w PSSE, ale na tzw. zastępstwie. Skoro spełnia kryteria, to dlaczego nie może być zatrudniona? Podejrzewanie mnie o nepotyzm w tej sprawie jest bezpodstawne – uważa starosta Adam Niwiński.
Elżbieta Piłka potwierdza słowa starosty. – To umowa na czas określony, po prostu pracuje za osobę, która jest na zwolnieniu lekarskim.

Gdy ta osoba wróci do pracy, nasza umowa z tą panią wygaśnie – wyjaśnia dyr. Piłka. Tymczasem dyrektor Mirosław Starzyński wysyła do PSSE w Lęcznej na kontrolę swoją kadrową. – Dopiero po gruntownym zbadaniu tego przypadku będą mógł wypowiedzieć się na jego temat – zastrzega Starzyński.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 85

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 września 2013 r. o 20:05
0

A ktoś próbuje dowieść na siłe, że wszyscy są tacy jak on. Chyba wiem kto to.

Avatar
Gość / 11 września 2013 r. o 18:48
0

A to dla przypomnienia,dla pytających czy coś można zamieść... ........

Avatar
Kolo / 25 marca 2013 r. o 15:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1363800739' post='747792']
TAKIM POCIOTKOM TO W ŻYCIU DOBRZE I TYLE,NIEWAŻNE WYKSZTAŁCENIE I UMIEJĘTNOŚCI,WAŻNE SĄ ZNAJOMOŚCI A W URZĘDACH AŻ ROI SIĘ OD LUDZI,KTÓRZY O NICZYM, POZA (JEŚLI WOGÓLE) SWOJĄ DZIAŁKĄ POJĘCIA NIE MAJĄ.
[/quote]Jak świat światem,to PEKAESY zawsze mają pierwszeństwo w zatrudnieniu przed polaczkami.
Avatar
Magdalena / 24 marca 2013 r. o 20:37
0
niestety - łęczyńska rzeczywistość.... ale nie tylko w PSSE, ale i w innych urzędach - PUP, UM czy KPP..... ZNAJOMOŚCI.
Avatar
Gość / 20 marca 2013 r. o 18:32
0
TAKIM POCIOTKOM TO W ŻYCIU DOBRZE I TYLE,NIEWAŻNE WYKSZTAŁCENIE I UMIEJĘTNOŚCI,WAŻNE SĄ ZNAJOMOŚCI A W URZĘDACH AŻ ROI SIĘ OD LUDZI,KTÓRZY O NICZYM, POZA (JEŚLI WOGÓLE) SWOJĄ DZIAŁKĄ POJĘCIA NIE MAJĄ.
Avatar
Gość / 20 marca 2013 r. o 18:05
0
I słusznie na jakiej podstawie zwolnić?
Avatar
Gość / 20 marca 2013 r. o 17:40
0
Noi po co te dyskusje ? A synowa i tak sobie dalej pracuje.
Avatar
Gość / 16 marca 2013 r. o 22:31
0
A myślisz sobie,że jego to wzruszy to się mylisz,jego takie dyrdymały nie ruszają,nie ruszy go nic,nic z niczym nie zrobi,niczego nie zmieni...dalej będzie to samo robił.Człowiek bez serca w mojej ocenie, banalnie to brzmi, ale tak uważam.
Avatar
Gość / 16 marca 2013 r. o 22:12
0
Panie Starosto , może Pan udawać PIS-owca ,PO-mena , nie zmienia to faktu ,że jest Pan tylko.... Niwińskim i tego się nie przeskoczy( taki defekt).Pana małostkowość ( powiem ,że żal d-ę ściska) spowodowała , że Pan dla sobie tylko wiadomych celów -czyli kasy jest gotowy wystawić na publiczny osąd swoją synową (z tego co podają forumowicze będącą w stanie ciąży--) i to w mojej ocenie Pana czyni człowiekiem o . którym ludzie porządni i mający dla siebie odrobinę szacunku nie rozmawiają......
Avatar
hhgg / 13 marca 2013 r. o 17:56
0
prosimy o więccej informacji odnośnie naszych "władzach"
Avatar
Gość / 11 września 2013 r. o 20:05
0

A ktoś próbuje dowieść na siłe, że wszyscy są tacy jak on. Chyba wiem kto to.

Avatar
Gość / 11 września 2013 r. o 18:48
0

A to dla przypomnienia,dla pytających czy coś można zamieść... ........

Avatar
Kolo / 25 marca 2013 r. o 15:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1363800739' post='747792']
TAKIM POCIOTKOM TO W ŻYCIU DOBRZE I TYLE,NIEWAŻNE WYKSZTAŁCENIE I UMIEJĘTNOŚCI,WAŻNE SĄ ZNAJOMOŚCI A W URZĘDACH AŻ ROI SIĘ OD LUDZI,KTÓRZY O NICZYM, POZA (JEŚLI WOGÓLE) SWOJĄ DZIAŁKĄ POJĘCIA NIE MAJĄ.
[/quote]Jak świat światem,to PEKAESY zawsze mają pierwszeństwo w zatrudnieniu przed polaczkami.
Avatar
Magdalena / 24 marca 2013 r. o 20:37
0
niestety - łęczyńska rzeczywistość.... ale nie tylko w PSSE, ale i w innych urzędach - PUP, UM czy KPP..... ZNAJOMOŚCI.
Avatar
Gość / 20 marca 2013 r. o 18:32
0
TAKIM POCIOTKOM TO W ŻYCIU DOBRZE I TYLE,NIEWAŻNE WYKSZTAŁCENIE I UMIEJĘTNOŚCI,WAŻNE SĄ ZNAJOMOŚCI A W URZĘDACH AŻ ROI SIĘ OD LUDZI,KTÓRZY O NICZYM, POZA (JEŚLI WOGÓLE) SWOJĄ DZIAŁKĄ POJĘCIA NIE MAJĄ.
Avatar
Gość / 20 marca 2013 r. o 18:05
0
I słusznie na jakiej podstawie zwolnić?
Avatar
Gość / 20 marca 2013 r. o 17:40
0
Noi po co te dyskusje ? A synowa i tak sobie dalej pracuje.
Avatar
Gość / 16 marca 2013 r. o 22:31
0
A myślisz sobie,że jego to wzruszy to się mylisz,jego takie dyrdymały nie ruszają,nie ruszy go nic,nic z niczym nie zrobi,niczego nie zmieni...dalej będzie to samo robił.Człowiek bez serca w mojej ocenie, banalnie to brzmi, ale tak uważam.
Avatar
Gość / 16 marca 2013 r. o 22:12
0
Panie Starosto , może Pan udawać PIS-owca ,PO-mena , nie zmienia to faktu ,że jest Pan tylko.... Niwińskim i tego się nie przeskoczy( taki defekt).Pana małostkowość ( powiem ,że żal d-ę ściska) spowodowała , że Pan dla sobie tylko wiadomych celów -czyli kasy jest gotowy wystawić na publiczny osąd swoją synową (z tego co podają forumowicze będącą w stanie ciąży--) i to w mojej ocenie Pana czyni człowiekiem o . którym ludzie porządni i mający dla siebie odrobinę szacunku nie rozmawiają......
Avatar
hhgg / 13 marca 2013 r. o 17:56
0
prosimy o więccej informacji odnośnie naszych "władzach"
Zobacz wszystkie komentarze 85

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa Aleksandry Liput w Galerii Labirynt 2
21 stycznia 2022, 19:00

Wystawa Aleksandry Liput w Galerii Labirynt 2

"Dzisiaj za oknem drzewa wyglądały jak żywe istoty na księżycu" to tytuł wystawy Aleksandry Liput, którą będzie można oglądać w Galerii Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) od 21 stycznia. Wernisaż zaplanowano na godz. 19.

Lublin. W miejscu apteki będzie dom. Dom kultury
galeria

Lublin. W miejscu apteki będzie dom. Dom kultury

W drugiej połowie roku uruchomiony ma być nowy dom kultury przy Herberta w pomieszczeniach po zlikwidowanej aptece. Od wczoraj wiadomo, że nie powinno być problemu z wyborem firmy do przebudowy wnętrz. Prace potrwają dłużej niż zakładano.

Szczepienia dzieci. Co w sytuacji, kiedy jeden z rodziców mówi "nie"?
wideo
film

Szczepienia dzieci. Co w sytuacji, kiedy jeden z rodziców mówi "nie"?

Lekarze i naukowcy apelują, by szczepić dzieci. A co w sytuacji, gdy dziecko chce się zaszczepić, a rodzice mu nie pozwalają? Albo jeden rodzic się zgadza, a drugi nie? Takich spraw jest w Polsce coraz więcej. I prawdopodobnie coraz częściej będą musiały rozstrzygać je sądy.

Zakrwawiona locha waliła o pręty. Co się stało z dzikami w złapanymi w Lublinie

Zakrwawiona locha waliła o pręty. Co się stało z dzikami w złapanymi w Lublinie

Dlaczego locha z piątką młodych złapana w pułapkę na Sławinie w Lublinie musiała cierpieć przed uśpieniem? – Dręczył mnie widok, którego byliśmy świadkami. Nie miało to nic wspólnego z humanitaryzmem – mówi świadek. Sprawą zajmuje się policja.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 stycznia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 stycznia 2022 r.

Sklepikarze, którzy nie obniżą cen w strachu. "Boję się, że któryś z klientów doniesie"
galeria

Sklepikarze, którzy nie obniżą cen w strachu. "Boję się, że któryś z klientów doniesie"

Boję się, że klienci na mnie doniosą – mówi właścicielka małego sklepu spożywczego w Lublinie. Ze względu na drogie media i rosnące koszty pracy kobieta najprawdopodobniej nie będzie mogła 1 lutego obniżyć cen podstawowych produktów spożywczych. Powinna to zrobić, bo wtedy 5-procentowa stawka VAT na żywność ma być zniesiona.

Lublin. Był zagajnik, będzie sklep

Lublin. Był zagajnik, będzie sklep

Ruszyła wycinka drzew przy ul. Zelwerowicza, gdzie niebawem ma się zacząć budowa sklepu. Inwestor dostał od miasta komplet niezbędnych mu pozwoleń.

Nie żyje lubelski raper AdoDe. Miał 43 lata
film

Nie żyje lubelski raper AdoDe. Miał 43 lata

– Człowiek o wielkim sercu, optymista, wiecznie uśmiechnięty przyjaciel, fantastyczny raper, legenda lubelskiego hip hopu – żegna artystę producent muzyczny.

Niedzielski zapowiada szczyt V fali. Nawet 140 tys. zakażeń dziennie

Niedzielski zapowiada szczyt V fali. Nawet 140 tys. zakażeń dziennie

W Polsce mamy już do czynienia z V falą pandemii COVID-19. Zgodnie z naszym modelem szczyt zakażeń przypadnie w połowie lutego i będzie wynosił ok. 60 tys. przypadków dziennie. Inne dane mówią o nawet 140 tys. zakażeń – powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski. Poinformował, że we wtorek może być więcej niż 20 tys. zachorowań.

Górnik Łęczna wyleciał do Turcji
film

Górnik Łęczna wyleciał do Turcji

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli pierwszy etap przygotowań do rundy wiosennej efektowną wygraną z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W poniedziałek Maciej Gostomski i spółka zameldowali się w klubie skąd wyruszyli na zgrupowanie do tureckiej Antalyi

Zawiesza, a jednak wraca. Burmistrz Włodawy zatęsknił do lewicy

Zawiesza, a jednak wraca. Burmistrz Włodawy zatęsknił do lewicy

Mimo nawiązania współpracy z PiS burmistrz Włodawy chce być członkiem Nowej Lewicy. Wiesław Muszyński przekonał lubelskich kolegów, że porozumienie z partią rządzącym dotyczy tylko samorządu. Ale będzie musiał się wytłumaczyć centrali swojej partii.

Filmowe przeboje w Filharmonii. Dwa koncerty karnawałowe
21 stycznia 2022, 19:00

Filmowe przeboje w Filharmonii. Dwa koncerty karnawałowe

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty karnawałowe, podczas których będzie można usłyszeć największe przeboje muzyki filmowej i musicalowej. Wydarzenia odbędą się 21 stycznia o godz. 19 i 22 stycznia o godz. 18.

Niedzielski: namawiałem ekspertów do pozostania w Radzie Medycznej

Niedzielski: namawiałem ekspertów do pozostania w Radzie Medycznej

Namawiałem ekspertów Rady Medycznej, którzy złożyli rezygnacje, do tego, żeby kontynuowali swoją misję mimo rozbieżności. Niestety nie przekonaliśmy ich, stąd zbliżamy się do końca funkcjonowania rady w tej formule – powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Ksiądz aresztowany za załatwianie fałszywych certyfikatów covidowych

Ksiądz aresztowany za załatwianie fałszywych certyfikatów covidowych

Ksiądz Łukasz Sz. jest jednym z tymczasowo aresztowanych ws. fałszowania certyfikatów covidowych – poinformowała w poniedziałek poznańska prokuratura. W ub. tygodniu zatrzymano w tej sprawie łącznie pięć osób, w tym dwóch żołnierzy.

Najpierw dziecko znalazło ciało ojca. Teraz w szpitalu w Lublinie na Covid-19 zmarła matka

Najpierw dziecko znalazło ciało ojca. Teraz w szpitalu w Lublinie na Covid-19 zmarła matka

Nie żyje 50-letnia pacjentka z Covid-19, która przez ponad tydzień walczyła o życie w lubelskim szpitalu. Nie zaszczepiła się, podobnie jak jej mąż, który zmarł w domu. Martwego ojca znalazło dziecko.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!