Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

16 lutego 2013 r.
10:27
Edytuj ten wpis

Pijani z 3-latkiem uciekali przed policją

Autor: Zdjęcie autora dudi
12 12 A A
Rodzice 3–latka odpowiedzą przed sądem za opiekowanie się dzieckiem w stanie nietrzeźwości. (Archiwu
Rodzice 3–latka odpowiedzą przed sądem za opiekowanie się dzieckiem w stanie nietrzeźwości. (Archiwu

Polonez na łysych oponach, a w środku pijany kierowca bez prawa jazdy oraz pijani rodzice z 3-latkiem. Ucieczka przed policją szybko się skończyła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek kilka minut po godzinie 16:00 w miejscowości Wólka Rokicka w gminie Lubartów.

Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę poloneza. Mężczyzna jednak przyspieszył i zaczął uciekać.

Mundurowi ruszyli za nim i po krótkim pościgu skutecznie zablokowali mu drogę. Kierowcą okazał się 27–letni mieszkaniec gminy Niemce. Badanie wykazało, że miał 1,9 promila alkoholu.

- Okazało się też, że mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy, a polonez którym uciekał miał kompletnie łyse opony. Dlatego policjanci zatrzymali jego dowód rejestracyjny - wyjaśnia Grzegorz Paśnik z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

To jednak nie był koniec interwencji.

W aucie jechał jeszcze 28–latek wraz ze swoją 27–letnia konkubiną również z gminy Niemce. Razem z nimi, bez żadnego zabezpieczenia jechał ich 3-letni syn.

- Okazało się, że rodzice są pijani. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu, a kobieta 1 promil. Chłopczyk został przekazany przez policjantów pod opiekę babci - dodaje Paśnik.

Teraz wszyscy odpowiedzą przed sądem. Kierowca poloneza odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli policyjnej i ucieczkę oraz przewożenie dziecka w samochodzie bez obowiązkowego fotelika. Grozi mu do 2–lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Rodzice 3–latka odpowiedzą przed sądem za opiekowanie się dzieckiem w stanie nietrzeźwości. Jeżeli dodatkowo sąd uzna, że narazili dziecko na bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia, grozi im do 5 lat więzienia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
k / 16 lutego 2013 o 19:59
0
Jadę na imprezę z dzieckiem biorę fotelik lub planuję jakiś powrót! Do jasnej ch..... nie piszcie, że oni z dzieckiem pojechali "na głupa" i nie zaplanowali powrotu. Skoro jechali z dzieckiem to nie mówmy o gów....arskich wybrykach. Tak w ciemno na imprezę to można sobie jechać bez dzieci. Nie tłumaczcie ludzi, którzy mają dzieci , a nie mają mózgów, bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Avatar
kasia / 16 lutego 2013 o 19:52
0
Apropo komentarzy- byłoby mi zwyczajnie wstyd narażać znajomego i prosić o odwiezienie, gdybym nie miała przy sobie fotelika ( ale to kwestia kultury). A odnośnie samego wydarzenia: nachlani rodzice, jechali gruchotem z jakimś pijaczyną i narażali dziecko. Skoro sama zapinasz pasy, to dlaczego tak dbasz o siebie? Po co? To jest zwyczajny egoizm rodziców. Ja, moja impreza, mój powrót do domu, a gdzie dziecko w tym wszystkim?
Avatar
schaboszczak / 16 lutego 2013 o 19:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
[/quote]IMMUNITET wystarczy zamiast prawa jazdy i chlać też może, mogą mu skoczyć na kant WAŁA...
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ... rozwiń
Avatar
A. / 16 lutego 2013 o 13:39
0
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]

słuszna uwaga
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]

słuszna uwaga rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2013 o 13:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
[/quote]
Aleś namieszał! Nie masz fotelika dla dziecka - nie odwozisz dziecka!!! Pochlałeś nie prowadzisz pojazdu!!!Proste zasady?
Ja takie stosuję i wymagam tego od innych. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa!
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2013 o 13:08
0
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a ma... rozwiń
Avatar
Iwonka (po udanej aborcji) / 16 lutego 2013 o 12:54
0
[quote name='moje imię' timestamp='1361011555' post='734867']
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział
[/quote]
Wszak od tego mamy sady, aby zakazywaly publikowania niewygodnych informacji o naszych wybrancach! Vide J.Kurski
Avatar
miód i cukier yebac / 16 lutego 2013 o 12:34
0
Jarpen ORTOGRAFIA SIE KŁANIA!!!zarzenowany !!!!hyhyhyhyhy
Avatar
moje imię / 16 lutego 2013 o 11:45
0
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 16 lutego 2013 o 11:28
0
W aucie jechał jeszcze 28–latek wraz ze swoją 27–letnia konkubiną


Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
Avatar
k / 16 lutego 2013 o 19:59
0
Jadę na imprezę z dzieckiem biorę fotelik lub planuję jakiś powrót! Do jasnej ch..... nie piszcie, że oni z dzieckiem pojechali "na głupa" i nie zaplanowali powrotu. Skoro jechali z dzieckiem to nie mówmy o gów....arskich wybrykach. Tak w ciemno na imprezę to można sobie jechać bez dzieci. Nie tłumaczcie ludzi, którzy mają dzieci , a nie mają mózgów, bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Avatar
kasia / 16 lutego 2013 o 19:52
0
Apropo komentarzy- byłoby mi zwyczajnie wstyd narażać znajomego i prosić o odwiezienie, gdybym nie miała przy sobie fotelika ( ale to kwestia kultury). A odnośnie samego wydarzenia: nachlani rodzice, jechali gruchotem z jakimś pijaczyną i narażali dziecko. Skoro sama zapinasz pasy, to dlaczego tak dbasz o siebie? Po co? To jest zwyczajny egoizm rodziców. Ja, moja impreza, mój powrót do domu, a gdzie dziecko w tym wszystkim?
Avatar
schaboszczak / 16 lutego 2013 o 19:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
[/quote]IMMUNITET wystarczy zamiast prawa jazdy i chlać też może, mogą mu skoczyć na kant WAŁA...
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ... rozwiń
Avatar
A. / 16 lutego 2013 o 13:39
0
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]

słuszna uwaga
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]

słuszna uwaga rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2013 o 13:28
0
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
[/quote]
Aleś namieszał! Nie masz fotelika dla dziecka - nie odwozisz dziecka!!! Pochlałeś nie prowadzisz pojazdu!!!Proste zasady?
Ja takie stosuję i wymagam tego od innych. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa!
[quote name='Gość' timestamp='1361016528' post='734884']
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2013 o 13:08
0
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a matka owszem, na imprezie zawsze matka też trochę wypije, nie przesadzajcie. Jedno jest karalne, kierowca bez prawka i pijany i owszem rodzice wiedząc o tym narazili dziecko i siebie na niebezpieczeństwo.
najgorsze jest to, że kierowca był pijany i nie miał prawa jazdy, bo to ,że dziecko jechało bez fotelika to nie każdy kierowca od razu ma foteli, może to być np. znajomy nie mający małych dzieci i np. jak jestem u nich to już oni nie mają prawa mnie odwieźć do domu bo nie mają fotelika, popier***ony kraj. Owszem każdy jak ma samochód i dziecko to kupuje fotelik, ale nie zmuszajmy kogoś do posiadania fotelika nie mając własnych tak małych dzieci.Pod drugie ojciec dziecka pijany, no bo jak mieli imprezę to normalne, przecież wody nie pil, a ma... rozwiń
Avatar
Iwonka (po udanej aborcji) / 16 lutego 2013 o 12:54
0
[quote name='moje imię' timestamp='1361011555' post='734867']
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział
[/quote]
Wszak od tego mamy sady, aby zakazywaly publikowania niewygodnych informacji o naszych wybrancach! Vide J.Kurski
Avatar
miód i cukier yebac / 16 lutego 2013 o 12:34
0
Jarpen ORTOGRAFIA SIE KŁANIA!!!zarzenowany !!!!hyhyhyhyhy
Avatar
moje imię / 16 lutego 2013 o 11:45
0
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział
[quote name='Beret - Genetic Patriot' timestamp='1361010495' post='734860']
Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
[/quote]
Gdyby był posłem, nikt o sprawie by się nie dowiedział rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 16 lutego 2013 o 11:28
0
W aucie jechał jeszcze 28–latek wraz ze swoją 27–letnia konkubiną


Gdyby był znanym milionerem-biznesmenem, jechałby ze swoją partnerką. A gdyby był sławnym artystą, podróżowałby ze swoją przyjaciółką. A że był zwykłym pijanym menelem, to ostała mu się jeno konkubina
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 5 1

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 2 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 347 28

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 12 6

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 4

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!