Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

21 listopada 2008 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Sąd: Dziennikarz zniesławił prezesa spółdzielni

0 12 A A

Jacek Tomasiak, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, wygrał proces z redaktorem naczelnym miejscowego tygodnika "Lubartowiak”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Piotr O. został skazany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie za zniesławienie. Według sądu dopuścił tego publikując na łamach tygodnika list mieszkańca Lubartowa, który zawierał nieprawdziwe informacje o prezesie.

Dziennikarz ma przeprosić Tomasiaka w swym piśmie. Został też skazany na zapłacenie 800 zł grzywny w zawieszeniu.

"Lubartowiak' jest pismem finansowanym przez miejscowy samorząd. Często krytykuje Tomasiaka, który jest też opozycyjnym radnym.

Wyrok nie jest prawomocny.

er
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kolo / 25 listopada 2008 r. o 14:19
dj napisał:
Panie Kolo:
1) Opublikowany w Lubartowiaku list dotyczył działalności Pana Jacka Tomasiaka w spółdzielni mieszkaniowej a wiec prezesa Jacka Tomasiaka
2)Redaktor naczelny został uznany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie winnym zniesławienia - art. 212/2 kk.
3)Nie zauwazył Pan informacji w artykule, że wyrok nie jest prawomocny?
Dariusz Jedryszka


Z przykrością dla Pana muszę się ponownie wypowiedzieć i udowodnić Pana niekompetencje!!!!!!!!.
List dotyczył obywatela Jacka T. w odniesieniu do stanowiska prezesa spółdzielni mieszkaniowej a to nie to samo.
Ten wyrok dotyczy pozwu prywatnego Jacek T. Prezes Zarządu S.M. Tomasiak przegrał w sądzie proces, ponieważ jego służbowy identyczny pozew został oddalony!!! Dobrze Pan o tym wie, a mimo wszystko brnie Pan w nieuczciwość dziennikarską. Pytanie! Dlaczego przemilczał Pan tą informację?
Czyżby nie pasowała do wizerunku kolegi Jacka?
Sformuowanie o nieprawomocności dotyczy kary a nie wyroku. Oczywiście bardzo długo głowił się Pan nad tym, jak to nieprawomocność ująć, żeby coś o tym było, ale najlepiej żeby właściwie nie było wiadomo czego to dotyczy.I wyszła Pańska stronniczość.


Z przykrością dla Pana muszę się ponownie wypowiedzieć i udowodnić Pana niekompetencje!!!!!!!!.
List dotyczył obywatela Jacka T. w odniesieniu do stanowiska prezesa spółdzielni mieszkaniowej a to nie to samo.
Ten wyrok dotyczy pozwu prywatnego Jacek T. Prezes Zarządu S.M. Tomasiak przegrał w sądzie proces, ponieważ jego służbowy identyczny pozew został oddalony!!! Dobrze Pan o tym wie, a mimo wszystko brnie Pan w nieuczciwość dziennikarską. Pytanie! ... rozwiń
Avatar
M45 / 25 listopada 2008 r. o 11:26
polecam uważną lekturę konkurencji [url="http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-13344.html"]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-13344.html[/url]
Avatar
~jurek~ / 25 listopada 2008 r. o 10:36
Gość napisał:
a co można powiedziec o tobie ......, skąd się tacy ludzie biorą

dobre pytanie, ale jakoś tak w życiu się składa że niby prezesa Jacka T. to tak już od paru ładnych lat mam możliwość obserwowania i z daleka i z bliska i słowa o błaźnie są jednak na miejscu. ale to tylko prywatna opinia z którą można się nie zgadzać (proszę błazna nie myliś z idiotą). Proszę prześledzić karierę Pana Jacka T., Przypuszczam, że nawet ocena obiektywnego obserwatora może prowadzić do wniosku, że kilka spraw nadaje się do prokuratury. Ale w prokuraturze chyba nie biorą tego człowieka już na poważnie, raczej na bardzo wesoło, szczególnie po jego ostatnich zapytaniach. chłopak się powoli gubi. dziwna sprawa. ale tak na poważnie to za kilkanaście/dziesiąt miesięcy może go czekać skazujący wyrok. dlaczego? on sam najlepiej wie, ale milczy.

dobre pytanie, ale jakoś tak w życiu się składa że niby prezesa Jacka T. to tak już od paru ładnych lat mam możliwość obserwowania i z daleka i z bliska i słowa o błaźnie są jednak na miejscu. ale to tylko prywatna opinia z którą można się nie zgadzać (proszę błazna nie myliś z idiotą). Proszę prześledzić karierę Pana Jacka T., Przypuszczam, że nawet ocena obiektywnego obserwatora może prowadzić do wniosku, że kilka spraw nadaje się do prokuratury. Ale w prokuraturze chyba nie biorą tego człowieka już na poważnie, raczej ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 listopada 2008 r. o 19:41
~jurek~ napisał:
co można o tym człowieku ze zdjęcia powiedzieć? tylko jedno - błazen (skąd tacy się biorą, hm?)


a co można powiedziec o tobie ......, skąd się tacy ludzie biorą
Avatar
dj / 24 listopada 2008 r. o 16:57
Kolo napisał:
Panie redaktorze Dariuszu Jędryszka.!
Manipuluje Pan informacją, nie wiedzieć czemu, skoro udaje Pan niby obiektywnego pismaka. Po pierwsze to nie został zniesławiony prezes tylko osoba prywatna zwana Jacek T. Po drugie to nie zniesławił dziennikarz Lubartowiaka, tylko Piotr Opolski dopuścił do publikacji listu niby zniesławiającego Jacka T., a to jest róznica. Po trzecie to dwa identyczne pozwy Prezesa Zarządu S.M. i Rady Nadzorczej S.M sąd oddalił w obu instancjach. Po czwarte wreszcie, wyrok pierwszej instancji jest nieprawomocny i za wcześnie odtrąbywać sukces. Dziwne ,że pan redaktor tego nie wie pracując w tym zawodzie już dłuższy czas. Szkoda czasu i papieru Panie Darku!

Panie Kolo:
1) Opublikowany w Lubartowiaku list dotyczył działalności Pana Jacka Tomasiaka w spółdzielni mieszkaniowej a wiec prezesa Jacka Tomasiaka
2)Redaktor naczelny został uznany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie winnym zniesławienia - art. 212/2 kk.
3)Nie zauwazył Pan informacji w artykule, że wyrok nie jest prawomocny?
Dariusz Jedryszka

Panie Kolo:
1) Opublikowany w Lubartowiaku list dotyczył działalności Pana Jacka Tomasiaka w spółdzielni mieszkaniowej a wiec prezesa Jacka Tomasiaka
2)Redaktor naczelny został uznany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie winnym zniesławienia - art. 212/2 kk.
3)Nie zauwazył Pan informacji w artykule, że wyrok nie jest prawomocny?
Dariusz Jedryszka rozwiń
Avatar
Kolo / 24 listopada 2008 r. o 16:11
Panie redaktorze Dariuszu Jędryszka.!
Manipuluje Pan informacją, nie wiedzieć czemu, skoro udaje Pan niby obiektywnego pismaka. Po pierwsze to nie został zniesławiony prezes tylko osoba prywatna zwana Jacek T. Po drugie to nie zniesławił dziennikarz Lubartowiaka, tylko Piotr Opolski dopuścił do publikacji listu niby zniesławiającego Jacka T., a to jest róznica. Po trzecie to dwa identyczne pozwy Prezesa Zarządu S.M. i Rady Nadzorczej S.M sąd oddalił w obu instancjach. Po czwarte wreszcie, wyrok pierwszej instancji jest nieprawomocny i za wcześnie odtrąbywać sukces. Dziwne ,że pan redaktor tego nie wie pracując w tym zawodzie już dłuższy czas. Szkoda czasu i papieru Panie Darku!
Panie redaktorze Dariuszu Jędryszka.!
Manipuluje Pan informacją, nie wiedzieć czemu, skoro udaje Pan niby obiektywnego pismaka. Po pierwsze to nie został zniesławiony prezes tylko osoba prywatna zwana Jacek T. Po drugie to nie zniesławił dziennikarz Lubartowiaka, tylko Piotr Opolski dopuścił do publikacji listu niby zniesławiającego Jacka T., a to jest róznica. Po trzecie to dwa identyczne pozwy Prezesa Zarządu S.M. i Rady Nadzorczej S.M sąd oddalił w obu instancjach. Po czwarte wreszcie, wyrok pierwszej instancji jest nieprawomo... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 24 listopada 2008 r. o 12:42
Jakiż to straszny musiał być to list, może dziennikwschodni dotrze do samego autora. Jesteśmy ciekawi jaki wyrok dostał ów mieszkaniec.
Avatar
~gość~ / 24 listopada 2008 r. o 11:18
Największy błazen to burmistrz, a przy nim cała rzesza pajacy.
Avatar
~jurek~ / 24 listopada 2008 r. o 10:38
co można o tym człowieku ze zdjęcia powiedzieć? tylko jedno - błazen (skąd tacy się biorą, hm?)
Avatar
Gość / 22 listopada 2008 r. o 18:25
o, odezwał się ten bez twarzy, zamieść swoją, zobaczymy czy lepsza.
Avatar
Kolo / 25 listopada 2008 r. o 14:19
dj napisał:
Panie Kolo:
1) Opublikowany w Lubartowiaku list dotyczył działalności Pana Jacka Tomasiaka w spółdzielni mieszkaniowej a wiec prezesa Jacka Tomasiaka
2)Redaktor naczelny został uznany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie winnym zniesławienia - art. 212/2 kk.
3)Nie zauwazył Pan informacji w artykule, że wyrok nie jest prawomocny?
Dariusz Jedryszka


Z przykrością dla Pana muszę się ponownie wypowiedzieć i udowodnić Pana niekompetencje!!!!!!!!.
List dotyczył obywatela Jacka T. w odniesieniu do stanowiska prezesa spółdzielni mieszkaniowej a to nie to samo.
Ten wyrok dotyczy pozwu prywatnego Jacek T. Prezes Zarządu S.M. Tomasiak przegrał w sądzie proces, ponieważ jego służbowy identyczny pozew został oddalony!!! Dobrze Pan o tym wie, a mimo wszystko brnie Pan w nieuczciwość dziennikarską. Pytanie! Dlaczego przemilczał Pan tą informację?
Czyżby nie pasowała do wizerunku kolegi Jacka?
Sformuowanie o nieprawomocności dotyczy kary a nie wyroku. Oczywiście bardzo długo głowił się Pan nad tym, jak to nieprawomocność ująć, żeby coś o tym było, ale najlepiej żeby właściwie nie było wiadomo czego to dotyczy.I wyszła Pańska stronniczość.


Z przykrością dla Pana muszę się ponownie wypowiedzieć i udowodnić Pana niekompetencje!!!!!!!!.
List dotyczył obywatela Jacka T. w odniesieniu do stanowiska prezesa spółdzielni mieszkaniowej a to nie to samo.
Ten wyrok dotyczy pozwu prywatnego Jacek T. Prezes Zarządu S.M. Tomasiak przegrał w sądzie proces, ponieważ jego służbowy identyczny pozew został oddalony!!! Dobrze Pan o tym wie, a mimo wszystko brnie Pan w nieuczciwość dziennikarską. Pytanie! ... rozwiń
Avatar
M45 / 25 listopada 2008 r. o 11:26
polecam uważną lekturę konkurencji [url="http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-13344.html"]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-13344.html[/url]
Avatar
~jurek~ / 25 listopada 2008 r. o 10:36
Gość napisał:
a co można powiedziec o tobie ......, skąd się tacy ludzie biorą

dobre pytanie, ale jakoś tak w życiu się składa że niby prezesa Jacka T. to tak już od paru ładnych lat mam możliwość obserwowania i z daleka i z bliska i słowa o błaźnie są jednak na miejscu. ale to tylko prywatna opinia z którą można się nie zgadzać (proszę błazna nie myliś z idiotą). Proszę prześledzić karierę Pana Jacka T., Przypuszczam, że nawet ocena obiektywnego obserwatora może prowadzić do wniosku, że kilka spraw nadaje się do prokuratury. Ale w prokuraturze chyba nie biorą tego człowieka już na poważnie, raczej na bardzo wesoło, szczególnie po jego ostatnich zapytaniach. chłopak się powoli gubi. dziwna sprawa. ale tak na poważnie to za kilkanaście/dziesiąt miesięcy może go czekać skazujący wyrok. dlaczego? on sam najlepiej wie, ale milczy.

dobre pytanie, ale jakoś tak w życiu się składa że niby prezesa Jacka T. to tak już od paru ładnych lat mam możliwość obserwowania i z daleka i z bliska i słowa o błaźnie są jednak na miejscu. ale to tylko prywatna opinia z którą można się nie zgadzać (proszę błazna nie myliś z idiotą). Proszę prześledzić karierę Pana Jacka T., Przypuszczam, że nawet ocena obiektywnego obserwatora może prowadzić do wniosku, że kilka spraw nadaje się do prokuratury. Ale w prokuraturze chyba nie biorą tego człowieka już na poważnie, raczej ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 listopada 2008 r. o 19:41
~jurek~ napisał:
co można o tym człowieku ze zdjęcia powiedzieć? tylko jedno - błazen (skąd tacy się biorą, hm?)


a co można powiedziec o tobie ......, skąd się tacy ludzie biorą
Avatar
dj / 24 listopada 2008 r. o 16:57
Kolo napisał:
Panie redaktorze Dariuszu Jędryszka.!
Manipuluje Pan informacją, nie wiedzieć czemu, skoro udaje Pan niby obiektywnego pismaka. Po pierwsze to nie został zniesławiony prezes tylko osoba prywatna zwana Jacek T. Po drugie to nie zniesławił dziennikarz Lubartowiaka, tylko Piotr Opolski dopuścił do publikacji listu niby zniesławiającego Jacka T., a to jest róznica. Po trzecie to dwa identyczne pozwy Prezesa Zarządu S.M. i Rady Nadzorczej S.M sąd oddalił w obu instancjach. Po czwarte wreszcie, wyrok pierwszej instancji jest nieprawomocny i za wcześnie odtrąbywać sukces. Dziwne ,że pan redaktor tego nie wie pracując w tym zawodzie już dłuższy czas. Szkoda czasu i papieru Panie Darku!

Panie Kolo:
1) Opublikowany w Lubartowiaku list dotyczył działalności Pana Jacka Tomasiaka w spółdzielni mieszkaniowej a wiec prezesa Jacka Tomasiaka
2)Redaktor naczelny został uznany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie winnym zniesławienia - art. 212/2 kk.
3)Nie zauwazył Pan informacji w artykule, że wyrok nie jest prawomocny?
Dariusz Jedryszka

Panie Kolo:
1) Opublikowany w Lubartowiaku list dotyczył działalności Pana Jacka Tomasiaka w spółdzielni mieszkaniowej a wiec prezesa Jacka Tomasiaka
2)Redaktor naczelny został uznany przez Sąd Rejonowy w Lubartowie winnym zniesławienia - art. 212/2 kk.
3)Nie zauwazył Pan informacji w artykule, że wyrok nie jest prawomocny?
Dariusz Jedryszka rozwiń
Avatar
Kolo / 24 listopada 2008 r. o 16:11
Panie redaktorze Dariuszu Jędryszka.!
Manipuluje Pan informacją, nie wiedzieć czemu, skoro udaje Pan niby obiektywnego pismaka. Po pierwsze to nie został zniesławiony prezes tylko osoba prywatna zwana Jacek T. Po drugie to nie zniesławił dziennikarz Lubartowiaka, tylko Piotr Opolski dopuścił do publikacji listu niby zniesławiającego Jacka T., a to jest róznica. Po trzecie to dwa identyczne pozwy Prezesa Zarządu S.M. i Rady Nadzorczej S.M sąd oddalił w obu instancjach. Po czwarte wreszcie, wyrok pierwszej instancji jest nieprawomocny i za wcześnie odtrąbywać sukces. Dziwne ,że pan redaktor tego nie wie pracując w tym zawodzie już dłuższy czas. Szkoda czasu i papieru Panie Darku!
Panie redaktorze Dariuszu Jędryszka.!
Manipuluje Pan informacją, nie wiedzieć czemu, skoro udaje Pan niby obiektywnego pismaka. Po pierwsze to nie został zniesławiony prezes tylko osoba prywatna zwana Jacek T. Po drugie to nie zniesławił dziennikarz Lubartowiaka, tylko Piotr Opolski dopuścił do publikacji listu niby zniesławiającego Jacka T., a to jest róznica. Po trzecie to dwa identyczne pozwy Prezesa Zarządu S.M. i Rady Nadzorczej S.M sąd oddalił w obu instancjach. Po czwarte wreszcie, wyrok pierwszej instancji jest nieprawomo... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 24 listopada 2008 r. o 12:42
Jakiż to straszny musiał być to list, może dziennikwschodni dotrze do samego autora. Jesteśmy ciekawi jaki wyrok dostał ów mieszkaniec.
Avatar
~gość~ / 24 listopada 2008 r. o 11:18
Największy błazen to burmistrz, a przy nim cała rzesza pajacy.
Avatar
~jurek~ / 24 listopada 2008 r. o 10:38
co można o tym człowieku ze zdjęcia powiedzieć? tylko jedno - błazen (skąd tacy się biorą, hm?)
Avatar
Gość / 22 listopada 2008 r. o 18:25
o, odezwał się ten bez twarzy, zamieść swoją, zobaczymy czy lepsza.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wschodzące Serce PiS. Syn marszałka i robienie gruntu pod wybory. Za pieniądze urzędów
Pierwsza strona dziennika

Wschodzące Serce PiS. Syn marszałka i robienie gruntu pod wybory. Za pieniądze urzędów

Ma 32 lata, tatę na stanowisku marszałka województwa i dyrektorską posadę w biurze posła PiS. W przeszłości miał kłopot z prawem, ale dziś to coraz bardziej rozpoznawalny w całym powiecie społecznik. I sprawny organizator imprez charytatywnych oraz sportowych. Za pieniądze urzędów i lokalnych firm.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 maja 2022 r.

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!