Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 kwietnia 2015 r.
21:15
Edytuj ten wpis

Wypadek na obwodnicy Lubartowa. Pił ze znajomymi, a później wziął BMW. Skończyło się tragedią

Autor: Zdjęcie autora jsz
61 20 A A

Prokurator ma już większość opinii, dotyczących tragicznego wypadku na obwodnicy Lubartowa. Pijany 21-latek za kierowcą BMW wjechał wówczas w innego kierowcę. Ten spłonął w swoim aucie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura otrzymała już opinie medyczne, psychologiczne oraz techniczną, dotyczącą samochodów uczestniczących w zdarzeniu. Znane są również wyniki sekcji zwłok 30-latka z Łukowa, ofiary wypadku.

– Szczegółowe ustalenia biegłych pozostaną tajemnicą do czasu zakończenia postępowania – zastrzega Marcin Siwiec, szef prokuratury Rejonowej w Lubartowie, która bada sprawę. – Po zabraniu wszystkich opinii powołamy biegłego z zakresu ruchu drogowego, który kompleksowo przeanalizuje przebieg wypadku.

Zakończenie śledztwa to kwestia miesięcy. Do tego czasu z uwagi na "dobro postępowania” nie dowiemy się, czy młody kierowca BMW był np. pod wpływem narkotyków. Śledczy czekają na opinię w tej sprawie. Obecnie wiadomo jedynie, że w chwili wypadku 21-letni Patryk P. z gm. Lubartów miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Do tragicznego zderzenia doszło na początku marca. Patryk P. pił wówczas ze znajomymi. W nocy postanowił przejechać się należącym do ojca BMW serii 5. Zabrał kolegę i ruszyli na obwodnicę Lubartowa.

Pasażer auta przyznał później śledczym, że przed jazdą obaj pili alkohol, a za kierownicą BMW siedział Patryk P.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że mężczyzna uderzył w jadącego przed nim jeepa, który niemal natychmiast stanął w płomieniach. Oba auta wypadły z jezdni i odbiły się od jadącej z przeciwka ciężarówki.

Kierowcy jeepa, 30-latka z Łukowa, nie udało się uratować. Mężczyzna spłonął w swoim aucie. Pasażer BMW miał tylko lekkie obrażenia. Patrykowi P. nic się nie stało. Chłopak usłyszał zarzuty dotyczące spowodowanie śmiertelnego wypadku po pijanemu i kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Na finał sprawy czeka w areszcie.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dawid / 10 kwietnia 2015 o 20:28
0

NATURALNA SELEKCJA? więcej takich przypadków i świat oczyścił by się z niepotrzebnego gówna taka prawda tylko to nas wyzwoli!!!

Avatar
wdf / 10 kwietnia 2015 o 12:02
0

PO-WIE-SIĆ na najbliższym drzewie.

Avatar
Gość / 10 kwietnia 2015 o 10:40
0

Czytajac waszych wypowiedzi, odnośnie marki BMW, jest mi was Żal . Żaden z błyskotliwych komentujących, jeszcze nie zauważył , że jeśli dochodzi do wypadku z udziałem tej marki ... To jej pasażerowie, wychodzą bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Nie chodzi w tych komentarzach o pasażerów BMW i co się z nimi stało tylko chodzi o to, że ich kierowcy to w większości bezmózgie Yeti, łyse karki albo inne dresy. Można śmiało powiedzieć, że to w większości banda chamów i prostaków.

Nie chodzi w tych komentarzach o pasażerów BMW i co się z nimi stało tylko chodzi o to, że ich kierowcy to w większości bezmózgie Yeti, łyse karki albo inne dresy. Można śmiało powiedzieć, że to w większości banda chamów i prostaków.

rozwiń
Avatar
Ronin / 10 kwietnia 2015 o 10:33
0

Z tej tragedii w związku z pożarem samochodu rodzina zmarłego może dochodzić swoich praw również od firmy Jeep ponieważ posiadają one wadę konstrukcyjną, która po uderzeniu w tył pojazdu powoduje wybuch zbiornika paliwa. W USA jedna rodzina dostała 150 mln dolarów odszkodowania! Proponuję przeczytać artykuł Rzeczpospolitej pt. "150 mln dolarów odszkodowania za śmierć czterolatka."

Avatar
Gość / 10 kwietnia 2015 o 10:24
0

Strasznie dużo piją w tym Lubartowie! Co rusz jakiś pijak się rozwala!

Avatar
pol / 10 kwietnia 2015 o 09:50
0

Nie chodzi o samochód BMW, tylko o specyficznych często kierowców tej marki - Bardzo Małe Wacki.

Avatar
majonez / 10 kwietnia 2015 o 09:40
0

Bolid Młodych Wieśniaków i wszystko jasne!

widac ze same imbecyle jezdza tymi samochodami

Avatar
Czort / 10 kwietnia 2015 o 09:36
0
Czytajac waszych wypowiedzi, odnośnie marki BMW, jest mi was Żal . Żaden z błyskotliwych komentujących, jeszcze nie zauważył , że jeśli dochodzi do wypadku z udziałem tej marki ... To jej pasażerowie, wychodzą bez większego uszczerbku na zdrowiu.
Avatar
zbyszek / 10 kwietnia 2015 o 09:32
0

Ja się ku... pytam co tu jest do badania. Sprawa jest oczywista. Kierowca ciężarówki która jechała w przeciwnym kierunku a w którą potem uderzyly auta jepp i bmw zeznał cytuję: widziałem pojazd jadący po przeciwległym pasie i za nim pędzy z ogromną prędkością drugi pojazd. Widziałem moment jak uderzył w pojazd przed nim i jak natychmiast pojazd ten zamienił się w słup ognia" Tak mniej więcej zeznał kierowca cięzarówki praktycznie jedyny świadek który widział naocznie całe zdarzenie. I po co tutaj są potrzebni biegli i ekspertyzy. Tu chodzi tylko o to by zaciemnić sprawę. Dlaczego media nie napiszą że były już próby wpłynięcia i kontaktów z kierowcą cięzarówki by zmienił swoje zeznania. Czy nie będzie podobnej sytuacji jak z policjantem który potrącił kobietę na przejściu w Wólce i następnie uciekł a biegli oświadczyli że on nie miał możliwości uniknięcia wypadku. Skazany został bodajże na 4 lata. ???

Ja się ku... pytam co tu jest do badania. Sprawa jest oczywista. Kierowca ciężarówki która jechała w przeciwnym kierunku a w którą potem uderzyly auta jepp i bmw zeznał cytuję: widziałem pojazd jadący po przeciwległym pasie i za nim pędzy z ogromną prędkością drugi pojazd. Widziałem moment jak uderzył w pojazd przed nim i jak natychmiast pojazd ten zamienił się w słup ognia" Tak mniej więcej zeznał kierowca cięzarówki praktycznie jedyny świadek który widział naocznie całe zdarzenie. I po co tutaj są potrzebni biegli i ekspertyzy. Tu chodz... rozwiń

Avatar
Muka / 10 kwietnia 2015 o 08:55
0

znowu BMW

I znowu policjant ?

Avatar
Dawid / 10 kwietnia 2015 o 20:28
0

NATURALNA SELEKCJA? więcej takich przypadków i świat oczyścił by się z niepotrzebnego gówna taka prawda tylko to nas wyzwoli!!!

Avatar
wdf / 10 kwietnia 2015 o 12:02
0

PO-WIE-SIĆ na najbliższym drzewie.

Avatar
Gość / 10 kwietnia 2015 o 10:40
0

Czytajac waszych wypowiedzi, odnośnie marki BMW, jest mi was Żal . Żaden z błyskotliwych komentujących, jeszcze nie zauważył , że jeśli dochodzi do wypadku z udziałem tej marki ... To jej pasażerowie, wychodzą bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Nie chodzi w tych komentarzach o pasażerów BMW i co się z nimi stało tylko chodzi o to, że ich kierowcy to w większości bezmózgie Yeti, łyse karki albo inne dresy. Można śmiało powiedzieć, że to w większości banda chamów i prostaków.

Nie chodzi w tych komentarzach o pasażerów BMW i co się z nimi stało tylko chodzi o to, że ich kierowcy to w większości bezmózgie Yeti, łyse karki albo inne dresy. Można śmiało powiedzieć, że to w większości banda chamów i prostaków.

rozwiń
Avatar
Ronin / 10 kwietnia 2015 o 10:33
0

Z tej tragedii w związku z pożarem samochodu rodzina zmarłego może dochodzić swoich praw również od firmy Jeep ponieważ posiadają one wadę konstrukcyjną, która po uderzeniu w tył pojazdu powoduje wybuch zbiornika paliwa. W USA jedna rodzina dostała 150 mln dolarów odszkodowania! Proponuję przeczytać artykuł Rzeczpospolitej pt. "150 mln dolarów odszkodowania za śmierć czterolatka."

Avatar
Gość / 10 kwietnia 2015 o 10:24
0

Strasznie dużo piją w tym Lubartowie! Co rusz jakiś pijak się rozwala!

Avatar
pol / 10 kwietnia 2015 o 09:50
0

Nie chodzi o samochód BMW, tylko o specyficznych często kierowców tej marki - Bardzo Małe Wacki.

Avatar
majonez / 10 kwietnia 2015 o 09:40
0

Bolid Młodych Wieśniaków i wszystko jasne!

widac ze same imbecyle jezdza tymi samochodami

Avatar
Czort / 10 kwietnia 2015 o 09:36
0
Czytajac waszych wypowiedzi, odnośnie marki BMW, jest mi was Żal . Żaden z błyskotliwych komentujących, jeszcze nie zauważył , że jeśli dochodzi do wypadku z udziałem tej marki ... To jej pasażerowie, wychodzą bez większego uszczerbku na zdrowiu.
Avatar
zbyszek / 10 kwietnia 2015 o 09:32
0

Ja się ku... pytam co tu jest do badania. Sprawa jest oczywista. Kierowca ciężarówki która jechała w przeciwnym kierunku a w którą potem uderzyly auta jepp i bmw zeznał cytuję: widziałem pojazd jadący po przeciwległym pasie i za nim pędzy z ogromną prędkością drugi pojazd. Widziałem moment jak uderzył w pojazd przed nim i jak natychmiast pojazd ten zamienił się w słup ognia" Tak mniej więcej zeznał kierowca cięzarówki praktycznie jedyny świadek który widział naocznie całe zdarzenie. I po co tutaj są potrzebni biegli i ekspertyzy. Tu chodzi tylko o to by zaciemnić sprawę. Dlaczego media nie napiszą że były już próby wpłynięcia i kontaktów z kierowcą cięzarówki by zmienił swoje zeznania. Czy nie będzie podobnej sytuacji jak z policjantem który potrącił kobietę na przejściu w Wólce i następnie uciekł a biegli oświadczyli że on nie miał możliwości uniknięcia wypadku. Skazany został bodajże na 4 lata. ???

Ja się ku... pytam co tu jest do badania. Sprawa jest oczywista. Kierowca ciężarówki która jechała w przeciwnym kierunku a w którą potem uderzyly auta jepp i bmw zeznał cytuję: widziałem pojazd jadący po przeciwległym pasie i za nim pędzy z ogromną prędkością drugi pojazd. Widziałem moment jak uderzył w pojazd przed nim i jak natychmiast pojazd ten zamienił się w słup ognia" Tak mniej więcej zeznał kierowca cięzarówki praktycznie jedyny świadek który widział naocznie całe zdarzenie. I po co tutaj są potrzebni biegli i ekspertyzy. Tu chodz... rozwiń

Avatar
Muka / 10 kwietnia 2015 o 08:55
0

znowu BMW

I znowu policjant ?

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!