Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 listopada 2018 r.
11:01

Akcja Miś Dziennika Wschodniego. Przynieś zabawki, słodycze, przybory szkolne

Autor: Zdjęcie autora redakcja
0 9 A A

Rusza kolejna edycja naszej mikołajkowej akcji Miś.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Codziennie, do 4 grudnia, w godz. od 8 do 16 można przynosić do naszej redakcji przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie maskotki, zabawki, słodycze, przybory szkolne i wszystko to, co dzieciom w dniu Świętego Mikołaja może sprawić radość.

Zabawki mogą być używane. Jedynym warunkiem jest to, żeby były czyste. Przygotujemy z nich paczki, które trafią do dzieci z najbiedniejszych rodzin oraz podopiecznych ośrodków wychowawczych w Lublinie. Dzięki Wam będą miały radosne mikołajki.

Liczymy na Waszą pomoc!

Akcję Miś co roku wspierają lubelskie przedszkola i szkoły. To okazja, żeby nauczyć dzieci wrażliwości i tego, że trzeba pomagać innym.
Do współpracy zapraszamy również firmy i instytucje, które będą chciały pomóc w przygotowaniu mikołajkowych prezentów.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 81 46 26 800, promocja@dziennikwschodni.pl

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 09:44
+5
Przestańcie naciągać ludzi! Polska się rozwija a biedne rodziny mają wreszcie 500+! Zabawki niech każdy kupuje teraz wreszcie swoim dzieciom, bo może godnie żyć! Przestańcie jątrzyć i wmawiać ludziom, że są jakąś biedotą!
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 08:34
+5
Po co takie akcje ? To już 500+ wypłacane co miesiąc 4 milion ludzi nie wystarcza na zabawki i słodycze dla swoich dzieci ?
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 r. o 12:14
+5
Te wszystkie pluszaki nieodebrane, biedronka mogłaby przekazać dzieciom.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2018 r. o 07:55
+4
Pomoc potrzebna jest również pracującym, samotnym matkom które nie pobierają żadnym świadczeń. Przy tych kosmicznych cenach życie dla nich to wegetacja i kupa stresu. Mam nadzieję że coś się zmieni. Sama zastanawiam się czasami czy nie zrezygnować z pracy bo do pobierania świadczeń dochód przekraczamy 40 zł . Po co tracić codziennie zdrowie za pieniądze które coraz mniej są warte. I ta drożyzna. Choć z mężem razem pracujemy naprawdę żyje się coraz gorzej. I o zgrozo przykro mi jak osoby z wysokim kilkutysięcznym dochodem idą do restauracji i pobrane 500 wydają w jeden wieczór a ta samotna matką ucieka rano w przedszkolu bo nie ma za co zapłacić składki 30 zł na paczkę dla swojego dziecka. To nie jest sprawiedliwe. Pomoc powinna trafiać do potrzebujących.
Pomoc potrzebna jest również pracującym, samotnym matkom które nie pobierają żadnym świadczeń. Przy tych kosmicznych cenach życie dla nich to wegetacja i kupa stresu. Mam nadzieję że coś się zmieni. Sama zastanawiam się czasami czy nie zrezygnować z pracy bo do pobierania świadczeń dochód przekraczamy 40 zł . Po co tracić codziennie zdrowie za pieniądze które coraz mniej są warte. I ta drożyzna. Choć z mężem razem pracujemy naprawdę żyje się coraz gorzej. I o zgrozo przykro mi jak osoby z wysokim kilkutysięcznym dochodem idą do restauracji... rozwiń
Avatar
dlaczego świadomie łamał prawo ? / 28 listopada 2018 r. o 09:02
+4
--- CZY ZUK PRZEKAZE 260 tys. złotych, które NIEZGODNIE Z PRAWEM zarobił w PZU Życie???
Avatar
/ 30 listopada 2018 r. o 20:19
+2
500zł co miesiąc macie. Możecie kupować misie codziennie.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2018 r. o 10:14
+1
Rysiu misiu pysiu
Avatar
Gość / 30 listopada 2018 r. o 12:15
+1
A może by tak odebrać jakiemuś złodziejowi z PO lub ZSL ? I po co zebrac?
Avatar
sloanslimited@gmail.com / 28 listopada 2018 r. o 00:12
-6
Udzielamy pożyczek od €10 000 do €50 000 000. Nasze usługi są bezpłatne. Wszystko czego potrzebujesz to wypełnić prosty formularz online i Jeśli kwalifikujesz. Obowiązują warunki i postanowienia. Skontaktuj się z nami dzisiaj poprzez nasz e-mail: sloanslimited@gmail.com
Avatar
Gość / 2 grudnia 2018 r. o 10:14
+1
Rysiu misiu pysiu
Avatar
Gość / 2 grudnia 2018 r. o 07:55
+4
Pomoc potrzebna jest również pracującym, samotnym matkom które nie pobierają żadnym świadczeń. Przy tych kosmicznych cenach życie dla nich to wegetacja i kupa stresu. Mam nadzieję że coś się zmieni. Sama zastanawiam się czasami czy nie zrezygnować z pracy bo do pobierania świadczeń dochód przekraczamy 40 zł . Po co tracić codziennie zdrowie za pieniądze które coraz mniej są warte. I ta drożyzna. Choć z mężem razem pracujemy naprawdę żyje się coraz gorzej. I o zgrozo przykro mi jak osoby z wysokim kilkutysięcznym dochodem idą do restauracji i pobrane 500 wydają w jeden wieczór a ta samotna matką ucieka rano w przedszkolu bo nie ma za co zapłacić składki 30 zł na paczkę dla swojego dziecka. To nie jest sprawiedliwe. Pomoc powinna trafiać do potrzebujących.
Pomoc potrzebna jest również pracującym, samotnym matkom które nie pobierają żadnym świadczeń. Przy tych kosmicznych cenach życie dla nich to wegetacja i kupa stresu. Mam nadzieję że coś się zmieni. Sama zastanawiam się czasami czy nie zrezygnować z pracy bo do pobierania świadczeń dochód przekraczamy 40 zł . Po co tracić codziennie zdrowie za pieniądze które coraz mniej są warte. I ta drożyzna. Choć z mężem razem pracujemy naprawdę żyje się coraz gorzej. I o zgrozo przykro mi jak osoby z wysokim kilkutysięcznym dochodem idą do restauracji... rozwiń
Avatar
/ 30 listopada 2018 r. o 20:19
+2
500zł co miesiąc macie. Możecie kupować misie codziennie.
Avatar
Gość / 30 listopada 2018 r. o 12:15
+1
A może by tak odebrać jakiemuś złodziejowi z PO lub ZSL ? I po co zebrac?
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 09:44
+5
Przestańcie naciągać ludzi! Polska się rozwija a biedne rodziny mają wreszcie 500+! Zabawki niech każdy kupuje teraz wreszcie swoim dzieciom, bo może godnie żyć! Przestańcie jątrzyć i wmawiać ludziom, że są jakąś biedotą!
Avatar
dlaczego świadomie łamał prawo ? / 28 listopada 2018 r. o 09:02
+4
--- CZY ZUK PRZEKAZE 260 tys. złotych, które NIEZGODNIE Z PRAWEM zarobił w PZU Życie???
Avatar
Gość / 28 listopada 2018 r. o 08:34
+5
Po co takie akcje ? To już 500+ wypłacane co miesiąc 4 milion ludzi nie wystarcza na zabawki i słodycze dla swoich dzieci ?
Avatar
sloanslimited@gmail.com / 28 listopada 2018 r. o 00:12
-6
Udzielamy pożyczek od €10 000 do €50 000 000. Nasze usługi są bezpłatne. Wszystko czego potrzebujesz to wypełnić prosty formularz online i Jeśli kwalifikujesz. Obowiązują warunki i postanowienia. Skontaktuj się z nami dzisiaj poprzez nasz e-mail: sloanslimited@gmail.com
Avatar
Gość / 27 listopada 2018 r. o 12:14
+5
Te wszystkie pluszaki nieodebrane, biedronka mogłaby przekazać dzieciom.