Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 grudnia 2013 r.
12:04
Edytuj ten wpis

Bełżyce: Nie żyje 70-latka potrącona przez dwa samochody

0 13 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Lublinie. Zmarła w trakcie reanimacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 16 przy ulicy Lubelskiej w Bełżycach.

- 70-letnia mieszkanka Bełżyc przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych - informuje sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Najpierw kobietę potrącił 31-latek z Bełżyc kierujący renaultem. Kobieta upadła na lewy pas, gdzie potrąciła ją 35-letnia mieszkanka pow. lubelskiego kierująca volkswagenem. Ranna kobieta zmarła w szpitalu w Lublinie.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku. Policjanci apelują do kierowców, by ci zachowali szczególną ostrożność na drodze, szczególnie po zmroku, gdy widoczność ograniczają mgły i opady.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wojtek / 12 grudnia 2013 o 07:51
0

no to sie nauczyla przechodzic w opowiednim miejscu

Avatar
encees / 7 grudnia 2013 o 19:37
0

Dalej dążysz że to kierowcy winni w Polsce a gdzie indziej jest kultura. Moim zdaniem piesi też bardziej muszą uważać i wziąć pod uwagę że jak jest ślisko to wydłuża się znacznie droga hamowania.

Avatar
Ric / 7 grudnia 2013 o 11:21
0

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale z przykroscia musze stwierdzic, ze w Polsce znacznej czesci kierowcow brakuje wyobrazni! Ciagly pospiech, brawura, sprawiaja brak poszanowania dla innych uzytkownikow drog. Mieszkam za granica i uwierzcie mi co tu wyprawiaja piesi i rowerzysci to czasem wlos sie na glowie jezy i buraczane pole (jak ktos tu wczesniej napisal) to maly pikus w porownaniu z tym. Pomimo tego kierowcy zachowuje sie bardzo ostroznie, widac u nich kulture jazdy. Zatrzymuja sie i przepuszczaja (zasada ograniczonego zaufania)  gdyz szanuja zdrowie jak i zycie innych uzytkownikow drog, a przede wszystkim maja swiadomosc, ze pieszy czy rowerzysta nie ma z nimi zadnych szans!

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale z przykroscia musze stwierdzic, ze w Polsce znacznej czesci kierowcow brakuje wyobrazni! Ciagly pospiech, brawura, sprawiaja brak poszanowania dla innych uzytkownikow drog. Mieszkam za granica i uwierzcie mi co tu wyprawiaja piesi i rowerzysci to czasem wlos sie na glowie jezy i buraczane pole (jak ktos tu wczesniej napisal) to maly pikus w porownaniu z tym. Pomimo tego kierowcy zachowuje sie bardzo ostroznie, widac u nich kulture jazdy. Zatrzymuja sie i przepuszczaja (zasada ograniczonego zauf... rozwiń

Avatar
g / 7 grudnia 2013 o 08:11
0

Wniosek z tego i pieszy i kierowca musi uważać na przejściu, ja raz mało nie zostałabym sprzątnięta przez auto na drugiej połówce szerokiej szosy ale było ślisko i czekałam na pierwszej połowie bo wydawało mi się, że kierowca nie wyhamuje.

Jego wzrok pamiętam do dzisiaj jak zatrzymał się już za przejściem... Był przerażony.

Nie wiem czemu postanowiłam zaczekać bo miałam takie odczucie, że nie da rady zahamować, a bardzo szybko nie jechał, widział mnie z daleka a przynajmniej byłam widoczna.

Tragedia dla kilku rodzin, trauma kierowców, śmierć kobiety..

Wniosek z tego i pieszy i kierowca musi uważać na przejściu, ja raz mało nie zostałabym sprzątnięta przez auto na drugiej połówce szerokiej szosy ale było ślisko i czekałam na pierwszej połowie bo wydawało mi się, że kierowca nie wyhamuje.

Jego wzrok pamiętam do dzisiaj jak zatrzymał się już za przejściem... Był przerażony.

Nie wiem czemu postanowiłam zaczekać bo miałam takie odczucie, że nie da rady zahamować, a bardzo szybko nie jechał, widział mnie z daleka a przynajmniej byłam widoczna.

Tragedia dla kilku rodzin,... rozwiń

Avatar
kierowca i pieszy / 6 grudnia 2013 o 20:34
0

Czyżby rodzina sprawcy postanowiła zabrać głos? Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma prawie żadnych szans na wyjście bez szwanku. Jednak przy przepisowej prędkości i kierowca powinien zauważyć pieszą NA PRZEJŚCIU, i wyhamować w czas. Jeśli nie potrafi tego, to niech przesiądzie się na rower.

Państwo koemntujący chyba powinni przejśc reedukację, bo to są podstawy z kursu dla kierowców... Jak można tak bezczelnie przerzucać odpowiedzialność na pieszego - I TO NA PRZEJŚCIU! Czy zasada ograniczonego zaufania Wam coś mówi, Ajnsztajny?

Widać od razu że nie jesteś kierowcą, więc i tak nie zrozumiesz że są sytuacje w których można nie zauważyć pieszego. Radzę rozglądać się i nie pchać na ulicę jak jedzie samochód, szczególnie jak jest blisko. We własnym interesie.

ać od razu że nie jesteś kierowcą, więc i tak nie zrozumiesz że są sytuacje w których można nie zauważyć pieszego. Radzę rozglądać się i nie pchać na ulicę jak jedzie samochód, szczególnie jak jest blisko. We własnym interesie.

rozwiń
Avatar
encees / 6 grudnia 2013 o 20:25
0

Ja według swojego punktu widzenia uważam że jest to współwina. Ok może i fakt że kierowca przekroczył minimalnie (z tego co wiem) prędkość. Kobieta była na pasach. Ale czy wziął ktoś pod uwage warunki panujące na drodze. W bełżycach strasznie późno zapalane są lampy od momentu kiedy już jest naprawdę ciemno. Jest to różnica około 20 - 30 min.

Jadąc ulicą lubelską w stronę rynku nie raz sam nic nie widzę, zwłąszcza jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód i razi światłami.

Poza tym piesi często myślą że jak są na pasach, to też są władcami drogi. Jednak czasem się mylą. Zapewne nikt nie chciał by się tak stało, Żaden z kierowców. To był wypadek, a nie jakiś tam zamierzony czyn.

Nie potępiajcie tylko tych kierowców. Bo najłatwiej jest ich ocenić.

Ja według swojego punktu widzenia uważam że jest to współwina. Ok może i fakt że kierowca przekroczył minimalnie (z tego co wiem) prędkość. Kobieta była na pasach. Ale czy wziął ktoś pod uwage warunki panujące na drodze. W bełżycach strasznie późno zapalane są lampy od momentu kiedy już jest naprawdę ciemno. Jest to różnica około 20 - 30 min.

Jadąc ulicą lubelską w stronę rynku nie raz sam nic nie widzę, zwłąszcza jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód i razi światłami.

Poza tym piesi często myślą że jak są na pasach, to też s... rozwiń

Avatar
Mateusz / 6 grudnia 2013 o 18:03
0

Zdjęcia z tragedii, uwaga, drastyczne! : http://tiny.pl/q9n9x

Avatar
bezczelnośc komentujących / 6 grudnia 2013 o 17:53
0

Nie bronię nikogo, nie oskarżam nikogo. Ale czy to, że 2 kierowców nie widziało przechodnia nie daje do myślenia ? Ludzie ubrani na ciemno, na dworze półmrok i  deszcz a pod koła się ładują jak święte krowy. Tu nie jest problem pierwszeństwa, ale zdrowego rozsądku. Być może ten kierowca jechał za szybko, zmarła była na przejściu. Ale na drodze obowiązuje zasada ograniczonego zachowania i żadne wywody i mądrzenie się tego nie zmieni.

Jestem kierowcą  i bywam też pieszym . Ludzie chodzą po ulicy jak święte krowy a   w Bełżycach jak po polu  z burakami . Może by tak Pomyśleć ze samochód to maszyna i nie zatrzyma się natychmiast . Szkoda ludzkiego zycia nie ważne ile ma się lat. 70 to też życie.

Czyżby rodzina sprawcy postanowiła zabrać głos? Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma prawie żadnych szans na wyjście bez szwanku. Jednak przy przepisowej prędkości i kierowca powinien zauważyć pieszą NA PRZEJŚCIU, i wyhamować w czas. Jeśli nie potrafi tego, to niech przesiądzie się na rower.

Państwo koemntujący chyba powinni przejśc reedukację, bo to są podstawy z kursu dla kierowców... Jak można tak bezczelnie przerzucać odpowiedzialność na pieszego - I TO NA PRZEJŚCIU! Czy zasada ograniczonego zaufania Wam coś mówi, Ajnsztajny?

rodzina sprawcy postanowiła zabrać głos? Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma prawie żadnych szans na wyjście bez szwanku. Jednak przy przepisowej prędkości i kierowca powinien zauważyć pieszą NA PRZEJŚCIU, i wyhamować w czas. Jeśli nie potrafi tego, to niech przesiądzie się na rower.

Państwo koemntujący chyba powinni przejśc reedukację, bo to są podstawy z kursu dla kierowców... Jak można tak bezczelnie przerzucać odpowiedzialność na pieszego - I TO NA PRZEJŚCIU! Czy zasada ograniczonego zaufania Wam coś mówi, Ajnsztajny?

rozwiń
Avatar
Święta Krowa z Bełżyc / 6 grudnia 2013 o 17:00
0

Na ulicy Lubelskiej w Bełżycach prędkość jest przekraczana notorycznie - bardzo często ponad 100 k/h. W późniejszych godzinach - wyścigi motocyklowe. Zastanawialiśmy się, kiedy wydarzy się tragedia. Nie obrażajcie kobiety, która chciała przejść w bezpiecznym, wyznaczonym do tego miejscu. Przy braku respektu dla pieszych, bez uwzględniania warunków jazdy i związanych z tym ograniczeń nawet kamizelka odblaskowa nie pomoże. Starsze osoby najzwyczajniej boją się przechodzić na drugą stronę jezdni. Może jakiś radar zadba o bezpieczeństwo mieszkańców .  

Avatar
roman45 / 6 grudnia 2013 o 14:23
0

Moja mama jakiś czas temu przeprowadziła się na wieś. Drugą rzeczą jaką zrobiłem, zaraz po przewiezieniu jej rzeczy, było kupienie jej na pierwszej stacji paliw kamizelki odblaskowej, za 20 pln.

Avatar
wojtek / 12 grudnia 2013 o 07:51
0

no to sie nauczyla przechodzic w opowiednim miejscu

Avatar
encees / 7 grudnia 2013 o 19:37
0

Dalej dążysz że to kierowcy winni w Polsce a gdzie indziej jest kultura. Moim zdaniem piesi też bardziej muszą uważać i wziąć pod uwagę że jak jest ślisko to wydłuża się znacznie droga hamowania.

Avatar
Ric / 7 grudnia 2013 o 11:21
0

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale z przykroscia musze stwierdzic, ze w Polsce znacznej czesci kierowcow brakuje wyobrazni! Ciagly pospiech, brawura, sprawiaja brak poszanowania dla innych uzytkownikow drog. Mieszkam za granica i uwierzcie mi co tu wyprawiaja piesi i rowerzysci to czasem wlos sie na glowie jezy i buraczane pole (jak ktos tu wczesniej napisal) to maly pikus w porownaniu z tym. Pomimo tego kierowcy zachowuje sie bardzo ostroznie, widac u nich kulture jazdy. Zatrzymuja sie i przepuszczaja (zasada ograniczonego zaufania)  gdyz szanuja zdrowie jak i zycie innych uzytkownikow drog, a przede wszystkim maja swiadomosc, ze pieszy czy rowerzysta nie ma z nimi zadnych szans!

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale z przykroscia musze stwierdzic, ze w Polsce znacznej czesci kierowcow brakuje wyobrazni! Ciagly pospiech, brawura, sprawiaja brak poszanowania dla innych uzytkownikow drog. Mieszkam za granica i uwierzcie mi co tu wyprawiaja piesi i rowerzysci to czasem wlos sie na glowie jezy i buraczane pole (jak ktos tu wczesniej napisal) to maly pikus w porownaniu z tym. Pomimo tego kierowcy zachowuje sie bardzo ostroznie, widac u nich kulture jazdy. Zatrzymuja sie i przepuszczaja (zasada ograniczonego zauf... rozwiń

Avatar
g / 7 grudnia 2013 o 08:11
0

Wniosek z tego i pieszy i kierowca musi uważać na przejściu, ja raz mało nie zostałabym sprzątnięta przez auto na drugiej połówce szerokiej szosy ale było ślisko i czekałam na pierwszej połowie bo wydawało mi się, że kierowca nie wyhamuje.

Jego wzrok pamiętam do dzisiaj jak zatrzymał się już za przejściem... Był przerażony.

Nie wiem czemu postanowiłam zaczekać bo miałam takie odczucie, że nie da rady zahamować, a bardzo szybko nie jechał, widział mnie z daleka a przynajmniej byłam widoczna.

Tragedia dla kilku rodzin, trauma kierowców, śmierć kobiety..

Wniosek z tego i pieszy i kierowca musi uważać na przejściu, ja raz mało nie zostałabym sprzątnięta przez auto na drugiej połówce szerokiej szosy ale było ślisko i czekałam na pierwszej połowie bo wydawało mi się, że kierowca nie wyhamuje.

Jego wzrok pamiętam do dzisiaj jak zatrzymał się już za przejściem... Był przerażony.

Nie wiem czemu postanowiłam zaczekać bo miałam takie odczucie, że nie da rady zahamować, a bardzo szybko nie jechał, widział mnie z daleka a przynajmniej byłam widoczna.

Tragedia dla kilku rodzin,... rozwiń

Avatar
kierowca i pieszy / 6 grudnia 2013 o 20:34
0

Czyżby rodzina sprawcy postanowiła zabrać głos? Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma prawie żadnych szans na wyjście bez szwanku. Jednak przy przepisowej prędkości i kierowca powinien zauważyć pieszą NA PRZEJŚCIU, i wyhamować w czas. Jeśli nie potrafi tego, to niech przesiądzie się na rower.

Państwo koemntujący chyba powinni przejśc reedukację, bo to są podstawy z kursu dla kierowców... Jak można tak bezczelnie przerzucać odpowiedzialność na pieszego - I TO NA PRZEJŚCIU! Czy zasada ograniczonego zaufania Wam coś mówi, Ajnsztajny?

Widać od razu że nie jesteś kierowcą, więc i tak nie zrozumiesz że są sytuacje w których można nie zauważyć pieszego. Radzę rozglądać się i nie pchać na ulicę jak jedzie samochód, szczególnie jak jest blisko. We własnym interesie.

ać od razu że nie jesteś kierowcą, więc i tak nie zrozumiesz że są sytuacje w których można nie zauważyć pieszego. Radzę rozglądać się i nie pchać na ulicę jak jedzie samochód, szczególnie jak jest blisko. We własnym interesie.

rozwiń
Avatar
encees / 6 grudnia 2013 o 20:25
0

Ja według swojego punktu widzenia uważam że jest to współwina. Ok może i fakt że kierowca przekroczył minimalnie (z tego co wiem) prędkość. Kobieta była na pasach. Ale czy wziął ktoś pod uwage warunki panujące na drodze. W bełżycach strasznie późno zapalane są lampy od momentu kiedy już jest naprawdę ciemno. Jest to różnica około 20 - 30 min.

Jadąc ulicą lubelską w stronę rynku nie raz sam nic nie widzę, zwłąszcza jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód i razi światłami.

Poza tym piesi często myślą że jak są na pasach, to też są władcami drogi. Jednak czasem się mylą. Zapewne nikt nie chciał by się tak stało, Żaden z kierowców. To był wypadek, a nie jakiś tam zamierzony czyn.

Nie potępiajcie tylko tych kierowców. Bo najłatwiej jest ich ocenić.

Ja według swojego punktu widzenia uważam że jest to współwina. Ok może i fakt że kierowca przekroczył minimalnie (z tego co wiem) prędkość. Kobieta była na pasach. Ale czy wziął ktoś pod uwage warunki panujące na drodze. W bełżycach strasznie późno zapalane są lampy od momentu kiedy już jest naprawdę ciemno. Jest to różnica około 20 - 30 min.

Jadąc ulicą lubelską w stronę rynku nie raz sam nic nie widzę, zwłąszcza jak z naprzeciwka nadjeżdża samochód i razi światłami.

Poza tym piesi często myślą że jak są na pasach, to też s... rozwiń

Avatar
Mateusz / 6 grudnia 2013 o 18:03
0

Zdjęcia z tragedii, uwaga, drastyczne! : http://tiny.pl/q9n9x

Avatar
bezczelnośc komentujących / 6 grudnia 2013 o 17:53
0

Nie bronię nikogo, nie oskarżam nikogo. Ale czy to, że 2 kierowców nie widziało przechodnia nie daje do myślenia ? Ludzie ubrani na ciemno, na dworze półmrok i  deszcz a pod koła się ładują jak święte krowy. Tu nie jest problem pierwszeństwa, ale zdrowego rozsądku. Być może ten kierowca jechał za szybko, zmarła była na przejściu. Ale na drodze obowiązuje zasada ograniczonego zachowania i żadne wywody i mądrzenie się tego nie zmieni.

Jestem kierowcą  i bywam też pieszym . Ludzie chodzą po ulicy jak święte krowy a   w Bełżycach jak po polu  z burakami . Może by tak Pomyśleć ze samochód to maszyna i nie zatrzyma się natychmiast . Szkoda ludzkiego zycia nie ważne ile ma się lat. 70 to też życie.

Czyżby rodzina sprawcy postanowiła zabrać głos? Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma prawie żadnych szans na wyjście bez szwanku. Jednak przy przepisowej prędkości i kierowca powinien zauważyć pieszą NA PRZEJŚCIU, i wyhamować w czas. Jeśli nie potrafi tego, to niech przesiądzie się na rower.

Państwo koemntujący chyba powinni przejśc reedukację, bo to są podstawy z kursu dla kierowców... Jak można tak bezczelnie przerzucać odpowiedzialność na pieszego - I TO NA PRZEJŚCIU! Czy zasada ograniczonego zaufania Wam coś mówi, Ajnsztajny?

rodzina sprawcy postanowiła zabrać głos? Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma prawie żadnych szans na wyjście bez szwanku. Jednak przy przepisowej prędkości i kierowca powinien zauważyć pieszą NA PRZEJŚCIU, i wyhamować w czas. Jeśli nie potrafi tego, to niech przesiądzie się na rower.

Państwo koemntujący chyba powinni przejśc reedukację, bo to są podstawy z kursu dla kierowców... Jak można tak bezczelnie przerzucać odpowiedzialność na pieszego - I TO NA PRZEJŚCIU! Czy zasada ograniczonego zaufania Wam coś mówi, Ajnsztajny?

rozwiń
Avatar
Święta Krowa z Bełżyc / 6 grudnia 2013 o 17:00
0

Na ulicy Lubelskiej w Bełżycach prędkość jest przekraczana notorycznie - bardzo często ponad 100 k/h. W późniejszych godzinach - wyścigi motocyklowe. Zastanawialiśmy się, kiedy wydarzy się tragedia. Nie obrażajcie kobiety, która chciała przejść w bezpiecznym, wyznaczonym do tego miejscu. Przy braku respektu dla pieszych, bez uwzględniania warunków jazdy i związanych z tym ograniczeń nawet kamizelka odblaskowa nie pomoże. Starsze osoby najzwyczajniej boją się przechodzić na drugą stronę jezdni. Może jakiś radar zadba o bezpieczeństwo mieszkańców .  

Avatar
roman45 / 6 grudnia 2013 o 14:23
0

Moja mama jakiś czas temu przeprowadziła się na wieś. Drugą rzeczą jaką zrobiłem, zaraz po przewiezieniu jej rzeczy, było kupienie jej na pierwszej stacji paliw kamizelki odblaskowej, za 20 pln.

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 456 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!