Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 sierpnia 2012 r.
9:36
Edytuj ten wpis

CBA w lubelskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Autor: Zdjęcie autora er
0 31 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprawdzą jak lubelski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dzielił dopłaty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
CBA sprawdzi jak przyznawane były dopłaty rolnośrodowiskowe w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Skontroluje także jak ARiMR rozporządzała mieniem w latach 2010-2012.

CBA nie chce ujawnić co zainicjowało kontrolę.

- Kontrola powinna się zakończyć na początku listopada – mówi Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA. - Po jej zakończeniu poinformujemy o wynikach.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
komentarz / 14 sierpnia 2012 o 14:33
0
~Madzia~
~Madzia~[list]
[*][url="http://www.gravatar.com/avatar/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e?s=100&d=http%3A%2F%2Fforum.dziennikwschodni.pl%2Fpublic%2Fstyle_images%2Fmr_2012%2Fprofile%2Fdefault_large.png"]http://www.gravatar....fault_large.png[/url]
[*]Goście
[/list]
Napisano 11 sierpień 2012 - 16:00 w [size=3][color=#555555]Premier ogłasza koniec partyjniactwa, a na stołkach sami swoi .........[/color][/size]
nic nie mam domPSL sznuje panow Witosa, Zycha, Hetmana i Pawlaka Odraza mnie bierze tylko na tych z Zakrzówka- Widomskiego i Drozda To jest żenada zadbać o własne stołki jak prosiła kuzynka o staż dla corki nie było funduszy w urzedzie pracy a dla swoich dzieci to i robota sie znalazla...


- twoje wpisy lecą taśmowo (Madziu - pracująca od podstaw )
~Madzia~
~Madzia~[list]
[*][url="http://www.gravatar.com/avatar/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e?s=100&d=http%3A%2F%2Fforum.dziennikwschodni.pl%2Fpublic%2Fstyle_images%2Fmr_2012%2Fprofile%2Fdefault_large.png"]http://www.gravatar....fault_large.png[/url]
[*]Goście
[/list]
Napisano 11 sierpień 2012 - 16:00 w [size=3][color=#555555]Premier ogłasza koniec partyjniactwa, a na stołkach sami swoi .........[/color][/size]
nic nie mam domPSL sznuje panow Witosa, Zycha, Hetmana i Pawlaka Odraza mnie bierze tylko... rozwiń
Avatar
HIS / 14 sierpnia 2012 o 14:24
0
Do ~pracującego od podstaw ~ - podstawy to ty masz strasznie marne (...panie Grzesiu). No może jedynie poza prorodzinnymi... Powtarzasz się z tymi benelukami jak sraczka przy każdej nadarzającej się okazji. Lecz ty się chłopie spokojnie, nie spazmuj. Zakrzowieckie społeczeństwo i tak w końcu cię wyleczy, a zwłaszcza z tej obłudy. A skoro jeszcze tego nie odczuwasz, to rzeczywiście z tobą jest coś nie tak. Doraźnie zwiększ dawki . Gdybyś miał jednak odrobinę honoru człowieku .... a szkoda słów. A tak na marginesie - zaproś kolegów z CBA do siebie - bedą mieli ubaw po pachy. A może trzeba podać im przykłady, gdzie i czego mają szukać? Jedno ci rzec można z perspektywy czasu - twój poprzednik przy tobie to.... pikuś
Do ~pracującego od podstaw ~ - podstawy to ty masz strasznie marne (...panie Grzesiu). No może jedynie poza prorodzinnymi... Powtarzasz się z tymi benelukami jak sraczka przy każdej nadarzającej się okazji. Lecz ty się chłopie spokojnie, nie spazmuj. Zakrzowieckie społeczeństwo i tak w końcu cię wyleczy, a zwłaszcza z tej obłudy. A skoro jeszcze tego nie odczuwasz, to rzeczywiście z tobą jest coś nie tak. Doraźnie zwiększ dawki . Gdybyś miał jednak odrobinę honoru człowieku .... a szkoda słów. A tak na marginesie - zaproś kolegów z CBA d... rozwiń
Avatar
na dolinie / 12 sierpnia 2012 o 11:01
0
Na stryjka , na siostrzeńca, na sąsiada...wszystko" zgodnie " z prawem. Nic im nie udowodnią...
Avatar
pchi / 12 sierpnia 2012 o 08:57
0
Pytanie do PSL -kto wygra wybory?-odpowiedz = no napewno nasz koalicjant.
Avatar
pracujący od podstaw / 11 sierpnia 2012 o 17:10
0
czas na kraśnicki KRus i Piotrusia Pana. Jego to i koledzy z Psl juz nie chca...
Avatar
ludek pracujący do 67 lat / 8 sierpnia 2012 o 13:39
0
[quote name='gosc' timestamp='1344362545' post='661915']
oj - od nauczania pokory i posluszenstwa metodami terroru i zastraszania to donaldinio pselowi do piet nie dorasta.
[/quote]
Masz rację. Sam tego doświadczyłem. To okrutnie mściwi ludzie. Oni nawet konkurenta by wapnem zasypali, byleby osiągnąć koryto. To wieprze zielone.
Avatar
dziennikarz śledczy / 8 sierpnia 2012 o 08:00
0
Przecież ONI nie są tam po to żeby cokolwiek wyjaśnić,tylko po to aby wyczyścić wszystkie nieprawidłowości swojego koalicjanta aby już nic kompromitującego nie wyszło na jaw.
Avatar
imbir / 7 sierpnia 2012 o 20:48
0
[quote name='ala' timestamp='1344364533' post='661930']
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic innemu człowiekowi to lepiej zastanówcie się nad waszymi poczyniami i oby nigdy o was nikt tak nie pisał jak wy to robicie. Pooglądajcie lepiej swój ogródek zanim zaczniecie krytykowac sąsiada.
[/quote]ala nikt tu nikogogo mie obraża widocznie nie miałaś doczynienia z panami z psl,albo sama pierd,,, w stołek z mianowania psl ,widocznie ludzie wiedzą co piszą i nie zmyślają, a osoby publiczne z psl muszą wiedzięc że nie są na własnym folwarku i mogą ludzi gnoic i zastraszac.czas najwyższy ażeby tę zieloną pajęczynę zdelegalizowq i [powiem ci jesze jedno ,ta zielona pajęczyna powinna tuska całowac po pietach za to ze hetmana zrobł marszałkiem i on trzyma parasol ochronny nad swoimi rzołnierzami
[quote name='ala' timestamp='1344364533' post='661930']
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic i... rozwiń
Avatar
ala / 7 sierpnia 2012 o 20:35
0
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic innemu człowiekowi to lepiej zastanówcie się nad waszymi poczyniami i oby nigdy o was nikt tak nie pisał jak wy to robicie. Pooglądajcie lepiej swój ogródek zanim zaczniecie krytykowac sąsiada.
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic innemu człowiekowi to lepiej zastanówcie się nad waszymi poczyniami i oby nigdy o was n... rozwiń
Avatar
ciekawski / 7 sierpnia 2012 o 20:14
0
ALE CBA JUZ SIEDZIAŁO W ARIMR W 2008 ROKU I CO. KTO WIE CO PORABIA JAROSŁAW G.
Avatar
komentarz / 14 sierpnia 2012 o 14:33
0
~Madzia~
~Madzia~[list]
[*][url="http://www.gravatar.com/avatar/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e?s=100&d=http%3A%2F%2Fforum.dziennikwschodni.pl%2Fpublic%2Fstyle_images%2Fmr_2012%2Fprofile%2Fdefault_large.png"]http://www.gravatar....fault_large.png[/url]
[*]Goście
[/list]
Napisano 11 sierpień 2012 - 16:00 w [size=3][color=#555555]Premier ogłasza koniec partyjniactwa, a na stołkach sami swoi .........[/color][/size]
nic nie mam domPSL sznuje panow Witosa, Zycha, Hetmana i Pawlaka Odraza mnie bierze tylko na tych z Zakrzówka- Widomskiego i Drozda To jest żenada zadbać o własne stołki jak prosiła kuzynka o staż dla corki nie było funduszy w urzedzie pracy a dla swoich dzieci to i robota sie znalazla...


- twoje wpisy lecą taśmowo (Madziu - pracująca od podstaw )
~Madzia~
~Madzia~[list]
[*][url="http://www.gravatar.com/avatar/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e?s=100&d=http%3A%2F%2Fforum.dziennikwschodni.pl%2Fpublic%2Fstyle_images%2Fmr_2012%2Fprofile%2Fdefault_large.png"]http://www.gravatar....fault_large.png[/url]
[*]Goście
[/list]
Napisano 11 sierpień 2012 - 16:00 w [size=3][color=#555555]Premier ogłasza koniec partyjniactwa, a na stołkach sami swoi .........[/color][/size]
nic nie mam domPSL sznuje panow Witosa, Zycha, Hetmana i Pawlaka Odraza mnie bierze tylko... rozwiń
Avatar
HIS / 14 sierpnia 2012 o 14:24
0
Do ~pracującego od podstaw ~ - podstawy to ty masz strasznie marne (...panie Grzesiu). No może jedynie poza prorodzinnymi... Powtarzasz się z tymi benelukami jak sraczka przy każdej nadarzającej się okazji. Lecz ty się chłopie spokojnie, nie spazmuj. Zakrzowieckie społeczeństwo i tak w końcu cię wyleczy, a zwłaszcza z tej obłudy. A skoro jeszcze tego nie odczuwasz, to rzeczywiście z tobą jest coś nie tak. Doraźnie zwiększ dawki . Gdybyś miał jednak odrobinę honoru człowieku .... a szkoda słów. A tak na marginesie - zaproś kolegów z CBA do siebie - bedą mieli ubaw po pachy. A może trzeba podać im przykłady, gdzie i czego mają szukać? Jedno ci rzec można z perspektywy czasu - twój poprzednik przy tobie to.... pikuś
Do ~pracującego od podstaw ~ - podstawy to ty masz strasznie marne (...panie Grzesiu). No może jedynie poza prorodzinnymi... Powtarzasz się z tymi benelukami jak sraczka przy każdej nadarzającej się okazji. Lecz ty się chłopie spokojnie, nie spazmuj. Zakrzowieckie społeczeństwo i tak w końcu cię wyleczy, a zwłaszcza z tej obłudy. A skoro jeszcze tego nie odczuwasz, to rzeczywiście z tobą jest coś nie tak. Doraźnie zwiększ dawki . Gdybyś miał jednak odrobinę honoru człowieku .... a szkoda słów. A tak na marginesie - zaproś kolegów z CBA d... rozwiń
Avatar
na dolinie / 12 sierpnia 2012 o 11:01
0
Na stryjka , na siostrzeńca, na sąsiada...wszystko" zgodnie " z prawem. Nic im nie udowodnią...
Avatar
pchi / 12 sierpnia 2012 o 08:57
0
Pytanie do PSL -kto wygra wybory?-odpowiedz = no napewno nasz koalicjant.
Avatar
pracujący od podstaw / 11 sierpnia 2012 o 17:10
0
czas na kraśnicki KRus i Piotrusia Pana. Jego to i koledzy z Psl juz nie chca...
Avatar
ludek pracujący do 67 lat / 8 sierpnia 2012 o 13:39
0
[quote name='gosc' timestamp='1344362545' post='661915']
oj - od nauczania pokory i posluszenstwa metodami terroru i zastraszania to donaldinio pselowi do piet nie dorasta.
[/quote]
Masz rację. Sam tego doświadczyłem. To okrutnie mściwi ludzie. Oni nawet konkurenta by wapnem zasypali, byleby osiągnąć koryto. To wieprze zielone.
Avatar
dziennikarz śledczy / 8 sierpnia 2012 o 08:00
0
Przecież ONI nie są tam po to żeby cokolwiek wyjaśnić,tylko po to aby wyczyścić wszystkie nieprawidłowości swojego koalicjanta aby już nic kompromitującego nie wyszło na jaw.
Avatar
imbir / 7 sierpnia 2012 o 20:48
0
[quote name='ala' timestamp='1344364533' post='661930']
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic innemu człowiekowi to lepiej zastanówcie się nad waszymi poczyniami i oby nigdy o was nikt tak nie pisał jak wy to robicie. Pooglądajcie lepiej swój ogródek zanim zaczniecie krytykowac sąsiada.
[/quote]ala nikt tu nikogogo mie obraża widocznie nie miałaś doczynienia z panami z psl,albo sama pierd,,, w stołek z mianowania psl ,widocznie ludzie wiedzą co piszą i nie zmyślają, a osoby publiczne z psl muszą wiedzięc że nie są na własnym folwarku i mogą ludzi gnoic i zastraszac.czas najwyższy ażeby tę zieloną pajęczynę zdelegalizowq i [powiem ci jesze jedno ,ta zielona pajęczyna powinna tuska całowac po pietach za to ze hetmana zrobł marszałkiem i on trzyma parasol ochronny nad swoimi rzołnierzami
[quote name='ala' timestamp='1344364533' post='661930']
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic i... rozwiń
Avatar
ala / 7 sierpnia 2012 o 20:35
0
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic innemu człowiekowi to lepiej zastanówcie się nad waszymi poczyniami i oby nigdy o was nikt tak nie pisał jak wy to robicie. Pooglądajcie lepiej swój ogródek zanim zaczniecie krytykowac sąsiada.
Czytam komentarze i aż nie wierzę,że tyle złości i nienawiści może być w ludziach. Obrażać, obrzucać błotem, oczerniać innych ludzi to wy chyba najlepiej potraficie. Dziwię się,że jeszcze nikt z władz PSL lub osób o których piszecie nie pozwał niektórych za pomówienia.Jeżeli macie jakieś dowody o przekrętach, nadużyciach, lewych tranzakcjach to waszym obowiązkiem obywatelskim jest donieść do odpowiednich organów ścigania. Jeżeli piszecie,aby tylko dowalic innemu człowiekowi to lepiej zastanówcie się nad waszymi poczyniami i oby nigdy o was n... rozwiń
Avatar
ciekawski / 7 sierpnia 2012 o 20:14
0
ALE CBA JUZ SIEDZIAŁO W ARIMR W 2008 ROKU I CO. KTO WIE CO PORABIA JAROSŁAW G.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 449 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!