Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

13 grudnia 2012 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Dziennik Budowy S17: Auta nad zieloną doliną (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 13 A A
Śnieg nie przeszkadza drogowcom w budowie drogi nad doliną Bystrzycy.  (Dorota Awiorko-Klimek )
Śnieg nie przeszkadza drogowcom w budowie drogi nad doliną Bystrzycy. (Dorota Awiorko-Klimek )

Obwodnica Lublina. Na S17 najwięcej frajdy sprawi kierowcom pokonanie kilometrowej estakady nad doliną Bystrzycy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ile to kosztuje?

Koszt budowy wszystkich pięciu odcinków zamknie się kwotą 3,6 mld zł. Dofinansowanie unijne do tej inwestycji wyniesie 2,7 mld zł. Kilometr budowy S17 będzie kosztować nieco ponad 50 milionów złotych.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oburzeni / 16 grudnia 2012 r. o 18:18
Wywalić kierownika tej budowy na leniwy pysk!!!!!!! Tak wygląda budowa za nasze POdatki???!!!!

Banda złodziei i oszustów a nie nadzór budowy z ramienia inwestora.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 r. o 13:12
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
R. / 14 grudnia 2012 r. o 23:13
O ile umiem liczyć to oddanie obwodnicy za rok, jak pisze autor, oznacza że będzie gotowa na koniec 2013 a nie 2014 roku.
Avatar
was onysts / 14 grudnia 2012 r. o 21:42
tylko co zobaczymy... ekrany akustyczne i tyle...
Avatar
Obywatelka / 14 grudnia 2012 r. o 18:16
Zobaczcie jak sie w Lublinie buduje obwodnicę. To smutne, że tak traktuja ludzi

[url="http://www.itvl.pl/news/zapomnieli-o-nas"]http://www.itvl.pl/n...apomnieli-o-nas[/url]
Avatar
1234 / 14 grudnia 2012 r. o 17:48
[quote name='Dan' timestamp='1355475293' post='709077']
Ale z was hejterzy... Jeżeli coś ci się ni pdoba to po holere czytasz a potem hejtujesz... Ciekawe jakby ciebie postawić w takiej sytuacji.... Znaleźli się poloniści i wykształceni... Hejt hejt ijeszcze raz hejt !
[/quote] Dziecko nie wypowiadaj się. A jak z ciebie taki polonista to po "holere" piszesz "hejt"? Uwielbiam te spolszczenia, pewnie jeszcze zamiast play piszesz "plej".
[quote name='Dan' timestamp='1355475293' post='709077']
Ale z was hejterzy... Jeżeli coś ci się ni pdoba to po holere czytasz a potem hejtujesz... Ciekawe jakby ciebie postawić w takiej sytuacji.... Znaleźli się poloniści i wykształceni... Hejt hejt ijeszcze raz hejt !
[/quote] Dziecko nie wypowiadaj się. A jak z ciebie taki polonista to po "holere" piszesz "hejt"? Uwielbiam te spolszczenia, pewnie jeszcze zamiast play piszesz "plej". rozwiń
Avatar
kiks / 14 grudnia 2012 r. o 17:17
najwazniejsze ze gozdzik pyszny ma nowe stanowisko
Avatar
Dan / 14 grudnia 2012 r. o 09:54
Ale z was hejterzy... Jeżeli coś ci się ni pdoba to po holere czytasz a potem hejtujesz... Ciekawe jakby ciebie postawić w takiej sytuacji.... Znaleźli się poloniści i wykształceni... Hejt hejt ijeszcze raz hejt !
Avatar
hej / 14 grudnia 2012 r. o 09:43
Za rok to oni tej estakady nie oddadzą nie ma bata, teraz to mało co z ziemi wyszło
Avatar
zzzzy / 14 grudnia 2012 r. o 09:35
Autor Paweł Pazio pisze bez zrozumienia tego co pisze.
Avatar
oburzeni / 16 grudnia 2012 r. o 18:18
Wywalić kierownika tej budowy na leniwy pysk!!!!!!! Tak wygląda budowa za nasze POdatki???!!!!

Banda złodziei i oszustów a nie nadzór budowy z ramienia inwestora.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 r. o 13:12
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
R. / 14 grudnia 2012 r. o 23:13
O ile umiem liczyć to oddanie obwodnicy za rok, jak pisze autor, oznacza że będzie gotowa na koniec 2013 a nie 2014 roku.
Avatar
was onysts / 14 grudnia 2012 r. o 21:42
tylko co zobaczymy... ekrany akustyczne i tyle...
Avatar
Obywatelka / 14 grudnia 2012 r. o 18:16
Zobaczcie jak sie w Lublinie buduje obwodnicę. To smutne, że tak traktuja ludzi

[url="http://www.itvl.pl/news/zapomnieli-o-nas"]http://www.itvl.pl/n...apomnieli-o-nas[/url]
Avatar
1234 / 14 grudnia 2012 r. o 17:48
[quote name='Dan' timestamp='1355475293' post='709077']
Ale z was hejterzy... Jeżeli coś ci się ni pdoba to po holere czytasz a potem hejtujesz... Ciekawe jakby ciebie postawić w takiej sytuacji.... Znaleźli się poloniści i wykształceni... Hejt hejt ijeszcze raz hejt !
[/quote] Dziecko nie wypowiadaj się. A jak z ciebie taki polonista to po "holere" piszesz "hejt"? Uwielbiam te spolszczenia, pewnie jeszcze zamiast play piszesz "plej".
[quote name='Dan' timestamp='1355475293' post='709077']
Ale z was hejterzy... Jeżeli coś ci się ni pdoba to po holere czytasz a potem hejtujesz... Ciekawe jakby ciebie postawić w takiej sytuacji.... Znaleźli się poloniści i wykształceni... Hejt hejt ijeszcze raz hejt !
[/quote] Dziecko nie wypowiadaj się. A jak z ciebie taki polonista to po "holere" piszesz "hejt"? Uwielbiam te spolszczenia, pewnie jeszcze zamiast play piszesz "plej". rozwiń
Avatar
kiks / 14 grudnia 2012 r. o 17:17
najwazniejsze ze gozdzik pyszny ma nowe stanowisko
Avatar
Dan / 14 grudnia 2012 r. o 09:54
Ale z was hejterzy... Jeżeli coś ci się ni pdoba to po holere czytasz a potem hejtujesz... Ciekawe jakby ciebie postawić w takiej sytuacji.... Znaleźli się poloniści i wykształceni... Hejt hejt ijeszcze raz hejt !
Avatar
hej / 14 grudnia 2012 r. o 09:43
Za rok to oni tej estakady nie oddadzą nie ma bata, teraz to mało co z ziemi wyszło
Avatar
zzzzy / 14 grudnia 2012 r. o 09:35
Autor Paweł Pazio pisze bez zrozumienia tego co pisze.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagram na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

Ceny gazu w 2023 roku. Nie będzie limitu dochodowego

Ceny gazu w 2023 roku. Nie będzie limitu dochodowego

Rząd wycofuje się z pomysłu, żeby to dochody decydowały o tym, jakie będą rachunki za gaz. Teraz na stole jest nowe rozwiązanie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!