Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 grudnia 2015 r.
17:02

Ile pieniędzy dostają emeryci i renciści w Lubelskiem?

Autor: Zdjęcie autora Daniel Drob
0 13 A A

Ponad pół miliona emerytów i rencistów mieszkało w 2014 r. w Lubelskiem. Tylko w ciągu roku liczba emerytów powiększyła o 0,4 proc. To najwyższy wzrost spośród wszystkich województw

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
7 dni
koszt: 10,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 7 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
1 dzień
koszt: 2,50 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 1 dzień
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:37

biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...

emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:13

Mam nadzieję, że tyle co Krzywonos....

Avatar
ozus / 9 grudnia 2015 r. o 09:46

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:33
emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:19
Ile dostają emeryci, a ile lat pracowali na tą emeryturę.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:52
biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:15
Dostaną..... figę z makiem. Parę zł jałmużny i tyle. W tym kraju nie da się godnie żyć na emeryturze. Chyba, że się jest politykiem, albo złodziejem.
Avatar
leon z / 8 grudnia 2015 r. o 21:50

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

spokojnie , ostatnich komuchów niedługo szlag trafi .

ty będziesz mógł cieszyć się emeryturami Dudów ( dwóch ) , Biereckich, prokuratorów pisowych  i prezesów spółek państwowych

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:56

czy to prawda, że teraz po nowemu mamy dużo mniejsze emerytury, wynika z tego, że rząd nas równo okrada, nie dajmy się, WYJDŹMY NA ULICĘ, POZABIERAJMY MAJĄTKI TYM RZĄDZĄCYM BOSSOM BO TO SĄ NASZE PIENIĄDZE ONI JE LEGALNIE ZAGARNĘLI PRZYZNAJĄC SOBIE KOLOSALNE WYNAGRODZENIA A NAM PŁACĄ JAŁMUŻNĄ .... DOSYĆ TEGO ......... DOSYĆ TEGO

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:44
Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:37

biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...

emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:13

Mam nadzieję, że tyle co Krzywonos....

Avatar
ozus / 9 grudnia 2015 r. o 09:46

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:33
emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:19
Ile dostają emeryci, a ile lat pracowali na tą emeryturę.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:52
biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:15
Dostaną..... figę z makiem. Parę zł jałmużny i tyle. W tym kraju nie da się godnie żyć na emeryturze. Chyba, że się jest politykiem, albo złodziejem.
Avatar
leon z / 8 grudnia 2015 r. o 21:50

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

spokojnie , ostatnich komuchów niedługo szlag trafi .

ty będziesz mógł cieszyć się emeryturami Dudów ( dwóch ) , Biereckich, prokuratorów pisowych  i prezesów spółek państwowych

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:56

czy to prawda, że teraz po nowemu mamy dużo mniejsze emerytury, wynika z tego, że rząd nas równo okrada, nie dajmy się, WYJDŹMY NA ULICĘ, POZABIERAJMY MAJĄTKI TYM RZĄDZĄCYM BOSSOM BO TO SĄ NASZE PIENIĄDZE ONI JE LEGALNIE ZAGARNĘLI PRZYZNAJĄC SOBIE KOLOSALNE WYNAGRODZENIA A NAM PŁACĄ JAŁMUŻNĄ .... DOSYĆ TEGO ......... DOSYĆ TEGO

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:44
Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana
Alarm 24
galeria

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana

Urzędnicy od rzek i kanalizacji będą wyjaśniać, skąd wzięła się piana, którą zaobserwowano wczoraj na Bystrzycy w rejonie wylotu kolektorów burzowych niedaleko mostu 700-lecia Lublina (przeprawa przez rzekę w ciągu ul. Muzycznej).

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Był 15 czerwca tego roku. Franciszek B. ze swoją partnerką i ich dwuletnim synkiem przyjechali w odwiedziny do rodziców kobiety w gminie Kock.

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

To już pewne. W grudniu Łuków podpisze umowę z PKP na remont dworca. W budynku ma się znaleźć miejska sala widowiskowa.

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów
9 grudnia 2022, 19:00

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów

W piątek, 9 grudnia o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) odbędzie się koncert zespołu WIR.

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Zdecydowali się przekazać zdjęcia wykonane przez swoich przodków, ich dyplomy i świadectwa do państwowego zbioru. Dzieląc się rodzinnymi historiami nie pozwolili by zaginęły w mrokach historii. Wczoraj był czas na podziękowania.

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Śledczy uznali, że Jerzy B. „szedł w zaparte” wypierając się posiadania psów, bo była to jego linia obrony, do której miał prawo. Mężczyzna przyznał się dopiero, gdy przedstawiono mu twarde dowody. Teraz stanie przed sądem, gdzie grozić będą mu trzy lata więzienia.

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski
galeria

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski

Polska jest bezpieczna – zapewniał podczas wizyty w Lublinie ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie Mark Brzezinski. Dyplomata wczoraj był gościem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?
galeria

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?

Remont popularnego wśród mieszkańców targowiska „Babski rynek” przedłuży się o kilka miesięcy. Konieczne są dodatkowe prace, ale obecne warunki atmosferyczne uniemożliwiają ich realizację.

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

W trakcie niedzielnej mszy w kościele w Klementowicach w powiecie puławskim nieznani sprawcy włamali się na plebanię. Gdy wierni modlili się w świątyni, złodzieje wynieśli z budynku pieniądze. Nikt ich nie zauważył.

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin
9 grudnia 2022, 19:00

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin

Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert zespołu Moow mi Janek, który zaplanowano na 9 grudnia o godz. 19.

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Mieszkańcy kilkunastu ulic dzisiaj o północy stracą dostęp do ciepłej wody i ogrzewania. Prace mają zakończyć się w piątek rano. Skutki awarii odczuje m.in. IUNG, Dom Chemika i Zespół Szkół nr 2. Szpital przełączono na zasilanie awaryjne.

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Skarbonka była przymocowana do stolika. To ukradli też stolik.

Spotkanie autorskie z Anną Wylegałą w Bramie Grodzkiej
12 grudnia 2022, 18:00

Spotkanie autorskie z Anną Wylegałą w Bramie Grodzkiej

Ośrodek Brama Grodzka - Teatr NN (ul. Grodzka 21) zaprasza na spotkanie wokół książki Anny Wylegały "Był dwór, nie ma dworu. Reforma rolna w Polsce". Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia o godz. 18.

Bezwzględne dożywocie i konfiskata aut pijanych kierowców. Karniści: ta nowelizacja „cofa polskie prawo karne do czasów PRL”

Bezwzględne dożywocie i konfiskata aut pijanych kierowców. Karniści: ta nowelizacja „cofa polskie prawo karne do czasów PRL”

Prezydent Andrzej Duda podpisał reformę Kodeksu karnego, zaostrzającą m.in. kary za najcięższe przestępstwa. Część zmian, jak wprowadzenie tzw. bezwzględnego dożywocia czy konfiskatę aut nietrzeźwych kierowców krytykowali przedstawiciele środowiska prawniczego.

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

To z pozoru proste: na wicedyrektora trzeba powołać osobę spełniającą wymagania. A jednak mimo upływu wielu miesięcy, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach nie był w stanie tego zrobić. Jeśli nie wykorzysta ostatniej danej mu przez kuratorium szansy, sam straci stanowisko.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!