Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 grudnia 2015 r.
17:02

Ile pieniędzy dostają emeryci i renciści w Lubelskiem?

Autor: Zdjęcie autora Daniel Drob
0 13 A A

Ponad pół miliona emerytów i rencistów mieszkało w 2014 r. w Lubelskiem. Tylko w ciągu roku liczba emerytów powiększyła o 0,4 proc. To najwyższy wzrost spośród wszystkich województw

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 25,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 30 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
90 dni
koszt: 70,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 90 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
180 dni
koszt: 140,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 180 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
360 dni
koszt: 260,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 360 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
7 dni
koszt: 10,00 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 7 dni
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
Prenumerata
1 dzień
koszt: 2,50 zł
  • Dostęp do aktualnych wydań e-gazety przez 1 dzień
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium na portalu
  • Brak reklam w naszym serwisie*
* poza reklamami w treściach wideo z zewnętrznych serwisów

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:37
0

biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...

emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:13
0

Mam nadzieję, że tyle co Krzywonos....

Avatar
ozus / 9 grudnia 2015 r. o 09:46
0

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:33
0
emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:19
0
Ile dostają emeryci, a ile lat pracowali na tą emeryturę.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:52
0
biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:15
0
Dostaną..... figę z makiem. Parę zł jałmużny i tyle. W tym kraju nie da się godnie żyć na emeryturze. Chyba, że się jest politykiem, albo złodziejem.
Avatar
leon z / 8 grudnia 2015 r. o 21:50
0

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

spokojnie , ostatnich komuchów niedługo szlag trafi .

ty będziesz mógł cieszyć się emeryturami Dudów ( dwóch ) , Biereckich, prokuratorów pisowych  i prezesów spółek państwowych

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:56
0

czy to prawda, że teraz po nowemu mamy dużo mniejsze emerytury, wynika z tego, że rząd nas równo okrada, nie dajmy się, WYJDŹMY NA ULICĘ, POZABIERAJMY MAJĄTKI TYM RZĄDZĄCYM BOSSOM BO TO SĄ NASZE PIENIĄDZE ONI JE LEGALNIE ZAGARNĘLI PRZYZNAJĄC SOBIE KOLOSALNE WYNAGRODZENIA A NAM PŁACĄ JAŁMUŻNĄ .... DOSYĆ TEGO ......... DOSYĆ TEGO

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:44
0
Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:37
0

biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...

emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

A wasi rodzice, teściowie i dziadkowie jakie mają emerytury ?

Pewnie baaardzo duże.  ;)

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 13:13
0

Mam nadzieję, że tyle co Krzywonos....

Avatar
ozus / 9 grudnia 2015 r. o 09:46
0

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

Macierewicz jak przestanie być posłem/w co wątpię/będzie miał emeryturę około 8000zł,póki co ze wzgledu na dochody z innych źródeł ma stosunkowo niską.Od ponad 10 -ciu lat przekracza 250% średniej krajowej.Ilość lat pracy składkowych i wysokość dochodów decyduje o wysokości emerytury.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:33
0
emeryci,wiecznie im za malo...a mlodzi to jakie niby maja zaroki...najnizsza placa i super masz srart zyciowy!!!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 08:19
0
Ile dostają emeryci, a ile lat pracowali na tą emeryturę.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:52
0
biedni staruszkowie, na jedna osobe ponad 1 400zł, a mlodzi ludzie oboje pracujacy z dwojka dzieci po 700zl na osobe, w tym dzieci, ktore potrzebuja mnostwa wydatkow....przestancie pisac durnoty o biednych emerytach, tylko zacznijcie o mlodych ludziach z dziecmi, ktorzy nie Lapia sie na zaden socjal...zyja z tego co zarobia...
Avatar
Gość / 9 grudnia 2015 r. o 07:15
0
Dostaną..... figę z makiem. Parę zł jałmużny i tyle. W tym kraju nie da się godnie żyć na emeryturze. Chyba, że się jest politykiem, albo złodziejem.
Avatar
leon z / 8 grudnia 2015 r. o 21:50
0

Emerytury w kraju DEMOKRACJI - czyli PRL bis lub 3RP: - tramwajarka KRZYWONOS - 6200 pln - kapuś sowieckiego wywiadu wojskowego Jaruzelski - 6100 pln - kat Solidarnosci i księzy Kiszczak - 4100 pln - załozyciel KOR Maciarewicz - 2400 pln Brawo

spokojnie , ostatnich komuchów niedługo szlag trafi .

ty będziesz mógł cieszyć się emeryturami Dudów ( dwóch ) , Biereckich, prokuratorów pisowych  i prezesów spółek państwowych

Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 r. o 20:56
0

czy to prawda, że teraz po nowemu mamy dużo mniejsze emerytury, wynika z tego, że rząd nas równo okrada, nie dajmy się, WYJDŹMY NA ULICĘ, POZABIERAJMY MAJĄTKI TYM RZĄDZĄCYM BOSSOM BO TO SĄ NASZE PIENIĄDZE ONI JE LEGALNIE ZAGARNĘLI PRZYZNAJĄC SOBIE KOLOSALNE WYNAGRODZENIA A NAM PŁACĄ JAŁMUŻNĄ .... DOSYĆ TEGO ......... DOSYĆ TEGO

Avatar