Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 lipca 2015 r.
13:30

Lubelska policja zbroi się w walce z piratami drogowymi. Dostanie nowy sprzęt

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 14 A A

Lubelska policja zarzuci sieć na piratów. Wkrótce mundurowi dostaną nowy sprzęt. Co się znajdzie w ich wyposażeniu?

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lipca 2015 o 09:45
0

Cycu !! 1268 aktów przemocy na posterunkach,komisariatach czy komendach,864 pobicia w tym 9 śmiertelnych, 145 prób gwałtów lub zgwałceń w tym 16 na osobach nieletnich no ale o tym się nie pisze w dniu święta a po za tym wstydliwa sprawa nie ?

Za dużo nas obywateli kosztuje utrzymywanie takich opasłych buchajów za biurkami którzy zaledwie po odpier doleniu 15 lat siedzenia za tymi że biurkami idą na zaje bistą emeryturę a potem jeszcze  podejmują pracę blokując w ten sposób innym miejsca pracy.

Za dużo nas obywateli kosztuje utrzymywanie takich opasłych buchajów za biurkami którzy zaledwie po odpier doleniu 15 lat siedzenia za tymi że biurkami idą na zaje bistą emeryturę a potem jeszcze  podejmują pracę blokując w ten sposób innym miejsca pracy.

rozwiń
Avatar
Gość / 23 lipca 2015 o 09:12
0
Nowe zmiany dla pieszych się szykują i kierowców co za tym idzie. Raczej patrole powinny już szkolić pieszych mandatami 50 zł.....Przed głupotą ludzką żadne prawo nie uchroni. Będzie więcej o kilkadziesiąt procent wypadków z udziałem pieszych. Już w tej chwili niektórzy piesi stosują te przepisy. Wchodzą na przejście nie upewniając się, czy pojazd zdąży wyhamować. Nawet z 50 czy 30 km/h nikt się w miejscu nie zatrzyma. W miesiącach zimowych tym bardziej. Posłowie nie myślą, a w tej komisji infrastruktury same "wielkie umysły" siedzą i tak się nudzą, że głupoty wymyślają. Będzie znowu nagonka na kierowców, że to piraci drogowi... a na co dzień widać, że piesi nie mają bladego pojęcia o przepisach.... staruszki przechodzą na skoś przez skrzyżowanie, matki z wózkiem i dzieckiem 20 metrów od przejścia dla pieszych - bo im się nie chce. Studenci przez Sowińskiego i Pagi jak im fantazja podpowie.... Trzeba edukować wszystkich uczestników ruchu. Bardzo często jak zatrzymam samochód aby przepuścić pieszego przed przejściem po prawej stronie omijają mnie rowerzyści - jak zwróciłem uwagę - taki stek usłyszałem, potem jeszcze okrzyki, że to samochodom nie wolno wyprzedzać.... teraz każdy może jeździć rowerem - dla bezpieczeństwa lepiej by było gdyby jednak potwierdzać tą możliwość korzystania z jezdni kartą rowerową. A ta zmiana w prawie to bubel, za który zdrowiem i życiem zapłacą ludzie oraz my podatnicy.....
Nowe zmiany dla pieszych się szykują i kierowców co za tym idzie. Raczej patrole powinny już szkolić pieszych mandatami 50 zł.....Przed głupotą ludzką żadne prawo nie uchroni. Będzie więcej o kilkadziesiąt procent wypadków z udziałem pieszych. Już w tej chwili niektórzy piesi stosują te przepisy. Wchodzą na przejście nie upewniając się, czy pojazd zdąży wyhamować. Nawet z 50 czy 30 km/h nikt się w miejscu nie zatrzyma. W miesiącach zimowych tym bardziej. Posłowie nie myślą, a w tej komisji infrastruktury same "wielkie umysły" siedz... rozwiń
Avatar
statystyk / 23 lipca 2015 o 08:57
0

Walnijcie się w te puste łby z takimi komentarzami. .. Jakby nie Policja to byście z domu bali się wyjść. Zje. ..ni bohaterzy z nad klawiatury. ...

Cycu !! 1268 aktów przemocy na posterunkach,komisariatach czy komendach,864 pobicia w tym 9 śmiertelnych, 145 prób gwałtów lub zgwałceń w tym 16 na osobach nieletnich no ale o tym się nie pisze w dniu święta a po za tym wstydliwa sprawa nie ?

Avatar
maczeta / 23 lipca 2015 o 08:38
0

Walnijcie się w te puste łby z takimi komentarzami. .. Jakby nie Policja to byście z domu bali się wyjść. Zje. ..ni bohaterzy z nad klawiatury. ...

O czym ty piszesz komunistyczna świnio !!  jeb ać takie POŁY co tak sromotnie dały du py swego czasu w Magdalence,jeb ać taką psiarnię co do dzisiaj szuka zabójców gen.PAPAŁY, takie tępe psy nas nigdy i przed niczym nie ochronią,tylko miliardy na nich płacimy,w końcu je bać taką psiarnię co stoi i na drogach i nie wie co to znaczy nie chować się po krzakach czy rowach z suszarką tylko stać mają w widocznym miejscu jak nakazuje prawo.

O czym ty piszesz komunistyczna świnio !!  jeb ać takie POŁY co tak sromotnie dały du py swego czasu w Magdalence,jeb ać taką psiarnię co do dzisiaj szuka zabójców gen.PAPAŁY, takie tępe psy nas nigdy i przed niczym nie ochronią,tylko miliardy na nich płacimy,w końcu je bać taką psiarnię co stoi i na drogach i nie wie co to znaczy nie chować się po krzakach czy rowach z suszarką tylko stać mają w widocznym miejscu jak nakazuje prawo.

rozwiń
Avatar
Ja / 22 lipca 2015 o 20:56
0
Walnijcie się w te puste łby z takimi komentarzami. .. Jakby nie Policja to byście z domu bali się wyjść. Zje. ..ni bohaterzy z nad klawiatury. ...
Avatar
Muka / 22 lipca 2015 o 19:41
0

To tylko sQrwysyńskie ZOMO, z tym tylko się to POLAKOM kojarzy ,jak i z tamtą władzą wtedy i dzisiaj.Komuchy i konfidenci francowate,po prost aparat wiecznego ucisku

Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 19:16
0
Oby po wyborach psiarnia znalazła na marginesie społeczeństwa a armia została odrestaurowana. Bowiem mundur wojskowy zawsze kojarzył się z honorem Polaków, a mundur milicyjny z hańbą i uciskiem.
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 16:15
0
lublin112 tytuł artykułu ''Nowe sreberka jeszcze w tym roku pojawią się na drogach naszego regionu''
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 15:57
0

Psy się zbroją jak Hitler na żyda podczas okupacji, to już przyPOmina istne POlowanie jak w czasie wojny.

Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 15:56
0

Psy się zbroją jak Hitler na żyda podczas okupacji, to już przyPOmina istne POlowanie jak w czasie wojny.

Avatar
Gość / 23 lipca 2015 o 09:45
0

Cycu !! 1268 aktów przemocy na posterunkach,komisariatach czy komendach,864 pobicia w tym 9 śmiertelnych, 145 prób gwałtów lub zgwałceń w tym 16 na osobach nieletnich no ale o tym się nie pisze w dniu święta a po za tym wstydliwa sprawa nie ?

Za dużo nas obywateli kosztuje utrzymywanie takich opasłych buchajów za biurkami którzy zaledwie po odpier doleniu 15 lat siedzenia za tymi że biurkami idą na zaje bistą emeryturę a potem jeszcze  podejmują pracę blokując w ten sposób innym miejsca pracy.

Za dużo nas obywateli kosztuje utrzymywanie takich opasłych buchajów za biurkami którzy zaledwie po odpier doleniu 15 lat siedzenia za tymi że biurkami idą na zaje bistą emeryturę a potem jeszcze  podejmują pracę blokując w ten sposób innym miejsca pracy.

rozwiń
Avatar
Gość / 23 lipca 2015 o 09:12
0
Nowe zmiany dla pieszych się szykują i kierowców co za tym idzie. Raczej patrole powinny już szkolić pieszych mandatami 50 zł.....Przed głupotą ludzką żadne prawo nie uchroni. Będzie więcej o kilkadziesiąt procent wypadków z udziałem pieszych. Już w tej chwili niektórzy piesi stosują te przepisy. Wchodzą na przejście nie upewniając się, czy pojazd zdąży wyhamować. Nawet z 50 czy 30 km/h nikt się w miejscu nie zatrzyma. W miesiącach zimowych tym bardziej. Posłowie nie myślą, a w tej komisji infrastruktury same "wielkie umysły" siedzą i tak się nudzą, że głupoty wymyślają. Będzie znowu nagonka na kierowców, że to piraci drogowi... a na co dzień widać, że piesi nie mają bladego pojęcia o przepisach.... staruszki przechodzą na skoś przez skrzyżowanie, matki z wózkiem i dzieckiem 20 metrów od przejścia dla pieszych - bo im się nie chce. Studenci przez Sowińskiego i Pagi jak im fantazja podpowie.... Trzeba edukować wszystkich uczestników ruchu. Bardzo często jak zatrzymam samochód aby przepuścić pieszego przed przejściem po prawej stronie omijają mnie rowerzyści - jak zwróciłem uwagę - taki stek usłyszałem, potem jeszcze okrzyki, że to samochodom nie wolno wyprzedzać.... teraz każdy może jeździć rowerem - dla bezpieczeństwa lepiej by było gdyby jednak potwierdzać tą możliwość korzystania z jezdni kartą rowerową. A ta zmiana w prawie to bubel, za który zdrowiem i życiem zapłacą ludzie oraz my podatnicy.....
Nowe zmiany dla pieszych się szykują i kierowców co za tym idzie. Raczej patrole powinny już szkolić pieszych mandatami 50 zł.....Przed głupotą ludzką żadne prawo nie uchroni. Będzie więcej o kilkadziesiąt procent wypadków z udziałem pieszych. Już w tej chwili niektórzy piesi stosują te przepisy. Wchodzą na przejście nie upewniając się, czy pojazd zdąży wyhamować. Nawet z 50 czy 30 km/h nikt się w miejscu nie zatrzyma. W miesiącach zimowych tym bardziej. Posłowie nie myślą, a w tej komisji infrastruktury same "wielkie umysły" siedz... rozwiń
Avatar
statystyk / 23 lipca 2015 o 08:57
0

Walnijcie się w te puste łby z takimi komentarzami. .. Jakby nie Policja to byście z domu bali się wyjść. Zje. ..ni bohaterzy z nad klawiatury. ...

Cycu !! 1268 aktów przemocy na posterunkach,komisariatach czy komendach,864 pobicia w tym 9 śmiertelnych, 145 prób gwałtów lub zgwałceń w tym 16 na osobach nieletnich no ale o tym się nie pisze w dniu święta a po za tym wstydliwa sprawa nie ?

Avatar
maczeta / 23 lipca 2015 o 08:38
0

Walnijcie się w te puste łby z takimi komentarzami. .. Jakby nie Policja to byście z domu bali się wyjść. Zje. ..ni bohaterzy z nad klawiatury. ...

O czym ty piszesz komunistyczna świnio !!  jeb ać takie POŁY co tak sromotnie dały du py swego czasu w Magdalence,jeb ać taką psiarnię co do dzisiaj szuka zabójców gen.PAPAŁY, takie tępe psy nas nigdy i przed niczym nie ochronią,tylko miliardy na nich płacimy,w końcu je bać taką psiarnię co stoi i na drogach i nie wie co to znaczy nie chować się po krzakach czy rowach z suszarką tylko stać mają w widocznym miejscu jak nakazuje prawo.

O czym ty piszesz komunistyczna świnio !!  jeb ać takie POŁY co tak sromotnie dały du py swego czasu w Magdalence,jeb ać taką psiarnię co do dzisiaj szuka zabójców gen.PAPAŁY, takie tępe psy nas nigdy i przed niczym nie ochronią,tylko miliardy na nich płacimy,w końcu je bać taką psiarnię co stoi i na drogach i nie wie co to znaczy nie chować się po krzakach czy rowach z suszarką tylko stać mają w widocznym miejscu jak nakazuje prawo.

rozwiń
Avatar
Ja / 22 lipca 2015 o 20:56
0
Walnijcie się w te puste łby z takimi komentarzami. .. Jakby nie Policja to byście z domu bali się wyjść. Zje. ..ni bohaterzy z nad klawiatury. ...
Avatar
Muka / 22 lipca 2015 o 19:41
0

To tylko sQrwysyńskie ZOMO, z tym tylko się to POLAKOM kojarzy ,jak i z tamtą władzą wtedy i dzisiaj.Komuchy i konfidenci francowate,po prost aparat wiecznego ucisku

Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 19:16
0
Oby po wyborach psiarnia znalazła na marginesie społeczeństwa a armia została odrestaurowana. Bowiem mundur wojskowy zawsze kojarzył się z honorem Polaków, a mundur milicyjny z hańbą i uciskiem.
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 16:15
0
lublin112 tytuł artykułu ''Nowe sreberka jeszcze w tym roku pojawią się na drogach naszego regionu''
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 15:57
0

Psy się zbroją jak Hitler na żyda podczas okupacji, to już przyPOmina istne POlowanie jak w czasie wojny.

Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 15:56
0

Psy się zbroją jak Hitler na żyda podczas okupacji, to już przyPOmina istne POlowanie jak w czasie wojny.

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 6 2

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 2

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 4 7

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 23 6

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 15

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 30 11

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!