Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 grudnia 2014 r.
19:19
Edytuj ten wpis

Lubelskie promuje się w arabskiej telewizji (wideo)

Autor: Zdjęcie autora toma
0 34 A A

Od poniedziałku przez miesiąc w telewizji Al-Dżazira emitowane będą spoty reklamujące nasze województwo. Reklama ma zachęcić tamtejszych przedsiębiorców do inwestowania w naszym regionie. Arabską stację codziennie ogląda kilkadziesiąt milionów widzów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chcemy tworzyć dobry klimat, by chcieli oni nawiązywać kontakty z naszymi przedsiębiorcami - mówi Krzysztof Grabczuk, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Wiemy, że tamtejsze rynki są przyszłościowe i "kto pierwszy, ten lepszy”. Dlatego zamierzamy zachęcać ich do inwestowania w naszym regionie - dodaje. Temu ma służyć zaplanowana na okres od 15 grudnia do 15 stycznia emisja stu spotów w stacji Al-Dżazira. Filmy trwają po 30 i 15 sekund i powstały z fragmentów dwuminutowego filmu reklamowego, jaki powstał na potrzeby promocji regionu dwa lata temu. Dlatego wydatki na kampanię - w wysokości 100 tys. dolarów - w zdecydowanej większości zostaną wydane na wyemitowanie reklam. Nieznaczna część tej kwoty została przeznaczona na tłumaczenie.
Urzędnicy zapewniają, że to niewielka suma w porównaniu do oczekiwanych efektów. I przypominają o ubiegłorocznej promocji regionu w stacji CNN, która ich zdaniem, przyniosła wymierne korzyści. Jakie? - Jeden z naszych przedsiębiorców za sprawą tej kampanii zaczął sprzedawać kominki do Tunezji. Wartość tego kontraktu jest podobna do kwoty, jaką przeznaczyliśmy na promocję. Myślę, że podobnych przypadków jest więcej - mówi Dariusz Donica, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim. To nie koniec planów promocyjnych. Władze województwa szukają firmy, która przygotuje reklamę walorów turystycznych i gospodarczych naszego regionu na lotniskach i w samolotach. Reklamy miałyby pojawić się m. in. w gazetkach oraz kartach pokładowych, na ekranach w samolotach czy w salonikach na terenie portów lotniczych. Taka promocja jest planowana od lutego do maja 2015 r.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aa / 13 grudnia 2014 r. o 09:55

Kiejkutu już wcześniej sie zareklamowały.

Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 r. o 11:25
I Jarosława Koziarę pokazali, źeby się Arabowie lepiej u nas poczuli?!
Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 r. o 11:18
Masakra! Dlaczego tam a nie innych Panstwach Europejskich?? Kto to wymyślił? Może mu zaplacili?
Jeszcze puzzle trzeba ukladać ...
Avatar
D.O.CIEKLIWY / 11 grudnia 2014 r. o 20:05

CZY TA CENNA INICJATYWA ZOSTAŁA SKONSULTOWANA Z MSZ? JAK TO SIĘ MA DO POLITYKI WOBEC PAŃSTWA ARABSKICH? TELEWIZJA, GDZIE SIĘ TE CUDA-WIANKI OGŁASZA WIĄZANA BYŁA ZE SPRZYJANIEM  EKSTREMIZMOWI ISLAMSKIEMU (DALIKATNIE MÓWIĄC). KTO AUTORSKO I PERSNOALNIE BIERZE ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

Avatar
Mira / 11 grudnia 2014 r. o 16:49

reklama ma służyć temu, żeby od nas kupowali, a nie przyjeżdżali tutaj, bo po co? 

Avatar
UMCS / 11 grudnia 2014 r. o 16:11
Na taki debilizm mógł wpaść tylko główny ściągacz inwestorów do Lublina, czyli KRZYSIO ŁĄTKA!! Wcześniej z olbrzymimi sukcesami sprowadzał ich z Ukrainy
Avatar
taurusek / 11 grudnia 2014 r. o 15:58

a terroryzm już nie ważny ....
władze za pommniały o bezpieczenstwie  ....

Avatar
Dariusz / 11 grudnia 2014 r. o 14:12

A jak "dobrze pójdzie" to na skinienie arabskiego palca będziemy wymazywać symbole chrześcijaństwa tak jak zrobili z logo realu madryt...

Sprzedajmy wszystko - ktoś musi zapłacić za zadłużony Lublin - masakra...

Avatar
ccc / 11 grudnia 2014 r. o 12:59

ciekawe ile w takcie produkcji i emisji tego spotu padło firm przez skarbowy albo zus...

Avatar
Aska / 11 grudnia 2014 r. o 10:37

Oh yeah! Więcej kebabów!!! :/ Zmniejszcie podatki, to się znajdą polscy inwestorzy. Co za durne myślenie!!!
Poza tym Koziara pięknie wygląda w reklamie :)

Avatar
aa / 13 grudnia 2014 r. o 09:55

Kiejkutu już wcześniej sie zareklamowały.

Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 r. o 11:25
I Jarosława Koziarę pokazali, źeby się Arabowie lepiej u nas poczuli?!
Avatar
Wojtek / 12 grudnia 2014 r. o 11:18
Masakra! Dlaczego tam a nie innych Panstwach Europejskich?? Kto to wymyślił? Może mu zaplacili?
Jeszcze puzzle trzeba ukladać ...
Avatar
D.O.CIEKLIWY / 11 grudnia 2014 r. o 20:05

CZY TA CENNA INICJATYWA ZOSTAŁA SKONSULTOWANA Z MSZ? JAK TO SIĘ MA DO POLITYKI WOBEC PAŃSTWA ARABSKICH? TELEWIZJA, GDZIE SIĘ TE CUDA-WIANKI OGŁASZA WIĄZANA BYŁA ZE SPRZYJANIEM  EKSTREMIZMOWI ISLAMSKIEMU (DALIKATNIE MÓWIĄC). KTO AUTORSKO I PERSNOALNIE BIERZE ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

Avatar
Mira / 11 grudnia 2014 r. o 16:49

reklama ma służyć temu, żeby od nas kupowali, a nie przyjeżdżali tutaj, bo po co? 

Avatar
UMCS / 11 grudnia 2014 r. o 16:11
Na taki debilizm mógł wpaść tylko główny ściągacz inwestorów do Lublina, czyli KRZYSIO ŁĄTKA!! Wcześniej z olbrzymimi sukcesami sprowadzał ich z Ukrainy
Avatar
taurusek / 11 grudnia 2014 r. o 15:58

a terroryzm już nie ważny ....
władze za pommniały o bezpieczenstwie  ....

Avatar
Dariusz / 11 grudnia 2014 r. o 14:12

A jak "dobrze pójdzie" to na skinienie arabskiego palca będziemy wymazywać symbole chrześcijaństwa tak jak zrobili z logo realu madryt...

Sprzedajmy wszystko - ktoś musi zapłacić za zadłużony Lublin - masakra...

Avatar
ccc / 11 grudnia 2014 r. o 12:59

ciekawe ile w takcie produkcji i emisji tego spotu padło firm przez skarbowy albo zus...

Avatar
Aska / 11 grudnia 2014 r. o 10:37

Oh yeah! Więcej kebabów!!! :/ Zmniejszcie podatki, to się znajdą polscy inwestorzy. Co za durne myślenie!!!
Poza tym Koziara pięknie wygląda w reklamie :)

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelski marszałek traci nerwy. „Ja tego pana nie znam, ja tylko podpisałem”

Lubelski marszałek traci nerwy. „Ja tego pana nie znam, ja tylko podpisałem”

Marszałek województwa Jarosław Stawiarski (PiS) przyznał, że nie zna szefa amerykańskiej fundacji, która w powiecie kraśnickim obiecuje zainwestować 5 mld zł. – Firmowali to burmistrz i wójt z Kraśnika, a podpisanie listu to wydarzenie symboliczne – przekonuje.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów [na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów [na żywo]

Motor Lublin w rewanżowym meczu finałowym PGE Ekstraligi podejmuje u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. Czy lublinianom uda się odrobić 12 punktów straty z pierwszego spotkania i sięgnąć po upragniony tytuł?

Chełm. Będzie kontrola, bo ktoś może oszukiwać na 1 zł

Chełm. Będzie kontrola, bo ktoś może oszukiwać na 1 zł

Urząd Miasta Chełm sprawdzi, czy mieszkańcy nie oszukują, by zaoszczędzić złotówkę miesięcznie. Do końca listopada potrwają kontrole nieruchomości, których właściciele zadeklarowali posiadanie kompostownika i w związku z tym korzystają z częściowego zwolnienia z opłat za wywóz śmieci

Złoty orszak na ulicach Lublina. Chcą powiedzieć o bardzo ważnej sprawie dla dzieci i ich rodziców
zdjęcia
galeria

Złoty orszak na ulicach Lublina. Chcą powiedzieć o bardzo ważnej sprawie dla dzieci i ich rodziców

To dla dobra dzieci – mówią organizatorzy Złotego Września. To duża akcja, której częścią był niedzielny przemarsz przez Lublin.

Andrzej Mathiasz o "Maszynach losu". To nie taki zwykły kryminał z akcją w Lublinie
magazyn

Andrzej Mathiasz o "Maszynach losu". To nie taki zwykły kryminał z akcją w Lublinie

Z Andrzejem Mathiaszem, autorem „Maszyny losu” rozmawiamy o jego najnowszej książce i o tym, czy czuje się pisarzem.

Spektakl i zajęcia dla rodzin w Warsztatach Kultury
1 października 2022, 11:00

Spektakl i zajęcia dla rodzin w Warsztatach Kultury

1 października w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędą się spotkania z opowieściami i muzyką dla dzieci, rodziców i dziadków. W programie spektakl i warsztaty. Start o godz. 11.

Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice 5:0. Koniec kiepskiej passy

Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice 5:0. Koniec kiepskiej passy

Dwie kolejne porażki w lidze, a do tego koniec przygody z Pucharem Polski. Stal Kraśnik po świetnym początku sezonu wyraźnie złapała zadyszkę. Po 45 minutach meczu z POM Iskrą Piotrowice nic nie zapowiadało przełamania. Po przerwie drużyna Daniela Szewca spisała się jednak zdecydowanie lepiej i ostatecznie wygrała… 5:0.

Orlęta Łuków – Świdniczanka 0:7. Goście ciągle na fali

Orlęta Łuków – Świdniczanka 0:7. Goście ciągle na fali

To już nie dołek, a wielki dół. Orlęta Łuków drugi raz z rzędu przegrały 0:7. Tym razem ze Świdniczanką. W sumie drużyna Macieja Sygi doznała czwartej kolejnej porażki. Co innego rywale. „Świdnia” po siedmiu kolejkach nadal ma koncie komplet punktów, a na dodatek nie straciła jeszcze gola. Obecnie może się pochwalić bilansem bramkowym 24-0.

Lublin. Dobre wieści dla stadionu Sygnału

Lublin. Dobre wieści dla stadionu Sygnału

Urząd Miasta wybrał firmę, która na życzenie mieszkańców powiększy oraz odnowi budynek obsługujący stadion Sygnału przy ul. Zemborzyckiej.

Złota Setka 2021. Nad polskim handlem zawisły czarne chmury
Złota Setka

Złota Setka 2021. Nad polskim handlem zawisły czarne chmury

Rozmowa z Tomaszem Starzykiem, specjalistą do spraw public relations w firmie Dun & Bradstreet

Ropa z Rosji już nie popłynie. Czy damy bez niej radę?

Ropa z Rosji już nie popłynie. Czy damy bez niej radę?

Na początku grudnia, zgodnie z szóstym pakietem unijnych sankcji, zacznie obowiązywać embargo na rosyjską ropę, co oznacza, że przestanie ona płynąć do państw UE drogą morską. W ocenie prezesa POPiHN Leszka Wiwały Polska jest na to dobrze przygotowana. – Ropy będziemy mieli pod dostatkiem. Tym, co jest najtrudniejsze, to nie skąd sprowadzać ropę, ale jak to zrobić, ponieważ pula tankowców jest dość ograniczona, a konkurencja duża – zauważa ekspert.

Zwykle ludzie walczą o drogi. Tym razem mieszkańcy takiej drogi nie chcą

Zwykle ludzie walczą o drogi. Tym razem mieszkańcy takiej drogi nie chcą

Część mieszkańców Starej Wsi koło Końskowoli domaga się usunięcia polnej drogi, która przecina ich działki, utrudniając ich zagospodarowanie. Do petycji, jaką służyli, ze zrozumieniem podchodzą lokalne władze, które zamierzają pomóc obywatelom.

Spotkanie autorskie z Aleksandrem Lewtakiem w Puławach
27 września 2022, 17:00

Spotkanie autorskie z Aleksandrem Lewtakiem w Puławach

We wtorek, 27 września o godz. 17 w Starostwie Powiatowym w Puławach odbędzie się spotkanie autorskie z Aleksandrem Lewtakiem.

Nauka wcale nie musi być nudna. Piknik, nie tylko dla dzieci w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Nauka wcale nie musi być nudna. Piknik, nie tylko dla dzieci w Zamościu [zdjęcia]

Z jednym robotem można porozmawiać, z drugim pograć w piłkę, ale możliwości zabawy i nauki jednocześnie jest dzisiaj w Zamościu znacznie więcej. I co ciekawe, dorośli korzystają z tej okazji równie chętnie jak dzieci.

Koncert "Pieśni Kresów Naszych"
30 września 2022, 19:00

Koncert "Pieśni Kresów Naszych"

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na koncert piosenek autorskich Jana Kondraka i Adama Szabata "Pieśni Kresów Naszych". Wydarzenie odbędzie się 30 września o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!