Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 października 2014 r.
16:45
Edytuj ten wpis

Nowy film promocyjny Puław. Prezydent Grobel za kierownicą (wideo)

319 23 A A

Przedsiębiorcy chwalą miasto, a prezydent przemierza Puławy siedząc za kierownicą auta. Tak wygląda nowy spot miasta, mający promować jego biznesowe oblicze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spot został w czwartek zaprezentowany w internecie. Wcześniej był już pokazywany na imprezach targowych w Warszawie, Kielcach i Gdańsku.

Większość ujęć miasta w filmie zostało nakręconych z góry. I piękne krajobrazy to z pewnością atut Puław. A jak jest z biznesem? Co oczywiste, przedsiębiorcy występujący w filmie wypowiadają się na ten temat pozytywnie. - Stąd wysyłamy produkty na cały świat. Myślę, że Puławy to takie moje miejsce na ziemi - mówi Karol Kalinowski z firmy Shima, która zajmuje się produkcją butów i rękawic dla motocyklistów.

Shima działa w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym. Bo spot ma za zadanie promocję przede wszystkim tego miejsca. - Moi kontrahenci z Niemiec, Francji, Kanady czy Stanów Zjednoczonych, którzy tu przyjeżdżają, są zauroczeni tym miejscem i wielkością tego budynku - mówi w filmie Paweł Piasecki z firmy Allfilter, zajmującej się produkcją filtrów workowych.

O walorach turystycznych Puław mówi z kolei Janusz Grobel. Prezydent na reklamówce wsiada też za kierownicę auta i przemierza w nim miasto. W filmie występuje też m.in. pochodzący z Puław aktor Marian Opania.
Oprócz długiego 7-minutowego filmu powstanie kilka krótszych spotów. Jeden z nich, o długości od 30 do 35 sekund ma być zaprezentowany na antenie ogólnopolskiej stacji o profilu gospodarczym. W telewizji ma być pokazany do 30 listopada.

Przetarg na produkcję spotów reklamowych i filmu promującego Puławy i Puławski Park Naukowo-Technologiczny wygrała puławska firma Moovio Marcina Kawki, która dostanie za nie 105 tys. zł.

Reklamówki to już kolejny element dużego projektu mającego promować potencjał gospodarczy miasta. Projekt obejmuje także organizację konferencji, konkursu na start-up, imprezy targowej, konferencji promocyjnej branży IT, wizyty inwestorów oraz Dni Innowacji w PPN-T. Powstanie też internetowy portal gospodarczy. W sumie na realizację całego programu Puławy wydadzą 926 tys. zł. 65 proc. tej kwoty pochodzi z Unii Europejskiej.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bialas / 13 listopada 2014 o 11:32
0

http://plurl.pw/katastrofa_na_skrzyowaniu

Alkoholik rozjeżdza grupę nastolatków 4 kobiety 3 chłopaków. 3 kobiety nie zyja i 2 facetów. Nagranie z kamery ; /. Co z tą Polską...

Avatar
ul.Sienkiewicza / 12 listopada 2014 o 16:59
0

No właśnie-wybory.Niektórzy wstydziliby się rozwieszać swoje zdjęcia.Gdzie się pchają?do rządzenia?niech w swoich domach zrobią porządek!!!Takiego cyrku jeszcze nie było!!!

Avatar
PUŁAWIAK / 6 listopada 2014 o 08:42
0

Ile kosztował ten film???Za czyje pieniądze???Darmozjady!!!W urzędzie miasta rano trzeba uważać żeby ktoś nie pieprznął cię drzwiami,tak latają ze szklankami...kawa,herbata...A petent...to wróg nr.1.Czas na jakieś zmiany.Przecież to z naszych podatków ich utrzymujemy...Niedługo wybory... :wacko:

Avatar
Józef / 5 listopada 2014 o 08:01
0

Nie wiem o co tutaj kruszyć kopie. Filmik jest fajny, spełnia swoje wymagania. Uważam że bardzo dobrze że film wykonał go ktoś z Puław, ktoś kto zna i czuje to miejsce.

Scenariusz słaby? To nie film fabularny, mnie się nie dłużył. Obejrzałem z ciekawością.

Łatwo powiedzieć że da się zrobić coś lepszego, fajniejszego. Gorzej jednak przejść od słów do realizacji. Trzeba pamiętać że każda taka produkcja to wypadkowa wielu czynników (terminy, dobór osób itp.) o których my tutaj nie wiemy "krytykując" film.

Kolega "Gość" twierdzi że ma firmę i takie filmy robi na porządku dziennym. Jeśli naprawdę tak jest to dlaczego nie chce się ujawnić i podjąć dyskusji "twarzą w twarz"?

Swoją drogą uważam że bardzo dobrze też że te pieniądze mógł zarobić przedsiębiorca z Puław, a nie zostały "wpompowane" w jakąś Warszawską agencję.

Lepiej niech wpompuje pieniądze na jakiś szczytny cel,a nie na promowanie swojej osoby!!!!!!!!!! :angry:

jakiś szczytny cel,a nie na promowanie swojej osoby!!!!!!!!!! :angry:

rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2014 o 07:57
0

Ile to już lat minęło?Może niech dadzą szansę innym.Panie Grobel,dlaczego tak mało pieniędzy daje pan na sport?Co te dzieci mają robić po lekcjach?Podobno na rok dał pan 50tys NA WSZYSTKIE FORMACJE! A ile kosztował ten głupi filmik?Lepiej niech te dzieciaki grają w piłkę,biegają,podnoszą ciężary,itp...A tu na to nie ma kasy!Lepiej niech się szlajają po ulicach i szukają przygód!!!

Avatar
Konrad / 4 listopada 2014 o 12:37
0

Nie wiem o co tutaj kruszyć kopie. Filmik jest fajny, spełnia swoje wymagania. Uważam że bardzo dobrze że film wykonał go ktoś z Puław, ktoś kto zna i czuje to miejsce.

Scenariusz słaby? To nie film fabularny, mnie się nie dłużył. Obejrzałem z ciekawością.

Łatwo powiedzieć że da się zrobić coś lepszego, fajniejszego. Gorzej jednak przejść od słów do realizacji. Trzeba pamiętać że każda taka produkcja to wypadkowa wielu czynników (terminy, dobór osób itp.) o których my tutaj nie wiemy "krytykując" film.

Kolega "Gość" twierdzi że ma firmę i takie filmy robi na porządku dziennym. Jeśli naprawdę tak jest to dlaczego nie chce się ujawnić i podjąć dyskusji "twarzą w twarz"?

Swoją drogą uważam że bardzo dobrze też że te pieniądze mógł zarobić przedsiębiorca z Puław, a nie zostały "wpompowane" w jakąś Warszawską agencję.

Nie wiem o co tutaj kruszyć kopie. Filmik jest fajny, spełnia swoje wymagania. Uważam że bardzo dobrze że film wykonał go ktoś z Puław, ktoś kto zna i czuje to miejsce.

Scenariusz słaby? To nie film fabularny, mnie się nie dłużył. Obejrzałem z ciekawością.

Łatwo powiedzieć że da się zrobić coś lepszego, fajniejszego. Gorzej jednak przejść od słów do realizacji. Trzeba pamiętać że każda taka produkcja to wypadkowa wielu czynników (terminy, dobór osób itp.) o których my tutaj nie wiemy "krytykując" film.

Kolega "Gość... rozwiń

Avatar
Gość / 3 listopada 2014 o 00:48
0

Gościu nie bądź skrytochoojek i pokaż dobry film

Avatar
Gość / 1 listopada 2014 o 21:52
0

Właśnie proponuję żebyśmy razem coś zrobili. Praca z kimś lepszym będzie dla mnie zaszczytem. Chętnie też wynająłbym Cię do przyszłych moich zleceń. Poważnie. Zakładam, że jesteś lepszy ode mnie. Mówisz, że robisz takie rzeczy bardzo szybko. Współpracujmy. Chcę Ciebie. Każdy na tym zyska. Ty zarobisz, ja zarobię i klient będzie jeszcze bardziej zadowolony. Mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w tym projekcie. To jest poważna oferta

Dzięki, ale nie jestem do wynajęcia, bo to ja wynajmuję. Zleceń własnych mam aż nadto. I nie pracuję dla samorządów, bo one preferują sztampę. a co do tempa pracy, to faktycznie - pracuję bardzo intensywnie. Moja firma taki film robi max w tydzień. Dla mnie podstawą jest dobry scenariusz - ten po prostu był słaby. Dlatego film tak się dłuży

Dzięki, ale nie jestem do wynajęcia, bo to ja wynajmuję. Zleceń własnych mam aż nadto. I nie pracuję dla samorządów, bo one preferują sztampę. a co do tempa pracy, to faktycznie - pracuję bardzo intensywnie. Moja firma taki film robi max w tydzień. Dla mnie podstawą jest dobry scenariusz - ten po prostu był słaby. Dlatego film tak się dłuży

rozwiń
Avatar
Marcin Kawka / 31 października 2014 o 22:04
0

Jak na taki film to budżet bardzo duży. zdjęcia robi się dwa - trzy dni. Potem dzień - dwa dni montażu. Nie przesadzajmy z wysiłkiem. Tu jest słaby pomysł, a właściwie go brak. Film jakich tysiące. Z pewnością niczego nie wypromuje. a propos. Panie Marcinie - co pan zrobił dla Puław bez pieniędzy, bo nie kojarzę?

Właśnie proponuję żebyśmy razem coś zrobili. Praca z kimś lepszym będzie dla mnie zaszczytem. Chętnie też wynająłbym Cię do przyszłych moich zleceń. Poważnie. Zakładam, że jesteś lepszy ode mnie. Mówisz, że robisz takie rzeczy bardzo szybko. Współpracujmy. Chcę Ciebie. Każdy na tym zyska. Ty zarobisz, ja zarobię i klient będzie jeszcze bardziej zadowolony. Mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w tym projekcie. To jest poważna oferta

Właśnie proponuję żebyśmy razem coś zrobili. Praca z kimś lepszym będzie dla mnie zaszczytem. Chętnie też wynająłbym Cię do przyszłych moich zleceń. Poważnie. Zakładam, że jesteś lepszy ode mnie. Mówisz, że robisz takie rzeczy bardzo szybko. Współpracujmy. Chcę Ciebie. Każdy na tym zyska. Ty zarobisz, ja zarobię i klient będzie jeszcze bardziej zadowolony. Mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w tym projekcie. To jest poważna oferta

rozwiń
Avatar
Gość / 31 października 2014 o 21:04
0

Przyjacielu, nie wiem kim jesteś, ale czuję, że znasz mnie i czujesz sympatię do mojej żony. Nie pisałem tego komentarza. Pytałem żony, ona też nie. Co do samego filmu, to każdy mógł przyjąć to zlecenie. Przetarg był otwarty. Nie wiem co masz do mnie, bo nie sądzę, żeby kierował Tobą wyłącznie interes społeczny. Hejt zupełnie niepotrzebny. Zawsze i wszystko da się zrobić lepiej, każdy film oskarowy można było na pewno zrobić lepiej. Zawsze też są jakieś ograniczenia. Nie uważam, że to co zrobiłem jest doskonałe, ale mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Szczególnie biorąc pod uwagę budżet filmu: 30 tys. zł.

Nazywam się Marcin Kawka. Tak to ja zrobiłem ten film. Proszę przedstaw się. Pokaż swoje produkcje. Być może razem byśmy zrobili dla Puław coś fajnego, niekoniecznie za pieniądze.

Ps. dzięki za mobilizującą krytykę :)

Jak na taki film to budżet bardzo duży. zdjęcia robi się dwa - trzy dni. Potem dzień - dwa dni montażu. Nie przesadzajmy z wysiłkiem. Tu jest słaby pomysł, a właściwie go brak. Film jakich tysiące. Z pewnością niczego nie wypromuje. a propos. Panie Marcinie - co pan zrobił dla Puław bez pieniędzy, bo nie kojarzę?

Jak na taki film to budżet bardzo duży. zdjęcia robi się dwa - trzy dni. Potem dzień - dwa dni montażu. Nie przesadzajmy z wysiłkiem. Tu jest słaby pomysł, a właściwie go brak. Film jakich tysiące. Z pewnością niczego nie wypromuje. a propos. Panie Marcinie - co pan zrobił dla Puław bez pieniędzy, bo nie kojarzę?

rozwiń
Avatar
bialas / 13 listopada 2014 o 11:32
0

http://plurl.pw/katastrofa_na_skrzyowaniu

Alkoholik rozjeżdza grupę nastolatków 4 kobiety 3 chłopaków. 3 kobiety nie zyja i 2 facetów. Nagranie z kamery ; /. Co z tą Polską...

Avatar
ul.Sienkiewicza / 12 listopada 2014 o 16:59
0

No właśnie-wybory.Niektórzy wstydziliby się rozwieszać swoje zdjęcia.Gdzie się pchają?do rządzenia?niech w swoich domach zrobią porządek!!!Takiego cyrku jeszcze nie było!!!

Avatar
PUŁAWIAK / 6 listopada 2014 o 08:42
0

Ile kosztował ten film???Za czyje pieniądze???Darmozjady!!!W urzędzie miasta rano trzeba uważać żeby ktoś nie pieprznął cię drzwiami,tak latają ze szklankami...kawa,herbata...A petent...to wróg nr.1.Czas na jakieś zmiany.Przecież to z naszych podatków ich utrzymujemy...Niedługo wybory... :wacko:

Avatar
Józef / 5 listopada 2014 o 08:01
0

Nie wiem o co tutaj kruszyć kopie. Filmik jest fajny, spełnia swoje wymagania. Uważam że bardzo dobrze że film wykonał go ktoś z Puław, ktoś kto zna i czuje to miejsce.

Scenariusz słaby? To nie film fabularny, mnie się nie dłużył. Obejrzałem z ciekawością.

Łatwo powiedzieć że da się zrobić coś lepszego, fajniejszego. Gorzej jednak przejść od słów do realizacji. Trzeba pamiętać że każda taka produkcja to wypadkowa wielu czynników (terminy, dobór osób itp.) o których my tutaj nie wiemy "krytykując" film.

Kolega "Gość" twierdzi że ma firmę i takie filmy robi na porządku dziennym. Jeśli naprawdę tak jest to dlaczego nie chce się ujawnić i podjąć dyskusji "twarzą w twarz"?

Swoją drogą uważam że bardzo dobrze też że te pieniądze mógł zarobić przedsiębiorca z Puław, a nie zostały "wpompowane" w jakąś Warszawską agencję.

Lepiej niech wpompuje pieniądze na jakiś szczytny cel,a nie na promowanie swojej osoby!!!!!!!!!! :angry:

jakiś szczytny cel,a nie na promowanie swojej osoby!!!!!!!!!! :angry:

rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2014 o 07:57
0

Ile to już lat minęło?Może niech dadzą szansę innym.Panie Grobel,dlaczego tak mało pieniędzy daje pan na sport?Co te dzieci mają robić po lekcjach?Podobno na rok dał pan 50tys NA WSZYSTKIE FORMACJE! A ile kosztował ten głupi filmik?Lepiej niech te dzieciaki grają w piłkę,biegają,podnoszą ciężary,itp...A tu na to nie ma kasy!Lepiej niech się szlajają po ulicach i szukają przygód!!!

Avatar
Konrad / 4 listopada 2014 o 12:37
0

Nie wiem o co tutaj kruszyć kopie. Filmik jest fajny, spełnia swoje wymagania. Uważam że bardzo dobrze że film wykonał go ktoś z Puław, ktoś kto zna i czuje to miejsce.

Scenariusz słaby? To nie film fabularny, mnie się nie dłużył. Obejrzałem z ciekawością.

Łatwo powiedzieć że da się zrobić coś lepszego, fajniejszego. Gorzej jednak przejść od słów do realizacji. Trzeba pamiętać że każda taka produkcja to wypadkowa wielu czynników (terminy, dobór osób itp.) o których my tutaj nie wiemy "krytykując" film.

Kolega "Gość" twierdzi że ma firmę i takie filmy robi na porządku dziennym. Jeśli naprawdę tak jest to dlaczego nie chce się ujawnić i podjąć dyskusji "twarzą w twarz"?

Swoją drogą uważam że bardzo dobrze też że te pieniądze mógł zarobić przedsiębiorca z Puław, a nie zostały "wpompowane" w jakąś Warszawską agencję.

Nie wiem o co tutaj kruszyć kopie. Filmik jest fajny, spełnia swoje wymagania. Uważam że bardzo dobrze że film wykonał go ktoś z Puław, ktoś kto zna i czuje to miejsce.

Scenariusz słaby? To nie film fabularny, mnie się nie dłużył. Obejrzałem z ciekawością.

Łatwo powiedzieć że da się zrobić coś lepszego, fajniejszego. Gorzej jednak przejść od słów do realizacji. Trzeba pamiętać że każda taka produkcja to wypadkowa wielu czynników (terminy, dobór osób itp.) o których my tutaj nie wiemy "krytykując" film.

Kolega "Gość... rozwiń

Avatar
Gość / 3 listopada 2014 o 00:48
0

Gościu nie bądź skrytochoojek i pokaż dobry film

Avatar
Gość / 1 listopada 2014 o 21:52
0

Właśnie proponuję żebyśmy razem coś zrobili. Praca z kimś lepszym będzie dla mnie zaszczytem. Chętnie też wynająłbym Cię do przyszłych moich zleceń. Poważnie. Zakładam, że jesteś lepszy ode mnie. Mówisz, że robisz takie rzeczy bardzo szybko. Współpracujmy. Chcę Ciebie. Każdy na tym zyska. Ty zarobisz, ja zarobię i klient będzie jeszcze bardziej zadowolony. Mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w tym projekcie. To jest poważna oferta

Dzięki, ale nie jestem do wynajęcia, bo to ja wynajmuję. Zleceń własnych mam aż nadto. I nie pracuję dla samorządów, bo one preferują sztampę. a co do tempa pracy, to faktycznie - pracuję bardzo intensywnie. Moja firma taki film robi max w tydzień. Dla mnie podstawą jest dobry scenariusz - ten po prostu był słaby. Dlatego film tak się dłuży

Dzięki, ale nie jestem do wynajęcia, bo to ja wynajmuję. Zleceń własnych mam aż nadto. I nie pracuję dla samorządów, bo one preferują sztampę. a co do tempa pracy, to faktycznie - pracuję bardzo intensywnie. Moja firma taki film robi max w tydzień. Dla mnie podstawą jest dobry scenariusz - ten po prostu był słaby. Dlatego film tak się dłuży

rozwiń
Avatar
Marcin Kawka / 31 października 2014 o 22:04
0

Jak na taki film to budżet bardzo duży. zdjęcia robi się dwa - trzy dni. Potem dzień - dwa dni montażu. Nie przesadzajmy z wysiłkiem. Tu jest słaby pomysł, a właściwie go brak. Film jakich tysiące. Z pewnością niczego nie wypromuje. a propos. Panie Marcinie - co pan zrobił dla Puław bez pieniędzy, bo nie kojarzę?

Właśnie proponuję żebyśmy razem coś zrobili. Praca z kimś lepszym będzie dla mnie zaszczytem. Chętnie też wynająłbym Cię do przyszłych moich zleceń. Poważnie. Zakładam, że jesteś lepszy ode mnie. Mówisz, że robisz takie rzeczy bardzo szybko. Współpracujmy. Chcę Ciebie. Każdy na tym zyska. Ty zarobisz, ja zarobię i klient będzie jeszcze bardziej zadowolony. Mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w tym projekcie. To jest poważna oferta

Właśnie proponuję żebyśmy razem coś zrobili. Praca z kimś lepszym będzie dla mnie zaszczytem. Chętnie też wynająłbym Cię do przyszłych moich zleceń. Poważnie. Zakładam, że jesteś lepszy ode mnie. Mówisz, że robisz takie rzeczy bardzo szybko. Współpracujmy. Chcę Ciebie. Każdy na tym zyska. Ty zarobisz, ja zarobię i klient będzie jeszcze bardziej zadowolony. Mam do zrobienia jeszcze parę rzeczy w tym projekcie. To jest poważna oferta

rozwiń
Avatar
Gość / 31 października 2014 o 21:04
0

Przyjacielu, nie wiem kim jesteś, ale czuję, że znasz mnie i czujesz sympatię do mojej żony. Nie pisałem tego komentarza. Pytałem żony, ona też nie. Co do samego filmu, to każdy mógł przyjąć to zlecenie. Przetarg był otwarty. Nie wiem co masz do mnie, bo nie sądzę, żeby kierował Tobą wyłącznie interes społeczny. Hejt zupełnie niepotrzebny. Zawsze i wszystko da się zrobić lepiej, każdy film oskarowy można było na pewno zrobić lepiej. Zawsze też są jakieś ograniczenia. Nie uważam, że to co zrobiłem jest doskonałe, ale mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Szczególnie biorąc pod uwagę budżet filmu: 30 tys. zł.

Nazywam się Marcin Kawka. Tak to ja zrobiłem ten film. Proszę przedstaw się. Pokaż swoje produkcje. Być może razem byśmy zrobili dla Puław coś fajnego, niekoniecznie za pieniądze.

Ps. dzięki za mobilizującą krytykę :)

Jak na taki film to budżet bardzo duży. zdjęcia robi się dwa - trzy dni. Potem dzień - dwa dni montażu. Nie przesadzajmy z wysiłkiem. Tu jest słaby pomysł, a właściwie go brak. Film jakich tysiące. Z pewnością niczego nie wypromuje. a propos. Panie Marcinie - co pan zrobił dla Puław bez pieniędzy, bo nie kojarzę?

Jak na taki film to budżet bardzo duży. zdjęcia robi się dwa - trzy dni. Potem dzień - dwa dni montażu. Nie przesadzajmy z wysiłkiem. Tu jest słaby pomysł, a właściwie go brak. Film jakich tysiące. Z pewnością niczego nie wypromuje. a propos. Panie Marcinie - co pan zrobił dla Puław bez pieniędzy, bo nie kojarzę?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 1

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 3 2

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek 0 1

Do tragicznego wypadku doszło na wesołym miasteczku w Szczytnie. 9-latek wypadł z karuzeli, nie przeżył

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie
galeria

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie 0 3

W końcu znamy datę uruchomienia krytej pływalni w Wólce Rokickiej: pierwsze kąpiele 8 sierpnia o godzinie 14 lub 14.30.

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 13 9

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 29 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 29 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 182 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 444 18

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!