Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 lutego 2008 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Marszałek łaskawy dla SAFO ICOM

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 5 A A

Trzy razy urzędnicy kontrolowali SPR SAFO i za każdym razem wychodziło, że klub powinien zwrócić przynajmniej 14 tys. złotych dotacji

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
z Urzędu Marszałkowskiego. Wystarczyło jedno spotkanie z prezesem SPR, żeby zmiękli i zmienili zdanie.

- Prezes stowarzyszenia Andrzej Wilczek spotkał się ze skarbnikiem województwa oraz prawnikiem i jeszcze raz przyjrzeli się dokumentacji. Nasi przedstawiciele uznali ją, a Zarząd Województwa dał szansę SPR - tłumaczy Marek Sikora, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Edukacji i Sportu w Urzędzie Marszałkowskim.

Tymczasem - jak ujawniliśmy w środę - sprawą dotacji dla SPR zajmuje się prokuratura. Od początku stycznia bada, czy władze SPR zdobyły pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta w Lublinie po przedstawieniu nierzetelnych dokumentów. Michał Blajerski, szef Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, nie chciał zdradzić szczegółów śledztwa.

O co chodzi? Stowarzyszenie dostało w 2006 r. 60 tys. zł dotacji z kasy samorządu województwa, m.in. na przejazdy, hotele, wyżywienie, obsługę medyczną. Urząd Marszałkowski pomógł drużynie, bo ta promuje Lubelszczyznę. Problemy zaczęły się przy rozliczeniu pieniędzy.

Przy pierwszej kontroli w grudniu 2006 r. okazało się, że rachunkowość SPR jest źle prowadzona i brak dowodów wydania pieniędzy zgodnie z umową. - Do zwrotu powinna pójść cała dotacja - stwierdzili kontrolerzy. Oburzony prezes SPR nie podpisał protokołu kontroli. Druga kontrola, przeprowadzona w styczniu i lutym 2007 roku, potwierdziła ustalenia poprzedników. Jednak urzędnicy palcem nie kiwnęli, by wyegzekwować pieniądze.

Podczas kolejnej inspekcji w październiku ubiegłego roku kontrolerzy stwierdzili: 14 tys. zł wydano niezgodnie z umową m.in. na bilet lotniczy dla prezesa (Warszawa-Wrocław). W trakcie kontroli Wilczek znalazł właściwe faktury na zakwestionowaną kwotę.

Chociaż w trakcie kontroli prezes SPR znalazł brakujące dokumenty, to 23 stycznia dyrektor Sikora napisał do przełożonych, że SPR powinien zwrócić 14 tys. zł i dostać trzyletni zakaz otrzymywania dotacji. Dodał przy tym, że żaden klub sportowy nigdy dotychczas nie rozliczał się tak opieszale z otrzymanej dotacji.

Jednak już 4 lutego urzędnicy uznali, że wystarczy, jeśli SPR złoży skorygowane sprawozdanie z wydania dotacji.

• Czy wszyscy przy rozliczeniu dotacji mogą liczyć na taką przychylność urzędników?

- Za mojej kadencji wszyscy. Nie może być tak, że urzędnikowi sprawia radość przyłapanie kogoś na błędzie. Powinniśmy służyć pomocą i być otwarci. Oczywiście w granicach prawa - mówi Krzysztof Grabczuk, marszałek województwa.

- Komuś zależy, żeby rozłożyć klub i zniechęcić sponsorów. O sprawie zrobiło się głośno, kiedy staramy się o kolejną dotację z Urzędu Marszałkowskiego. To nie przypadek - przekonuje Wilczek. Zapowiada, że dziś złoży poprawione sprawozdanie.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Liczydla / 25 lutego 2008 o 23:10
0
radek r napisał:
W naszym Lublinie za dużo jest tzw PUNKTAKóW. Czy nie można zrozumiec tego że ten Klub to największy Skarb jaki ma to miasto aktualnie w swoich murach.
Są owszem Motor, Start ale oni tylko kombinują, obiecują i nic. Równiez dzięki braku pomocy ze strony Lublina. A zespoły rockowe Bajm, Budka Suflera, Bracia one też wolą promować Wrocław,
Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze i niech dalej zdobywa tytuły dla Naszego miasta.
Dlatego Państwo PUNKTAKI DAJCIE IM SPOKóJ I POMóżCIE SłAWIć NASZE MIASTO.
Radek R


Niepoplacone faktury wystawiane na klub, nieplacone podatki, zalegly VAT, niejasnosci z dotacjami...ciekawe w co inwestuja wlasciciele SPR?
Ale to wogole nie jest wazne, bo zwyciezcom zawsze sie wybacza-czego wasnie najlepszym przykladem jest Twoje rozgrzeszenie w imie "wyzszych" racji.


Niepoplacone faktury wystawiane na klub, nieplacone podatki, zalegly VAT, niejasnosci z dotacjami...ciekawe w co inwestuja wlasciciele SPR?
Ale to wogole nie jest wazne, bo zwyciezcom zawsze sie wybacza-czego wasnie najlepszym przykladem jest Twoje rozgrzeszenie w imie "wyzszych" racji. rozwiń
Avatar
gabryś / 25 lutego 2008 o 21:03
0
Spokojnie oni maja kontrolerów a my takiego jednego sponsora palącego koty a więc tak jak z komendantami policji - kontrolerzy musza odejść po kłopocie!
Avatar
M / 25 lutego 2008 o 16:22
0
chodziłem kilkanacie lat na Montex były emocje itdale ta sprawa śmierdzi.Jedno pytanie jest zasadnicze...czy to był błąd czy to był przekręt...i to pytanie powinno rozwiązać sprawę.Jeśli błąd puścić z korygacją...jeśli przekręt zabrac dotacje..lub płacić na konta podmiotom...za przejazd,hotel itd z pominięciem prezesa.Wtedy drużyna będzie mieć kase.No i kwestia skarbu...to pojęcie względne..to samo mówią o crossie..tylko tak szczerze kogo interesuje ten skarb wystarczy włączyć tv,otworzyć gazety...najpierw mase piłki nożnej....potem długo nic i trochę żużla,kosza..ręczna gdzieś daleko..czesto są to małe kwadraciki tekstu...taki to właśnie skarb..liczy się nożna,kosz ,żużel ...ręczna jest 100 lat za nimi..smutna prawda.W ręcznej mamy sukces bo jesteśmy biedni i na ekstraligę piłki i żużla nas nie stac....Zreszt a frekwencja potwierdza zainteresowanie .w zasadzie bez reklam na piłkę i żużel przy dobrej pogodzie potrafi przyjść 3 tys w 2 lidze...na ręczną na eleminację MŚ ledwo przyszło ledwo 3 tys na Lm 2,5 tys....gdyby dziś wisła,lech,legia grała o półfinał pucharu uefa byłoby 300- tys ludzi chętnych jak to miało miejsce w meczach zwisły z włochami
chodziłem kilkanacie lat na Montex były emocje itdale ta sprawa śmierdzi.Jedno pytanie jest zasadnicze...czy to był błąd czy to był przekręt...i to pytanie powinno rozwiązać sprawę.Jeśli błąd puścić z korygacją...jeśli przekręt zabrac dotacje..lub płacić na konta podmiotom...za przejazd,hotel itd z pominięciem prezesa.Wtedy drużyna będzie mieć kase.No i kwestia skarbu...to pojęcie względne..to samo mówią o crossie..tylko tak szczerze kogo interesuje ten skarb wystarczy włączyć tv,otworzyć gazety...najpierw mase piłki nożnej....potem długo ni... rozwiń
Avatar
chart / 25 lutego 2008 o 09:21
0
"Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze" - tia, i może jeszcze wziąć odsyp od pana prezesa za życzliwe załatwienie sprawy? O czym ty w ogóle mówisz?! Sorry, ale tak każde łajdactwo i złodziejstwo można by uzasadnić jakimś większym dobrem, któremu rzekomo służy. Właśnie po to, żeby szczypiornistki mogły spokojnie grać - i dostawać za to należne pieniądze - trzeba takie przypadki złodziejstwa tępić w zarodku. Co gorsza, w tym przypadku "przymknięcie oczu" nastąpiło nie z miłości do sportu i sympatii do zawodniczek, ale ze względu na układziki partyjno-towarzysko-rodzinne wysokich urzędników samorządowych. A to już się nazywa korupcja.
"Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze" - tia, i może jeszcze wziąć odsyp od pana prezesa za życzliwe załatwienie sprawy? O czym ty w ogóle mówisz?! Sorry, ale tak każde łajdactwo i złodziejstwo można by uzasadnić jakimś większym dobrem, któremu rzekomo służy. Właśnie po to, żeby szczypiornistki mogły spokojnie grać - i dostawać za to należne pieniądze - trzeba takie przypadki złodziejstwa tępić w zarodku. Co gorsza, w ty... rozwiń
Avatar
radek r / 25 lutego 2008 o 06:00
0
W naszym Lublinie za dużo jest tzw PUNKTAKóW. Czy nie można zrozumiec tego że ten Klub to największy Skarb jaki ma to miasto aktualnie w swoich murach.
Są owszem Motor, Start ale oni tylko kombinują, obiecują i nic. Równiez dzięki braku pomocy ze strony Lublina. A zespoły rockowe Bajm, Budka Suflera, Bracia one też wolą promować Wrocław,
Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze i niech dalej zdobywa tytuły dla Naszego miasta.
Dlatego Państwo PUNKTAKI DAJCIE IM SPOKóJ I POMóżCIE SłAWIć NASZE MIASTO.
Radek R
W naszym Lublinie za dużo jest tzw PUNKTAKóW. Czy nie można zrozumiec tego że ten Klub to największy Skarb jaki ma to miasto aktualnie w swoich murach.
Są owszem Motor, Start ale oni tylko kombinują, obiecują i nic. Równiez dzięki braku pomocy ze strony Lublina. A zespoły rockowe Bajm, Budka Suflera, Bracia one też wolą promować Wrocław,
Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze i niech dalej zdobywa tytuły dla Naszego miasta.... rozwiń
Avatar
Liczydla / 25 lutego 2008 o 23:10
0
radek r napisał:
W naszym Lublinie za dużo jest tzw PUNKTAKóW. Czy nie można zrozumiec tego że ten Klub to największy Skarb jaki ma to miasto aktualnie w swoich murach.
Są owszem Motor, Start ale oni tylko kombinują, obiecują i nic. Równiez dzięki braku pomocy ze strony Lublina. A zespoły rockowe Bajm, Budka Suflera, Bracia one też wolą promować Wrocław,
Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze i niech dalej zdobywa tytuły dla Naszego miasta.
Dlatego Państwo PUNKTAKI DAJCIE IM SPOKóJ I POMóżCIE SłAWIć NASZE MIASTO.
Radek R


Niepoplacone faktury wystawiane na klub, nieplacone podatki, zalegly VAT, niejasnosci z dotacjami...ciekawe w co inwestuja wlasciciele SPR?
Ale to wogole nie jest wazne, bo zwyciezcom zawsze sie wybacza-czego wasnie najlepszym przykladem jest Twoje rozgrzeszenie w imie "wyzszych" racji.


Niepoplacone faktury wystawiane na klub, nieplacone podatki, zalegly VAT, niejasnosci z dotacjami...ciekawe w co inwestuja wlasciciele SPR?
Ale to wogole nie jest wazne, bo zwyciezcom zawsze sie wybacza-czego wasnie najlepszym przykladem jest Twoje rozgrzeszenie w imie "wyzszych" racji. rozwiń
Avatar
gabryś / 25 lutego 2008 o 21:03
0
Spokojnie oni maja kontrolerów a my takiego jednego sponsora palącego koty a więc tak jak z komendantami policji - kontrolerzy musza odejść po kłopocie!
Avatar
M / 25 lutego 2008 o 16:22
0
chodziłem kilkanacie lat na Montex były emocje itdale ta sprawa śmierdzi.Jedno pytanie jest zasadnicze...czy to był błąd czy to był przekręt...i to pytanie powinno rozwiązać sprawę.Jeśli błąd puścić z korygacją...jeśli przekręt zabrac dotacje..lub płacić na konta podmiotom...za przejazd,hotel itd z pominięciem prezesa.Wtedy drużyna będzie mieć kase.No i kwestia skarbu...to pojęcie względne..to samo mówią o crossie..tylko tak szczerze kogo interesuje ten skarb wystarczy włączyć tv,otworzyć gazety...najpierw mase piłki nożnej....potem długo nic i trochę żużla,kosza..ręczna gdzieś daleko..czesto są to małe kwadraciki tekstu...taki to właśnie skarb..liczy się nożna,kosz ,żużel ...ręczna jest 100 lat za nimi..smutna prawda.W ręcznej mamy sukces bo jesteśmy biedni i na ekstraligę piłki i żużla nas nie stac....Zreszt a frekwencja potwierdza zainteresowanie .w zasadzie bez reklam na piłkę i żużel przy dobrej pogodzie potrafi przyjść 3 tys w 2 lidze...na ręczną na eleminację MŚ ledwo przyszło ledwo 3 tys na Lm 2,5 tys....gdyby dziś wisła,lech,legia grała o półfinał pucharu uefa byłoby 300- tys ludzi chętnych jak to miało miejsce w meczach zwisły z włochami
chodziłem kilkanacie lat na Montex były emocje itdale ta sprawa śmierdzi.Jedno pytanie jest zasadnicze...czy to był błąd czy to był przekręt...i to pytanie powinno rozwiązać sprawę.Jeśli błąd puścić z korygacją...jeśli przekręt zabrac dotacje..lub płacić na konta podmiotom...za przejazd,hotel itd z pominięciem prezesa.Wtedy drużyna będzie mieć kase.No i kwestia skarbu...to pojęcie względne..to samo mówią o crossie..tylko tak szczerze kogo interesuje ten skarb wystarczy włączyć tv,otworzyć gazety...najpierw mase piłki nożnej....potem długo ni... rozwiń
Avatar
chart / 25 lutego 2008 o 09:21
0
"Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze" - tia, i może jeszcze wziąć odsyp od pana prezesa za życzliwe załatwienie sprawy? O czym ty w ogóle mówisz?! Sorry, ale tak każde łajdactwo i złodziejstwo można by uzasadnić jakimś większym dobrem, któremu rzekomo służy. Właśnie po to, żeby szczypiornistki mogły spokojnie grać - i dostawać za to należne pieniądze - trzeba takie przypadki złodziejstwa tępić w zarodku. Co gorsza, w tym przypadku "przymknięcie oczu" nastąpiło nie z miłości do sportu i sympatii do zawodniczek, ale ze względu na układziki partyjno-towarzysko-rodzinne wysokich urzędników samorządowych. A to już się nazywa korupcja.
"Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze" - tia, i może jeszcze wziąć odsyp od pana prezesa za życzliwe załatwienie sprawy? O czym ty w ogóle mówisz?! Sorry, ale tak każde łajdactwo i złodziejstwo można by uzasadnić jakimś większym dobrem, któremu rzekomo służy. Właśnie po to, żeby szczypiornistki mogły spokojnie grać - i dostawać za to należne pieniądze - trzeba takie przypadki złodziejstwa tępić w zarodku. Co gorsza, w ty... rozwiń
Avatar
radek r / 25 lutego 2008 o 06:00
0
W naszym Lublinie za dużo jest tzw PUNKTAKóW. Czy nie można zrozumiec tego że ten Klub to największy Skarb jaki ma to miasto aktualnie w swoich murach.
Są owszem Motor, Start ale oni tylko kombinują, obiecują i nic. Równiez dzięki braku pomocy ze strony Lublina. A zespoły rockowe Bajm, Budka Suflera, Bracia one też wolą promować Wrocław,
Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze i niech dalej zdobywa tytuły dla Naszego miasta.
Dlatego Państwo PUNKTAKI DAJCIE IM SPOKóJ I POMóżCIE SłAWIć NASZE MIASTO.
Radek R
W naszym Lublinie za dużo jest tzw PUNKTAKóW. Czy nie można zrozumiec tego że ten Klub to największy Skarb jaki ma to miasto aktualnie w swoich murach.
Są owszem Motor, Start ale oni tylko kombinują, obiecują i nic. Równiez dzięki braku pomocy ze strony Lublina. A zespoły rockowe Bajm, Budka Suflera, Bracia one też wolą promować Wrocław,
Może jednak czasem przymknąć oko na niesścisłości w rozliczeniu. Załatwić to po cichu w gabinecie prezesa Klubu, Klub zapłaci brakujące pieniądze i niech dalej zdobywa tytuły dla Naszego miasta.... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tej parafii ksiądz na mszy czyta kto ile dał po kolędzie. Nie wszystkim to się podoba

W tej parafii ksiądz na mszy czyta kto ile dał po kolędzie. Nie wszystkim to się podoba 4 3

W parafii w Białopolach (powiat chełmski) na niedzielnych nabożeństwach ksiądz z ambony wylicza ile poszczególni parafianie ofiarowali na kościół podczas kolędy. Choć robi tak od lat, nie wszystkim się to podoba.

Odkrycie repertuarowe roku. Nagroda dla spektaklu "Żywi i umarli"
galeria

Odkrycie repertuarowe roku. Nagroda dla spektaklu "Żywi i umarli" 0 0

Jedna z premier 2017 w Teatrze Starym - spektakl „Żywi i umarli, czyli Bandyci w Piekle” w reżyserii Joanny Lewickiej została wyróżniona w konkursie „Klasyka żywa” Instytutu Teatralnego.

Puławy uczczą pamięć Pawła Adamowicza. Spotkanie w sobotę o godz. 12

Puławy uczczą pamięć Pawła Adamowicza. Spotkanie w sobotę o godz. 12 16 0

W sobotę 19 stycznia o godz. 12 na placu Chopina mieszkańcy Puław upamiętnią zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Mężczyzna znajdował się na dworcu w Lublinie. Nie wiedział kim jest i skąd przyjechał

Mężczyzna znajdował się na dworcu w Lublinie. Nie wiedział kim jest i skąd przyjechał 32 2

W czwartek po południu policjanci zostali skierowani do jednego z lubelskich szpitali. Na szpitalny oddział ratunkowy został przywieziony młody mężczyzna, z którym był utrudniony kontakt.

Zakłady bukmacherskie online 2019

Zakłady bukmacherskie online 2019 0

Zakłady bukmacherskie coraz prężniej się rozwijają w naszym kraju, a ilość legalnych bukmacherów rośnie z roku na rok. Eksperci są pewni, że na rynku bukmacherskim w roku 2019 czeka nas kilka zmian przede wszystkim w ofercie, co zapewne znacząco wpłynie na to jak zakłady bukmacherskie online będą wyglądać w tym roku.

Gdańsk żegna prezydenta Pawła Adamowicza. Krzysztof Żuk będzie szedł z trumną
film

Gdańsk żegna prezydenta Pawła Adamowicza. Krzysztof Żuk będzie szedł z trumną 72 34

W Gdańsku trwają uroczystości związane z pożegnaniem zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza.

AGD do zabudowy czy wolnostojące?

AGD do zabudowy czy wolnostojące? 0 0

Można się spierać o to, jaki rodzaj zabudowy kuchennej ma więcej zalet. Tak naprawdę da się znaleźć zwolenników każdej z tych opcji, a także grupę osób, której nie robi to większej różnicy. Jeśli jednak zależy nam na tym, by nasza kuchnia była funkcjonalna i służyła bez zarzutu przez wiele lat, warto będzie poświęcić chwilę na decyzję, czy wybrać AGD do zabudowy, czy może raczej wolnostojące. Pod uwagę trzeba wziąć różne kwestie, choć niewątpliwie jedną z najbardziej ograniczających jest budżet. Jakie wady i zalety mają sprzęty AGD do zabudowy oraz te wolnostojące?

Uderzył w przydrożną kapliczkę i wylądował na ogrodzeniu
galeria

Uderzył w przydrożną kapliczkę i wylądował na ogrodzeniu 1 1

Wypadł z jezdni uderzając w przydrożną figurę, a następnie w ogrodzenie posesji. 34-latek trafił do szpitala.

Dzieci urodzone dziś w woj. lubelskim dostaną prezenty. 100 lat temu powstał PCK

Dzieci urodzone dziś w woj. lubelskim dostaną prezenty. 100 lat temu powstał PCK 49 5

Najstarsza organizacją humanitarna w Polsce ma dziś urodziny. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża rozda prezenty urodzonym dziś w naszym województwie dzieciom!

Sprytnie ukrył krzaki konopi. Odpowie też za nielegalną amunicję
galeria

Sprytnie ukrył krzaki konopi. Odpowie też za nielegalną amunicję 7 1

Zamojscy kryminalni w ciągu kilku ostatnich dni ujawnili marihuanę i zlikwidowali uprawy konopi.

Krzysztof Żuk o śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Lublina również otrzymał "polityczny akt zgonu"
Magazyn

Krzysztof Żuk o śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Lublina również otrzymał "polityczny akt zgonu" 0 52

Paweł był moim przyjacielem, wybitnym samorządowcem, całym sercem oddanym swojemu miastu i mieszkańcom – napisał po śmierci zamordowanego prezydenta Gdańska prezydent Lublina Krzysztof Żuk. W tym samym czasie pojawiały się w internecie nienawistne komentarze szkalujące zmarłego. – To jest głęboko niemoralne – mówi Żuk, który obawia się, że nożownik z Gdańska może znaleźć naśladowców.

Wojciech Szawarski (trener Pszczółki): Limit pecha jest wyczerpany

Wojciech Szawarski (trener Pszczółki): Limit pecha jest wyczerpany 0 5

ROZMOWA z Wojciechem Szawarskim, trenerem koszykarek Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Wypił alkohol i wyładował swoją złość na drzwiach. Za ten wyskok grozi mu odsiadka

Wypił alkohol i wyładował swoją złość na drzwiach. Za ten wyskok grozi mu odsiadka 0 4

Alkohol jest bardzo złym doradcą, o czym przekonał się 36-latek z Radzynia Podlaskiego. Po wypiciu odpowiedniej ilości procentów poniosły go nerwy i zdemolował drzwi wejściowe do klatki schodowej jednego z bloków. Mężczyzna przyznał się do winy

Kradł, co popadło. Zdemontował nawet części samochodu

Kradł, co popadło. Zdemontował nawet części samochodu 6 0

Włamywał się do domów oraz samochodów i brał wszystko, co wpadło mu w ręce. 31-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego odpowie przed sądem za szereg kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat za kratkami

Recital Macieja Maleńczuka w Lublinie
15 lutego 2019, 19:00

Recital Macieja Maleńczuka w Lublinie 0 1

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na wyjątkowy recital Macieja Maleńczuka podsumowujący jego muzyczną karierę. Wydarzenie będzie miało miejsce 15 lutego o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!