Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 listopada 2007 r.
18:21
Edytuj ten wpis

POPiS na kruchym lodzie

Autor: Zdjęcie autora RAFAŁ PANAS
0 11 A A

Janusz Palikot oskarżył wczoraj koalicjantów z PiS o knowania z Samoobroną i SLD.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Bzdury. To PO kuma się za naszymi plecami z PSL, partią Leppera i lewicą - ripostują działacze PIS.

Zaczęło się od porannej konferencji prasowej posła Janusza Palikota, szefa lubelskiej PO. - Koalicji z PiS w Lublinie i województwie już nie ma - stwierdził. A to dlatego - przekonywał - że radni miejscy Prawa i Sprawiedliwości, wbrew woli prezydenta Lublina, zagłosowali w czwartek przeciwko budowie centrum handlowo-rozrywkowego na górkach czechowskich. Na domiar złego - twierdzi Palikot - Andrzej Pruszkowski z PiS rozmawia z SLD i Samoobroną o utworzeniu koalicji w sejmiku województwa. Bez Platformy.
- Nie prowadzę żadnych negocjacji - zaprzecza Pruszkowski. To sam mówi Jacek Czerniak z SLD. A PiS odbija piłeczkę: - To Palikot knuje z Samoobroną i SLD, aby w nasze miejsce we władzach sejmiku wprowadzić ludowców.
Wśród wzajemnych oskarżeń, na wniosek PiS, wczorajsza sesja sejmiku rozpoczęła się z półtoragodzinnym opóźnieniem. Do gmachu przy ul. Spokojnej zjechali posłowie PiS Tomasz Dudziński i Krzysztof Michałkiewicz. W zaciszu gabinetów naradzali się, co dalej.
Po kilku godzinach przepychanek było jednak pewne, że podczas tej sesji nie dojdzie do zmian we władzach województwa. Nawet tych planowanych, bo polityczne gierki uniemożliwiły radnym wybór nowego członka Zarządu Województwa. Wakat w zarządzie powstał, bo mandat posła uzyskał wicemarszałek Mariusz Grad. Na jego miejsce Platforma zaproponowała radnego Marka Flasińskiego. Jednak formalnie uzupełnić skład zarządu mógł tylko marszałek Jarosław Zdrojkowski (PiS). Ten jednak zniknął i pojawił się na sali dopiero po zatwierdzeniu porządku obrad.
Tak czy inaczej Lubelszczyzną nadal rządzić będzie koalicja PO-PiS. Ale Palikot zapowiada: - Będę starał się poszerzyć ją o PSL.
- Dla dobra Lublina i Lubelszczyzny koalicja PO i PiS jest najkorzystniejsza. Sojusz z SLD jest wykluczony, a współpraca z ludowcami to temat otwarty - przyznaje poseł Krzysztof Michałkiewicz. Jednak jego wpływowy partyjny kolega nie pozostawia złudzeń: żadnego sojuszu z PSL.
W atmosferze politycznych targów przysięgę złożyło pięcioro nowych radnych. Zajęli miejsca tych, którzy poszli do parlamentu. Nowi to: Barbara Sikora (LiD), Wacław Cichosz (LiD), Marek Michalik (PSL), Wiesław Brodowski (PO), Mateusz Orzechowski (PO, został wiceprzewodniczącym sejmiku), Andrzej Mulawa (PO).

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
d / 2 grudnia 2007 o 23:00
0
chart napisał:
Szych pracujący dla województwa? Wolne żarty. Biuro Planowania Przestrzennego to kompletnie zbędna dla regionu przechowalnia dla krewniaków ex-marszałka Włocha i młodych kadr SLD. W kilkunastu regionach usługi z zakresu aktualizacji strategii zleca się na wolnym rynku co znacznie obniża koszty. Tymczasem u nas BPP pochłania rocznie 4,3 mln zł (co roku więcej), z czego aż 3,5 mln zł to koszt utrzymania75 etatów, na których zbija się jedynie bąki. Druga strona tego medalu to ewidentnie korupcyjny układ w BPP - planiści Biura nagminnie rąbią chałtury dla gmin, które następnie podsuwają Zarządowi Województwa do ustawowo wymaganej akceptacji. Dlaczego jednak ten śmietnik jest tolerowany także pod rządami PO-PiS? Otóż dlatego, że pan dyr Szych, widoczny na zdjęciu szef Biura, choć kieruje powiatowym SLD w Parczewie jest pod oficjalną (pisemną!) ochroną posła Tomasza Dudzińskiego. Nie ma to nic wspólnego z fachowością, a wszystko z kumoterstwem.


skoro doszukujesz sie tam korupcyjnego układu to zgłośc to do prokuratury, a nie pomawiasz ludzi na forum!zobaczymy z jakim skutkiem!?.....chociaz w przypadku negatywnej decyzji powiesz pewnie, ze w prokuraturze tez jest układ korupcyjny!wyczuwam syndrom oszołoma!!!!!!!co do zbędności biura nie bede się wypowiadał, bo temat ten był przerabiany 1000 razy przez grono mędrców skupionych wokół pana r. i jakoś nikt ich pogladu nie zaakceptował (mimo że rządziły wszystkie możliwe opcje)!co do fachowości Pana Szycha to musisz byc mu wyjatkowo nieprzychylny skoro tak piszesz! powiem tylko tak -prawdopodobnie był dla ciebie zbyt wymagajacym szefem i teraz wypisujesz takie bzdury!!!! i na marginiesie przewodniczącym sld w powiecie parczewskim jest pani Halina Żelazowska!!!


skoro doszukujesz sie tam korupcyjnego układu to zgłośc to do prokuratury, a nie pomawiasz ludzi na forum!zobaczymy z jakim skutkiem!?.....chociaz w przypadku negatywnej decyzji powiesz pewnie, ze w prokuraturze tez jest układ korupcyjny!wyczuwam syndrom oszołoma!!!!!!!co do zbędności biura nie bede się wypowiadał, bo temat ten był przerabiany 1000 razy przez grono mędrców skupionych wokół pana r. i jakoś nikt ich pogladu nie zaakceptował (mimo że rządziły wszystkie możliwe ... rozwiń
Avatar
Jack / 2 grudnia 2007 o 18:14
0
Głosowałem na PO i jestem bardzo zawiedziony. Drogi Panie Palikot jakbym chciał PSL w Regionie to i w wyborach samorządowych i do sejmu głosowałbym na nich. O ile mi wiadomo ani w jednych ani w drugich nie wygrali. Co więcej na lubeszczyznie i tym razem zwyciężył PO-PiS także chyba widać czego chcą mieszkańcy lubelszczyzny. Tym Burakom z PSL powiedzcie Stop albo zrobią was na szaro. Mataczenie i knucie to ich domena. Trzymam za Was i Lubelszczyznę kciuki i nie zawiedzcie mnie
Avatar
chart / 2 grudnia 2007 o 16:14
0
Szych pracujący dla województwa? Wolne żarty. Biuro Planowania Przestrzennego to kompletnie zbędna dla regionu przechowalnia dla krewniaków ex-marszałka Włocha i młodych kadr SLD. W kilkunastu regionach usługi z zakresu aktualizacji strategii zleca się na wolnym rynku co znacznie obniża koszty. Tymczasem u nas BPP pochłania rocznie 4,3 mln zł (co roku więcej), z czego aż 3,5 mln zł to koszt utrzymania75 etatów, na których zbija się jedynie bąki. Druga strona tego medalu to ewidentnie korupcyjny układ w BPP - planiści Biura nagminnie rąbią chałtury dla gmin, które następnie podsuwają Zarządowi Województwa do ustawowo wymaganej akceptacji. Dlaczego jednak ten śmietnik jest tolerowany także pod rządami PO-PiS? Otóż dlatego, że pan dyr Szych, widoczny na zdjęciu szef Biura, choć kieruje powiatowym SLD w Parczewie jest pod oficjalną (pisemną!) ochroną posła Tomasza Dudzińskiego. Nie ma to nic wspólnego z fachowością, a wszystko z kumoterstwem.
Szych pracujący dla województwa? Wolne żarty. Biuro Planowania Przestrzennego to kompletnie zbędna dla regionu przechowalnia dla krewniaków ex-marszałka Włocha i młodych kadr SLD. W kilkunastu regionach usługi z zakresu aktualizacji strategii zleca się na wolnym rynku co znacznie obniża koszty. Tymczasem u nas BPP pochłania rocznie 4,3 mln zł (co roku więcej), z czego aż 3,5 mln zł to koszt utrzymania75 etatów, na których zbija się jedynie bąki. Druga strona tego medalu to ewidentnie korupcyjny układ w BPP - planiści Biura nagminnie rąbią ch... rozwiń
Avatar
normalny / 2 grudnia 2007 o 15:50
0
Do anty-bolszew !!!
Sam się wyrzuć pisowski namiestniku i sługusie marszałkowski.
Zastanów się raczej , co robi twoja żona z sąsiadem z naprzewciwka, niż radny z dyrektorem, bo i tak nie zrozumiesz tym kurzym móżdżkiem, że dla województwa można pracować, mimo różnic politycznych.
PS. Tym dalekim sąsiadem, to ejstem ja. Jak podasz swoje nazwisko na formum, to ja ujawnię swoje.
Avatar
Nowojorski / 1 grudnia 2007 o 18:57
0
Wyrazy wspolczucia mieszkancom Lublinaz wyboru J. Palikota na posla
Avatar
anty-bolszew / 1 grudnia 2007 o 18:07
0
CO ROBI SZYCH Z CZERNIAKIEM ? NARDZAJĄ SIE JAK ODWOŁAĆ ZDROJEWSKIEGO ? PO CO MARSZAŁEK TRZYMA TEGO BOLSZWA
Avatar
troskliwy / 1 grudnia 2007 o 16:27
0
Czy Pan Palikot czuje się dobrze?
Tak tylko pytam....
Avatar
wqer / 1 grudnia 2007 o 14:26
0
Wazystko co bedzie inne , bedzie lepsze co jest teraz. Bo teraz jest buta ,arogancja, niekompetecja.
Avatar
sonia / 1 grudnia 2007 o 12:53
0
Panowie
Lubelszczyzna czeka na odsunięcie pisu od władzy. Dość juz tej niekompetencji i arogancji. Czas z tym skończyć. Uważa że koalicja z psl jest dopuszczalna, jak warto zauwazyć to całkiem rozsądna organizacja.
Avatar
poinformowany / 1 grudnia 2007 o 09:45
0
Palikot nie nadaje sie na szefa regionu , wszytko nieszczy a warszawie niek go nie słucha, nie zsanie przy swoich cyrkach z penisem.
Avatar
d / 2 grudnia 2007 o 23:00
0
chart napisał:
Szych pracujący dla województwa? Wolne żarty. Biuro Planowania Przestrzennego to kompletnie zbędna dla regionu przechowalnia dla krewniaków ex-marszałka Włocha i młodych kadr SLD. W kilkunastu regionach usługi z zakresu aktualizacji strategii zleca się na wolnym rynku co znacznie obniża koszty. Tymczasem u nas BPP pochłania rocznie 4,3 mln zł (co roku więcej), z czego aż 3,5 mln zł to koszt utrzymania75 etatów, na których zbija się jedynie bąki. Druga strona tego medalu to ewidentnie korupcyjny układ w BPP - planiści Biura nagminnie rąbią chałtury dla gmin, które następnie podsuwają Zarządowi Województwa do ustawowo wymaganej akceptacji. Dlaczego jednak ten śmietnik jest tolerowany także pod rządami PO-PiS? Otóż dlatego, że pan dyr Szych, widoczny na zdjęciu szef Biura, choć kieruje powiatowym SLD w Parczewie jest pod oficjalną (pisemną!) ochroną posła Tomasza Dudzińskiego. Nie ma to nic wspólnego z fachowością, a wszystko z kumoterstwem.


skoro doszukujesz sie tam korupcyjnego układu to zgłośc to do prokuratury, a nie pomawiasz ludzi na forum!zobaczymy z jakim skutkiem!?.....chociaz w przypadku negatywnej decyzji powiesz pewnie, ze w prokuraturze tez jest układ korupcyjny!wyczuwam syndrom oszołoma!!!!!!!co do zbędności biura nie bede się wypowiadał, bo temat ten był przerabiany 1000 razy przez grono mędrców skupionych wokół pana r. i jakoś nikt ich pogladu nie zaakceptował (mimo że rządziły wszystkie możliwe opcje)!co do fachowości Pana Szycha to musisz byc mu wyjatkowo nieprzychylny skoro tak piszesz! powiem tylko tak -prawdopodobnie był dla ciebie zbyt wymagajacym szefem i teraz wypisujesz takie bzdury!!!! i na marginiesie przewodniczącym sld w powiecie parczewskim jest pani Halina Żelazowska!!!


skoro doszukujesz sie tam korupcyjnego układu to zgłośc to do prokuratury, a nie pomawiasz ludzi na forum!zobaczymy z jakim skutkiem!?.....chociaz w przypadku negatywnej decyzji powiesz pewnie, ze w prokuraturze tez jest układ korupcyjny!wyczuwam syndrom oszołoma!!!!!!!co do zbędności biura nie bede się wypowiadał, bo temat ten był przerabiany 1000 razy przez grono mędrców skupionych wokół pana r. i jakoś nikt ich pogladu nie zaakceptował (mimo że rządziły wszystkie możliwe ... rozwiń
Avatar
Jack / 2 grudnia 2007 o 18:14
0
Głosowałem na PO i jestem bardzo zawiedziony. Drogi Panie Palikot jakbym chciał PSL w Regionie to i w wyborach samorządowych i do sejmu głosowałbym na nich. O ile mi wiadomo ani w jednych ani w drugich nie wygrali. Co więcej na lubeszczyznie i tym razem zwyciężył PO-PiS także chyba widać czego chcą mieszkańcy lubelszczyzny. Tym Burakom z PSL powiedzcie Stop albo zrobią was na szaro. Mataczenie i knucie to ich domena. Trzymam za Was i Lubelszczyznę kciuki i nie zawiedzcie mnie
Avatar
chart / 2 grudnia 2007 o 16:14
0
Szych pracujący dla województwa? Wolne żarty. Biuro Planowania Przestrzennego to kompletnie zbędna dla regionu przechowalnia dla krewniaków ex-marszałka Włocha i młodych kadr SLD. W kilkunastu regionach usługi z zakresu aktualizacji strategii zleca się na wolnym rynku co znacznie obniża koszty. Tymczasem u nas BPP pochłania rocznie 4,3 mln zł (co roku więcej), z czego aż 3,5 mln zł to koszt utrzymania75 etatów, na których zbija się jedynie bąki. Druga strona tego medalu to ewidentnie korupcyjny układ w BPP - planiści Biura nagminnie rąbią chałtury dla gmin, które następnie podsuwają Zarządowi Województwa do ustawowo wymaganej akceptacji. Dlaczego jednak ten śmietnik jest tolerowany także pod rządami PO-PiS? Otóż dlatego, że pan dyr Szych, widoczny na zdjęciu szef Biura, choć kieruje powiatowym SLD w Parczewie jest pod oficjalną (pisemną!) ochroną posła Tomasza Dudzińskiego. Nie ma to nic wspólnego z fachowością, a wszystko z kumoterstwem.
Szych pracujący dla województwa? Wolne żarty. Biuro Planowania Przestrzennego to kompletnie zbędna dla regionu przechowalnia dla krewniaków ex-marszałka Włocha i młodych kadr SLD. W kilkunastu regionach usługi z zakresu aktualizacji strategii zleca się na wolnym rynku co znacznie obniża koszty. Tymczasem u nas BPP pochłania rocznie 4,3 mln zł (co roku więcej), z czego aż 3,5 mln zł to koszt utrzymania75 etatów, na których zbija się jedynie bąki. Druga strona tego medalu to ewidentnie korupcyjny układ w BPP - planiści Biura nagminnie rąbią ch... rozwiń
Avatar
normalny / 2 grudnia 2007 o 15:50
0
Do anty-bolszew !!!
Sam się wyrzuć pisowski namiestniku i sługusie marszałkowski.
Zastanów się raczej , co robi twoja żona z sąsiadem z naprzewciwka, niż radny z dyrektorem, bo i tak nie zrozumiesz tym kurzym móżdżkiem, że dla województwa można pracować, mimo różnic politycznych.
PS. Tym dalekim sąsiadem, to ejstem ja. Jak podasz swoje nazwisko na formum, to ja ujawnię swoje.
Avatar
Nowojorski / 1 grudnia 2007 o 18:57
0
Wyrazy wspolczucia mieszkancom Lublinaz wyboru J. Palikota na posla
Avatar
anty-bolszew / 1 grudnia 2007 o 18:07
0
CO ROBI SZYCH Z CZERNIAKIEM ? NARDZAJĄ SIE JAK ODWOŁAĆ ZDROJEWSKIEGO ? PO CO MARSZAŁEK TRZYMA TEGO BOLSZWA
Avatar
troskliwy / 1 grudnia 2007 o 16:27
0
Czy Pan Palikot czuje się dobrze?
Tak tylko pytam....
Avatar
wqer / 1 grudnia 2007 o 14:26
0
Wazystko co bedzie inne , bedzie lepsze co jest teraz. Bo teraz jest buta ,arogancja, niekompetecja.
Avatar
sonia / 1 grudnia 2007 o 12:53
0
Panowie
Lubelszczyzna czeka na odsunięcie pisu od władzy. Dość juz tej niekompetencji i arogancji. Czas z tym skończyć. Uważa że koalicja z psl jest dopuszczalna, jak warto zauwazyć to całkiem rozsądna organizacja.
Avatar
poinformowany / 1 grudnia 2007 o 09:45
0
Palikot nie nadaje sie na szefa regionu , wszytko nieszczy a warszawie niek go nie słucha, nie zsanie przy swoich cyrkach z penisem.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 0 0

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 0 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 2

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 9 7

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 13 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 12

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 44

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 21 6

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 156 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!