Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 grudnia 2019 r.
7:41

Premier Mateusz Morawiecki w Janowie Lubelskim i Godziszowie

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
17 32 A A
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

Premier Mateusz Morawiecki pojawi się w poniedziałek z wizytą w woj. lubelskim

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O godz. 12 premier odwiedzi firmę Sigma w Baraku w gminie Jastków [aktualizacja: wizyta została odwołana].

O godz. 14 weźmie udział w uroczystości wręczenia stypendiów z Funduszu Stypendialnego im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Janowskim Ośrodku Kultury w Janowie Lubelskim. Natomiast o godz. 15.15 przy ul. Szewskiej w Janowie premier złoży kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej.

Z kolei o godz. 16.30 zaplanowane jest spotkanie Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Godziszowa w budynku OSP w Godziszowie Pierwszym.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dgbr / 9 grudnia 2019 r. o 09:38
Oooo Godziszów najbardziej antyeuropejska wieś w RP a może i w Europie!. Uświadamiać ich będą?!.
Avatar
anty bolszewik / 9 grudnia 2019 r. o 09:14
A co ze skokami, co z Get Back-iem ! Tam są nasze publiczne minimum 15 miliardów !!!!!!! Co dalej z oświatą ! Bydlaki z chlewa z naszych dzieci chcą zrobić tłumoków na bolszewicką modłę ! Spadaj obłudniku, kłamco i oszuście z dwukrotnym wyrokiem o obłudę !
Avatar
Gość / 9 grudnia 2019 r. o 08:50
Czekamy na Mieszkanie + , auta elektr , Most w Kazimierzu D , 100 obwodnic, i inne obiecanki cacanki..... Cysorz to ma klasę życie!!!!
Avatar
zaz / 9 grudnia 2019 r. o 08:31
moze wytlumaczy ludziom gdzie ucza sie jego dzieci
Avatar
Gość / 9 grudnia 2019 r. o 13:05
Jeździliśmy po Agencjach na Podkarpaciu, odpoczywaliśmy w Krakowie w pokojach na godz, braliśmy 400tys zł(za wolontariat i pracę dla ideii). . To ciężka praca .... To nam się należy... I to wszystko było dla Polski ....
Avatar
gość / 9 grudnia 2019 r. o 08:35
a do Kraśnika nie chce przyjechać?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2019 r. o 08:22
kiedy dostanę obiecane auto elektryczne ?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2019 r. o 08:20
Panie Premierze kiedy ruszy obiecany program budowy boisk piłkarskich.
Avatar
uczniowie_PROTESTUJĄ / 9 grudnia 2019 r. o 11:00
Czy premier zabierze głos w sprawie ZDZ w Białej Podlaskiej? Niech powie, dlaczego w Polsce bezprawnie zwalnia się uczciwych ludzi z pracy! Żądamy przywrócenia na stanowisko dyrektora!
Avatar
Gość / 9 grudnia 2019 r. o 12:50
I po co on przyjeżdża? Czyżby miał zastąpić Adriana w kandydowaniu na pierwszego notariusza?
Avatar
Pemo / 9 grudnia 2019 r. o 23:17
Do syfa i kily ciekawe kim byli twoi dziadkowie pewnie rosyjskimi zdrajcami skoro tak plujesz na to wszystko co teraz się dzieje jak czytam takie bzdury to zygac mi się chce ale ty chyba też masz coś z dziadków 
Avatar
Pemo / 9 grudnia 2019 r. o 23:06
Lepszego prezydenta jak Duda nie było 
Avatar
poznaniak z lub...... / 9 grudnia 2019 r. o 22:31
Panie premirze dlaczego w Lublinie lub regionie brak ważnych instytucji czy tylko ściana Zachodnia ma być apogeum dla wszystkich Polaków ,dlczego Lubelskie jest 2dwa razy biedniejsze od Wrocławi Warszawy ,Krakowa dlaczego W Puuławch nie może być siedziba ZAKLADÓW  AZOTOWYCH czy siedziba  Holdingu Spożywczego pyta całay region Lubelski normalni obywatele
Avatar
Henio / 9 grudnia 2019 r. o 21:55
Po przeczytaniu wpisów dobitnie widać prawdę stwierdzenia Piniusza Starszego: "Nigo lud tak nienawidzi, jak tych, którzy dla ludu zrobili najwięce". A co zrobił premier Morawiecki, bezrobocie zredukowal z  15 % do 5%, podniósł płacę (średnia płaca ok. 5000 zł, min 1600 zł), doprowadził deficyt finansów do najniższego poziomu w całym 30-leciu III RP i najważniejsze powstrzymal proces likwidacji polskiego państwa realizowanego przez formacje Tuska.
 Podniósł, doprowadził, powstrzymał... A teraz zaczyna się zastanawiać skąd wziąć na to pieniądze.
 Podniósł, doprowadził, powstrzymał... A teraz zaczyna się zastanawiać skąd wziąć na to pieniądze. rozwiń
Avatar
Człowiek / 9 grudnia 2019 r. o 21:26
Do smutny obywatel, O kto opłacał te studia? Nie my podatnicy? teraz Do roboty!
Avatar
Smutny obywatel / 9 grudnia 2019 r. o 20:06
Jak widzę, że ludzie piszą, że pis zrobił coś DLA Polski to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera... Bezrobocie zredukowane? Ok, zredukowane ale przez nich więcej pracujących ludzi nie stać na codzienne rzeczy. Proszę mi powiedzieć co to za rząd przez który po 5.5 latach studiów mam zarabiać 3 tysiące? Proszę mi powiedzieć jak się utrzymać za takie pieniądze? Za po było źle ale teraz to jest jeszcze gorzej. Dla przykladu, cztery lata temu kajzerka kosztowala okolo 12-15gr a teraz 60gr... To ja wolę bezrobocie. Pieprzeni socjaliści
Avatar
Krzysztof / 9 grudnia 2019 r. o 19:41
Co to ma być. Mam wrazenie, że nikt (lub prawie nikt) kto tu komentuje nie czytał artykułu. Ludzie robicie wioskowe show na stronie gdzie wchodzą normalni ludzie i nie dziwię się jak postrzegany jest Janów.  Wielkie gratulacje dla stypendystów. 
Avatar
Gość 51 / 9 grudnia 2019 r. o 19:36
Po przeczytaniu wpisów dobitnie widać prawdę stwierdzenia Piniusza Starszego: "Nikogo lud tak nienawidzi, jak tych, którzy dla ludu zrobili najwięce". A co zrobił premier Morawiecki, bezrobocie zredukowal z  15 % do 5%, podniósł płacę (średnia płaca ok. 5000 zł, min 1600 zł), doprowadził deficyt finansów do najniższego poziomu w całym 30-leciu III RP i najważniejsze powstrzymal proces likwidacji polskiego państwa realizowanego przez formacje Tuska.
GDY PAŃSTWO JEST BOGATE TO TYLKO KOSZTEM BIEDY I UBÓSTWA NARODU .
 Jeszcze większej głupoty na forum "DW", nie czytalem. Czyli bogata Kanada to kraj biednych Kanadyjczykow, bogata Norwegia to kraj nędzarzy Norwegow, itd. I sprostowanie ZOMO nie zajmowało się propagandą, a pałowaniem czego doznały moje plecy. 
 Jeszcze większej głupoty na forum "DW", nie czytalem. Czyli bogata Kanada to kraj biednych Kanadyjczykow, bogata Norwegia to kraj nędzarzy Norwegow, itd. I sprostowanie ZOMO nie zajmowało się propagandą, a pałowaniem czego doznały moje plecy.  rozwiń
Avatar
ASD / 9 grudnia 2019 r. o 18:14
Po przeczytaniu wpisów dobitnie widać prawdę stwierdzenia Piniusza Starszego: "Nigo lud tak nienawidzi, jak tych, którzy dla ludu zrobili najwięce". A co zrobił premier Morawiecki, bezrobocie zredukowal z  15 % do 5%, podniósł płacę (średnia płaca ok. 5000 zł, min 1600 zł), doprowadził deficyt finansów do najniższego poziomu w całym 30-leciu III RP i najważniejsze powstrzymal proces likwidacji polskiego państwa realizowanego przez formacje Tuska.
  GDY PAŃSTWO JEST BOGATE TO TYLKO KOSZTEM BIEDY I UBÓSTWA NARODU .
Avatar
Zawadek / 9 grudnia 2019 r. o 18:04
Najlepszy premier w historii Polski odwiedza nasz region. Wielka duma.
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT

Chodzi o wypowiedzi na antenie TVP Info i Radia Maryja. W środę rano minister edukacji i nauki opublikował przeprosiny.

Lublin. Można przyjść do przewodniczącego Rady Miasta bez umawiania. Kiedy przyjmuje?

Lublin. Można przyjść do przewodniczącego Rady Miasta bez umawiania. Kiedy przyjmuje?

Bez wcześniejszych zapisów można przyjść na spotkanie z przewodniczącym i wiceprzewodniczącymi Rady Miasta Lublin. Ogłoszony został harmonogram ich dyżurów w pokoju 20 na II piętrze Ratusza.

Wypadek z udziałem autobusu ze szkolną wycieczką. Droga w powiecie chełmskim zablokowana
Aktualizacja
galeria

Wypadek z udziałem autobusu ze szkolną wycieczką. Droga w powiecie chełmskim zablokowana

Policja już wyznaczyła objazdy. Ciężarówka zderzyła się z autokarem

Bychawa. Duży remont w Centrum Kultury. Kiedy koniec?

Bychawa. Duży remont w Centrum Kultury. Kiedy koniec?

Do listopada ma potrwać remont sali widowiskowej Bychawskiego Centrum Kultury. Dzięki trwającym w BCK pracom znacznie poprawi się akustyka i będzie możliwość organizowania w tym miejscu koncertów. Remont jest możliwy dzięki ministerialnemu dofinansowaniu.