Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 lipca 2008 r.
11:03
Edytuj ten wpis

Sprawa obozu w Zaklikowie trafiła do prokuratury

0 45 A A

Obskurne sanitariaty, brak wody pitnej i gorących posiłków. Takie warunki zastali uczestnicy obozu sztuk walki w Zaklikowie na Podkarpaciu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na obóz pojechało ponad 50 uczniów, w tym z Lubelszczyzny. Wczoraj sprawa trafiła do prokuratury.

- Jestem zbulwersowany, że "poważni, szanowani” ludzie mogą sobie pozwolić na taką nieodpowiedzialność - napisał do nas rodzic jednego z uczestników zgrupowania.

Na obóz dla adeptów sztuk walki w Zaklikowie k. Stalowej Woli pojechało tydzień temu ponad pół setki uczniów szkół z Lublina, Kraśnika, Janowa i innych części Polski: od podstawówek po licea.

- Przed tygodniem zadzwoniła do nas ze skargą jedna z matek uczestników obozu - mówi Katarzyna Siekerżyńska z sanepidu w Rzeszowie.

Tego samego dnia sanepid przeprowadził kontrolę. - Zastaliśmy bardzo zły stan sanitariatów, brudne łazienki, brak drożnej kanalizacji i duży bałagan w pokojach - tłumaczy Siekierżyńska. - Organizator zapłacił karę i zobowiązał się doprowadzić wszystko do ładu. Kontrola przeprowadzona trzy dni później wykazała, że stan się poprawił.

Ale przedwczoraj inny z rodziców zadzwonił ze skargą. Tym razem do rzeszowskiego kuratorium. Kurator wysłał do Zaklikowa wizytatorów. - Zobaczyliśmy złe warunki sanitarne, brak bieżącej wody. A uczestnicy obozu sami musieli zadbać o wyżywienie - wylicza Alina Pieniążek z rzeszowskiego kuratorium.

Mało tego. - Okazało się, że obóz nie został do nas zgłoszony i zarejestrowany - dodaje Pieniążek. - Mówiąc najkrócej, był nielegalny. To przestępstwo, o którym wczoraj poinformowaliśmy prokuraturę.

Tyle że wczoraj po obozie nie było już śladu. - Odesłaliśmy dzieci do domów - ucina Jarosław Lenart z Bractwa Sztuk Walki Deus Vult z Janowa Lubelskiego, które współorganizowało zgrupowanie.

- Moim zdaniem, warunki były dobre - przekonuje dr Andrzej Berezowski, drugi z organizatorów obozu. - W czasach mojej młodości obozy harcerskie były organizowane w o wiele gorszych. A że nie zgłosiliśmy się do kuratorium? Ja jestem lekarzem, nie znam się na tych formalnościach. Nie wiedziałem, że tak trzeba.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bywalec / 10 sierpnia 2008 o 23:59
0
witam

nie ma mnie juz w Polsce kilka lat nie mniej jednak z sentymentu sledzilem obozy ktore odbywaly sie w Zaklikowie, w tym roku niestety nie znalazlem fotografi tylko to forum, sam bylem na obozie kilka razy dlatego tak pozostal mi on bliski, mlodziez ktora tam przebywala roznila sie znacznie od czego mozemy dopatrzec sie na ulicach, wartosci jakich tam nas uczono nie da sie opisac w kilku slowach jak ktos to juz wczesniej napisal to byla szkola charakteru, wszyscy byli zdyscyplinowani, co do warunkow, byly "spartanskie" ale tylko w takich warunkach mozna zdobyc niktore umiejtnosci i ksztaltowac niektore cechy charakteru, wszystko to pod opieka fachowcow, tez jestem zdania ze to zgrupowanie to unikat i to nie tylko w skali kraju przykro mi ze za pieniadze podatnikow niszczy sie takie miejsca, pozdrawiam uczestnikow obozow w Zaklikowie, a pracownikom Dziennika moge powiedziec z przykroscia ze piszac takie teksty tzn nie sprawdzone i nafaszerowane klamstwem, stajecie sie brukowcem
witam

nie ma mnie juz w Polsce kilka lat nie mniej jednak z sentymentu sledzilem obozy ktore odbywaly sie w Zaklikowie, w tym roku niestety nie znalazlem fotografi tylko to forum, sam bylem na obozie kilka razy dlatego tak pozostal mi on bliski, mlodziez ktora tam przebywala roznila sie znacznie od czego mozemy dopatrzec sie na ulicach, wartosci jakich tam nas uczono nie da sie opisac w kilku slowach jak ktos to juz wczesniej napisal to byla szkola charakteru, wszyscy byli zdyscyplinowani, co do warunkow, byly "spartanskie&... rozwiń
Avatar
drBi / 28 lipca 2008 o 07:36
0
t napisał:
Jaki „dziki oboz”?
Czy szanowni redaktorzy naprawdę nie potrafią zrozumieć, że można mieszkać pod namiotem, kąpać się w rzece i samodzielnie przygotowywać posiłki? To tak trudno pojąć???
Zaklikowskie obozy wyrozniają się spośrod bardzo wielu zgrupowań młodzieżowych. Tam nie ma bałaganu, młodzież jest zdyscyplinowana, okazuje szacunek i sobie i straszym. Nie używa wulgarnego języka. Zupełnie inny świat, całkiem niedzisiejszy. I pewnie komuś to przeszkadza. Widać za bardzo odstaje od obecnych „standardow wychowawczych”.

W dzisiejszej zdziczałej obyczajowości takie obozy to perełki. Należy wspierac organizatorów a nie tępić poprzez wątpliwe działania sanepidu i kuratorium!

W dzisiejszej zdziczałej obyczajowości takie obozy to perełki. Należy wspierac organizatorów a nie tępić poprzez wątpliwe działania sanepidu i kuratorium! rozwiń
Avatar
t / 27 lipca 2008 o 22:10
0
Jaki „dziki oboz”?
Czy szanowni redaktorzy naprawdę nie potrafią zrozumieć, że można mieszkać pod namiotem, kąpać się w rzece i samodzielnie przygotowywać posiłki? To tak trudno pojąć???
Zaklikowskie obozy wyrozniają się spośrod bardzo wielu zgrupowań młodzieżowych. Tam nie ma bałaganu, młodzież jest zdyscyplinowana, okazuje szacunek i sobie i straszym. Nie używa wulgarnego języka. Zupełnie inny świat, całkiem niedzisiejszy. I pewnie komuś to przeszkadza. Widać za bardzo odstaje od obecnych „standardow wychowawczych”.
Avatar
Ed / 17 lipca 2008 o 16:39
0
[url="http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,5463183,Prokuratura_zajmie_sie_obozem_w_Zaklikowie.html"]http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,54...Zaklikowie.html[/url]
Avatar
zły / 14 lipca 2008 o 21:38
0
Ja mam tylko jedno pytanie. W artukule mozna przeczytac : "Tego samego dnia sanepid przeprowadził kontrolę. - Zastaliśmy bardzo zły stan sanitariatów, brudne łazienki, brak drożnej kanalizacji i duży bałagan w pokojach ". Pytanie brzmi : jak do choroby jasnej moga byc brudne lazienki, jak na naszym obozie j-j w Zaklikowie sa ino dwa drewniane toi-toje, ktore sami budowalismy ; jakim cudem w srodku lasu moze byc drozna kanalizacja ; i jak moze byc balagan w pokojach, kiedy my spimy pod namiotami? Moze mi to ktos wytlumaczyc...?! Wiecej pytan nie mam i nie bede sie rozpisywac, bo wszystko co mysle, juz napisaly inne osoby. Komus tu sie musialy pomylic seminarium sztuk walki u Doktora na dzialce i oboz harcerzy na kopcu...bo to oni spia w budynku.
Ja mam tylko jedno pytanie. W artukule mozna przeczytac : "Tego samego dnia sanepid przeprowadził kontrolę. - Zastaliśmy bardzo zły stan sanitariatów, brudne łazienki, brak drożnej kanalizacji i duży bałagan w pokojach ". Pytanie brzmi : jak do choroby jasnej moga byc brudne lazienki, jak na naszym obozie j-j w Zaklikowie sa ino dwa drewniane toi-toje, ktore sami budowalismy ; jakim cudem w srodku lasu moze byc drozna kanalizacja ; i jak moze byc balagan w pokojach, kiedy my spimy pod namiotami? Moze mi to ktos wytlumaczyc...?!... rozwiń
Avatar
komentarz / 14 lipca 2008 o 13:50
0
dlaczego nie można przeczytać wszystkich komentarzy? Znowu coś usunęliście, bo prawda w oczu kłuje? Na szczęście zdążyliśmy wszystko skopiować i zamieścić na naszych stronach klubowych. Żenada!!! Dorośli ludzie to robią?
Avatar
kolejny rodzic / 13 lipca 2008 o 21:51
0
O ile wiem, to do prokuratury zgłasza się przestępstwo, czy domniemanie o przestępstwie, a niby co miało być przestępstwem w tym wypadku? I kto je popełnił? Rodzice, którzy wysłali dzieci w dobrze znane im miejsce, warunki i opiekunów? Dzieci, które w zdecydowanej większości pojechały po raz kolejny? Myślę, że donosicielka powinna ponieść wszelkie koszty za zamieszanie , jakiego narobiła i jeszcze pan redaktor dziennika za publikowanie nieprawdy. I jeszcze ktoś, kto przesłuchiwał dzieci bez wiedzy ich rodziców.
Avatar
folkatka / 13 lipca 2008 o 21:19
0
Pozdrawiam wszystkich uczestników obozu, strasznie Wam współczuję i mam nadzieję ze sie obronicie przed kretynizmem, i donosicielka jeszcze pożałuje. Mam też nadzieje ze to był pierwszy i ostatni raz, i ze juz nigdy więcej zaden przygłup nie zepsuje Wam zabawy.
Trzymajcie sie!
Avatar
bucior / 13 lipca 2008 o 20:43
0
A może jednak będzie jakaś decyzja Prokuratury w tej sprawie.
Przecież to trzeba w końcu wyjaśnić. Żeby za rok temat znowu nie wrócił.
Avatar
znajacy temat / 13 lipca 2008 o 15:51
0
witam
jestem przekonany ze ani kuratoruim ani nikt inny nie zlozy zawiadomienia o popełnionym przespstwie, bowiem zawiadomienie o niepopelnionym przestępstwie tez jest przestępstwem, maja chyba swoich prawników. i ci powienni ich wyprowadzić z błędu,zreszta takie postaepowanie, raczej sprawdzjące niż przygotowawcze i tak zostąłoby umorzone przez Prokuratuurę.
NATOMIAST UWAZAM,ŻE
PAN BEREZOWSKI I PAN LENART POWIENNI ZLOZYC ZAWIADOMIENIE O POEŁNIONYCH PRZESTEPSTWACH NA ICH SZKODE,
TAK PRZEZ POSZCZEGOLNE REDAKCJE JAK I REDAKTOROW,I WYCIAGNAC Z NICH KASE ILE SIE TYLKO DA.
NICH SIE NAUCZA NA PRZYSZLOŚĆ , ŻE DZIENNIKARZA POWINNA CECHOWAC RZETELNOŚĆ I BEZSTRONNOŚĆ,
A NIE GONIENIE ZA TANIA SENSACJĄ.
JA Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ BYM TO ZROBIŁ.
witam
jestem przekonany ze ani kuratoruim ani nikt inny nie zlozy zawiadomienia o popełnionym przespstwie, bowiem zawiadomienie o niepopelnionym przestępstwie tez jest przestępstwem, maja chyba swoich prawników. i ci powienni ich wyprowadzić z błędu,zreszta takie postaepowanie, raczej sprawdzjące niż przygotowawcze i tak zostąłoby umorzone przez Prokuratuurę.
NATOMIAST UWAZAM,ŻE
PAN BEREZOWSKI I PAN LENART POWIENNI ZLOZYC ZAWIADOMIENIE O POEŁNIONYCH PRZESTEPSTWACH NA ICH SZKODE,
TAK PRZEZ POSZCZEGOLNE REDAKCJE JAK I... rozwiń
Avatar
bywalec / 10 sierpnia 2008 o 23:59
0
witam

nie ma mnie juz w Polsce kilka lat nie mniej jednak z sentymentu sledzilem obozy ktore odbywaly sie w Zaklikowie, w tym roku niestety nie znalazlem fotografi tylko to forum, sam bylem na obozie kilka razy dlatego tak pozostal mi on bliski, mlodziez ktora tam przebywala roznila sie znacznie od czego mozemy dopatrzec sie na ulicach, wartosci jakich tam nas uczono nie da sie opisac w kilku slowach jak ktos to juz wczesniej napisal to byla szkola charakteru, wszyscy byli zdyscyplinowani, co do warunkow, byly "spartanskie" ale tylko w takich warunkach mozna zdobyc niktore umiejtnosci i ksztaltowac niektore cechy charakteru, wszystko to pod opieka fachowcow, tez jestem zdania ze to zgrupowanie to unikat i to nie tylko w skali kraju przykro mi ze za pieniadze podatnikow niszczy sie takie miejsca, pozdrawiam uczestnikow obozow w Zaklikowie, a pracownikom Dziennika moge powiedziec z przykroscia ze piszac takie teksty tzn nie sprawdzone i nafaszerowane klamstwem, stajecie sie brukowcem
witam

nie ma mnie juz w Polsce kilka lat nie mniej jednak z sentymentu sledzilem obozy ktore odbywaly sie w Zaklikowie, w tym roku niestety nie znalazlem fotografi tylko to forum, sam bylem na obozie kilka razy dlatego tak pozostal mi on bliski, mlodziez ktora tam przebywala roznila sie znacznie od czego mozemy dopatrzec sie na ulicach, wartosci jakich tam nas uczono nie da sie opisac w kilku slowach jak ktos to juz wczesniej napisal to byla szkola charakteru, wszyscy byli zdyscyplinowani, co do warunkow, byly "spartanskie&... rozwiń
Avatar
drBi / 28 lipca 2008 o 07:36
0
t napisał:
Jaki „dziki oboz”?
Czy szanowni redaktorzy naprawdę nie potrafią zrozumieć, że można mieszkać pod namiotem, kąpać się w rzece i samodzielnie przygotowywać posiłki? To tak trudno pojąć???
Zaklikowskie obozy wyrozniają się spośrod bardzo wielu zgrupowań młodzieżowych. Tam nie ma bałaganu, młodzież jest zdyscyplinowana, okazuje szacunek i sobie i straszym. Nie używa wulgarnego języka. Zupełnie inny świat, całkiem niedzisiejszy. I pewnie komuś to przeszkadza. Widać za bardzo odstaje od obecnych „standardow wychowawczych”.

W dzisiejszej zdziczałej obyczajowości takie obozy to perełki. Należy wspierac organizatorów a nie tępić poprzez wątpliwe działania sanepidu i kuratorium!

W dzisiejszej zdziczałej obyczajowości takie obozy to perełki. Należy wspierac organizatorów a nie tępić poprzez wątpliwe działania sanepidu i kuratorium! rozwiń
Avatar
t / 27 lipca 2008 o 22:10
0
Jaki „dziki oboz”?
Czy szanowni redaktorzy naprawdę nie potrafią zrozumieć, że można mieszkać pod namiotem, kąpać się w rzece i samodzielnie przygotowywać posiłki? To tak trudno pojąć???
Zaklikowskie obozy wyrozniają się spośrod bardzo wielu zgrupowań młodzieżowych. Tam nie ma bałaganu, młodzież jest zdyscyplinowana, okazuje szacunek i sobie i straszym. Nie używa wulgarnego języka. Zupełnie inny świat, całkiem niedzisiejszy. I pewnie komuś to przeszkadza. Widać za bardzo odstaje od obecnych „standardow wychowawczych”.
Avatar
Ed / 17 lipca 2008 o 16:39
0
[url="http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,5463183,Prokuratura_zajmie_sie_obozem_w_Zaklikowie.html"]http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,54...Zaklikowie.html[/url]
Avatar
zły / 14 lipca 2008 o 21:38
0
Ja mam tylko jedno pytanie. W artukule mozna przeczytac : "Tego samego dnia sanepid przeprowadził kontrolę. - Zastaliśmy bardzo zły stan sanitariatów, brudne łazienki, brak drożnej kanalizacji i duży bałagan w pokojach ". Pytanie brzmi : jak do choroby jasnej moga byc brudne lazienki, jak na naszym obozie j-j w Zaklikowie sa ino dwa drewniane toi-toje, ktore sami budowalismy ; jakim cudem w srodku lasu moze byc drozna kanalizacja ; i jak moze byc balagan w pokojach, kiedy my spimy pod namiotami? Moze mi to ktos wytlumaczyc...?! Wiecej pytan nie mam i nie bede sie rozpisywac, bo wszystko co mysle, juz napisaly inne osoby. Komus tu sie musialy pomylic seminarium sztuk walki u Doktora na dzialce i oboz harcerzy na kopcu...bo to oni spia w budynku.
Ja mam tylko jedno pytanie. W artukule mozna przeczytac : "Tego samego dnia sanepid przeprowadził kontrolę. - Zastaliśmy bardzo zły stan sanitariatów, brudne łazienki, brak drożnej kanalizacji i duży bałagan w pokojach ". Pytanie brzmi : jak do choroby jasnej moga byc brudne lazienki, jak na naszym obozie j-j w Zaklikowie sa ino dwa drewniane toi-toje, ktore sami budowalismy ; jakim cudem w srodku lasu moze byc drozna kanalizacja ; i jak moze byc balagan w pokojach, kiedy my spimy pod namiotami? Moze mi to ktos wytlumaczyc...?!... rozwiń
Avatar
komentarz / 14 lipca 2008 o 13:50
0
dlaczego nie można przeczytać wszystkich komentarzy? Znowu coś usunęliście, bo prawda w oczu kłuje? Na szczęście zdążyliśmy wszystko skopiować i zamieścić na naszych stronach klubowych. Żenada!!! Dorośli ludzie to robią?
Avatar
kolejny rodzic / 13 lipca 2008 o 21:51
0
O ile wiem, to do prokuratury zgłasza się przestępstwo, czy domniemanie o przestępstwie, a niby co miało być przestępstwem w tym wypadku? I kto je popełnił? Rodzice, którzy wysłali dzieci w dobrze znane im miejsce, warunki i opiekunów? Dzieci, które w zdecydowanej większości pojechały po raz kolejny? Myślę, że donosicielka powinna ponieść wszelkie koszty za zamieszanie , jakiego narobiła i jeszcze pan redaktor dziennika za publikowanie nieprawdy. I jeszcze ktoś, kto przesłuchiwał dzieci bez wiedzy ich rodziców.
Avatar
folkatka / 13 lipca 2008 o 21:19
0
Pozdrawiam wszystkich uczestników obozu, strasznie Wam współczuję i mam nadzieję ze sie obronicie przed kretynizmem, i donosicielka jeszcze pożałuje. Mam też nadzieje ze to był pierwszy i ostatni raz, i ze juz nigdy więcej zaden przygłup nie zepsuje Wam zabawy.
Trzymajcie sie!
Avatar
bucior / 13 lipca 2008 o 20:43
0
A może jednak będzie jakaś decyzja Prokuratury w tej sprawie.
Przecież to trzeba w końcu wyjaśnić. Żeby za rok temat znowu nie wrócił.
Avatar
znajacy temat / 13 lipca 2008 o 15:51
0
witam
jestem przekonany ze ani kuratoruim ani nikt inny nie zlozy zawiadomienia o popełnionym przespstwie, bowiem zawiadomienie o niepopelnionym przestępstwie tez jest przestępstwem, maja chyba swoich prawników. i ci powienni ich wyprowadzić z błędu,zreszta takie postaepowanie, raczej sprawdzjące niż przygotowawcze i tak zostąłoby umorzone przez Prokuratuurę.
NATOMIAST UWAZAM,ŻE
PAN BEREZOWSKI I PAN LENART POWIENNI ZLOZYC ZAWIADOMIENIE O POEŁNIONYCH PRZESTEPSTWACH NA ICH SZKODE,
TAK PRZEZ POSZCZEGOLNE REDAKCJE JAK I REDAKTOROW,I WYCIAGNAC Z NICH KASE ILE SIE TYLKO DA.
NICH SIE NAUCZA NA PRZYSZLOŚĆ , ŻE DZIENNIKARZA POWINNA CECHOWAC RZETELNOŚĆ I BEZSTRONNOŚĆ,
A NIE GONIENIE ZA TANIA SENSACJĄ.
JA Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ BYM TO ZROBIŁ.
witam
jestem przekonany ze ani kuratoruim ani nikt inny nie zlozy zawiadomienia o popełnionym przespstwie, bowiem zawiadomienie o niepopelnionym przestępstwie tez jest przestępstwem, maja chyba swoich prawników. i ci powienni ich wyprowadzić z błędu,zreszta takie postaepowanie, raczej sprawdzjące niż przygotowawcze i tak zostąłoby umorzone przez Prokuratuurę.
NATOMIAST UWAZAM,ŻE
PAN BEREZOWSKI I PAN LENART POWIENNI ZLOZYC ZAWIADOMIENIE O POEŁNIONYCH PRZESTEPSTWACH NA ICH SZKODE,
TAK PRZEZ POSZCZEGOLNE REDAKCJE JAK I... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 0 0

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 0 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 1 5

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawatce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 0

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 4 0

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom 0 0

O zwycięstwie rezerw TBV Startu w meczu z Sokołem Ostrów Mazowiecka przesądziły posiłki z pierwszego zespołu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu 33 8

26-letnia kobieta odpowie za spowodowanie kolizji po pijanemu. Ale okazało się, że na sumieniu może mieć znacznie więcej.

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW 0 0

Górnik Łęczna z kolejnym kompletem punktów. Tym razem podopieczne Piotra Mazurkiewicza rozbiły AZS PSW Biała Podlaska. Mistrzynie Polski w tym sezonie nie straciły jeszcze nawet punktu

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana 19 6

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Ma ona polegać na utworzeniu prywatnego, dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności emerytalnych.

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych 0 0

MKS AZS UMCS Lublin gorszy od AZS AWF Warszawa. Podopiecznym Patryka Maliszewskiego udało się jednak uratować jeden punkt.

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE 0 0