Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 grudnia 2009 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Wymyśl logo dla kuratorium

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 8 A A

Lubelskie Kuratorium Oświaty ogłasza konkurs na znak graficzny. Chodzi o wykonanie projektu logo, które będzie wykorzystane w drukach reklamowych i promocyjnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych (w tym szkół plastycznych) oraz placówek wychowania pozaszkolnego województwa lubelskiego. Mogą wykonać pracę samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela.

Praca konkursowa powinna zawierać nazwę Kuratorium Oświaty w Lublinie, być łatwą do rozpoznania i zapamiętania. Projekt powinien być atrakcyjny artystycznie, ale także spełniać funkcję informacyjną i marketingową.

Każda praca powinna być opisana na odwrocie: imię i nazwisko autora, nazwa i adres szkoły, telefon kontaktowy, imię i nazwisko nauczyciela lub adnotację, że praca została wykonana samodzielnie. Liczą się: pomysł, oryginalność i niepowtarzalność, uniwersalność i funkcjonalność, a także walory graficzne. Nadesłane prace (termin upływa 15 stycznia 2010) oceni jury.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 r. o 13:30
stazysta napisał:
... ale cyrk, co kuratorium ma promować lub reklamować ? ubywa im kompetencji, i słusznie, to pierdołami zaczną się zajmować, to jest urząd państwowy czy hurtownia w Elizówce?

W hurtowni trzeba pracować. A magazynierzy muszą być uczciwi.
Avatar
stazysta / 13 grudnia 2009 r. o 12:24
... ale cyrk, co kuratorium ma promować lub reklamować ? ubywa im kompetencji, i słusznie, to pierdołami zaczną się zajmować, to jest urząd państwowy czy hurtownia w Elizówce?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 r. o 09:37
a po co to kurnatorium
Avatar
filc / 12 grudnia 2009 r. o 21:59
gada napisał:
jeśli kuratorem jest ten cwaniaczek, co przywłaszczył sobie nienależne pieniądze a później jak się wydało to oddał , to może jak logo to lis,

Nie, FANTOMAS
Avatar
gada / 12 grudnia 2009 r. o 21:57
jeśli kuratorem jest ten cwaniaczek, co przywłaszczył sobie nienależne pieniądze a później jak się wydało to oddał , to może jak logo to lis,
Avatar
filc / 12 grudnia 2009 r. o 21:57
Ale jaja, może tak reformę oświaty dzieciakom też zlecić? Gorszych obiboków od tych w kuratorium, to ze świecą szukać. Idą tam ci, co się nie nadają na nauczycieli. No jak oni mogą młodzież wychowywać, jak loga se nawet nie potrafią zrobić!!!
Avatar
filc / 12 grudnia 2009 r. o 21:49
sent napisał:
Ludzie, wszyscy sie promują , już bez przesady jednostka ktora powołana jest do konkretnych celów, wydaje pieniądze na promocję, pytam czego i kogo...... Dla mnie osobiście jest to marnotrastwo pieniędzy, bo wydawanie pieniędzy na promocję ma tylko sens gdy te pieniądze się dzieki temu zwrócą czy to w postaci materialnej czy niematerialnej....
Niedługo tylko czekać jak promować sie zaczną oczyszczalnie, szalety miejskie - choć w tym przypadku może ma to jakiś sens......
Ale pieprzysz jak potłuczony przez Pudziana
...oczyszczalnie i szalety!!!po co sie majo promować jak i tak wiadomo ze on w nią musi wchodzić nawet jak beczkowozem sie wypróżnia!!!
Ale pieprzysz jak potłuczony przez Pudziana
...oczyszczalnie i szalety!!!po co sie majo promować jak i tak wiadomo ze on w nią musi wchodzić nawet jak beczkowozem sie wypróżnia!!! rozwiń
Avatar
sent / 12 grudnia 2009 r. o 21:28
Ludzie, wszyscy sie promują , już bez przesady jednostka ktora powołana jest do konkretnych celów, wydaje pieniądze na promocję, pytam czego i kogo...... Dla mnie osobiście jest to marnotrastwo pieniędzy, bo wydawanie pieniędzy na promocję ma tylko sens gdy te pieniądze się dzieki temu zwrócą czy to w postaci materialnej czy niematerialnej....
Niedługo tylko czekać jak promować sie zaczną oczyszczalnie, szalety miejskie - choć w tym przypadku może ma to jakiś sens......
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 r. o 13:30
stazysta napisał:
... ale cyrk, co kuratorium ma promować lub reklamować ? ubywa im kompetencji, i słusznie, to pierdołami zaczną się zajmować, to jest urząd państwowy czy hurtownia w Elizówce?

W hurtowni trzeba pracować. A magazynierzy muszą być uczciwi.
Avatar
stazysta / 13 grudnia 2009 r. o 12:24
... ale cyrk, co kuratorium ma promować lub reklamować ? ubywa im kompetencji, i słusznie, to pierdołami zaczną się zajmować, to jest urząd państwowy czy hurtownia w Elizówce?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 r. o 09:37
a po co to kurnatorium
Avatar
filc / 12 grudnia 2009 r. o 21:59
gada napisał:
jeśli kuratorem jest ten cwaniaczek, co przywłaszczył sobie nienależne pieniądze a później jak się wydało to oddał , to może jak logo to lis,

Nie, FANTOMAS
Avatar
gada / 12 grudnia 2009 r. o 21:57
jeśli kuratorem jest ten cwaniaczek, co przywłaszczył sobie nienależne pieniądze a później jak się wydało to oddał , to może jak logo to lis,
Avatar
filc / 12 grudnia 2009 r. o 21:57
Ale jaja, może tak reformę oświaty dzieciakom też zlecić? Gorszych obiboków od tych w kuratorium, to ze świecą szukać. Idą tam ci, co się nie nadają na nauczycieli. No jak oni mogą młodzież wychowywać, jak loga se nawet nie potrafią zrobić!!!
Avatar
filc / 12 grudnia 2009 r. o 21:49
sent napisał:
Ludzie, wszyscy sie promują , już bez przesady jednostka ktora powołana jest do konkretnych celów, wydaje pieniądze na promocję, pytam czego i kogo...... Dla mnie osobiście jest to marnotrastwo pieniędzy, bo wydawanie pieniędzy na promocję ma tylko sens gdy te pieniądze się dzieki temu zwrócą czy to w postaci materialnej czy niematerialnej....
Niedługo tylko czekać jak promować sie zaczną oczyszczalnie, szalety miejskie - choć w tym przypadku może ma to jakiś sens......
Ale pieprzysz jak potłuczony przez Pudziana
...oczyszczalnie i szalety!!!po co sie majo promować jak i tak wiadomo ze on w nią musi wchodzić nawet jak beczkowozem sie wypróżnia!!!
Ale pieprzysz jak potłuczony przez Pudziana
...oczyszczalnie i szalety!!!po co sie majo promować jak i tak wiadomo ze on w nią musi wchodzić nawet jak beczkowozem sie wypróżnia!!! rozwiń
Avatar
sent / 12 grudnia 2009 r. o 21:28
Ludzie, wszyscy sie promują , już bez przesady jednostka ktora powołana jest do konkretnych celów, wydaje pieniądze na promocję, pytam czego i kogo...... Dla mnie osobiście jest to marnotrastwo pieniędzy, bo wydawanie pieniędzy na promocję ma tylko sens gdy te pieniądze się dzieki temu zwrócą czy to w postaci materialnej czy niematerialnej....
Niedługo tylko czekać jak promować sie zaczną oczyszczalnie, szalety miejskie - choć w tym przypadku może ma to jakiś sens......
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Poznania o ministrze: Na ringu urwałbym Czarnkowi głowę

Prezydent Poznania o ministrze: Na ringu urwałbym Czarnkowi głowę

Ostra wymiana zdań między prezydentem Poznania a ministrem edukacji i nauki. O co poszło w sporze Jaśkowiak – Czarnek?

Miejsca odkryte w Synagodze. Malarz i fotograf mają wspólną wystawę
29 września 2022, 17:00

Miejsca odkryte w Synagodze. Malarz i fotograf mają wspólną wystawę

Do końca listopada w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego na ul. Pereca w Zamościu oglądać można ekspozycję zatytułowaną „Miejsca odkryte. Wystawa Przyjaciół”. Składają się na nią prace fotografa i grafika Alana Metnicka i artysty malarza Jerzego Tyburskiego.

Jak się tym jeździ? 200 koni pod maską i L-ka na dachu
wideo
film

Jak się tym jeździ? 200 koni pod maską i L-ka na dachu

Po ulicach Warszawy grasuje 204-konny elektryczny Volkswagen z literą "L" na dachu.

Lublin. 50 tysięcy złotych poleciało przez okno

Lublin. 50 tysięcy złotych poleciało przez okno

Starsze małżeństwo uwierzyło oszustom i oddało im sporą gotówkę. Torbę z pieniędzmi wyrzucili przez okno.

Kolektyw i dobra atmosfera siłą Tomasovii

Kolektyw i dobra atmosfera siłą Tomasovii

Tomasovia w nowy sezon weszła raczej średnio. Po czterech kolejkach miała na koncie siedem punktów. Od tamtej pory sporo się jednak zmieniło. Niebiesko-biali zanotowali już cztery zwycięstwa z rzędu, pięć kolejnych meczów, w których zagrali na zero z tyłu i chyba można już zaryzykować stwierdzenie, że są w gronie faworytów grupy drugiej.

Zamość. Dwa duże parkingi za darmo. Ale tylko do wiosny

Zamość. Dwa duże parkingi za darmo. Ale tylko do wiosny

Do piątku trzeba było kupować bilety. Od soboty dwa parkingi położone w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta są bezpłatne. I tak pozostanie aż do wiosny.

Konfrontacje Teatralne: Oficerki. O policji. Fantazja oparta na faktach
12 października 2022, 19:00

Konfrontacje Teatralne: Oficerki. O policji. Fantazja oparta na faktach

Kolejny spektakl w ramach tegorocznych Konfrontacji Teatralnych lubelscy widzowie zobaczą 12 października o godz. 19. Tego dnia Centrum Kultury zaprosi na pokaz przedstawienia "Oficerki. O policji. Fantazja oparta na faktach" powstałego w kooperacji Teatru Polskiego Bydgoszcz i Komuny Warszawa.

Lepiej bez powodu nie brać jodku potasu. Czym to grozi?
galeria

Lepiej bez powodu nie brać jodku potasu. Czym to grozi?

Jodku potasu nie można przyjmować profilaktycznie i na własną rękę! Nie pomoże zażywanie go profilaktycznie, gdy nie występuje narażenie na szkodliwe skutki promieniowania. Wręcz zaszkodzi.

Lublin. Chcą startować z urządzaniem nowego parku. Zaczną od "leśnego korytarza"
galeria

Lublin. Chcą startować z urządzaniem nowego parku. Zaczną od "leśnego korytarza"

Jeszcze jesienią ma się zacząć urządzanie dolnej części wąwozu na Czechowie, w którym planowany jest nowy park ciągnący się od ul. Północnej do ul. Kameralnej. Nie wszystkie propozycje architekta krajobrazu przypadły do gustu pobliskim mieszkańcom.