Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 grudnia 2009 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Wypadki na Bronowicach i na trasie Lublin - Piaski

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 13 A A

W Kazimierzówce na drodze krajowej nr 12 Lublin - Piaski zginęła kobieta. Do wypadku doszło też na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed godz. 17 w Kazimierzówce volkswagen golf potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię w kierunku domów pomocy społecznej. 80-latka zginęła na miejscu. Zablokowane są dwa pasy od Lublina w kierunku Piask. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Po południu doszło też do wypadku na Drodze Męczenników Majdanka w okolicach skrzyżowania z ul. Lotniczą. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Policja ustala okoliczności obu zdarzeń.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 maja 2010 o 11:23
0
chlopakZsasiedztwa napisał:
Wracając z Lublina po 22 przejeżdżałem siłą rzeczy przez to miejsce. Panowie drogowcy cały czas sprzątali. To co piszecie na forum mija się chyba z prawdą. Jeśli sprzątali po tym śmiertelnym potrąceniu, to na bank miało ono miejsce przed ograniczeniem do 70 i na pewno nie na przejściu.

I jeszcze jedno - czy ktoś przemówią tym wieśniakom do rozumu?? Większości potrąceń dałoby sie uniknąć, gdyby mieli na sobie prostą kamizelkę odblaskową...

Ty SMIECIU, w tym wypadku (jeśli można to tak nazwać ) zginęła moja najukochańsza babcia. Wina leżala tylko i wyłącznie po stronie kierowcy, jechał niesprawnym samochodem i z duzo za szybką prędkością, wjechal na nią na pasach, a jej ciało leżało 40 m dalej! Nawet gdyby miała na sobie 5 takich kamizelek i tak nie zdążyłby wyhamować!!! Jeśli ktoś tu jest wieśniakiem ,to tylko ty BYDLAKU!

Ty SMIECIU, w tym wypadku (jeśli można to tak nazwać ) zginęła moja najukochańsza babcia. Wina leżala tylko i wyłącznie po stronie kierowcy, jechał niesprawnym samochodem i z duzo za szybką prędkością, wjechal na nią na pasach, a jej ciało leżało 40 m dalej! Nawet gdyby miała na sobie 5 takich kamizelek i tak nie zdążyłby wyhamować!!! Jeśli ktoś tu jest wieśniakiem ,to tylko ty BYDLAKU! rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 o 13:52
0
Gość napisał:
Może, obowiązkowo ubrać pieszych poruszających się po zmroku w pobliżu dróg publicznych.

Zgadzam się jak najbardziej, piesi muszą byc ubrani w odblaski inaczej z własnej winy beda ginac na tej trasie, a ten kto pisze o predkosci i brawurze kierowcow jest najwyrazniej jednym z tych pieszych ktorym sie wydaje, ze jak samochod ma swiatla to mnie widzi. Przejedz sie wieczorem tamtędy i zobacz czy wszystko widac! I zjedz tu komus na pobocze z grzecznosci ;/ mozna narobic sobie klopotu.

Zgadzam się jak najbardziej, piesi muszą byc ubrani w odblaski inaczej z własnej winy beda ginac na tej trasie, a ten kto pisze o predkosci i brawurze kierowcow jest najwyrazniej jednym z tych pieszych ktorym sie wydaje, ze jak samochod ma swiatla to mnie widzi. Przejedz sie wieczorem tamtędy i zobacz czy wszystko widac! I zjedz tu komus na pobocze z grzecznosci ;/ mozna narobic sobie klopotu. rozwiń
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 15:13
0
Może, obowiązkowo ubrać pieszych poruszających się po zmroku w pobliżu dróg publicznych.
Wymóc to przez ubezpieczenie ,zginiesz na drodze bez kamizelki, rodzina nie dostanie odszkodowania.
Już widzę jak wszyscy biegają na zielono ,pomarańczowo.
Może stalibyśmy się, przez te kolory, weselszym narodem ?
Avatar
wypadek / 12 grudnia 2009 o 12:02
0
rob napisał:
po prostu deb***e
nie uważja gdzie jadą
ostatnio koło macro w lublinie tir zajechciał mnie zmieść z asfaltu więc musiałem objechać rądo jeszcze raz




no to zapraszam przejechać się piasecką po zmroku ile będziesz widział ?

ja jadąc 10 metrów za tym golfem nie widziałem tej kobiety mimo że "podobno" szła po moim pasie!!!!!!!!!
tam naprawdę g**no widać....
no i po to jest to droga dwupasmowa żeby jechać szybciej a nie 50 .




no to zapraszam przejechać się piasecką po zmroku ile będziesz widział ?

ja jadąc 10 metrów za tym golfem nie widziałem tej kobiety mimo że "podobno" szła po moim pasie!!!!!!!!!
tam naprawdę g**no widać....
no i po to jest to droga dwupasmowa żeby jechać szybciej a nie 50 . rozwiń
Avatar
Hispzan / 12 grudnia 2009 o 10:56
0
Czarna seria na drodze Piaski Lublin, to juz trzeciw wypadek w tym tygodniu. Jezdze codziennie tą trąsąi wiem jak fatalnie sie jezdzi a w szczegolnosci nocą. Koleiny plus słaba widocznosc i nieszczescie gotowe. To jest droga prowadząca do granioc naszego kraju wiec powinna byc zrobiona idealnie a tym czasem wg badan jest to najgorszadroga na Lubelszczyznie oznaczona czerwoną linią. Mam nadzieje ze juz na wiosne ruszy zapowidany gruntowny remont dwupasmówki.
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 12 grudnia 2009 o 10:21
0
Wracając z Lublina po 22 przejeżdżałem siłą rzeczy przez to miejsce. Panowie drogowcy cały czas sprzątali. To co piszecie na forum mija się chyba z prawdą. Jeśli sprzątali po tym śmiertelnym potrąceniu, to na bank miało ono miejsce przed ograniczeniem do 70 i na pewno nie na przejściu.

I jeszcze jedno - czy ktoś przemówią tym wieśniakom do rozumu?? Większości potrąceń dałoby sie uniknąć, gdyby mieli na sobie prostą kamizelkę odblaskową...
Avatar
moto / 12 grudnia 2009 o 07:53
0
Magda_23 napisał:
Za szybko jeżdżą w tym miejscu i powinni zrobić coś z tym bo jeszcze niejedna osoba zginie tam bo samochody nie patrzą na pieszych tylko byle szybciej jechać.

przecież zrobili jest ograniczenie do 70 . Zarządca drogi śpi spokojnie.
Avatar
LSW nie dres / 12 grudnia 2009 o 00:08
0
wracajac pewnej nocy od narzeczonej tuz za przystankiem w kazimierzowce wypadla mi sarna na droge szczescie ze wolno jechalem i wyhamowalem trzeba cos zrobic z ta trasa gina piesi i jest duzo wypadkow i stluczek no i zwierzeta... a o stanie nawierzchni nie wspomne :/
Avatar
rob / 11 grudnia 2009 o 23:08
0
po prostu deb***e
nie uważja gdzie jadą
ostatnio koło macro w lublinie tir zajechciał mnie zmieść z asfaltu więc musiałem objechać rądo jeszcze raz
Avatar
krzesimir / 11 grudnia 2009 o 21:24
0
To że jezdnia jest dwupasmowa wcale nie znaczy,że można jeździć powyżej setki. Największym problemem jest fatalna nawierzchnia. Na niemieckich autostradach są miejsca z podobną nawierzchnią(na prawym pasie ) i wtedy ograniczenie jest do 60km/h. Ale tu jest Polska.Tu nie trzeba myśleć...
Avatar
Gość / 10 maja 2010 o 11:23
0
chlopakZsasiedztwa napisał:
Wracając z Lublina po 22 przejeżdżałem siłą rzeczy przez to miejsce. Panowie drogowcy cały czas sprzątali. To co piszecie na forum mija się chyba z prawdą. Jeśli sprzątali po tym śmiertelnym potrąceniu, to na bank miało ono miejsce przed ograniczeniem do 70 i na pewno nie na przejściu.

I jeszcze jedno - czy ktoś przemówią tym wieśniakom do rozumu?? Większości potrąceń dałoby sie uniknąć, gdyby mieli na sobie prostą kamizelkę odblaskową...

Ty SMIECIU, w tym wypadku (jeśli można to tak nazwać ) zginęła moja najukochańsza babcia. Wina leżala tylko i wyłącznie po stronie kierowcy, jechał niesprawnym samochodem i z duzo za szybką prędkością, wjechal na nią na pasach, a jej ciało leżało 40 m dalej! Nawet gdyby miała na sobie 5 takich kamizelek i tak nie zdążyłby wyhamować!!! Jeśli ktoś tu jest wieśniakiem ,to tylko ty BYDLAKU!

Ty SMIECIU, w tym wypadku (jeśli można to tak nazwać ) zginęła moja najukochańsza babcia. Wina leżala tylko i wyłącznie po stronie kierowcy, jechał niesprawnym samochodem i z duzo za szybką prędkością, wjechal na nią na pasach, a jej ciało leżało 40 m dalej! Nawet gdyby miała na sobie 5 takich kamizelek i tak nie zdążyłby wyhamować!!! Jeśli ktoś tu jest wieśniakiem ,to tylko ty BYDLAKU! rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 o 13:52
0
Gość napisał:
Może, obowiązkowo ubrać pieszych poruszających się po zmroku w pobliżu dróg publicznych.

Zgadzam się jak najbardziej, piesi muszą byc ubrani w odblaski inaczej z własnej winy beda ginac na tej trasie, a ten kto pisze o predkosci i brawurze kierowcow jest najwyrazniej jednym z tych pieszych ktorym sie wydaje, ze jak samochod ma swiatla to mnie widzi. Przejedz sie wieczorem tamtędy i zobacz czy wszystko widac! I zjedz tu komus na pobocze z grzecznosci ;/ mozna narobic sobie klopotu.

Zgadzam się jak najbardziej, piesi muszą byc ubrani w odblaski inaczej z własnej winy beda ginac na tej trasie, a ten kto pisze o predkosci i brawurze kierowcow jest najwyrazniej jednym z tych pieszych ktorym sie wydaje, ze jak samochod ma swiatla to mnie widzi. Przejedz sie wieczorem tamtędy i zobacz czy wszystko widac! I zjedz tu komus na pobocze z grzecznosci ;/ mozna narobic sobie klopotu. rozwiń
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 15:13
0
Może, obowiązkowo ubrać pieszych poruszających się po zmroku w pobliżu dróg publicznych.
Wymóc to przez ubezpieczenie ,zginiesz na drodze bez kamizelki, rodzina nie dostanie odszkodowania.
Już widzę jak wszyscy biegają na zielono ,pomarańczowo.
Może stalibyśmy się, przez te kolory, weselszym narodem ?
Avatar
wypadek / 12 grudnia 2009 o 12:02
0
rob napisał:
po prostu deb***e
nie uważja gdzie jadą
ostatnio koło macro w lublinie tir zajechciał mnie zmieść z asfaltu więc musiałem objechać rądo jeszcze raz




no to zapraszam przejechać się piasecką po zmroku ile będziesz widział ?

ja jadąc 10 metrów za tym golfem nie widziałem tej kobiety mimo że "podobno" szła po moim pasie!!!!!!!!!
tam naprawdę g**no widać....
no i po to jest to droga dwupasmowa żeby jechać szybciej a nie 50 .




no to zapraszam przejechać się piasecką po zmroku ile będziesz widział ?

ja jadąc 10 metrów za tym golfem nie widziałem tej kobiety mimo że "podobno" szła po moim pasie!!!!!!!!!
tam naprawdę g**no widać....
no i po to jest to droga dwupasmowa żeby jechać szybciej a nie 50 . rozwiń
Avatar
Hispzan / 12 grudnia 2009 o 10:56
0
Czarna seria na drodze Piaski Lublin, to juz trzeciw wypadek w tym tygodniu. Jezdze codziennie tą trąsąi wiem jak fatalnie sie jezdzi a w szczegolnosci nocą. Koleiny plus słaba widocznosc i nieszczescie gotowe. To jest droga prowadząca do granioc naszego kraju wiec powinna byc zrobiona idealnie a tym czasem wg badan jest to najgorszadroga na Lubelszczyznie oznaczona czerwoną linią. Mam nadzieje ze juz na wiosne ruszy zapowidany gruntowny remont dwupasmówki.
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 12 grudnia 2009 o 10:21
0
Wracając z Lublina po 22 przejeżdżałem siłą rzeczy przez to miejsce. Panowie drogowcy cały czas sprzątali. To co piszecie na forum mija się chyba z prawdą. Jeśli sprzątali po tym śmiertelnym potrąceniu, to na bank miało ono miejsce przed ograniczeniem do 70 i na pewno nie na przejściu.

I jeszcze jedno - czy ktoś przemówią tym wieśniakom do rozumu?? Większości potrąceń dałoby sie uniknąć, gdyby mieli na sobie prostą kamizelkę odblaskową...
Avatar
moto / 12 grudnia 2009 o 07:53
0
Magda_23 napisał:
Za szybko jeżdżą w tym miejscu i powinni zrobić coś z tym bo jeszcze niejedna osoba zginie tam bo samochody nie patrzą na pieszych tylko byle szybciej jechać.

przecież zrobili jest ograniczenie do 70 . Zarządca drogi śpi spokojnie.
Avatar
LSW nie dres / 12 grudnia 2009 o 00:08
0
wracajac pewnej nocy od narzeczonej tuz za przystankiem w kazimierzowce wypadla mi sarna na droge szczescie ze wolno jechalem i wyhamowalem trzeba cos zrobic z ta trasa gina piesi i jest duzo wypadkow i stluczek no i zwierzeta... a o stanie nawierzchni nie wspomne :/
Avatar
rob / 11 grudnia 2009 o 23:08
0
po prostu deb***e
nie uważja gdzie jadą
ostatnio koło macro w lublinie tir zajechciał mnie zmieść z asfaltu więc musiałem objechać rądo jeszcze raz
Avatar
krzesimir / 11 grudnia 2009 o 21:24
0
To że jezdnia jest dwupasmowa wcale nie znaczy,że można jeździć powyżej setki. Największym problemem jest fatalna nawierzchnia. Na niemieckich autostradach są miejsca z podobną nawierzchnią(na prawym pasie ) i wtedy ograniczenie jest do 60km/h. Ale tu jest Polska.Tu nie trzeba myśleć...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Policjanci wchodzą do mieszkania, a 29-latek wychodzi. Zajrzeli do plecaka

Policjanci wchodzą do mieszkania, a 29-latek wychodzi. Zajrzeli do plecaka 0 1

Prawie 400 gramów suszu konopi indyjskich zabezpieczyli wczoraj policjanci z komisariatu w Bełżycach.

Dostawa nielegalnego towaru, a następnie policyjny pościg za kurierem

Dostawa nielegalnego towaru, a następnie policyjny pościg za kurierem 7 0

W środę na jednej z posesji w gminie Kamionka policjanci zabezpieczyli 9,5 litra alkoholu oraz prawie 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera 2 0

W niedzielę o godz. 16 Stal Kraśnik zmierzy się u siebie z Wisłą Sandomierz, czyli byłym klubem trenera Jarosława Pacholarza. Gospodarze będą próbowali się podnieść po bardzo słabym występie w Sieniawie, gdzie dostali aż pięć bramek.

Ksiądz Jacek Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing
film

Ksiądz Jacek Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing 0 4

Po oskarżeniach o mobbing ksiądz Jacek Stryczek chce wycofać się z działalności Stowarzyszenia „Wiosna”. Sprawą ma zająć się prokuratura.

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia]
galeria

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia] 3 5

Piątkowa regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości była wiecem poparcia dla Jakuba Banaszka, kandydata na prezydenta Chełma.

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup 0 1

Przed tygodniem triumf na turnieju we Włocławku, a teraz dobra gra w Starogardzie Gdańskim. W piątek TBV Start rozbił w meczu półfinałowym Trefla Sopot aż 96:60. W sobotę o godz. 18.30 lublinianie zagrają w finale z gospodarzami zawodów – Polpharmą.

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry 7 1

Obrażeniami ciała zakończyła się próba nauki sterowania paralotnią dla 46-letniego mieszkańca Lublina.

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle"
28 września 2018, 0:00

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" 0 0

W tym roku puławski Zespół Pieśni i Tańca Powiśle obchodzi wyjątkowy jubileusz 65-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 28-30 września w Puławach będzie okazja do wspólnego świętowania - nie zabraknie koncertów i dodatkowych atrakcji.

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo]
film

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo] 10 1

Tomek Jasiński z Lublina bierze udział w telewizyjnym programie The Voice of Poland. Po swoim występie dostał owacje na stojąco i dołączył do zespołu Patrycji Markowskiej.

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie
26 września 2018, 0:00

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-28 września w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie (ul. Wodopojna 2) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Wieś w XX wieku. Wybrane problemy polityczne, społeczne, gospodarcze i kultura.

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi 44 1

Rozmowa z Ewą Olszowy z Góry Puławskiej, dawcą komórek macierzystych szpiku.

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów 54 24

Zmiany w działaniu komunikacji miejskiej w Lublinie zaproponowali w piątek działacze komitetu wyborczego „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”. Krytykowali też władze MPK.

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia 1 0

Kaplica rodziny Bielskich na zabytkowym cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej w Chełmie doczekała się remontu. Miejscowi miłośnicy zabytków upominali się o to już w latach międzywojennych.

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur
28 września 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wernisaż wystawy Projektowanie wszędzie.

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem 17 33

Czy rosyjski Smoleńsk zostanie nowym miastem partnerskim Puław? O tym, że to przyniesie nam wiele korzyści przekonuje radny PiS Ignacy Czeżyk.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!