Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 listopada 2008 r.
20:20
Edytuj ten wpis

Zabił dwie osoby i wyszedł na wolność

0 16 A A

Lubelski sąd nie aresztował kierowcy Rafała K., który po pijanemu zabił dwóch przechodniów. Ma jedynie zapłacić 5 tys. zł poręczenia majątkowego i systematycznie stawiać się w komisariacie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Podejrzany jest jedynym żywicielem rodziny, ma chorą żonę, która nie może opiekować się dwójką dzieci. Opieki wymaga też jego siostra i rodzice - tłumaczyła nam w czwartek Barbara du Chateau, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Do tragedii doszło w poniedziałek wieczorem w Trębaczowie koło Łęcznej. Pisaliśmy o tym w Dzienniku Wschodnim. Rafał K., mechanik z warsztatu samochodowego, chciał wypróbować naprawione audi klienta. Rozpędził auto do setki. Staranował dwóch pieszych, którzy szli nieprawidłową stroną jezdni. 52-letni Mirosław M. i 30-letni Jacek O. zginęli na miejscu. Uderzenie było tak silne, że pourywało im nogi. Samochód dachował.

Rafał K. miał prawie promil alkoholu w organizmie. - Twierdził, że pił poprzedniego dnia - mówi Bożena Wasiewicz, zastępca prokuratora rejonowego w Lublinie. - Przyznał, że jechał z prędkością 100 km/h.

W środę prokuratura zarzuciła mężczyźnie spowodowanie wypadku po pijanemu i wystąpiła o jego aresztowanie. Decyzję o wypuszczeniu kierowcy na wolność podjęła sędzia Anna Adamska-Galant.

- Sąd uznał, że aresztowanie mężczyzny pociągnęłoby zbyt ciężkie skutki dla jego rodziny - mówi Barbara du Chateau.

Sąd nie miał jednak w aktach żadnych dokumentów, które mówiłyby o trudnej sytuacji rodzinnej Rafała K. Oparł się tylko na jego wyjaśnieniach. Prokuratura zapowiada, że odwoła się od decyzji sądu.
Przed kilkoma tygodniami sąd odmówił aresztowania policjanta drogówki spod Włodawy, który śmiertelnie potrącił przechodnia, a potem uciekł z miejsca wypadku. Zanim dotarła do niego policja, sfabrykował fakturę, z której wynikało, że wcześniej sprzedał swój samochód. Sąd uznał, że policjant powinien odpowiadać z wolnej stopy, bo przyznał się do winy i ma trudną sytuację rodzinną.

DLA DZIENNIKA

Janusz Popiel
prezes Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych "Alter Ego”.

Sąd zapomniał, że uczestnikiem wypadku jest nie tylko sprawca, ale również rodzina poszkodowanych. I jej interes powinien być nadrzędny. Co z tego, że sprawca ma trudną sytuację rodzinną. On nikogo nie stracił. Mógł się zastanowić nad konsekwencjami dla własnej rodziny zanim usiadł po pijanemu za kierownicą. •

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak / 29 listopada 2008 o 16:04
0
Glupota i brak wyobrazni.A moze nie.Moze to po prostu brak szacunku dla prawa wynikajacy z zycia -innym sie udaje to mnie tez .
Jak rozumiem Sad nie uznal za konieczne zastosowania aresztu.Do czasy zakonczenia sprawy bedzie przebywal pod nadzorem Policji.
Sad mial takie prawo czy sie komus podoba czy tez nie. Wypadek to skutek to tragedia dla rodzin zabitych.
To nie Oni spowodowali ten wypadek.Siadanie po spozyciu alkocholu to zamiar popelnienia morderstwa.
Tolerancje takich zdarzen przez policje prokuratury czy Sady nie bierze sie z niczego.
Ten czlowiek jest mlody zyje w spoleczenstwie ktore przyklad negatywnych zachowan bierze od tzw. ELIT i dlatego powinno byc stanowcze nie dla ludzi pijacych alkochol nie tylko przed jazda pojazdami ,ale rowniez zajmujacymi stanowiska publiczne.Ryba psuje sie od glowy Panie i Panowie Poslowie,Naczelnicy,Prokuratorzy ,Komendanci.
To wy uwazajac ,ze wasze g.... nie smierdzi korzystacie z ukladow,znajomosci przy jakimkolwiek zagrozeniu waszych stanowisk, to wy macie pieniadze by oplacic kogo potrzeba lu zalatwic dobrych adwokatow.
To Wy pseudo elita sprawiacie,ze w Polsce Prawo znaczy uklad iznajomosci.
Glupota i brak wyobrazni.A moze nie.Moze to po prostu brak szacunku dla prawa wynikajacy z zycia -innym sie udaje to mnie tez .
Jak rozumiem Sad nie uznal za konieczne zastosowania aresztu.Do czasy zakonczenia sprawy bedzie przebywal pod nadzorem Policji.
Sad mial takie prawo czy sie komus podoba czy tez nie. Wypadek to skutek to tragedia dla rodzin zabitych.
To nie Oni spowodowali ten wypadek.Siadanie po spozyciu alkocholu to zamiar popelnienia morderstwa.
Tolerancje takich zdarzen przez policje prokuratury czy... rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2008 o 15:32
0
kisumo napisał:
... . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze sądy wasza odwaga cywilna . . .


A moj znajomy [jak mu mechanik okradl samochod z czesci i spie...rzyl robote niszcząc samochod] powiedzial to prosto w oczy i co pomoglo ? sprawa najpredzej trafi do sądu bo jest taki oszust od przedkładek angielskich w lublinie.


A moj znajomy [jak mu mechanik okradl samochod z czesci i spie...rzyl robote niszcząc samochod] powiedzial to prosto w oczy i co pomoglo ? sprawa najpredzej trafi do sądu bo jest taki oszust od przedkładek angielskich w lublinie. rozwiń
Avatar
kisumo / 29 listopada 2008 o 15:07
0
czytając wasze wypowiedzi na forum zastanawia mnie kilka rzeczy skoro macie odwagę oceniać i bawić się w BOGA dlaczego nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem . . . jestem twardy bo jestem anonimowy nikt mnie osobiście nie rozliczy za moje słowa . . . uważacie że jesteście idealni . . . kto chcę uderzyć zawsze bat znajdzie . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze sądy wasza odwaga cywilna . . . a może boicie się że kiedy będziecie w potrzebie ktoś was osądzi i zostawi . . . i tak się skończy zabawa w BOGA . . . w najlepszym razie
czytając wasze wypowiedzi na forum zastanawia mnie kilka rzeczy skoro macie odwagę oceniać i bawić się w BOGA dlaczego nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem . . . jestem twardy bo jestem anonimowy nikt mnie osobiście nie rozliczy za moje słowa . . . uważacie że jesteście idealni . . . kto chcę uderzyć zawsze bat znajdzie . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze ... rozwiń
Avatar
~miśka~ / 29 listopada 2008 o 11:45
0
gr napisał:
Co to za jedyny żywiciel? Kto opiekował się rodziną gdy on chlał? Za co pił jak jest taki biedny? Gdzie tu jego troska o rodzinę? A co z rodzinami zabitych? Dalej nasze sądy bardziej przejmują się sprawcami wypadków niż ofiarami. Do kiedy tak będzie? Każdy pijany kierujący samochodem jest jak morderca mający w ręku narzędzie do zabijania i tak powinien być traktowany.


On nigdy nie chlał jak żul pod sklepem!!! Czasem okazyjnie!!! i bardzo troszczy sie o swoją rodzinę.!!! tym razem pił dzień wcześniej a czuł się dobrze. większość z was jeździ nawet na drugi dzień mając jeszcze alkohol we krwi więc myślcie zanim piszecie!


On nigdy nie chlał jak żul pod sklepem!!! Czasem okazyjnie!!! i bardzo troszczy sie o swoją rodzinę.!!! tym razem pił dzień wcześniej a czuł się dobrze. większość z was jeździ nawet na drugi dzień mając jeszcze alkohol we krwi więc myślcie zanim piszecie! rozwiń
Avatar
kobieta / 29 listopada 2008 o 11:23
0
Gość napisał:
A ja znam sprawcę wypadku i jego rodzinę i ta gadka o trudnej sytuacji to jedna wielka ściema. Fakt, nie są jakoś rewelacyjnie bogaci, ale żyją normalnie tak jak typowa polska rodzina... Jak dla mnie to jest morderca, który od początku planował śmierć tych osób, bo wsiadać po pijaku do samochodu to tak samo jak wrzucić odbezpieczony granat w tłum ludzi.... Może zdąża uciec a może nie... Powinien poddać się karze dobrowolnie jak sprawca śmierci 4 osób w wakacje w Rogóźnie...


Właśnie widać jak znasz Rafała i Jego rodzinę!!! On ma bardzo trudna sytuację w rodzinie!!! Bardzo chorych rodziców, żonę i siostrę na wózku!!! Jeśli nie znasz to nie pierr..... takich głupot!!! Gdyby chociaż połowa z was miała taką sytuację to byście wiedzieli co to znaczy!!! Jesteś poje.... pisząc że od początku planował śmierć tych osób!!! i Tępaku a w Rogóźnie zginęły 3 osoby a nie 4!!!


Właśnie widać jak znasz Rafała i Jego rodzinę!!! On ma bardzo trudna sytuację w rodzinie!!! Bardzo chorych rodziców, żonę i siostrę na wózku!!! Jeśli nie znasz to nie pierr..... takich głupot!!! Gdyby chociaż połowa z was miała taką sytuację to byście wiedzieli co to znaczy!!! Jesteś poje.... pisząc że od początku planował śmierć tych osób!!! i Tępaku a w Rogóźnie zginęły 3 osoby a nie 4!!! rozwiń
Avatar
men_53 / 28 listopada 2008 o 11:50
0
Gdzie nie ma uczciwego prawa zaczynaja sie samosądy.
Avatar
gr / 28 listopada 2008 o 09:15
0
Co to za jedyny żywiciel? Kto opiekował się rodziną gdy on chlał? Za co pił jak jest taki biedny? Gdzie tu jego troska o rodzinę? A co z rodzinami zabitych? Dalej nasze sądy bardziej przejmują się sprawcami wypadków niż ofiarami. Do kiedy tak będzie? Każdy pijany kierujący samochodem jest jak morderca mający w ręku narzędzie do zabijania i tak powinien być traktowany.
Avatar
helmut / 28 listopada 2008 o 09:04
0
a jak to wpłynie na rodziny poszkodowanych gdyby siedział w areszcie. Straciłby pracę i nie mógł zapłacić odszkodowania. Kaucja powinna być wyższa, ale wtedy by nie zapłacił tylko żarł na nasz koszt. Przyczynienie się ofiar też trzeba brać pod uwagę.
Avatar
pytanie / 28 listopada 2008 o 08:36
0
A mi jako kierowcy ciągle brak w dotychczasowych artykułach uczciwej oceny zachowania pieszych, może ci "niewidzialni" wyciągnęliby jakieś wnioski dla siebie? Na razie żaden z nich nie ocenił ich zachowania nagannie. Może tytuły powinny brzmieć np "szli pod prąd, zginęli pod kołami pijaka"? Czy nie jest rolą prasy, oprócz informowania o wypadkach, "nieśc kaganek oświaty" w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach nie tylko kierowcom, ale również tej "niewidzialnej" ciemnocie?
Avatar
prymityw / 28 listopada 2008 o 08:18
0
Może kiedyś pani ... jakiś pijany ... l zabije np dziecko albo męża, ciekawe czy wtedy opcja 5000 zł i dozoru przejdzie. Dla takiego bydlaka bezwarunkowe więzienie, a najlepiej stryczek.
Avatar
polak / 29 listopada 2008 o 16:04
0
Glupota i brak wyobrazni.A moze nie.Moze to po prostu brak szacunku dla prawa wynikajacy z zycia -innym sie udaje to mnie tez .
Jak rozumiem Sad nie uznal za konieczne zastosowania aresztu.Do czasy zakonczenia sprawy bedzie przebywal pod nadzorem Policji.
Sad mial takie prawo czy sie komus podoba czy tez nie. Wypadek to skutek to tragedia dla rodzin zabitych.
To nie Oni spowodowali ten wypadek.Siadanie po spozyciu alkocholu to zamiar popelnienia morderstwa.
Tolerancje takich zdarzen przez policje prokuratury czy Sady nie bierze sie z niczego.
Ten czlowiek jest mlody zyje w spoleczenstwie ktore przyklad negatywnych zachowan bierze od tzw. ELIT i dlatego powinno byc stanowcze nie dla ludzi pijacych alkochol nie tylko przed jazda pojazdami ,ale rowniez zajmujacymi stanowiska publiczne.Ryba psuje sie od glowy Panie i Panowie Poslowie,Naczelnicy,Prokuratorzy ,Komendanci.
To wy uwazajac ,ze wasze g.... nie smierdzi korzystacie z ukladow,znajomosci przy jakimkolwiek zagrozeniu waszych stanowisk, to wy macie pieniadze by oplacic kogo potrzeba lu zalatwic dobrych adwokatow.
To Wy pseudo elita sprawiacie,ze w Polsce Prawo znaczy uklad iznajomosci.
Glupota i brak wyobrazni.A moze nie.Moze to po prostu brak szacunku dla prawa wynikajacy z zycia -innym sie udaje to mnie tez .
Jak rozumiem Sad nie uznal za konieczne zastosowania aresztu.Do czasy zakonczenia sprawy bedzie przebywal pod nadzorem Policji.
Sad mial takie prawo czy sie komus podoba czy tez nie. Wypadek to skutek to tragedia dla rodzin zabitych.
To nie Oni spowodowali ten wypadek.Siadanie po spozyciu alkocholu to zamiar popelnienia morderstwa.
Tolerancje takich zdarzen przez policje prokuratury czy... rozwiń
Avatar
Gość / 29 listopada 2008 o 15:32
0
kisumo napisał:
... . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze sądy wasza odwaga cywilna . . .


A moj znajomy [jak mu mechanik okradl samochod z czesci i spie...rzyl robote niszcząc samochod] powiedzial to prosto w oczy i co pomoglo ? sprawa najpredzej trafi do sądu bo jest taki oszust od przedkładek angielskich w lublinie.


A moj znajomy [jak mu mechanik okradl samochod z czesci i spie...rzyl robote niszcząc samochod] powiedzial to prosto w oczy i co pomoglo ? sprawa najpredzej trafi do sądu bo jest taki oszust od przedkładek angielskich w lublinie. rozwiń
Avatar
kisumo / 29 listopada 2008 o 15:07
0
czytając wasze wypowiedzi na forum zastanawia mnie kilka rzeczy skoro macie odwagę oceniać i bawić się w BOGA dlaczego nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem . . . jestem twardy bo jestem anonimowy nikt mnie osobiście nie rozliczy za moje słowa . . . uważacie że jesteście idealni . . . kto chcę uderzyć zawsze bat znajdzie . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze sądy wasza odwaga cywilna . . . a może boicie się że kiedy będziecie w potrzebie ktoś was osądzi i zostawi . . . i tak się skończy zabawa w BOGA . . . w najlepszym razie
czytając wasze wypowiedzi na forum zastanawia mnie kilka rzeczy skoro macie odwagę oceniać i bawić się w BOGA dlaczego nie macie odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem . . . jestem twardy bo jestem anonimowy nikt mnie osobiście nie rozliczy za moje słowa . . . uważacie że jesteście idealni . . . kto chcę uderzyć zawsze bat znajdzie . . . na różnych forach wypisujecie jaki to zły warsztat mi popsuł to a mi to . . . jaki to szef niedobry a żaden z was nie ma odwagi pójść na warsztat i tego powiedzieć właścicielowi w oczy . . . to są wasze ... rozwiń
Avatar
~miśka~ / 29 listopada 2008 o 11:45
0
gr napisał:
Co to za jedyny żywiciel? Kto opiekował się rodziną gdy on chlał? Za co pił jak jest taki biedny? Gdzie tu jego troska o rodzinę? A co z rodzinami zabitych? Dalej nasze sądy bardziej przejmują się sprawcami wypadków niż ofiarami. Do kiedy tak będzie? Każdy pijany kierujący samochodem jest jak morderca mający w ręku narzędzie do zabijania i tak powinien być traktowany.


On nigdy nie chlał jak żul pod sklepem!!! Czasem okazyjnie!!! i bardzo troszczy sie o swoją rodzinę.!!! tym razem pił dzień wcześniej a czuł się dobrze. większość z was jeździ nawet na drugi dzień mając jeszcze alkohol we krwi więc myślcie zanim piszecie!


On nigdy nie chlał jak żul pod sklepem!!! Czasem okazyjnie!!! i bardzo troszczy sie o swoją rodzinę.!!! tym razem pił dzień wcześniej a czuł się dobrze. większość z was jeździ nawet na drugi dzień mając jeszcze alkohol we krwi więc myślcie zanim piszecie! rozwiń
Avatar
kobieta / 29 listopada 2008 o 11:23
0
Gość napisał:
A ja znam sprawcę wypadku i jego rodzinę i ta gadka o trudnej sytuacji to jedna wielka ściema. Fakt, nie są jakoś rewelacyjnie bogaci, ale żyją normalnie tak jak typowa polska rodzina... Jak dla mnie to jest morderca, który od początku planował śmierć tych osób, bo wsiadać po pijaku do samochodu to tak samo jak wrzucić odbezpieczony granat w tłum ludzi.... Może zdąża uciec a może nie... Powinien poddać się karze dobrowolnie jak sprawca śmierci 4 osób w wakacje w Rogóźnie...


Właśnie widać jak znasz Rafała i Jego rodzinę!!! On ma bardzo trudna sytuację w rodzinie!!! Bardzo chorych rodziców, żonę i siostrę na wózku!!! Jeśli nie znasz to nie pierr..... takich głupot!!! Gdyby chociaż połowa z was miała taką sytuację to byście wiedzieli co to znaczy!!! Jesteś poje.... pisząc że od początku planował śmierć tych osób!!! i Tępaku a w Rogóźnie zginęły 3 osoby a nie 4!!!


Właśnie widać jak znasz Rafała i Jego rodzinę!!! On ma bardzo trudna sytuację w rodzinie!!! Bardzo chorych rodziców, żonę i siostrę na wózku!!! Jeśli nie znasz to nie pierr..... takich głupot!!! Gdyby chociaż połowa z was miała taką sytuację to byście wiedzieli co to znaczy!!! Jesteś poje.... pisząc że od początku planował śmierć tych osób!!! i Tępaku a w Rogóźnie zginęły 3 osoby a nie 4!!! rozwiń
Avatar
men_53 / 28 listopada 2008 o 11:50
0
Gdzie nie ma uczciwego prawa zaczynaja sie samosądy.
Avatar
gr / 28 listopada 2008 o 09:15
0
Co to za jedyny żywiciel? Kto opiekował się rodziną gdy on chlał? Za co pił jak jest taki biedny? Gdzie tu jego troska o rodzinę? A co z rodzinami zabitych? Dalej nasze sądy bardziej przejmują się sprawcami wypadków niż ofiarami. Do kiedy tak będzie? Każdy pijany kierujący samochodem jest jak morderca mający w ręku narzędzie do zabijania i tak powinien być traktowany.
Avatar
helmut / 28 listopada 2008 o 09:04
0
a jak to wpłynie na rodziny poszkodowanych gdyby siedział w areszcie. Straciłby pracę i nie mógł zapłacić odszkodowania. Kaucja powinna być wyższa, ale wtedy by nie zapłacił tylko żarł na nasz koszt. Przyczynienie się ofiar też trzeba brać pod uwagę.
Avatar
pytanie / 28 listopada 2008 o 08:36
0
A mi jako kierowcy ciągle brak w dotychczasowych artykułach uczciwej oceny zachowania pieszych, może ci "niewidzialni" wyciągnęliby jakieś wnioski dla siebie? Na razie żaden z nich nie ocenił ich zachowania nagannie. Może tytuły powinny brzmieć np "szli pod prąd, zginęli pod kołami pijaka"? Czy nie jest rolą prasy, oprócz informowania o wypadkach, "nieśc kaganek oświaty" w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach nie tylko kierowcom, ale również tej "niewidzialnej" ciemnocie?
Avatar
prymityw / 28 listopada 2008 o 08:18
0
Może kiedyś pani ... jakiś pijany ... l zabije np dziecko albo męża, ciekawe czy wtedy opcja 5000 zł i dozoru przejdzie. Dla takiego bydlaka bezwarunkowe więzienie, a najlepiej stryczek.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dożywocie dla zabójcy piłkarza Garbarni Kurów. Zadał mu serię ciosów nożem
PILNE

Dożywocie dla zabójcy piłkarza Garbarni Kurów. Zadał mu serię ciosów nożem 1 0

37-letni Ukrainiec usłyszał w środę wyrok za zabójstwo piłkarza. Resztę życia ma spędzić w więzieniu. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Lublinie.

Śmieci w kopalni piachu. Skąd się tutaj wzięły? Sprawą zajmą się policjanci
galeria

Śmieci w kopalni piachu. Skąd się tutaj wzięły? Sprawą zajmą się policjanci 1 0

Po naszej publikacji Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie nielegalnych śmieci w kopalnianej niecce w byłej kopalni piachu w Wólce Rokickiej

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów 29 37

Swoje obietnice dla Czubów przedstawił dzisiaj poseł Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina.

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów
galeria

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów 0 0

Kilkuset statystów potrzebuje ekipa serialu „Wojenne dziewczyny”, która zapowiedziała na najbliższą niedzielę casting w Trybunale Koronnym na staromiejskim Rynku.

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny]
film

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny] 0 1

Kler. Kontrowersyjny film Wojciech Smarzowskiego w piątek wejdzie na ekrany. W którym kinie w Lublinie można go zobaczyć?

Uczniowie dostali ciągnik do nauki

Uczniowie dostali ciągnik do nauki 0 0

Uczniowie szkoły w Leśnej Podlaskiej dostali ciągnik. Będzie służył do zajęć praktycznych.

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia]
galeria

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia] 14 3

Pożar elewacji wieżowca przy ul. Paganiniego. Na miejscu jest 5 zastępów straży pożarnej.

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie 0 0

700 specjalistów z Europy, USA, Kanady i Azji ma przyjechać na Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, który zaczyna się 27 września w Lublinie.

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto 3 2

Liczyła się każda minuta, a mężczyzna nie znał drogi do szpitala, o pilną pomoc poprosił puławskich policjantów. Dzięki pilotażowi mundurowych, 34-latka na czas dotarła trakt porodowy.

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci 1 0

W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym powstaje EMOstrefa. Rodzice najmłodszych pacjentów będę mieli lepsze warunki do przebywania ze swoimi dziećmi.

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy
30 listopada 2018, 20:00

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy 0 0

Teatr zaprasza na… potańcówkę. Do tańca zagra Mała Orkiestra Dancingowa. Można już rezerwować miejsca, koszt biletu to 150 zł od osoby

Wypadł z drogi, dachował na polu. Przestraszyła go ciężarówka?

Wypadł z drogi, dachował na polu. Przestraszyła go ciężarówka? 0 6

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca tłumaczył, że przestraszył się jadącej z naprzeciwka ciężarówki.

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów 0 0

Wybory samorządowe 2018. Lista kandydatów na wójta w powiecie janowskim

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina 1 21

O swoich pomysłach na „politykę migracyjną Lublina” opowiadał dziś kandydujący na prezydenta miasta poseł Jakub Kulesza startujący w wyborach z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu 0 5

22-latka trafiła do szpitala po tym jak kierowca wózka widłowego przejechał jej po stopie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!