Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 marca 2016 r.
21:10

Zoom Natury: Dużo nowości nad zalewem w Janowie Lubelskim

Autor: Zdjęcie autora aa
0 6 A A
W czerwcu ub.r. w Parku Rekreacji Zoom Natury nad janowskim zalewem zostały uruchomione laboratoria edukacyjne. Odwiedziło je już ponad 12 tys. osób (fot. Dorota Awiorko)
W czerwcu ub.r. w Parku Rekreacji Zoom Natury nad janowskim zalewem zostały uruchomione laboratoria edukacyjne. Odwiedziło je już ponad 12 tys. osób (fot. Dorota Awiorko)

Park Rekreacji Zoom Natury rozszerza swoją ofertę. Wśród nowych propozycji znajdą się m.in. projekcje filmów 3D i warsztaty mikroskopowe. W tym roku nad zalewem zagości też Festiwal Artystów Filmu i Telewizji FART. Urząd Miejski stara się o pieniądze na inwestycje służące poprawie infrastruktury.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Oprócz tego co już działa czyli laboratoria, park linowy i plaże mamy też nowy produkt. Nazywa się Exitroom, to coraz popularniejsza zabawa przeniesienia świata wirtualnego w świat rzeczywisty dla odmiany – opisuje Beata Staszewska, prezes spółki zarządzającej Parkiem Rekreacji Zoom Natury. – Jest to w pomieszczeniu, w którym dzieci albo dorośli rozwiązują różne szarady, a póki ich nie rozwiążą nie mogą z pomieszczenia wyjść.

To propozycja głównie dla grup szkolnych, dzieci od 12 lat. W sezonie letnim zostaną też uruchomione warszaty mikroskopowe.

W sali projekcyjnej na ok. 60 osób będzie też możliwość wyświetlania filmów w technice 3D, np. o dinozaurach. – Będzie to dodatkowa atrakcja w ramach wykupionej wejściówki – zaznacza Staszewska.

Będzie też sporo imprez plenerowych. Już w maju zlot motocyklistów. A w lecie na terenie Parku Rekreacji Zoom Natury zagości Festiwal Artystów Filmu i Telewizji FART.

Miasto będzie się też starać o unijne dofinansowanie nowych inwestycji nad zalewem. – Poprawiamy groble, na której chcielibyśmy zrobić promenadę wokół zalewu – mówi Krzysztof Kołtyś, burmistrz Janowa Lubelskiego. – Chcielibyśmy wykonać również dodatkowe pomosty – dodaje.

W ramach projektu „Zoom Natury i Kultury” przewidziano też m.in. szlak przyrodniczo-historyczny. Cały projekt opiewa na ok. 2,6 mln zł.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 marca 2016 o 08:33
0

To tylko jeden przykład jak gmina zaciąga  dług w oprocentowanych obligacjach z terminem wykupu za 10 lat.

Warto uważnie przeczytać od punktu  Ad 3.6 protokołu w linku poniżej

https://umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//protokol_pazdziernik.pdf

Czyli gdy brakuje kasy na spłacanie obecnych zobowiązań i aby nie pokazywać podatnikom że jest aż tak źle z płynnością finansową ,problem zostaje odsunięty w czasie kosztem wieloletnich obciążeń odsetkowych Gminy związanych z wykupem obligacji.

Ale za 10 lat to będzie problem innej władzy ,a zapłacą za wszystko i tak podatnicy.

Wygląda na to że nasi włodarze i decydenci dla banków są kurą znoszącą '' złote jajka ''

Jeszcze kilka lat takiej inwestycyjnej polityki sukcesu a będziemy  bankrutem jak np gmina Rewal

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34959,17118613,Z_nieba_do_piekla__Jak_Rewal_wpadl_w_dlugi_po_uszy.html

To tylko jeden przykład jak gmina zaciąga  dług w oprocentowanych obligacjach z terminem wykupu za 10 lat.

Warto uważnie przeczytać od punktu  Ad 3.6 protokołu w linku poniżej

https://umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//protokol_pazdziernik.pdf

Czyli gdy brakuje kasy na spłacanie obecnych zobowiązań i aby nie pokazywać podatnikom że jest aż tak źle z płynnością finansową ,problem zostaje odsunięty w czasie kosztem wieloletnich obciążeń odsetkowych Gminy związanych z wykupem obligacji.

Ale z... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 15:47
0

tak trzymać! wydusić z unii co się da!!!!! a jesteśmy w tym dobrzy!!!! unia nas uratowała a raczej jej kasa mamy drogi, ośrodki wypoczynku, ladny rynek to jak na prowincjonalny grajdołek nie jest żle; z uwagi na to ze jesteśmy biedni jako gmina i powiat i zyjemy w biednym regionie Europy musimy gonić sąsiadów bo miasto się  starzeje; mało kto wraca do domu powód?? bieda i bark pracy i perspektyw na przyszłość

Tak trzymać! ZADŁUŻYĆ SIĘ ILE TYLKO się da!!!!!  A jesteśmy w tym dobrzy!!!! Jak nie dają nam już kredytów ,to emitujemy obligacje Gminne .

Mamy  prowincjonalny grajdołek ,gdzie bieda brak pracy i perspektyw na przyszłość.zmusza wielu do wyjazdu na stałe z tego za........

Może ktoś wreszcie zdejmie te różowe okulary pseudo sukcesu,i odważnie napisze ile już mamy jako gmina długu w bankach i w obligacjach terminowych .

A SUMKA JEST NIEZŁA.

Szpital na granicy upadku ponad 20 milionów długu ,gmina też ledwie ''ciepła''  a tu nam się oczy mydli Zoomem ,a ile dochodu przynosi ta spółka Zoom ? aby nieskończenie wpychać w nią pieniądze podatników.

Tak trzymać! ZADŁUŻYĆ SIĘ ILE TYLKO się da!!!!!  A jesteśmy w tym dobrzy!!!! Jak nie dają nam już kredytów ,to emitujemy obligacje Gminne .

Mamy  prowincjonalny grajdołek ,gdzie bieda brak pracy i perspektyw na przyszłość.zmusza wielu do wyjazdu na stałe z tego za........

Może ktoś wreszcie zdejmie te różowe okulary pseudo sukcesu,i odważnie napisze ile już mamy jako gmina długu w bankach i w obligacjach terminowych .

A SUMKA JEST NIEZŁA.

Szpital na granicy upadku ponad 20 milionów dłu... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 12:46
0

Przede wszystkim zróbcie zjeżdżalnie dla dzieciaków wprost do wody, miejsca jest aż nadto. No i oczywiście plac zabaw bezpłatny bo to co było w tamtym roku to ewenement. Brakuje też miejsc na grile, ludzie i tak rozpalają więc wydzielone miejsca są po prostu niezbędne. Można jeszcze pomyśleć o boisku do koszykówki oraz ulepszeniu boiska do piłki nożnej.

tak trzymać! wydusić z unii co się da!!!!! a jesteśmy w tym dobrzy!!!! unia nas uratowała a raczej jej kasa mamy drogi, ośrodki wypoczynku, ladny rynek to jak na prowincjonalny grajdołek nie jest żle; z uwagi na to ze jesteśmy biedni jako gmina i powiat i zyjemy w biednym regionie Europy musimy gonić sąsiadów bo miasto się  starzeje; mało kto wraca do domu powód?? bieda i bark pracy i perspektyw na przyszłość

tak trzymać! wydusić z unii co się da!!!!! a jesteśmy w tym dobrzy!!!! unia nas uratowała a raczej jej kasa mamy drogi, ośrodki wypoczynku, ladny rynek to jak na prowincjonalny grajdołek nie jest żle; z uwagi na to ze jesteśmy biedni jako gmina i powiat i zyjemy w biednym regionie Europy musimy gonić sąsiadów bo miasto się  starzeje; mało kto wraca do domu powód?? bieda i bark pracy i perspektyw na przyszłość

rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 12:32
0
Przede wszystkim przebieralnie-parawany na plaży. W zestawieniu z salą do projekcji 3D nie jest to chyba wielki wydatek (mogą być z reklamami sponsora), a jednak ucywilizowałby to miejsce.
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 10:43
0

Byłam w Wielkanoc i przerosło to moje wyobrażenia, oczywiście w inna stronę z medialnego szumu, zapowiedzi  to co zobaczyłam okazało się dużym polem do spacerów zresztą spaceruje się przyjemnie i........................ nic poza tym, parę pawiloników ; zalew jak zalew  w każdej wsi jest i zagospodarowany; parki linowe  tez w każdej prawie wsi ostatni otwarto w Hrubieszowie chyba, jednym słowem d.. nie urywa; nudno i nieciekawie, może latem jest lepiej; jak w piosence wpaść na dzień do tomaszowa; ale są gusta i guscicki aaaaaaaaaaaaaaaaa podobało mi się  w hotelu i bajeczna rezydencja  to plus dla  samorzadu

Byłam w Wielkanoc i przerosło to moje wyobrażenia, oczywiście w inna stronę z medialnego szumu, zapowiedzi  to co zobaczyłam okazało się dużym polem do spacerów zresztą spaceruje się przyjemnie i........................ nic poza tym, parę pawiloników ; zalew jak zalew  w każdej wsi jest i zagospodarowany; parki linowe  tez w każdej prawie wsi ostatni otwarto w Hrubieszowie chyba, jednym słowem d.. nie urywa; nudno i nieciekawie, może latem jest lepiej; jak w piosence wpaść na dzień do tomaszowa; ale są gusta i guscicki aaaa... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 09:36
0
Przede wszystkim zróbcie zjeżdżalnie dla dzieciaków wprost do wody, miejsca jest aż nadto. No i oczywiście plac zabaw bezpłatny bo to co było w tamtym roku to ewenement. Brakuje też miejsc na grile, ludzie i tak rozpalają więc wydzielone miejsca są po prostu niezbędne. Można jeszcze pomyśleć o boisku do koszykówki oraz ulepszeniu boiska do piłki nożnej.
Avatar
Gość / 31 marca 2016 o 08:33
0

To tylko jeden przykład jak gmina zaciąga  dług w oprocentowanych obligacjach z terminem wykupu za 10 lat.

Warto uważnie przeczytać od punktu  Ad 3.6 protokołu w linku poniżej

https://umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//protokol_pazdziernik.pdf

Czyli gdy brakuje kasy na spłacanie obecnych zobowiązań i aby nie pokazywać podatnikom że jest aż tak źle z płynnością finansową ,problem zostaje odsunięty w czasie kosztem wieloletnich obciążeń odsetkowych Gminy związanych z wykupem obligacji.

Ale za 10 lat to będzie problem innej władzy ,a zapłacą za wszystko i tak podatnicy.

Wygląda na to że nasi włodarze i decydenci dla banków są kurą znoszącą '' złote jajka ''

Jeszcze kilka lat takiej inwestycyjnej polityki sukcesu a będziemy  bankrutem jak np gmina Rewal

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34959,17118613,Z_nieba_do_piekla__Jak_Rewal_wpadl_w_dlugi_po_uszy.html

To tylko jeden przykład jak gmina zaciąga  dług w oprocentowanych obligacjach z terminem wykupu za 10 lat.

Warto uważnie przeczytać od punktu  Ad 3.6 protokołu w linku poniżej

https://umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//protokol_pazdziernik.pdf

Czyli gdy brakuje kasy na spłacanie obecnych zobowiązań i aby nie pokazywać podatnikom że jest aż tak źle z płynnością finansową ,problem zostaje odsunięty w czasie kosztem wieloletnich obciążeń odsetkowych Gminy związanych z wykupem obligacji.

Ale z... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 15:47
0

tak trzymać! wydusić z unii co się da!!!!! a jesteśmy w tym dobrzy!!!! unia nas uratowała a raczej jej kasa mamy drogi, ośrodki wypoczynku, ladny rynek to jak na prowincjonalny grajdołek nie jest żle; z uwagi na to ze jesteśmy biedni jako gmina i powiat i zyjemy w biednym regionie Europy musimy gonić sąsiadów bo miasto się  starzeje; mało kto wraca do domu powód?? bieda i bark pracy i perspektyw na przyszłość

Tak trzymać! ZADŁUŻYĆ SIĘ ILE TYLKO się da!!!!!  A jesteśmy w tym dobrzy!!!! Jak nie dają nam już kredytów ,to emitujemy obligacje Gminne .

Mamy  prowincjonalny grajdołek ,gdzie bieda brak pracy i perspektyw na przyszłość.zmusza wielu do wyjazdu na stałe z tego za........

Może ktoś wreszcie zdejmie te różowe okulary pseudo sukcesu,i odważnie napisze ile już mamy jako gmina długu w bankach i w obligacjach terminowych .

A SUMKA JEST NIEZŁA.

Szpital na granicy upadku ponad 20 milionów długu ,gmina też ledwie ''ciepła''  a tu nam się oczy mydli Zoomem ,a ile dochodu przynosi ta spółka Zoom ? aby nieskończenie wpychać w nią pieniądze podatników.

Tak trzymać! ZADŁUŻYĆ SIĘ ILE TYLKO się da!!!!!  A jesteśmy w tym dobrzy!!!! Jak nie dają nam już kredytów ,to emitujemy obligacje Gminne .

Mamy  prowincjonalny grajdołek ,gdzie bieda brak pracy i perspektyw na przyszłość.zmusza wielu do wyjazdu na stałe z tego za........

Może ktoś wreszcie zdejmie te różowe okulary pseudo sukcesu,i odważnie napisze ile już mamy jako gmina długu w bankach i w obligacjach terminowych .

A SUMKA JEST NIEZŁA.

Szpital na granicy upadku ponad 20 milionów dłu... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 12:46
0

Przede wszystkim zróbcie zjeżdżalnie dla dzieciaków wprost do wody, miejsca jest aż nadto. No i oczywiście plac zabaw bezpłatny bo to co było w tamtym roku to ewenement. Brakuje też miejsc na grile, ludzie i tak rozpalają więc wydzielone miejsca są po prostu niezbędne. Można jeszcze pomyśleć o boisku do koszykówki oraz ulepszeniu boiska do piłki nożnej.

tak trzymać! wydusić z unii co się da!!!!! a jesteśmy w tym dobrzy!!!! unia nas uratowała a raczej jej kasa mamy drogi, ośrodki wypoczynku, ladny rynek to jak na prowincjonalny grajdołek nie jest żle; z uwagi na to ze jesteśmy biedni jako gmina i powiat i zyjemy w biednym regionie Europy musimy gonić sąsiadów bo miasto się  starzeje; mało kto wraca do domu powód?? bieda i bark pracy i perspektyw na przyszłość

tak trzymać! wydusić z unii co się da!!!!! a jesteśmy w tym dobrzy!!!! unia nas uratowała a raczej jej kasa mamy drogi, ośrodki wypoczynku, ladny rynek to jak na prowincjonalny grajdołek nie jest żle; z uwagi na to ze jesteśmy biedni jako gmina i powiat i zyjemy w biednym regionie Europy musimy gonić sąsiadów bo miasto się  starzeje; mało kto wraca do domu powód?? bieda i bark pracy i perspektyw na przyszłość

rozwiń
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 12:32
0
Przede wszystkim przebieralnie-parawany na plaży. W zestawieniu z salą do projekcji 3D nie jest to chyba wielki wydatek (mogą być z reklamami sponsora), a jednak ucywilizowałby to miejsce.
Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 10:43
0

Byłam w Wielkanoc i przerosło to moje wyobrażenia, oczywiście w inna stronę z medialnego szumu, zapowiedzi  to co zobaczyłam okazało się dużym polem do spacerów zresztą spaceruje się przyjemnie i........................ nic poza tym, parę pawiloników ; zalew jak zalew  w każdej wsi jest i zagospodarowany; parki linowe  tez w każdej prawie wsi ostatni otwarto w Hrubieszowie chyba, jednym słowem d.. nie urywa; nudno i nieciekawie, może latem jest lepiej; jak w piosence wpaść na dzień do tomaszowa; ale są gusta i guscicki aaaaaaaaaaaaaaaaa podobało mi się  w hotelu i bajeczna rezydencja  to plus dla  samorzadu

Byłam w Wielkanoc i przerosło to moje wyobrażenia, oczywiście w inna stronę z medialnego szumu, zapowiedzi  to co zobaczyłam okazało się dużym polem do spacerów zresztą spaceruje się przyjemnie i........................ nic poza tym, parę pawiloników ; zalew jak zalew  w każdej wsi jest i zagospodarowany; parki linowe  tez w każdej prawie wsi ostatni otwarto w Hrubieszowie chyba, jednym słowem d.. nie urywa; nudno i nieciekawie, może latem jest lepiej; jak w piosence wpaść na dzień do tomaszowa; ale są gusta i guscicki aaaa... rozwiń

Avatar
Gość / 30 marca 2016 o 09:36
0
Przede wszystkim zróbcie zjeżdżalnie dla dzieciaków wprost do wody, miejsca jest aż nadto. No i oczywiście plac zabaw bezpłatny bo to co było w tamtym roku to ewenement. Brakuje też miejsc na grile, ludzie i tak rozpalają więc wydzielone miejsca są po prostu niezbędne. Można jeszcze pomyśleć o boisku do koszykówki oraz ulepszeniu boiska do piłki nożnej.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 0 0

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 62 2

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 1 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 11 10

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 17 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 13

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 44 46

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 24 6

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!