Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 kwietnia 2021 r.
9:29

11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Złożono wieńce na grobie Edwarda Wojtasa

Autor: Zdjęcie autora pab
8 25 A A

Złożeniem wieńców na grobie Edwarda Wojtasa rozpoczęły się w Lublinie obchody 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Edward Wojtas był jedną z 96. ofiar katastrofy smoleńskiej, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku. Samolot Tu-154 podczas podchodzenia do lądowania na lotnisku w Smoleńsku uderzył w ziemię. Zginęły wszystkie osoby, które były na pokładzie, w tym prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria Kaczyńska i ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski.

Edward Wojtas był posłem na Sejm i szefem PSL w województwie lubelskim. Był także marszałkiem województwa lubelskiego.

W sobotę na jego grobie na cmentarzu przy ul. Lipowej złożono wieńce m.in. od prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego. Osobiście wieńce złożyli m.in. lubelscy politycy PSL Krzysztof Hetman i Jan Łopata oraz wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk.

Po złożeniu wieńców Alina Wojtas dziękowała wszystkim, którzy uczcili pamięć jej tragiczniego zmarłego męża. – Dziękuję, że mogliśmy pokłonić się, uczcic pamięć i w ciszy, zadumie, na modlitwie spędzić ten poranek – powiedziała Alina Wojtas.

Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej w Lublinie

Lubelskie obchody 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej, z uwagi na sytuację epidemiczną, mają symboliczny charakter. Dziś w planach jest jeszcze:

godz. 17 – złożenie wieńca pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej na budynku klasztoru oo. Kapucynów przy ul. Krakowskie Przedmieście 42
 
godz. 17:15 – zapalenie 96. zniczy na Placu Litewskim upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej
 
godz. 18 – msza św. w intencji ofiar w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski, przy ul. Gospodarczej 7
 
godz. 19:15 – złożenie wieńca i zapalenie zniczy pod tablicą przy kościele upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 10 kwietnia 2021 r. o 09:50
+11
Uczciwe śledztwa trwają miesiącami, latami .... pochłaniają gigantyczną ilość czasu i zasobów (np. Lockerbie). Tymczasem Murzyński jegomość Radzio OXFORDCZYK 2 godziny po katastrofie, w której wszystkie dowody mają tylko putinowcy :"... piloci usiłowali wylądować za wszelką cenę, samolot był sprawny i do wyjaśnienia pozostało, kto ich do tego zmusił?"
Avatar
TECZOWY_ZSL / 11 kwietnia 2021 r. o 18:52
+9
Samolot wziął i sam się rozpadł w powietrzu na tysiące kawałków, a pasażerowie przed śmiercią sami zdjęli z siebie ubrania, żeby wyglądało na eksplozję. Fragment lewego skrzydła znaleziono 40 m przed brzozą, ale to nic: Ruscy przenieśli na właściwe miejsce i git! Czego tu nie rozumiecie !?
Avatar
antypiss / 10 kwietnia 2021 r. o 11:49
+9
Karakan doszedł już do prawdy?
Avatar
Janusz_Paliwas / 10 kwietnia 2021 r. o 12:31
+8
***** PiS ***** katoli ***** kaczuszkę
słynna lewacka tolerancja, braterska miłość do myślących inaczej az bije ;) z tego P0sta
 Jak i prawacki język miłości: ,,zdradzieckie mordy'', ,,kanalie'', ,,gorszy sort'', ,,spieprzaj dziadu'', palec lichockiej czy słownictwo morawieckiego podczas słynnych taśm u Sowy czy piękny język obajtaka...
Avatar
_XD_ / 10 kwietnia 2021 r. o 11:21
+8
Uczciwe śledztwa trwają miesiącami, latami .... pochłaniają gigantyczną ilość czasu i zasobów (np. Lockerbie). Tymczasem Murzyński jegomość Radzio OXFORDCZYK 2 godziny po katastrofie, w której wszystkie dowody mają tylko putinowcy :"... piloci usiłowali wylądować za wszelką cenę, samolot był sprawny i do wyjaśnienia pozostało, kto ich do tego zmusił?"
 Tak, tak. I dlatego Antek od wściekłych, wybuchowych parówek, który tak się bał zamachu w Katyniu że do Polski wrócił dopiero po deserze, od sześciu lat ciągnie miliony że skarbu państwa, na testy puszek po piwie i blaszanych składzików i dalej nie może dojść. A wrak, na sprowadzeniu którego robili sobie kampanię wyborczą, dalej leży w Rosji. Tymczasem o organizację lotu zimnego Leszka oskarżani są wszyscy, poza głównym organizatorem. A biorąc pod uwagę w jaki sposób przeprowadził organizację tej wizyty, nie dziwią już te prze****ne 70 mln na wybory które się nie odbyły. I jeszcze takie pytanie. Ile razy przed i po Smoleńsku PiSdy były w Katyniu?
 Tak, tak. I dlatego Antek od wściekłych, wybuchowych parówek, który tak się bał zamachu w Katyniu że do Polski wrócił dopiero po deserze, od sześciu lat ciągnie miliony że skarbu państwa, na testy puszek po piwie i blaszanych składzików i dalej nie może dojść. A wrak, na sprowadzeniu którego robili sobie kampanię wyborczą, dalej leży w Rosji. Tymczasem o organizację lotu zimnego Leszka oskarżani są wszyscy, poza głównym organizatorem. A biorąc pod uwagę w jaki sposób przeprowadził organizację tej wizyty, nie dziwią już te prz... rozwiń
Avatar
mirass / 10 kwietnia 2021 r. o 20:17
+6
Tzw. "dobra zmiana" pokazał nam, jak z wielkiej, narodowej tragedii, jaką była katastrofa smoleńska, można zrobić kabaret
Avatar
Max... / 10 kwietnia 2021 r. o 11:50
+6
***** PiS ***** katoli ***** kaczuszkę
słynna lewacka tolerancja, braterska miłość do myślących inaczej az bije ;) z tego P0sta
 Bratać można się z ludźmi uczciwymi, mądrymi i pozbawionymi genu wiecznej ofiary. 
Avatar
TECZOWY_ZSL / 10 kwietnia 2021 r. o 09:45
+6
Politkowska, Litwinienko, Markieło, 150 dziennikarzy zamordowanych w Rosji .... a w lewackich mediach w Polsce co? Sama sugestia, że winni Katastrofy Smoleńskiej mogli być Rosjanie, budzi w środowisku zwolenników STASIowego donalda tak wielki sprzeciw i gniew, jakby Rosja, Putin i KGB były od zawsze najświętszymi relikwiami, o których nie wolno nawet źle pomyśleć...
Avatar
Max... / 10 kwietnia 2021 r. o 11:03
+5
Efektem niefortunnej wycieczki do Smoleńska była tragiczna śmierć nie tylko wielu przyzwoitych ludzi, ale również członków PiS z ich prezydentem. Wykorzystywanie daty 10 kwietnia do celów utrzymywania hołota w bezrefleksyjnym przekonaniu o winie innych, niż sam "głównodowodzący", jest kolejnym etapem pisania historii kraju na nowo!
Avatar
TECZOWY_ZSL / 10 kwietnia 2021 r. o 10:01
+1
***** PiS ***** katoli ***** kaczuszkę
 słynna lewacka tolerancja, braterska miłość do myślących inaczej az bije ;) z tego P0sta
Avatar
_XD_ / 13 kwietnia 2021 r. o 13:07
-2
Samolot wziął i sam się rozpadł w powietrzu na tysiące kawałków, a pasażerowie przed śmiercią sami zdjęli z siebie ubrania, żeby wyglądało na eksplozję. Fragment lewego skrzydła znaleziono 40 m przed brzozą, ale to nic: Ruscy przenieśli na właściwe miejsce i git! Czego tu nie rozumiecie !?
A od kogo ty wymagasz zrozumienia prostego pytania? Od głąba, który ma PISdy we łbie, w oczach, kaprawej japie? To jest troll zaprogramowany na plucie i jątrzenie, twór Putina.
 Ale że tęczowemu putinizm prosto z mostu wygarnąłeś? Mimo wszystko szacun. XD
 Ale że tęczowemu putinizm prosto z mostu wygarnąłeś? Mimo wszystko szacun. XD rozwiń
Avatar
poker / 12 kwietnia 2021 r. o 20:07
-4
Samolot wziął i sam się rozpadł w powietrzu na tysiące kawałków, a pasażerowie przed śmiercią sami zdjęli z siebie ubrania, żeby wyglądało na eksplozję. Fragment lewego skrzydła znaleziono 40 m przed brzozą, ale to nic: Ruscy przenieśli na właściwe miejsce i git! Czego tu nie rozumiecie !?
 A od kogo ty wymagasz zrozumienia prostego pytania? Od głąba, który ma PISdy we łbie, w oczach, kaprawej japie? To jest troll zaprogramowany na plucie i jątrzenie, twór Putina.
Avatar
_XD_ / 12 kwietnia 2021 r. o 05:06
-2
Samolot wziął i sam się rozpadł w powietrzu na tysiące kawałków, a pasażerowie przed śmiercią sami zdjęli z siebie ubrania, żeby wyglądało na eksplozję. Fragment lewego skrzydła znaleziono 40 m przed brzozą, ale to nic: Ruscy przenieśli na właściwe miejsce i git! Czego tu nie rozumiecie !?
 Żeby to wyjaśnić, musimy wysadzić jeszcze dwie stodoły pełne kiełbasy i napojów w puszkach, a co zostanie potraktować elektromagnesem i rozpylić dla lepszego efektu dyskotekowy dym. Wtedy i tylko wtedy, będziemy na sto procent pewni, że prawdopodobnie, być może, wyniki wskażą niejednoznacznie że w końcu zbliżymy się do prawdy i ktoś nam uwierzy, albo nie, że może kiedyś poznamy autentyczne fakty prowadzące do rozwiązania tego spisku. I tak przez kolejne co najmniej jedenaście lat. XD
 Żeby to wyjaśnić, musimy wysadzić jeszcze dwie stodoły pełne kiełbasy i napojów w puszkach, a co zostanie potraktować elektromagnesem i rozpylić dla lepszego efektu dyskotekowy dym. Wtedy i tylko wtedy, będziemy na sto procent pewni, że prawdopodobnie, być może, wyniki wskażą niejednoznacznie że w końcu zbliżymy się do prawdy i ktoś nam uwierzy, albo nie, że może kiedyś poznamy autentyczne fakty prowadzące do rozwiązania tego spisku. I tak przez kolejne co najmniej jedenaście lat. XD rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 11 kwietnia 2021 r. o 18:52
+9
Samolot wziął i sam się rozpadł w powietrzu na tysiące kawałków, a pasażerowie przed śmiercią sami zdjęli z siebie ubrania, żeby wyglądało na eksplozję. Fragment lewego skrzydła znaleziono 40 m przed brzozą, ale to nic: Ruscy przenieśli na właściwe miejsce i git! Czego tu nie rozumiecie !?
Avatar
_XD_ / 11 kwietnia 2021 r. o 08:40
-1
Przez ostatnie pół roku przez działania obecnej grupy ..... zwanej ,,dobrą zmianą'', dzięki ich walce z pandemią umiera codziennie ok 500 osób. Brak kompetencji i brak jakichkolwiek sensownych przeciwdziałań zwalczania pandemii, jesteśmy krajem w którym najwięcej umiera osób z powodu Covid, nie mówiąc już o innych ofiarach niewydolnej, nie doinwestowanej służby zdrowia, podczas gdy idą miliony z naszych podatków na takie hucpy czy finansowanie bezyluba prawdziwka z Torunia. A Polacy płacący podatki umierają w domach, w kolejkach karetek które czekają pod umieralniami, zwanymi dla niepoznaki szpitalami na łóżko aż jakieś się zwolni, najczęściej po pacjencie który umrze !!
Ale bredzisz! Podaj choć jeden argument przekonujący o tym, że twoi KOledzy lepiej walczyliby z zarazą. Jak im wierzyć, skoro sami nie rozwiązali problemów służby zdrowia, zadłużając na maksa szpitale i zmuszając armię lekarzy i pielęgniarek do emigracji?! Jak im zaufać, jeśli swoje rządy sami podsumowali obrazowo: "Ch..., d..a i kamieni kupa", a rządzone przez siebie państwo obdarzyli wielce znaczącą "metaforą" - państwo teoretyczne. Wyluzuj więc i weź na wstrzymanie
Ale bredzisz. Jednej argument: przez sześć lat rządów PiSd zamknięto 33 szpitale. Przez osiem lat rządów koalicji PO-PSL otworzono ich ponad dwieście. XD
Ilość nie decyduje o jakości. Poza tym zamykano przede wszystkim szpitale powiatowe. Czy we wszystkich rządził wówczas PiS? I czy wszystkie utworzone oddziały naprawdę miały rację bytu i zdolne były się finansować? Co do emigracji - od 2004 roku wyjechalo prawie 11 tys. lekarzy i 17 tys. pielęgniarek. Czy tylko PiS za to odpowiada? Gdzie byli ci, co rządzili wcześniej? M.in. lewica, liberalowie? Jaki los zgotowali już nie tylko służbie zdrowia ale i reszcie społeczeństwa? Nie mydlij więc oczu, poucz się trochę i pomyśl. To ponoć ma przyszłość.
 Za wszystkie szpitale odpowiada ministerstwo zdrowia. Fakt, że w danej jednostce samorządowe akurat nie rządzą PiSdy, tylko przyspieszył decyzję o zamknięciu, skoro finansowanie jak widać po ostatnich przykładach zależy od przynależności partyjnej. I nikt nie zaprzecza, że problem służby zdrowia powstał wczoraj. Tyle że PiSdy szły do wyborów z hasłami wielkiej reformy m.in. służby zdrowia i zlikwidowania kolejek. Zaczęli od pomawiania stażystów, że sobie jeżdżą po świecie  i objadają się kawiorem zamiast pracować. A mąż ostrzeżenie, że jeśli sytuacja się nie poprawi, lekarze wyjadą za granicę, odpowiedzieli "niech jadą" no to pojechali. PiSdy rządzą od sześciu lat i ciągle się zasłaniają ośmioma poprzednimi latami. Indolenci.
 Za wszystkie szpitale odpowiada ministerstwo zdrowia. Fakt, że w danej jednostce samorządowe akurat nie rządzą PiSdy, tylko przyspieszył decyzję o zamknięciu, skoro finansowanie jak widać po ostatnich przykładach zależy od przynależności partyjnej. I nikt nie zaprzecza, że problem służby zdrowia powstał wczoraj. Tyle że PiSdy szły do wyborów z hasłami wielkiej reformy m.in. służby zdrowia i zlikwidowania kolejek. Zaczęli od pomawiania stażystów, że sobie jeżdżą po świecie  i objadają się kawiorem zamiast pracować. A mąż ostrz... rozwiń
Avatar
batxman / 10 kwietnia 2021 r. o 21:59
-5
Przez ostatnie pół roku przez działania obecnej grupy ..... zwanej ,,dobrą zmianą'', dzięki ich walce z pandemią umiera codziennie ok 500 osób. Brak kompetencji i brak jakichkolwiek sensownych przeciwdziałań zwalczania pandemii, jesteśmy krajem w którym najwięcej umiera osób z powodu Covid, nie mówiąc już o innych ofiarach niewydolnej, nie doinwestowanej służby zdrowia, podczas gdy idą miliony z naszych podatków na takie hucpy czy finansowanie bezyluba prawdziwka z Torunia. A Polacy płacący podatki umierają w domach, w kolejkach karetek które czekają pod umieralniami, zwanymi dla niepoznaki szpitalami na łóżko aż jakieś się zwolni, najczęściej po pacjencie który umrze !!
Ale bredzisz! Podaj choć jeden argument przekonujący o tym, że twoi KOledzy lepiej walczyliby z zarazą. Jak im wierzyć, skoro sami nie rozwiązali problemów służby zdrowia, zadłużając na maksa szpitale i zmuszając armię lekarzy i pielęgniarek do emigracji?! Jak im zaufać, jeśli swoje rządy sami podsumowali obrazowo: "Ch..., d..a i kamieni kupa", a rządzone przez siebie państwo obdarzyli wielce znaczącą "metaforą" - państwo teoretyczne. Wyluzuj więc i weź na wstrzymanie
Ale bredzisz. Jednej argument: przez sześć lat rządów PiSd zamknięto 33 szpitale. Przez osiem lat rządów koalicji PO-PSL otworzono ich ponad dwieście. XD
 Ilość nie decyduje o jakości. Poza tym zamykano przede wszystkim szpitale powiatowe. Czy we wszystkich rządził wówczas PiS? I czy wszystkie utworzone oddziały naprawdę miały rację bytu i zdolne były się finansować? Co do emigracji - od 2004 roku wyjechalo prawie 11 tys. lekarzy i 17 tys. pielęgniarek. Czy tylko PiS za to odpowiada? Gdzie byli ci, co rządzili wcześniej? M.in. lewica, liberalowie? Jaki los zgotowali już nie tylko służbie zdrowia ale i reszcie społeczeństwa? Nie mydlij więc oczu, poucz się trochę i pomyśl. To ponoć ma przyszłość.
 Ilość nie decyduje o jakości. Poza tym zamykano przede wszystkim szpitale powiatowe. Czy we wszystkich rządził wówczas PiS? I czy wszystkie utworzone oddziały naprawdę miały rację bytu i zdolne były się finansować? Co do emigracji - od 2004 roku wyjechalo prawie 11 tys. lekarzy i 17 tys. pielęgniarek. Czy tylko PiS za to odpowiada? Gdzie byli ci, co rządzili wcześniej? M.in. lewica, liberalowie? Jaki los zgotowali już nie tylko służbie zdrowia ale i reszcie społeczeństwa? Nie mydlij więc oczu, poucz się trochę i pomyśl. To po... rozwiń
Avatar
batxman / 10 kwietnia 2021 r. o 21:49
-2
Przez ostatnie pół roku przez działania obecnej grupy ..... zwanej ,,dobrą zmianą'', dzięki ich walce z pandemią umiera codziennie ok 500 osób. Brak kompetencji i brak jakichkolwiek sensownych przeciwdziałań zwalczania pandemii, jesteśmy krajem w którym najwięcej umiera osób z powodu Covid, nie mówiąc już o innych ofiarach niewydolnej, nie doinwestowanej służby zdrowia, podczas gdy idą miliony z naszych podatków na takie hucpy czy finansowanie bezyluba prawdziwka z Torunia. A Polacy płacący podatki umierają w domach, w kolejkach karetek które czekają pod umieralniami, zwanymi dla niepoznaki szpitalami na łóżko aż jakieś się zwolni, najczęściej po pacjencie który umrze !!
Ale bredzisz! Podaj choć jeden argument przekonujący o tym, że twoi KOledzy lepiej walczyliby z zarazą. Jak im wierzyć, skoro sami nie rozwiązali problemów służby zdrowia, zadłużając na maksa szpitale i zmuszając armię lekarzy i pielęgniarek do emigracji?! Jak im zaufać, jeśli swoje rządy sami podsumowali obrazowo: "Ch..., d..a i kamieni kupa", a rządzone przez siebie państwo obdarzyli wielce znaczącą "metaforą" - państwo teoretyczne. Wyluzuj więc i weź na wstrzymanie
Jacy moi koledzy ? O czym ty bredzisz ?
 Nieładnie tak wypierać się przyjaźni - choćby tylko ideowej. Dalej twierdzę, że bredzisz. I nie zamierzam z tobą dalej toczyć tego jałowego sporu.
 Nieładnie tak wypierać się przyjaźni - choćby tylko ideowej. Dalej twierdzę, że bredzisz. I nie zamierzam z tobą dalej toczyć tego jałowego sporu. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 10 kwietnia 2021 r. o 21:15
-1
Przez ostatnie pół roku przez działania obecnej grupy ..... zwanej ,,dobrą zmianą'', dzięki ich walce z pandemią umiera codziennie ok 500 osób. Brak kompetencji i brak jakichkolwiek sensownych przeciwdziałań zwalczania pandemii, jesteśmy krajem w którym najwięcej umiera osób z powodu Covid, nie mówiąc już o innych ofiarach niewydolnej, nie doinwestowanej służby zdrowia, podczas gdy idą miliony z naszych podatków na takie hucpy czy finansowanie bezyluba prawdziwka z Torunia. A Polacy płacący podatki umierają w domach, w kolejkach karetek które czekają pod umieralniami, zwanymi dla niepoznaki szpitalami na łóżko aż jakieś się zwolni, najczęściej po pacjencie który umrze !!
Ale bredzisz! Podaj choć jeden argument przekonujący o tym, że twoi KOledzy lepiej walczyliby z zarazą. Jak im wierzyć, skoro sami nie rozwiązali problemów służby zdrowia, zadłużając na maksa szpitale i zmuszając armię lekarzy i pielęgniarek do emigracji?! Jak im zaufać, jeśli swoje rządy sami podsumowali obrazowo: "Ch..., d..a i kamieni kupa", a rządzone przez siebie państwo obdarzyli wielce znaczącą "metaforą" - państwo teoretyczne. Wyluzuj więc i weź na wstrzymanie
 A tak w ogóle, to holecka z piss do lekarzy: ,,niech jadą'', a lichocka z piss pokazała im palcem gdzie.
 A tak w ogóle, to holecka z piss do lekarzy: ,,niech jadą'', a lichocka z piss pokazała im palcem gdzie. rozwiń
Avatar
_XD_ / 10 kwietnia 2021 r. o 20:56
-2
Przez ostatnie pół roku przez działania obecnej grupy ..... zwanej ,,dobrą zmianą'', dzięki ich walce z pandemią umiera codziennie ok 500 osób. Brak kompetencji i brak jakichkolwiek sensownych przeciwdziałań zwalczania pandemii, jesteśmy krajem w którym najwięcej umiera osób z powodu Covid, nie mówiąc już o innych ofiarach niewydolnej, nie doinwestowanej służby zdrowia, podczas gdy idą miliony z naszych podatków na takie hucpy czy finansowanie bezyluba prawdziwka z Torunia. A Polacy płacący podatki umierają w domach, w kolejkach karetek które czekają pod umieralniami, zwanymi dla niepoznaki szpitalami na łóżko aż jakieś się zwolni, najczęściej po pacjencie który umrze !!
Ale bredzisz! Podaj choć jeden argument przekonujący o tym, że twoi KOledzy lepiej walczyliby z zarazą. Jak im wierzyć, skoro sami nie rozwiązali problemów służby zdrowia, zadłużając na maksa szpitale i zmuszając armię lekarzy i pielęgniarek do emigracji?! Jak im zaufać, jeśli swoje rządy sami podsumowali obrazowo: "Ch..., d..a i kamieni kupa", a rządzone przez siebie państwo obdarzyli wielce znaczącą "metaforą" - państwo teoretyczne. Wyluzuj więc i weź na wstrzymanie
 Ale bredzisz. Jednej argument: przez sześć lat rządów PiSd zamknięto 33 szpitale. Przez osiem lat rządów koalicji PO-PSL otworzono ich ponad dwieście. XD
 Ale bredzisz. Jednej argument: przez sześć lat rządów PiSd zamknięto 33 szpitale. Przez osiem lat rządów koalicji PO-PSL otworzono ich ponad dwieście. XD rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 10 kwietnia 2021 r. o 20:45
-4
Przez ostatnie pół roku przez działania obecnej grupy ..... zwanej ,,dobrą zmianą'', dzięki ich walce z pandemią umiera codziennie ok 500 osób. Brak kompetencji i brak jakichkolwiek sensownych przeciwdziałań zwalczania pandemii, jesteśmy krajem w którym najwięcej umiera osób z powodu Covid, nie mówiąc już o innych ofiarach niewydolnej, nie doinwestowanej służby zdrowia, podczas gdy idą miliony z naszych podatków na takie hucpy czy finansowanie bezyluba prawdziwka z Torunia. A Polacy płacący podatki umierają w domach, w kolejkach karetek które czekają pod umieralniami, zwanymi dla niepoznaki szpitalami na łóżko aż jakieś się zwolni, najczęściej po pacjencie który umrze !!
Ale bredzisz! Podaj choć jeden argument przekonujący o tym, że twoi KOledzy lepiej walczyliby z zarazą. Jak im wierzyć, skoro sami nie rozwiązali problemów służby zdrowia, zadłużając na maksa szpitale i zmuszając armię lekarzy i pielęgniarek do emigracji?! Jak im zaufać, jeśli swoje rządy sami podsumowali obrazowo: "Ch..., d..a i kamieni kupa", a rządzone przez siebie państwo obdarzyli wielce znaczącą "metaforą" - państwo teoretyczne. Wyluzuj więc i weź na wstrzymanie
 Jacy moi koledzy ? O czym ty bredzisz ?
 Jacy moi koledzy ? O czym ty bredzisz ? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Noc Muzeów w Skansenie
15 maja 2021, 18:00

Noc Muzeów w Skansenie

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów, Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na bezpłatne wieczorne zwiedzanie wybranych ekspozycji. Akcja wystartuje 15 maja o godz. 18.

Atak na żłobek Tęczowy Domek w Świdniku. "Jakimś osobom niespełna rozumu przeszkadza tęcza"
Zdjęcia
galeria

Atak na żłobek Tęczowy Domek w Świdniku. "Jakimś osobom niespełna rozumu przeszkadza tęcza"

Czy w Świdniku tęcza kojarzy się już tylko z LGBT? Już drugi raz ktoś zaatakował działający tu żłobek i przedszkole Tęczowy Domek. Urządzenia na placu zabaw zostały oblane oleistą substancją, podobnie jak kolorowa elewacja budynku. Sprawą zajmuje się policja.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 maja 2021

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 maja 2021

Warsztaty online dla osób z niepełnosprawnościami
17 maja 2021, 17:00

Warsztaty online dla osób z niepełnosprawnościami

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na kreatywne warsztaty dla osób z niepełnosprawnościami, które odbędą się 17 maja o godz. 17 na Facebooku Karuzeli Sztuki.

Dlaczego Krzysztof Żuk już wystartował po reelekcję?

Dlaczego Krzysztof Żuk już wystartował po reelekcję?

Choć do wyborów samorządowych zostały jeszcze dwa lata, prezydent Lublina Krzysztof Żuk już teraz ogłosił, że będzie ubiegał się o czwartą kadencję w Ratuszu. Deklarację tłumaczył tym, że zaczęły padać nazwiska potencjalnych kandydatów na to stanowisko. Ale według nieoficjalnych informacji, może to mieć związek z pogłoskami na temat rozłamu w jego klubie w Radzie Miasta

Są pieniądze na nowy chodnik przy ul. rotm. Pileckiego w Puławach

Są pieniądze na nowy chodnik przy ul. rotm. Pileckiego w Puławach

Minął ponad miesiąc od otwarcia ofert w przetargu na budowę nowego chodnika po wschodniej stronie ul. rotm. Pileckiego w Puławach. Rozstrzygnięcie postępowania utrudniał brak funduszy, a dokładniej ok. 70 tys. zł potrzebnych do podpisania umowy

W punktach szczepień ludzie pytają o możliwość przyspieszenia drugiej dawki

W punktach szczepień ludzie pytają o możliwość przyspieszenia drugiej dawki

Zapowiedź skrócenia odstępu między dawkami szczepionek przeciw Covid-19 wywołała w niektórych punktach szczepień dużą liczbę zapytań o przyspieszenie drugiej dawki. Dzwonią szczególnie osoby, którym zależy, by na wakacje pojechać już po dwóch dawkach. Skrócony czas między dawkami z automatu będzie obowiązywał osoby szczepiące się przeciw COVID-19 od 17 maja.

Z latarkami po wystawie "Nigdy nie będziesz szła sama"
15 maja 2021, 22:00

Z latarkami po wystawie "Nigdy nie będziesz szła sama"

W ramach Nocy Muzeów 2021 Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na oprowadzanie z latarkami po wystawie "Nigdy nie będziesz szła sama". Start o godz. 22.

Emeryt z Kraśnika latami znęcał się nad żoną. Kobieta przeżyła tylko dzięki zbiegowi okoliczności

Emeryt z Kraśnika latami znęcał się nad żoną. Kobieta przeżyła tylko dzięki zbiegowi okoliczności

79-latek z Kraśnika został skazany za znęcanie się i usiłowanie zabójstwa żony. Koszmar kobiety trwał od dziesięcioleci. Ostatnią awanturę kobieta przeżyła dzięki zbiegowi okoliczności – dowiedli śledczy.

Lublin: Na ul. Franczaka "Lalka" mają dostać chodnik

Lublin: Na ul. Franczaka "Lalka" mają dostać chodnik

Jesienią gotowy ma być wyczekiwany przez mieszkańców chodnik wzdłuż ul. Franczaka „Lalka”. Ma on powstać w miejscu wydeptanej ścieżki po stronie os. Nowy Felin.

Pierwszy taki zabieg w regionie. Lekarze w Lublinie wszczepili pacjentowi najmniejszy rozrusznik serca
Zdjęcia
galeria

Pierwszy taki zabieg w regionie. Lekarze w Lublinie wszczepili pacjentowi najmniejszy rozrusznik serca

Jest wielkości pastylki, ale wykonuje gigantyczną pracę. Kardiolodzy ze Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie wszczepili najmniejszy na świecie stymulator, który „obsługuje” jednocześnie przedsionki i komory serca. To pierwszy taki zabieg w naszym regionie i jeden z pierwszych w kraju.

Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
14 maja 2021, 15:00

Festiwal Pierogów Świata w Lublinie

Wielbiciele pierogów po raz kolejny będą mogli skosztować potraw z całego świata w Lublinie. Festiwal, który cieszy się wśród mieszkańców sporą popularnością, odbędzie się w najbliższy weekend na placu przed Centrum Spotkania Kultur.

Biała Podlaska: 2 mln zł w ręce mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego

Biała Podlaska: 2 mln zł w ręce mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego

17 maja ruszy szósta edycja budżetu obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Do podziału 2 mln zł.

Jak oszukać oszusta. "Pracownik banku" próbował uzyskać dostęp do konta klienta [wideo]
film

Jak oszukać oszusta. "Pracownik banku" próbował uzyskać dostęp do konta klienta [wideo]

"Pracownik" jednego z banków próbował pozyskać wrażliwe dane od jednego z klientów, aby dostać się na jego konto i go okraść. Ten jednak nie tylko nie dał się oszukać, ale także nagrał całą rozmowę.

Nielegalna impreza w rekonstruowanym obozie w Klimkach. Kilku uczestników przeprosiło

Nielegalna impreza w rekonstruowanym obozie w Klimkach. Kilku uczestników przeprosiło

W rekonstruowanym obozie w Klimkach pod Łukowem imprezowało 30 osób, ale skruchę wyraziło tylko kilku uczestników. Opiekunowie tego miejsca nie zawiadomili jednak policji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!