Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 czerwca 2012 r.
14:16
Edytuj ten wpis

1500 chętnych do pracy na lotnisku w Świdniku

0 11 A A
Port Lotniczy Lublin: Na drodze startowej wylewana jest już warstwa asfaltu<br />
 (Mikołaj Majda/Airport
Port Lotniczy Lublin: Na drodze startowej wylewana jest już warstwa asfaltu
(Mikołaj Majda/Airport

Zakończył się nabór na kolejne stanowiska w Porcie Lotniczym Lublin. Swoje zgłoszenia nadesłało ponad tysiąc pięćset osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najwięcej aplikacji wpłynęło na stanowisko pracownika sortowni bagażu: 651 szt. Agentem ds. obsługi pasażerów chcą zostać 544 osoby, pracownikiem obsługi płytowej: 190, specjalistą obsługi naziemnej: 105, a pracownikiem działu dystrybucji paliw: 54 osoby.

– Zainteresowanie ofertami pracy zależy od konkretnego stanowiska i stawianych wymagań – dodaje Piotr Jankowski, rzecznik PLL. – Tam, gdzie wymagania są stricte lotniskowe lub konieczne jest posiadanie specjalistycznych kwalifikacji, ofert jest mniej, np. na specjalistę ds. sms, standardów lotniskowych, certyfikacji i szkoleń zgłosiło się tylko 25 osób. Natomiast na stanowiska, gdzie spełnienie kryteriów decydujących o przyjęciu jest łatwiejsze, ofert jest najwięcej, np. na pracownika sortowni bagażu.

Osoby, które przeszyły pozytywnie rekrutację i zakwalifikowały się do pracy w Porcie Lotniczym Lublin, zostaną jeszcze poddane badaniom lekarskim. A już w ten poniedziałek rano w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie rozpocznie się szkolenie przyszłych pracowników.

– Kurs teoretyczny i praktyczny złożony z kilkudziesięciu modułów, potrwa do 13 lipca. Całość zakończy się egzaminem – wyjaśnia rzecznik.

W szkoleniu wezmą udział 43 osoby. Będą to przyszli pracownicy służby ratowniczo-gaśniczej oraz służby ochrony lotniska, dyżurni operacyjni, szef zmiany bazy technicznej, koordynator naziemnego ruchu lotniczego Follow-Me, specjalista ds. utrzymania infrastruktury, specjalista ds. elektroenergetyki, oświetlenia i łączności. Uczestnicy szkolenia zostaną poddani m.in. testowi psychologicznemu – w oparciu o jego wyniki zostanie wystawiona opinia na ich temat.

Tymczasem na budowie lotniska widać znaczący postęp prac. Zakończono montaż elewacji terminalu z blach, a w środku budynku gotowe są już ścianki z płyt gipsowo-kartonowych. Trwa montaż sufitów podwieszanych, wykonywane są posadzki z PCV i żywic.

– Na drodze startowej wylewana jest warstwa asfaltu – dodaje Piotr Jankowski.



Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niedostałemtejfuchy / 7 lipca 2012 o 00:55
0
a czy dostał ktoś prace w ogle od tak bo wysłał Cv z ogłosznia internetowego? moze ktos zdradzi powie jak wygladał 2 etap...czy były jakies rozmowy.. brali losowo tych ludzi ( zaczynam wątpić czy ktos czytał te wszystkie cv i listy motywacyjne)
Avatar
folkatka / 5 lipca 2012 o 22:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

Cóż - myśle że jestes z tych, którzy nie musieli stac w kolejce po papier wiadomego użytku, a w Stanie Wojennym wsuwałeś banany. Inaczej nie pisałbys takich rzeczy.
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

Cóż - myśle że jestes z tych, którzy nie musieli stac w kolejce po papier wiadomego użytku... rozwiń
Avatar
ewka / 5 lipca 2012 o 14:30
0
[quote name='A' timestamp='1340899091' post='643891']
Jak tak przejrzeć wątki DW od kilku miesięcy, to lotnisko stanowi coś w rodzaju naszego lubelskiego reality show
[/quote] - jak zaczną budować nowe markety to będzie przeplatanka .
Avatar
ewka / 5 lipca 2012 o 14:28
0
[quote name='Piotrek' timestamp='1340895774' post='643870']
Strasznie glupi jestes:p. To lotnisko jest bardzo potrzebne i powinno juz dzialac od 10 lat..ale przez takie glosy jak twoj to niestety tyle trwalo.
[/quote] - tak się akurat składa, że głos przeciętnego mieszkańca nie ma żadnego znaczenia. Lotnisko nie powstało bo jak zwykle partia z partią się gryzły i pomimo, iż spółka istnieje ponad 10 lat to nic nie budowała, a jedynie wypłacała wynagrodzenia swojemu zarządowi, itd.
Avatar
małgośka / 5 lipca 2012 o 12:32
0
Następne przyjęcia po znajomościach mam wykształcenie wyższe turystyczne w tym mgr i jakoś do mnie nikt nie zadzwonił!!!! to o co chodzi.......jak znależĆ pracę i zdobyĆ doświadczenie????trzeba się temu przyjrzeĆ.....
Avatar
erolf / 29 czerwca 2012 o 11:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

ale oni maja sie wybornie.Czy ty sobie myslisz ze to byly tylko czysto ideowe strajki ?!
Watpie, kasa szla z zagranicy na pobudzenie tego typu dzialan.Podobnie jak ostatnio w tunezji, algierii, libii czy egipcie.
Byli dzialacze ZYJA dobrze, zaklady pracy sprzedane za przyslowiowe zlotowki ...
a wy ?! a Wy rozumiecie ze jest kapitalizm, ekonomia, etc.. i ze nie ma lekko ))))
Tak sie rzadzi swiatem, dzieki temu jedni maja kase za siedzenie i pierdzenie a inni zapie..ja za miske ryzu
PS. wygooglujcie sobie jak wyglada szanghaj, potem mowcie ze chiny to bida z nedza zerkajac na lublin i okoliczne wioski z drewnianymi chalupkami.
POZDRO
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

ale oni maja sie wybornie.Czy ty sobie myslisz ze to byly tylko czysto ideowe strajki ?!... rozwiń
Avatar
SpiderMan / 29 czerwca 2012 o 11:24
0
Ty i Twoje myślenie @Kojak jest skazane na porażkę, w ogóle jesteś jedną wielką porażką. I tak na marginesie to nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia. Żallll:(
Avatar
Gość / 28 czerwca 2012 o 19:51
0
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
Avatar
A / 28 czerwca 2012 o 17:58
0
Jak tak przejrzeć wątki DW od kilku miesięcy, to lotnisko stanowi coś w rodzaju naszego lubelskiego reality show
Avatar
Piotrek / 28 czerwca 2012 o 17:02
0
[quote name='Kojak' timestamp='1340892961' post='643845']
4 samoloty na tydzień i afera jakby nowe Okęcie mieli otwierać. To lotnisko już jest skazane na porażkę, gdzieś za rok będzie do sprzedania, później kupi je jakiś pseudo inwestor, którzy nabierze miliony długów na lotnisko, wyciągnie kasę ucieknie za granicę, później zajmie się wszystkim syndyk upadłościowy.

To lotnisko zostało zrobione na siłę.
[/quote]
Strasznie glupi jestes:p. To lotnisko jest bardzo potrzebne i powinno juz dzialac od 10 lat..ale przez takie glosy jak twoj to niestety tyle trwalo.
[quote name='Kojak' timestamp='1340892961' post='643845']
4 samoloty na tydzień i afera jakby nowe Okęcie mieli otwierać. To lotnisko już jest skazane na porażkę, gdzieś za rok będzie do sprzedania, później kupi je jakiś pseudo inwestor, którzy nabierze miliony długów na lotnisko, wyciągnie kasę ucieknie za granicę, później zajmie się wszystkim syndyk upadłościowy.

To lotnisko zostało zrobione na siłę.
[/quote]
Strasznie glupi jestes:p. To lotnisko jest bardzo potrzebne i powinno juz dzi... rozwiń
Avatar
niedostałemtejfuchy / 7 lipca 2012 o 00:55
0
a czy dostał ktoś prace w ogle od tak bo wysłał Cv z ogłosznia internetowego? moze ktos zdradzi powie jak wygladał 2 etap...czy były jakies rozmowy.. brali losowo tych ludzi ( zaczynam wątpić czy ktos czytał te wszystkie cv i listy motywacyjne)
Avatar
folkatka / 5 lipca 2012 o 22:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

Cóż - myśle że jestes z tych, którzy nie musieli stac w kolejce po papier wiadomego użytku, a w Stanie Wojennym wsuwałeś banany. Inaczej nie pisałbys takich rzeczy.
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

Cóż - myśle że jestes z tych, którzy nie musieli stac w kolejce po papier wiadomego użytku... rozwiń
Avatar
ewka / 5 lipca 2012 o 14:30
0
[quote name='A' timestamp='1340899091' post='643891']
Jak tak przejrzeć wątki DW od kilku miesięcy, to lotnisko stanowi coś w rodzaju naszego lubelskiego reality show
[/quote] - jak zaczną budować nowe markety to będzie przeplatanka .
Avatar
ewka / 5 lipca 2012 o 14:28
0
[quote name='Piotrek' timestamp='1340895774' post='643870']
Strasznie glupi jestes:p. To lotnisko jest bardzo potrzebne i powinno juz dzialac od 10 lat..ale przez takie glosy jak twoj to niestety tyle trwalo.
[/quote] - tak się akurat składa, że głos przeciętnego mieszkańca nie ma żadnego znaczenia. Lotnisko nie powstało bo jak zwykle partia z partią się gryzły i pomimo, iż spółka istnieje ponad 10 lat to nic nie budowała, a jedynie wypłacała wynagrodzenia swojemu zarządowi, itd.
Avatar
małgośka / 5 lipca 2012 o 12:32
0
Następne przyjęcia po znajomościach mam wykształcenie wyższe turystyczne w tym mgr i jakoś do mnie nikt nie zadzwonił!!!! to o co chodzi.......jak znależĆ pracę i zdobyĆ doświadczenie????trzeba się temu przyjrzeĆ.....
Avatar
erolf / 29 czerwca 2012 o 11:43
0
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

ale oni maja sie wybornie.Czy ty sobie myslisz ze to byly tylko czysto ideowe strajki ?!
Watpie, kasa szla z zagranicy na pobudzenie tego typu dzialan.Podobnie jak ostatnio w tunezji, algierii, libii czy egipcie.
Byli dzialacze ZYJA dobrze, zaklady pracy sprzedane za przyslowiowe zlotowki ...
a wy ?! a Wy rozumiecie ze jest kapitalizm, ekonomia, etc.. i ze nie ma lekko ))))
Tak sie rzadzi swiatem, dzieki temu jedni maja kase za siedzenie i pierdzenie a inni zapie..ja za miske ryzu
PS. wygooglujcie sobie jak wyglada szanghaj, potem mowcie ze chiny to bida z nedza zerkajac na lublin i okoliczne wioski z drewnianymi chalupkami.
POZDRO
[quote name='Gość' timestamp='1340905879' post='643938']
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
[/quote]

ale oni maja sie wybornie.Czy ty sobie myslisz ze to byly tylko czysto ideowe strajki ?!... rozwiń
Avatar
SpiderMan / 29 czerwca 2012 o 11:24
0
Ty i Twoje myślenie @Kojak jest skazane na porażkę, w ogóle jesteś jedną wielką porażką. I tak na marginesie to nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia. Żallll:(
Avatar
Gość / 28 czerwca 2012 o 19:51
0
no proszę widać, jaki mamy dobrobyt w lubelskim "pracy mamy ci w brud" tylko chętnych brak, podziękujmy za to solidarności z lat 80 min. ze świdnika, bo im kotlet zdrożał o 20 gr raz na 5 lat i zrobili strajk, teraz prze nich inni nie mają nawet na tego kotleta, gdzie b. przywódca ma się bardzo dobrze z tą swoją gromadką dzieci
Avatar
A / 28 czerwca 2012 o 17:58
0
Jak tak przejrzeć wątki DW od kilku miesięcy, to lotnisko stanowi coś w rodzaju naszego lubelskiego reality show
Avatar
Piotrek / 28 czerwca 2012 o 17:02
0
[quote name='Kojak' timestamp='1340892961' post='643845']
4 samoloty na tydzień i afera jakby nowe Okęcie mieli otwierać. To lotnisko już jest skazane na porażkę, gdzieś za rok będzie do sprzedania, później kupi je jakiś pseudo inwestor, którzy nabierze miliony długów na lotnisko, wyciągnie kasę ucieknie za granicę, później zajmie się wszystkim syndyk upadłościowy.

To lotnisko zostało zrobione na siłę.
[/quote]
Strasznie glupi jestes:p. To lotnisko jest bardzo potrzebne i powinno juz dzialac od 10 lat..ale przez takie glosy jak twoj to niestety tyle trwalo.
[quote name='Kojak' timestamp='1340892961' post='643845']
4 samoloty na tydzień i afera jakby nowe Okęcie mieli otwierać. To lotnisko już jest skazane na porażkę, gdzieś za rok będzie do sprzedania, później kupi je jakiś pseudo inwestor, którzy nabierze miliony długów na lotnisko, wyciągnie kasę ucieknie za granicę, później zajmie się wszystkim syndyk upadłościowy.

To lotnisko zostało zrobione na siłę.
[/quote]
Strasznie glupi jestes:p. To lotnisko jest bardzo potrzebne i powinno juz dzi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 2 3

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 29 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 36 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 7 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce