Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2010 r.
15:02
Edytuj ten wpis

70 firm szukało pracowników na targach pracy (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Anna Hereta
0 25 A A

W Centrum Targowo-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Lubelskich odbywają się dzisiaj kolejne targi pracy. – Swoją ofertę przedstawiło 70 wystawców, w tym pracodawcy zagraniczni oraz firmy i instytucje z lubelszczyzny – mówi Michał Sadura z Międzynarodowych Targów Lubelskich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
łoś / 26 lutego 2010 o 21:44
0
Zapomniałem dodać że lubelszczyzna będzie skansenem komuś na tym zależy wystarczy popatrzeć na tematy szkleń dla bezrobotnych i nie tylko większość to Turystyka florystyka hotelarstwo tylko kto tu przyjedzie jak koła można pourywać po drodze i nikt nic ciekawego nie oferuje.
Avatar
~gosc~ / 26 lutego 2010 o 19:14
0
łoś napisał:
gdzie zakłady produkcyjne tam i praca! gdzie inwestycje w infrastrukturę drogową tam rozwój!
Lubelszczyzna nastawiona jest wyłącznie na drobne usługi i turystykę. Co ma produkować skoro cukrownie zlikwidowane, chmiel sie sprowadza z niemiec, zborze tez, maliny i truskawki z chin. Ludzie pracują za 1200zl i nic nie mówią bo na ich miejsce jest 3 następnych. Wszędzie poszukują przedstawicieli handlowych (lub podobne określenie w gruncie rzeczy oznaczające to samo)najlepiej z własnym samochodem. Urzędy pracy rejestrują bezrobotnych i nic poza tym(zamiast pobierać zasiłek mogli pracować chociażby przy odśnieżaniu). Młodzi ludzie już na starcie mają problemy (no chyba że maja plecy)gdyż pracodawcy poszukują pracownika: conajmniej 3 letnie doświadczenie,wykształcenie wyższe,2 języki, warunki płacowe 1300zł .Ale to wszyscy wiedzą i milczą bo nic zrobić nie mogą...
Bo to Polska nie elegancja Francja


ŚWIĘTE SŁOWA!!! kończę właśnie studia i szukam pracy ciągle!!! już drugi rok!!! i gdzie się nie ruszę to tylko doświadczenie 2-3 lata... pytam się skąd mam je zdobyć????? skoro nikt nie chce mnie zatrudnić do JAKIEJKOLWIEK pracy i za JAKIEKOLWIEK pieniądze!!! już się grubo zastanawiam po ch..... były mi te studia... co mi z tego że za pół roku będę magistrem??? będę mógł tym dyplomem tylko d....ę sobie podetrzeć.
Różnych rzeczy już się na słuchałem i naoglądałem szukając pracy - wymienię jedną najciekawszą chyba... otóż pewnego razu składałem CV do firmy kurierskiej X na magazyniera, pani przeglądając moje CV popatrzyłam na mnie i z lekkim uśmieszkiem odpowiedziała mi tak - "nie wiem czy to jest pana szczyt ambicji żeby pracować jako magazynier robiąc studia..." RĘCE MI OPADŁY.... k....a chyba jest logiczne że jak składam cv na jakieś stanowisko to wiem co robię i jasne jest że chce tą pracę!!!!! bo żadnej innej znaleźć nie mogę i nie ważne jest dla mnie jakie mam wykształcenie gdy mamy takie bezrobocie - JA CHCĘ PRACĘ!!!! I ŻADNEJ SIĘ NIE BOJĘ - MOGĘ WYKONYWAĆ KAŻDĄ!!!!!! czy kochani pracodawcy są to w stanie zrozumiec????????


ŚWIĘTE SŁOWA!!! kończę właśnie studia i szukam pracy ciągle!!! już drugi rok!!! i gdzie się nie ruszę to tylko doświadczenie 2-3 lata... pytam się skąd mam je zdobyć????? skoro nikt nie chce mnie zatrudnić do JAKIEJKOLWIEK pracy i za JAKIEKOLWIEK pieniądze!!! już się grubo zastanawiam po ch..... były mi te studia... co mi z tego że za pół roku będę magistrem??? będę mógł tym dyplomem tylko d....ę sobie podetrzeć.
Różnych rzeczy już się na słuchałem i naoglądałem... rozwiń
Avatar
mario / 25 lutego 2010 o 19:38
0
I ja tam byłem i wino piłem.
Avatar
jasio_plymouth / 25 lutego 2010 o 13:27
0
Kurde.... pojadłbym rosołu...takiego ze skrzydełkiem w talerzu
Avatar
tomasz / 25 lutego 2010 o 10:10
0
OT LUBELSZCZYZNA PRACY BRAK, PERSPEKTYW ŻADNYCH, ALE ZA TO POLICJA NOWY SPRZĘT KUPUJE BY WYDOIĆ Z KASY RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA, PREMIE I PODWYŻKI FUNDUJĄ SOBIE NASI "KOCHANI" WŁODARZE,
Avatar
OO / 25 lutego 2010 o 10:01
0
Pracownik napisał:
Ktoś kto nie robił tych targów niech sie nie wypowiada. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć tych wystawców i ile pracy włożyliśmy żeby ta impreza się w ogóle odbyła. Targi Lubelskie jako jedyne w południowo wschodniej Polsce zorganizowały takie targi. W innych miastach pomysł upadł. Wystarczy odwiedzić Urząd Pracy żeby zorientować się że w Lublinie nie ma dużej ilości poważnych ofert pracy, no a my ich przecież nie wyczarujemy.


Wiem, że organizatorzy trochę popracowali bo mają pracę ale dla innych nie ma praktycznie żadnych ofert. Sam w ubiegłym roku poszukiwałem pracy. Byłem wkurzony bo spotkałem się całkowicie z niekompetentnymi ludzmi i z żadną ofertą. Widziałem dużo studentów, sam jestem inżynierem IT i co POCZTA - zero ofert, PKP - kelner, Straż Graniczna - mglista oferta naboru do czego? -jestem konkretnym specjalistą z dużym doświadczeniem i poszukuje konkretnych ofert. Pracę znalazłemsam przez INTERNET. I mogę wam doradzić że to najlepsza droga ale wybierajcie konkretne ofety. Nie składajcie ofert pośrednikom i z nieokreślonymi wymaganiami. Oferta z zagranicy to potwarz dla wykształconych Polaków, a owce to niech sami pasają.


Wiem, że organizatorzy trochę popracowali bo mają pracę ale dla innych nie ma praktycznie żadnych ofert. Sam w ubiegłym roku poszukiwałem pracy. Byłem wkurzony bo spotkałem się całkowicie z niekompetentnymi ludzmi i z żadną ofertą. Widziałem dużo studentów, sam jestem inżynierem IT i co POCZTA - zero ofert, PKP - kelner, Straż Graniczna - mglista oferta naboru do czego? -jestem konkretnym specjalistą z dużym doświadczeniem i poszukuje konkretnych ofert. Pracę znalazłemsam przez INTERNET. I mogę wam doradzić że to ... rozwiń
Avatar
osemka9 / 25 lutego 2010 o 09:41
0
Niektórym się zdaje, że od mieszania herbata robi się słodsza
Avatar
ryza_malpa1 / 25 lutego 2010 o 09:19
0
No to po co te targi?
Wystawcy nie chcą na nie przychodzic bo nie mają z czym, potencjalni pracownicyteż rozczarowani...Nie szkoda waszego wysiłu? ANi z tego pożytku ani pewnie pieniędzy.....
Avatar
Pracownik / 25 lutego 2010 o 08:37
0
Ktoś kto nie robił tych targów niech sie nie wypowiada. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć tych wystawców i ile pracy włożyliśmy żeby ta impreza się w ogóle odbyła. Targi Lubelskie jako jedyne w południowo wschodniej Polsce zorganizowały takie targi. W innych miastach pomysł upadł. Wystarczy odwiedzić Urząd Pracy żeby zorientować się że w Lublinie nie ma dużej ilości poważnych ofert pracy, no a my ich przecież nie wyczarujemy.
Avatar
TT / 24 lutego 2010 o 23:26
0
Byłem i zmarnowałem czas i pieniądze!!
Tylko agencje a jak o coś zapytasz to mówią żeby po więcej szczegółów trzeba odwiedzić stroną internetową!!
kicha!!
Avatar
łoś / 26 lutego 2010 o 21:44
0
Zapomniałem dodać że lubelszczyzna będzie skansenem komuś na tym zależy wystarczy popatrzeć na tematy szkleń dla bezrobotnych i nie tylko większość to Turystyka florystyka hotelarstwo tylko kto tu przyjedzie jak koła można pourywać po drodze i nikt nic ciekawego nie oferuje.
Avatar
~gosc~ / 26 lutego 2010 o 19:14
0
łoś napisał:
gdzie zakłady produkcyjne tam i praca! gdzie inwestycje w infrastrukturę drogową tam rozwój!
Lubelszczyzna nastawiona jest wyłącznie na drobne usługi i turystykę. Co ma produkować skoro cukrownie zlikwidowane, chmiel sie sprowadza z niemiec, zborze tez, maliny i truskawki z chin. Ludzie pracują za 1200zl i nic nie mówią bo na ich miejsce jest 3 następnych. Wszędzie poszukują przedstawicieli handlowych (lub podobne określenie w gruncie rzeczy oznaczające to samo)najlepiej z własnym samochodem. Urzędy pracy rejestrują bezrobotnych i nic poza tym(zamiast pobierać zasiłek mogli pracować chociażby przy odśnieżaniu). Młodzi ludzie już na starcie mają problemy (no chyba że maja plecy)gdyż pracodawcy poszukują pracownika: conajmniej 3 letnie doświadczenie,wykształcenie wyższe,2 języki, warunki płacowe 1300zł .Ale to wszyscy wiedzą i milczą bo nic zrobić nie mogą...
Bo to Polska nie elegancja Francja


ŚWIĘTE SŁOWA!!! kończę właśnie studia i szukam pracy ciągle!!! już drugi rok!!! i gdzie się nie ruszę to tylko doświadczenie 2-3 lata... pytam się skąd mam je zdobyć????? skoro nikt nie chce mnie zatrudnić do JAKIEJKOLWIEK pracy i za JAKIEKOLWIEK pieniądze!!! już się grubo zastanawiam po ch..... były mi te studia... co mi z tego że za pół roku będę magistrem??? będę mógł tym dyplomem tylko d....ę sobie podetrzeć.
Różnych rzeczy już się na słuchałem i naoglądałem szukając pracy - wymienię jedną najciekawszą chyba... otóż pewnego razu składałem CV do firmy kurierskiej X na magazyniera, pani przeglądając moje CV popatrzyłam na mnie i z lekkim uśmieszkiem odpowiedziała mi tak - "nie wiem czy to jest pana szczyt ambicji żeby pracować jako magazynier robiąc studia..." RĘCE MI OPADŁY.... k....a chyba jest logiczne że jak składam cv na jakieś stanowisko to wiem co robię i jasne jest że chce tą pracę!!!!! bo żadnej innej znaleźć nie mogę i nie ważne jest dla mnie jakie mam wykształcenie gdy mamy takie bezrobocie - JA CHCĘ PRACĘ!!!! I ŻADNEJ SIĘ NIE BOJĘ - MOGĘ WYKONYWAĆ KAŻDĄ!!!!!! czy kochani pracodawcy są to w stanie zrozumiec????????


ŚWIĘTE SŁOWA!!! kończę właśnie studia i szukam pracy ciągle!!! już drugi rok!!! i gdzie się nie ruszę to tylko doświadczenie 2-3 lata... pytam się skąd mam je zdobyć????? skoro nikt nie chce mnie zatrudnić do JAKIEJKOLWIEK pracy i za JAKIEKOLWIEK pieniądze!!! już się grubo zastanawiam po ch..... były mi te studia... co mi z tego że za pół roku będę magistrem??? będę mógł tym dyplomem tylko d....ę sobie podetrzeć.
Różnych rzeczy już się na słuchałem i naoglądałem... rozwiń
Avatar
mario / 25 lutego 2010 o 19:38
0
I ja tam byłem i wino piłem.
Avatar
jasio_plymouth / 25 lutego 2010 o 13:27
0
Kurde.... pojadłbym rosołu...takiego ze skrzydełkiem w talerzu
Avatar
tomasz / 25 lutego 2010 o 10:10
0
OT LUBELSZCZYZNA PRACY BRAK, PERSPEKTYW ŻADNYCH, ALE ZA TO POLICJA NOWY SPRZĘT KUPUJE BY WYDOIĆ Z KASY RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA, PREMIE I PODWYŻKI FUNDUJĄ SOBIE NASI "KOCHANI" WŁODARZE,
Avatar
OO / 25 lutego 2010 o 10:01
0
Pracownik napisał:
Ktoś kto nie robił tych targów niech sie nie wypowiada. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć tych wystawców i ile pracy włożyliśmy żeby ta impreza się w ogóle odbyła. Targi Lubelskie jako jedyne w południowo wschodniej Polsce zorganizowały takie targi. W innych miastach pomysł upadł. Wystarczy odwiedzić Urząd Pracy żeby zorientować się że w Lublinie nie ma dużej ilości poważnych ofert pracy, no a my ich przecież nie wyczarujemy.


Wiem, że organizatorzy trochę popracowali bo mają pracę ale dla innych nie ma praktycznie żadnych ofert. Sam w ubiegłym roku poszukiwałem pracy. Byłem wkurzony bo spotkałem się całkowicie z niekompetentnymi ludzmi i z żadną ofertą. Widziałem dużo studentów, sam jestem inżynierem IT i co POCZTA - zero ofert, PKP - kelner, Straż Graniczna - mglista oferta naboru do czego? -jestem konkretnym specjalistą z dużym doświadczeniem i poszukuje konkretnych ofert. Pracę znalazłemsam przez INTERNET. I mogę wam doradzić że to najlepsza droga ale wybierajcie konkretne ofety. Nie składajcie ofert pośrednikom i z nieokreślonymi wymaganiami. Oferta z zagranicy to potwarz dla wykształconych Polaków, a owce to niech sami pasają.


Wiem, że organizatorzy trochę popracowali bo mają pracę ale dla innych nie ma praktycznie żadnych ofert. Sam w ubiegłym roku poszukiwałem pracy. Byłem wkurzony bo spotkałem się całkowicie z niekompetentnymi ludzmi i z żadną ofertą. Widziałem dużo studentów, sam jestem inżynierem IT i co POCZTA - zero ofert, PKP - kelner, Straż Graniczna - mglista oferta naboru do czego? -jestem konkretnym specjalistą z dużym doświadczeniem i poszukuje konkretnych ofert. Pracę znalazłemsam przez INTERNET. I mogę wam doradzić że to ... rozwiń
Avatar
osemka9 / 25 lutego 2010 o 09:41
0
Niektórym się zdaje, że od mieszania herbata robi się słodsza
Avatar
ryza_malpa1 / 25 lutego 2010 o 09:19
0
No to po co te targi?
Wystawcy nie chcą na nie przychodzic bo nie mają z czym, potencjalni pracownicyteż rozczarowani...Nie szkoda waszego wysiłu? ANi z tego pożytku ani pewnie pieniędzy.....
Avatar
Pracownik / 25 lutego 2010 o 08:37
0
Ktoś kto nie robił tych targów niech sie nie wypowiada. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć tych wystawców i ile pracy włożyliśmy żeby ta impreza się w ogóle odbyła. Targi Lubelskie jako jedyne w południowo wschodniej Polsce zorganizowały takie targi. W innych miastach pomysł upadł. Wystarczy odwiedzić Urząd Pracy żeby zorientować się że w Lublinie nie ma dużej ilości poważnych ofert pracy, no a my ich przecież nie wyczarujemy.
Avatar
TT / 24 lutego 2010 o 23:26
0
Byłem i zmarnowałem czas i pieniądze!!
Tylko agencje a jak o coś zapytasz to mówią żeby po więcej szczegółów trzeba odwiedzić stroną internetową!!
kicha!!
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 2 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 49 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 20 14

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 1

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 19

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 130 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 19

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!