Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2011 r.
22:06
Edytuj ten wpis

Al. Piłsudskiego: Zderzenie audi z radiowozem. Dwóch policjantów rannych (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 23 A A
 (Łukasz Dudkowski MoDO)
(Łukasz Dudkowski MoDO)

Na skrzyżowaniu ul. Dolnej Panny Marii z al. Piłsudskiego doszło do wypadku. Audi zderzyło się z policyjnym radiowozem. Dwóch policjantów jest rannych. Ruch trolejbusów jest zablokowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację dostaliśmy od Dziennikarza Obywatelskiego, Pawła. P.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 21:30.

Kierowca audi a4 w którym jechało czterech młodych mężczyzn skręcał z al. Piłsudskiego w Dolną Panny Marii i zderzył się z radiowozem, który jechał od strony Al. Zygmuntowskich pod górę.

Dwóch policjantów zostało odwiezionych do szpitala. Mają urazy kręgosłupa.

Mężczyźni z audi nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

Na miejscu są karetki pogotowia, wozy strażackie i radiowozy policyjne. Ruch jest częściowo zablokowany. Nie jeżdżą trolejbusy. Kilkanaście z nich stoi na jednym pasie jezdni.

Wypadek na al. Piłsudskiego w Lublinie - zobacz WIDEO
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 r. o 11:28
[url=http://www.coach-factorysstores.net/]Coach Outlet[/url][url=http://www.coachs--outlet.net/]Coach Outlet[/url][url=http://www.chanelhandbagse.com/]Chanel Handbags[/url]
Avatar
Gość / 27 grudnia 2011 r. o 15:35
[quote name='jan' timestamp='1324938119' post='575089']
oj a gliniarz siedzący obok kierowcy to raczej odszkodowania nie dostanie - ewidentnie bez pasów jechał i z bani zaliczył w szybę ( główka boli ?) a od wigilii smęcili w tv ze bedą ścigać za brak zapietych pasów ... pewnie wyleci ze roboty za brak przestrzegania przepisów i to nawet nie BHP zobaczymy - dzienniku śledz wydarzenia jutro .
[/quote]
Dziecko neo
[quote name='jan' timestamp='1324938119' post='575089']
oj a gliniarz siedzący obok kierowcy to raczej odszkodowania nie dostanie - ewidentnie bez pasów jechał i z bani zaliczył w szybę ( główka boli ?) a od wigilii smęcili w tv ze bedą ścigać za brak zapietych pasów ... pewnie wyleci ze roboty za brak przestrzegania przepisów i to nawet nie BHP zobaczymy - dzienniku śledz wydarzenia jutro .
[/quote]
Dziecko neo rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2011 r. o 12:41
Do czego to doprowadziła policjantów szybka i nieostrożna jazda, no i gdzie ta [ bezpieczna prędkość dostosowana do warunków panujących na drodze] o której się tyle mówi.Policjanci tym bardziej powinni uważać i świecić przykładem na drogach. Niestety życie pokazuje zupełnie co innego.
Avatar
mmm / 27 grudnia 2011 r. o 10:27
"...dwóch policjanów zostało odwiezionych do szpitala"...chyba do kliniki weterynaryjnej bo od kiedy psy się do szpitali wozi????????????
Avatar
Gość / 27 grudnia 2011 r. o 09:50
[quote name='jan' timestamp='1324937516' post='575085']
a ty ruski czy jaki ? ciesz się za dwa tygodnie masz święta - zbieraj na prezenty dla bliskich - handelek sie kończy a wiza tez nie na zawsze !!!
[/quote]
TO ŻYD Z BIŁGORAJA JEST, syn Icka Bauerbluma i Antka Kobiciny siostry brata.
Avatar
jagna / 27 grudnia 2011 r. o 01:19
[quote name='reks5' timestamp='1324940397' post='575096']
w jakim celu robić tyle zamętu (trolejbusy) z powodu niegroźnego wypadku. odblokować jeden pas powinni jak najszybciej i puszczać chociaż autobusy wahadłowo.
[/quote]

przecież trolejbusy nie mogą jechać wahadłowo z tego co pamiętam ...
Avatar
Ik / 27 grudnia 2011 r. o 01:01
Przejeżdżałem obok dosłownie kilka minut po wypadku.
Stawiam że faktycznie pasów nie było, bo jeden z policjantów był ładowany do karetki przypięty, do noszy - jakby miał zapięte pasy, to pewnie stał by obok i co najwyżej klata by go bolała... Niestety policję i taksówkarzy przepisy drogowe nie obowiązują
Avatar
reks5 / 26 grudnia 2011 r. o 23:59
w jakim celu robić tyle zamętu (trolejbusy) z powodu niegroźnego wypadku. odblokować jeden pas powinni jak najszybciej i puszczać chociaż autobusy wahadłowo.
Avatar
janek / 26 grudnia 2011 r. o 23:24
[quote name='reiecer that' timestamp='1324937906' post='575088']
janek może jechali do ciebie bo cie stara bije?
[/quote]

widze ze masz doświadzczenia w temacie - gratulacje
Avatar
jan / 26 grudnia 2011 r. o 23:21
oj a gliniarz siedzący obok kierowcy to raczej odszkodowania nie dostanie - ewidentnie bez pasów jechał i z bani zaliczył w szybę ( główka boli ?) a od wigilii smęcili w tv ze bedą ścigać za brak zapietych pasów ... pewnie wyleci ze roboty za brak przestrzegania przepisów i to nawet nie BHP zobaczymy - dzienniku śledz wydarzenia jutro .
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 r. o 11:28
[url=http://www.coach-factorysstores.net/]Coach Outlet[/url][url=http://www.coachs--outlet.net/]Coach Outlet[/url][url=http://www.chanelhandbagse.com/]Chanel Handbags[/url]
Avatar
Gość / 27 grudnia 2011 r. o 15:35
[quote name='jan' timestamp='1324938119' post='575089']
oj a gliniarz siedzący obok kierowcy to raczej odszkodowania nie dostanie - ewidentnie bez pasów jechał i z bani zaliczył w szybę ( główka boli ?) a od wigilii smęcili w tv ze bedą ścigać za brak zapietych pasów ... pewnie wyleci ze roboty za brak przestrzegania przepisów i to nawet nie BHP zobaczymy - dzienniku śledz wydarzenia jutro .
[/quote]
Dziecko neo
[quote name='jan' timestamp='1324938119' post='575089']
oj a gliniarz siedzący obok kierowcy to raczej odszkodowania nie dostanie - ewidentnie bez pasów jechał i z bani zaliczył w szybę ( główka boli ?) a od wigilii smęcili w tv ze bedą ścigać za brak zapietych pasów ... pewnie wyleci ze roboty za brak przestrzegania przepisów i to nawet nie BHP zobaczymy - dzienniku śledz wydarzenia jutro .
[/quote]
Dziecko neo rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2011 r. o 12:41
Do czego to doprowadziła policjantów szybka i nieostrożna jazda, no i gdzie ta [ bezpieczna prędkość dostosowana do warunków panujących na drodze] o której się tyle mówi.Policjanci tym bardziej powinni uważać i świecić przykładem na drogach. Niestety życie pokazuje zupełnie co innego.
Avatar
mmm / 27 grudnia 2011 r. o 10:27
"...dwóch policjanów zostało odwiezionych do szpitala"...chyba do kliniki weterynaryjnej bo od kiedy psy się do szpitali wozi????????????
Avatar
Gość / 27 grudnia 2011 r. o 09:50
[quote name='jan' timestamp='1324937516' post='575085']
a ty ruski czy jaki ? ciesz się za dwa tygodnie masz święta - zbieraj na prezenty dla bliskich - handelek sie kończy a wiza tez nie na zawsze !!!
[/quote]
TO ŻYD Z BIŁGORAJA JEST, syn Icka Bauerbluma i Antka Kobiciny siostry brata.
Avatar
jagna / 27 grudnia 2011 r. o 01:19
[quote name='reks5' timestamp='1324940397' post='575096']
w jakim celu robić tyle zamętu (trolejbusy) z powodu niegroźnego wypadku. odblokować jeden pas powinni jak najszybciej i puszczać chociaż autobusy wahadłowo.
[/quote]

przecież trolejbusy nie mogą jechać wahadłowo z tego co pamiętam ...
Avatar
Ik / 27 grudnia 2011 r. o 01:01
Przejeżdżałem obok dosłownie kilka minut po wypadku.
Stawiam że faktycznie pasów nie było, bo jeden z policjantów był ładowany do karetki przypięty, do noszy - jakby miał zapięte pasy, to pewnie stał by obok i co najwyżej klata by go bolała... Niestety policję i taksówkarzy przepisy drogowe nie obowiązują
Avatar
reks5 / 26 grudnia 2011 r. o 23:59
w jakim celu robić tyle zamętu (trolejbusy) z powodu niegroźnego wypadku. odblokować jeden pas powinni jak najszybciej i puszczać chociaż autobusy wahadłowo.
Avatar
janek / 26 grudnia 2011 r. o 23:24
[quote name='reiecer that' timestamp='1324937906' post='575088']
janek może jechali do ciebie bo cie stara bije?
[/quote]

widze ze masz doświadzczenia w temacie - gratulacje
Avatar
jan / 26 grudnia 2011 r. o 23:21
oj a gliniarz siedzący obok kierowcy to raczej odszkodowania nie dostanie - ewidentnie bez pasów jechał i z bani zaliczył w szybę ( główka boli ?) a od wigilii smęcili w tv ze bedą ścigać za brak zapietych pasów ... pewnie wyleci ze roboty za brak przestrzegania przepisów i to nawet nie BHP zobaczymy - dzienniku śledz wydarzenia jutro .