Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 września 2015 r.
19:12

Aqua Lublin: Ile zapłacimy za pływanie w nowym basenie? (cennik)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 45 A A
Na basenie przy Łabędziej płacimy mniej, ale w nowym obiekcie przy Al. Zygmuntowskich jest więcej atrakcji
Na basenie przy Łabędziej płacimy mniej, ale w nowym obiekcie przy Al. Zygmuntowskich jest więcej atrakcji

W czwartek MOSiR ogłosił cennik ośrodka Aqua Lublin, który na początku października może być otwarty przy Al. Zygmuntowskich. Wstęp będzie tu droższy, niż na dwie inne pływalnie MOSiR, czyli znajdujący się po sąsiedzku stary basen i ten nowszy przy Łabędziej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Podstawą przyjętych cen były przede wszystkim wyliczenia szacunkowych kosztów utrzymania obiektu oraz cen na podobnych obiektach w Polsce – stwierdza w komunikacie Karol Adamaszek z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Spółka, która 15 września ma przejąć obiekt od miasta zapowiada, że otwarcie „nastąpi najpewniej na początku października”.

Ile będziemy tu płacić? Mniej wydadzą ci, którzy chcą się tylko popluskać, a więcej ci, którzy wybierają się też do saun.

Same kąpiele

Godzinny bilet normalny ma kosztować 18 zł a ulgowy 14 zł. Dla porównania przy Łabędziej płacimy odpowiednio 12 i 9 zł, a w Strefie H2O – 11 i 8 zł. Nic nie trzeba będzie płacić za dzieci do lat trzech, niezależnie od czasu korzystania.

Ceny w nowym obiekcie mają być wyższe, ale i więcej jest tu atrakcji: – Główny basen sportowy, dwie niecki basenowe z hydromasażem, jacuzzi, rwącą rzeką, 3 zjeżdżalniami i wodnym placem zabaw – wylicza Adamaszek. Na to wszystko 60 minut może nie wystarczyć, więc będą również bilety trzygodzinne: normalny za 36 zł, ulgowy za 28 zł.

W cenniku są też bilety rodzinne (min. 1 dorosły i 1 dziecko, maks. 2 dorosłych i 5 dzieci), a opłata za 60 minut wynosi 15 zł od osoby dorosłej i 10 zł od dziecka. Dwukrotnie większe są stawki przy wstępie na 180 minut.

Kąpiele i sauny

Żeby korzystać ze wspomnianych wcześniej basenów, a dodatkowo także z saunarium, trzeba wykupić droższy bilet. Godzinny ma kosztować 22 zł (ulgowy 17 zł), zaś trzygodzinny 44 zł (ulgowy 34 zł). – Saunarium obejmuje 5 saun, grotę lodową, wypoczywalnię oraz tzw. balię do zanurzania – wylicza Adamaszek.

Promocje i zniżki

Taniej będzie można pływać od poniedziałku do piątku od godz. 6.15 do 15. Wtedy zapłacimy 12 zł za godzinę (ulgowy za 9 zł). Promocja nie dotyczy saunarium. W tych samych godzinach, ale tylko w piątki (poza dniami świątecznymi) ma być ważna oferta dla posiadaczy Lubelskiej Karty Seniora, którzy zapłacą 8 zł za godzinę, też bez prawa wstępu do saunarium.

Tabela cennika nie wspomina nic o posiadaczach miejskiej karty Rodzina Trzy Plus. – Daje 20 proc. zniżki na Aqua Lublin – odpisał nam Adamaszek.

Co z tą ścianką

– Aqua Lublin nie dysponuje ścianką wspinaczkową – stwierdził wczoraj Adamaszek w komunikacie rozesłanym mediom. Tymczasem Ratusz, który zlecał budowę obiektu informował, że w części rekreacyjnej znajduje się „basen o powierzchni lustra wody 60 m2 i głębokości od 1,0 do 1,2 m z wodospadem i ścianką wspinaczkową”.

– Basen olimpijski jest wyposażony w dwie ścianki wspinaczkowe zabawowe, jedną pionową usytuowaną nad lustrem wody, drugą pochyloną, która stanowi element statku – prostuje Beata Krzyżanowska, rzecznik Ratusza. – Nie są to ścianki wspinaczkowe profesjonalne, a element wyposażenia przeznaczony do zabawy dla dzieci.

Sonda: Czy wybierzesz się na nowy basen Aqua Lublin?

Liczba głosów: 607
52.39%
Tak
33.94%
Nie
13.67%
Jeszcze nie wiem

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 listopada 2015 o 16:06
0
Do gościa z 15 listopada. Też byłem tego dnia na basenie i z połową rzeczy się nie zgadzam. Powiedz mi ile Ty masz lat że chodzisz na basen bez klapków na zmianę? Naprawdę w XXI wieku trzeba to ludziom obwieszczać? Co do godzinnej kolejki to akurat w niedziele NIC się nie dało zrobić bo obiekt był pełny - osiągnął maksymalną ilość użytkowników i więcej ich wpuścić nie wolno. Sam czekałem godzinę, dopóki inne osoby nie wyszły. Szatnia na dole, przebieralnia na górze, w czym to Ci przeszkadza, ja uważam że jest dobrze bo inaczej w jednym miejscu byłby duży natłok ludzi, a tak jest podział. Przejście przez przebieralnię przy zmianie strefy, dla mnie to PLUS. Jak z olimpijskiego chce do sauny do przebieram się po drodze w szatni, zostawiam slipki i biorę ręczniki a nie jak wieśniaki wieszam slipki pod prysznicem przed sauną. Poza tym w przyszłości dzięki takiej budowie dałoby się zrobić bramkę do części basenowej i zrobić oddzielny bilet do strefy saun. Co do uwag od ratowników - z ręcznikiem idziesz na zjeżdzalnie, pomysł jakby wszyscy tak robili. Wszystko z głową. Co do brudu to się zgodzę - jest syf. Na spa orkana dbają o czystość i od nich mógłby się mosir uczyć.
Do gościa z 15 listopada. Też byłem tego dnia na basenie i z połową rzeczy się nie zgadzam. Powiedz mi ile Ty masz lat że chodzisz na basen bez klapków na zmianę? Naprawdę w XXI wieku trzeba to ludziom obwieszczać? Co do godzinnej kolejki to akurat w niedziele NIC się nie dało zrobić bo obiekt był pełny - osiągnął maksymalną ilość użytkowników i więcej ich wpuścić nie wolno. Sam czekałem godzinę, dopóki inne osoby nie wyszły. Szatnia na dole, przebieralnia na górze, w czym to Ci przeszkadza, ja uważam że jest dobrze bo inaczej w jednym miejs... rozwiń
Avatar
Gość / 15 listopada 2015 o 22:16
0
Właśnie byłem na basenie. Moja opinia jest bardzo zróżnicowana... W strefie basenowej "ratownicy" czepiają się dosłownie wszystkiego... A to ręcznik gdzieś leży, to zjeżdzasz krzywo ze zjeżdzalni itp. Wszędzie pełno wody na podłodze mimo że jej tam być nie powinno. W przebieralniach brudno, mimo że była dopiero 14 godzina (nie chce wiedzieć, co mają ci którzy przyjdą wieczorem). Nigdzie nie było info, że obowiązuje obuwie zmienne. W sklepiku obok są oczywiście klapki za cenę 35-45zł, co przebija już samą cene biletu kilkakrotnie. Co do strefy Saun to lepiej aczykolwiek jest to za mała powierzchnia. Na całą strefę -7 leżaków, jedna ławka do siedzenia...Co mam robić pomiędzy "saunowaniem" -stać jak pionek? Do tego brak wyjścia na świeże powietrze co by było wielkim plusem. Saunarium też nie ma porządnej wentylacji i po południu jest poprostu duszno...Ogólnie nie jest najgorzej ale potrzeba wiele poprawek. Np. Rozwiązanie problemu godzinnej kolejki, szatnia na dole, przebieralnia na górze, przechodzenie przez przebieralnie zmieniając strefe basenową na strefe saun też nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Właśnie byłem na basenie. Moja opinia jest bardzo zróżnicowana... W strefie basenowej "ratownicy" czepiają się dosłownie wszystkiego... A to ręcznik gdzieś leży, to zjeżdzasz krzywo ze zjeżdzalni itp. Wszędzie pełno wody na podłodze mimo że jej tam być nie powinno. W przebieralniach brudno, mimo że była dopiero 14 godzina (nie chce wiedzieć, co mają ci którzy przyjdą wieczorem). Nigdzie nie było info, że obowiązuje obuwie zmienne. W sklepiku obok są oczywiście klapki za cenę 35-45zł, co przebija już samą cene biletu kilkakrotnie. C... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 18:51
0
szkoda że nie pomyślano o biletach open i tylko na sauny,nie wszyscy chcą płacić za coś z czego nie chcą korzystać,bo np.ja wolę same sauny a żeby z nich skorzystać muszę zapłacić za basen,takich osób jest więcej co znaczy że mniej kasy zarobią ,bo nie będą częstymi gośćmi z tego powodu,szkoda bo obiekt wydaje się być fajny i moim zdaniem potrzebny,tylko mądrze nim zarządzać.Pewnie raz pójdziemy.
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 13:08
0
przy tych cenach cienko widze przyszłosc tej pływalni
Avatar
Gość / 13 września 2015 o 15:19
0
MOSIR jest potentatem basenowym tu - przydałby się jakiś prywatny aquapark.....
Avatar
Gość / 13 września 2015 o 15:13
0
Fajne ceny na otwarcie, ale potem basen będzie świecił pustkami....potwierdzam w Radomiu bilet rodzinny od osoby na 3h 9zł w piątki i weekendy 12 czyli 36 zł za 3h dla 3 osób.......a tu!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 17:59
0
3 godz 44 zł.dwie osoby prawie 90 zł,to w Radomiu obiekt nie wiele mniejszy i za 90 zł mam czły dzień na całym obiekcie,więc z ciekawości pewnie raz pójdziemy ale na dłuższy wypoczynek opłaca się pojechać dalej do Radomia
Avatar
BudŻet / 11 września 2015 o 12:43
0

Tak, tak, trzeba już złożyć do dokumenty KRS, kolejna upadłość i likwidacja, po co to wszystko, przecież wystarczy kościół i żona pod pierzyną :D

Ty tak od urodzenia kpisz z faktów oraz wartości wyznawanych przez innych czy w ramach zobowiązania przez Urząd Miasta Lublin do tzw. socialu kryzysowego czyli reakcji na niekorzystne dla niego wpisy?

Nie moją winą jest, że MOSiR utracił płynność finansową i to pomimo wsparcia od naszego miasta na kwotę ponad 6 milionów rocznie.

Zapomniałem dodać, że operator tego kompleksu zwolniony został z podatku od nieruchomości w większości zarządzanych przez siebie obiektów.

Ty tak od urodzenia kpisz z faktów oraz wartości wyznawanych przez innych czy w ramach zobowiązania przez Urząd Miasta Lublin do tzw. socialu kryzysowego czyli reakcji na niekorzystne dla niego wpisy?

Nie moją winą jest, że MOSiR utracił płynność finansową i to pomimo wsparcia od naszego miasta na kwotę ponad 6 milionów rocznie.

Zapomniałem dodać, że operator tego kompleksu zwolniony został z podatku od nieruchomości w większości zarządzanych przez siebie obiektów.

rozwiń
Avatar
A no. / 11 września 2015 o 12:12
0

Przy zarobkach 1250 zł. Na pewno nie pójdę :(


Albo umiesz sobie poradzić w życiu albo nie umiesz. Albo sobie popływasz albo nie popływasz.
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 12:10
0

Kogo na to stac? Kosmos, z naszych podatkow a ceny tylko dla tychco maja kase! Zdzierstwo!

Avatar
Gość / 16 listopada 2015 o 16:06
0
Do gościa z 15 listopada. Też byłem tego dnia na basenie i z połową rzeczy się nie zgadzam. Powiedz mi ile Ty masz lat że chodzisz na basen bez klapków na zmianę? Naprawdę w XXI wieku trzeba to ludziom obwieszczać? Co do godzinnej kolejki to akurat w niedziele NIC się nie dało zrobić bo obiekt był pełny - osiągnął maksymalną ilość użytkowników i więcej ich wpuścić nie wolno. Sam czekałem godzinę, dopóki inne osoby nie wyszły. Szatnia na dole, przebieralnia na górze, w czym to Ci przeszkadza, ja uważam że jest dobrze bo inaczej w jednym miejscu byłby duży natłok ludzi, a tak jest podział. Przejście przez przebieralnię przy zmianie strefy, dla mnie to PLUS. Jak z olimpijskiego chce do sauny do przebieram się po drodze w szatni, zostawiam slipki i biorę ręczniki a nie jak wieśniaki wieszam slipki pod prysznicem przed sauną. Poza tym w przyszłości dzięki takiej budowie dałoby się zrobić bramkę do części basenowej i zrobić oddzielny bilet do strefy saun. Co do uwag od ratowników - z ręcznikiem idziesz na zjeżdzalnie, pomysł jakby wszyscy tak robili. Wszystko z głową. Co do brudu to się zgodzę - jest syf. Na spa orkana dbają o czystość i od nich mógłby się mosir uczyć.
Do gościa z 15 listopada. Też byłem tego dnia na basenie i z połową rzeczy się nie zgadzam. Powiedz mi ile Ty masz lat że chodzisz na basen bez klapków na zmianę? Naprawdę w XXI wieku trzeba to ludziom obwieszczać? Co do godzinnej kolejki to akurat w niedziele NIC się nie dało zrobić bo obiekt był pełny - osiągnął maksymalną ilość użytkowników i więcej ich wpuścić nie wolno. Sam czekałem godzinę, dopóki inne osoby nie wyszły. Szatnia na dole, przebieralnia na górze, w czym to Ci przeszkadza, ja uważam że jest dobrze bo inaczej w jednym miejs... rozwiń
Avatar
Gość / 15 listopada 2015 o 22:16
0
Właśnie byłem na basenie. Moja opinia jest bardzo zróżnicowana... W strefie basenowej "ratownicy" czepiają się dosłownie wszystkiego... A to ręcznik gdzieś leży, to zjeżdzasz krzywo ze zjeżdzalni itp. Wszędzie pełno wody na podłodze mimo że jej tam być nie powinno. W przebieralniach brudno, mimo że była dopiero 14 godzina (nie chce wiedzieć, co mają ci którzy przyjdą wieczorem). Nigdzie nie było info, że obowiązuje obuwie zmienne. W sklepiku obok są oczywiście klapki za cenę 35-45zł, co przebija już samą cene biletu kilkakrotnie. Co do strefy Saun to lepiej aczykolwiek jest to za mała powierzchnia. Na całą strefę -7 leżaków, jedna ławka do siedzenia...Co mam robić pomiędzy "saunowaniem" -stać jak pionek? Do tego brak wyjścia na świeże powietrze co by było wielkim plusem. Saunarium też nie ma porządnej wentylacji i po południu jest poprostu duszno...Ogólnie nie jest najgorzej ale potrzeba wiele poprawek. Np. Rozwiązanie problemu godzinnej kolejki, szatnia na dole, przebieralnia na górze, przechodzenie przez przebieralnie zmieniając strefe basenową na strefe saun też nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Właśnie byłem na basenie. Moja opinia jest bardzo zróżnicowana... W strefie basenowej "ratownicy" czepiają się dosłownie wszystkiego... A to ręcznik gdzieś leży, to zjeżdzasz krzywo ze zjeżdzalni itp. Wszędzie pełno wody na podłodze mimo że jej tam być nie powinno. W przebieralniach brudno, mimo że była dopiero 14 godzina (nie chce wiedzieć, co mają ci którzy przyjdą wieczorem). Nigdzie nie było info, że obowiązuje obuwie zmienne. W sklepiku obok są oczywiście klapki za cenę 35-45zł, co przebija już samą cene biletu kilkakrotnie. C... rozwiń
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 18:51
0
szkoda że nie pomyślano o biletach open i tylko na sauny,nie wszyscy chcą płacić za coś z czego nie chcą korzystać,bo np.ja wolę same sauny a żeby z nich skorzystać muszę zapłacić za basen,takich osób jest więcej co znaczy że mniej kasy zarobią ,bo nie będą częstymi gośćmi z tego powodu,szkoda bo obiekt wydaje się być fajny i moim zdaniem potrzebny,tylko mądrze nim zarządzać.Pewnie raz pójdziemy.
Avatar
Gość / 30 września 2015 o 13:08
0
przy tych cenach cienko widze przyszłosc tej pływalni
Avatar
Gość / 13 września 2015 o 15:19
0
MOSIR jest potentatem basenowym tu - przydałby się jakiś prywatny aquapark.....
Avatar
Gość / 13 września 2015 o 15:13
0
Fajne ceny na otwarcie, ale potem basen będzie świecił pustkami....potwierdzam w Radomiu bilet rodzinny od osoby na 3h 9zł w piątki i weekendy 12 czyli 36 zł za 3h dla 3 osób.......a tu!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 12 września 2015 o 17:59
0
3 godz 44 zł.dwie osoby prawie 90 zł,to w Radomiu obiekt nie wiele mniejszy i za 90 zł mam czły dzień na całym obiekcie,więc z ciekawości pewnie raz pójdziemy ale na dłuższy wypoczynek opłaca się pojechać dalej do Radomia
Avatar
BudŻet / 11 września 2015 o 12:43
0

Tak, tak, trzeba już złożyć do dokumenty KRS, kolejna upadłość i likwidacja, po co to wszystko, przecież wystarczy kościół i żona pod pierzyną :D

Ty tak od urodzenia kpisz z faktów oraz wartości wyznawanych przez innych czy w ramach zobowiązania przez Urząd Miasta Lublin do tzw. socialu kryzysowego czyli reakcji na niekorzystne dla niego wpisy?

Nie moją winą jest, że MOSiR utracił płynność finansową i to pomimo wsparcia od naszego miasta na kwotę ponad 6 milionów rocznie.

Zapomniałem dodać, że operator tego kompleksu zwolniony został z podatku od nieruchomości w większości zarządzanych przez siebie obiektów.

Ty tak od urodzenia kpisz z faktów oraz wartości wyznawanych przez innych czy w ramach zobowiązania przez Urząd Miasta Lublin do tzw. socialu kryzysowego czyli reakcji na niekorzystne dla niego wpisy?

Nie moją winą jest, że MOSiR utracił płynność finansową i to pomimo wsparcia od naszego miasta na kwotę ponad 6 milionów rocznie.

Zapomniałem dodać, że operator tego kompleksu zwolniony został z podatku od nieruchomości w większości zarządzanych przez siebie obiektów.

rozwiń
Avatar
A no. / 11 września 2015 o 12:12
0

Przy zarobkach 1250 zł. Na pewno nie pójdę :(


Albo umiesz sobie poradzić w życiu albo nie umiesz. Albo sobie popływasz albo nie popływasz.
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 12:10
0

Kogo na to stac? Kosmos, z naszych podatkow a ceny tylko dla tychco maja kase! Zdzierstwo!

Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 5 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 10 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 4 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 8 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!