Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2015 r.
18:34

Arcybiskup poświęcił nowy parking KUL. Trzy miejsca dla najlepszych studentów

Autor: Zdjęcie autora toma
0 26 A A
Parking poświęcił metropolita lubelski abp Stanisław Budzik
Parking poświęcił metropolita lubelski abp Stanisław Budzik

98 miejsc parkingowych znajduje się w oddanym w czwartek do użytku i poświęconym parkingu podziemnym na terenie kampusu uczelnianego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Będą mogli z niego korzystać głównie pracownicy uczelni. Dla studentów przygotowano… trzy miejsca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Są one przewidziane dla najlepszych studentów, których wskaże uczelniany samorząd – tłumaczy Małgorzata Baran-Sanocka, zastępca dyrektora administracyjnego KUL. – 20 miejsc będzie służyło pracownikom administracji, pozostałe będą do dyspozycji poszczególnych wydziałów, dla ich pracowników i gości. Korzystanie z parkingu będzie nieodpłatne – dodaje.

Na dachu podziemnego parkingu urządzono dziedziniec, na którym znajduje się miejsce odpoczynku dla studentów. Cała inwestycja pochłonęła 4,76 mln zł. Na jej realizację uczelnia otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w kwocie 3,9 mln zł.

- W ten sposób po ponad 30 latach dokończyliśmy inwestycje na terenie naszego kampusu, na które złożyły się Collegium Jana Pawła II, Collegium Norwidianum i Centrum Transferu Wiedzy – podsumowuje Baran-Sanocka.

Czytaj więcej o:

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
James Bond / 7 listopada 2015 o 08:46
0

Święcenie parkingu to żenada. Podczas tego święcenia mógł być zaparkowany tylko jeden samochód: Magnificencji Rektora, to kkolejna żenada. Ale żeby było jeszcze śmieszniej, to Magnificencja zafundował sobie swój indywidualny numer rejestracyjny: LO MR007 ( widoczny na zdjęciach w Kurierze Lubelskim ). A to jest żenada do kwadratu. 

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 14:45
0
hahahhaahahahahahaha
Avatar
SÓL DROG(ow)A / 6 listopada 2015 o 12:27
0

To jest chyba jedyny kraj na świecie, kiedy z święconą wodą, tak naprawdę święcona woda zawiera kilka garści soli by się nie psuła w beczce, lata się po parkingach i leje wodę, gdzie za chwilę pies nasra i naszczy.,albo jakiś pijaczyna wystawi żopu i zrobi to samo.

Ale naiwniacy wierzą w czary mary, niech się bawią bo tłustemu w bereciku trzeba kasy....

Czy chcesz powiedzieć, że Woda świecona SŁONO... kosztuje?

Czy chcesz powiedzieć, że Woda świecona SŁONO... kosztuje?

rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 12:13
0
Tylko teraz nie rozumiem pojęcia najlepszych studentów. Jest tak, że osoba ze średnią 4.95 jest gorszym studentem od osoby która ma średnią 3.9 + kilka wystąpień konferencyjnych.
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 6 listopada 2015 o 12:10
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA PRZEDSTAWIA CUDA(ki) I... DZIWY... W NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG).

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w listopadzie 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEK” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Hollywood kontra księża-pedofileoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „SUPEREXPRESS” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Skandal w KOŚCIELE! Watykańscy hierarchowie budowali pałace za PIENIĄDZE DLA BIEDNYCH! oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „FAKT” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Tajemnicza śmierć. Ksiądz wypadł przez okno oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA WROCŁAWSKA” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Stworzyła fikcyjną historię choroby kardynała Gulbinowicza. Zapadł prawomocny wyrokoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Katastrofa smoleńska. Sąd uznał, że tekst Cezarego Gmyza o trotylu na wraku tupolewa był rzetelny oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

6) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Arcybiskup poświęcił nowy parking KUL. Trzy miejsca dla najlepszych studentów oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

7) „KURIER LUBELSKI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Najlepszym kazaniem bywa milczenie oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

CZARNY BETON jest w swoim ŻYWIOLE (z)BAWIENIA i potwierdzajac polskie Proroctwo lat 1980 – tych „DOROSŁE DZIEMAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” drze gęby jak OPĘTANY!

zarzucając jednoczesnie OPĘTANIE nie tylko DZIECIOM.

Świadczy to tylko o NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ CZARNEGO BETONU – od ponad 2000 lat nie w

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA PRZEDSTAWIA CUDA(ki) I... DZIWY... W NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV ... rozwiń

Avatar
obserwator / 6 listopada 2015 o 11:38
0

KUL ,kulem ale ,że lubelskie gazety jak jeden mąż podały tą sensacyjną wiadomość i okrasiły bogato zdjęciami to są już jaja.Bzdet,który powinien przejsc bez uwagi.Gwoli scislosci dodam,zeby nie było,że rektor antoni tak dziala,parking został wybudowany jak jeszcze pani sanockiej i calej swity,którą zatrudniła nie bylo na KUL.Powstał wraz z budową collegium a później rozbudowany za kadencji rektora Wilka.Teraz tylko został oddany.

Dziennikarzom kuriera polecam przesledzenie konkursow na zatrudnienie ,ktore sa w BIP.Konkursy wewnetrzne wygrywaja ludzie z zewnatrz,znajomi decydentów

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

rozwiń
Avatar
obserwator / 6 listopada 2015 o 11:37
0

KUL ,kulem ale ,że lubelskie gazety jak jeden mąż podały tą sensacyjną wiadomość i okrasiły bogato zdjęciami to są już jaja.Bzdet,który powinien przejsc bez uwagi.Gwoli scislosci dodam,zeby nie było,że rektor antoni tak dziala,parking został wybudowany jak jeszcze pani sanockiej i calej swity,którą zatrudniła nie bylo na KUL.Powstał wraz z budową collegium a później rozbudowany za kadencji rektora Wilka.Teraz tylko został oddany.

Dziennikarzom kuriera polecam przesledzenie konkursow na zatrudnienie ,ktore sa w BIP.Konkursy wewnetrzne wygrywaja ludzie z zewnatrz,znajomi decydentów

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 11:00
0
To żart ?
Avatar
TOM TOY / 6 listopada 2015 o 10:03
0

Czy ktoś z internautów może polecić jakiś szalet do poświęcenia?

TOY TOY'e!

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 08:07
0
Święcenie parkingu, to już jakaś głupota do kwadratu.
Avatar
James Bond / 7 listopada 2015 o 08:46
0

Święcenie parkingu to żenada. Podczas tego święcenia mógł być zaparkowany tylko jeden samochód: Magnificencji Rektora, to kkolejna żenada. Ale żeby było jeszcze śmieszniej, to Magnificencja zafundował sobie swój indywidualny numer rejestracyjny: LO MR007 ( widoczny na zdjęciach w Kurierze Lubelskim ). A to jest żenada do kwadratu. 

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 14:45
0
hahahhaahahahahahaha
Avatar
SÓL DROG(ow)A / 6 listopada 2015 o 12:27
0

To jest chyba jedyny kraj na świecie, kiedy z święconą wodą, tak naprawdę święcona woda zawiera kilka garści soli by się nie psuła w beczce, lata się po parkingach i leje wodę, gdzie za chwilę pies nasra i naszczy.,albo jakiś pijaczyna wystawi żopu i zrobi to samo.

Ale naiwniacy wierzą w czary mary, niech się bawią bo tłustemu w bereciku trzeba kasy....

Czy chcesz powiedzieć, że Woda świecona SŁONO... kosztuje?

Czy chcesz powiedzieć, że Woda świecona SŁONO... kosztuje?

rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 12:13
0
Tylko teraz nie rozumiem pojęcia najlepszych studentów. Jest tak, że osoba ze średnią 4.95 jest gorszym studentem od osoby która ma średnią 3.9 + kilka wystąpień konferencyjnych.
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 6 listopada 2015 o 12:10
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA PRZEDSTAWIA CUDA(ki) I... DZIWY... W NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG).

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w listopadzie 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEK” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Hollywood kontra księża-pedofileoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „SUPEREXPRESS” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Skandal w KOŚCIELE! Watykańscy hierarchowie budowali pałace za PIENIĄDZE DLA BIEDNYCH! oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „FAKT” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Tajemnicza śmierć. Ksiądz wypadł przez okno oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA WROCŁAWSKA” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Stworzyła fikcyjną historię choroby kardynała Gulbinowicza. Zapadł prawomocny wyrokoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Katastrofa smoleńska. Sąd uznał, że tekst Cezarego Gmyza o trotylu na wraku tupolewa był rzetelny oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

6) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Arcybiskup poświęcił nowy parking KUL. Trzy miejsca dla najlepszych studentów oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

7) „KURIER LUBELSKI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Najlepszym kazaniem bywa milczenie oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

CZARNY BETON jest w swoim ŻYWIOLE (z)BAWIENIA i potwierdzajac polskie Proroctwo lat 1980 – tych „DOROSŁE DZIEMAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” drze gęby jak OPĘTANY!

zarzucając jednoczesnie OPĘTANIE nie tylko DZIECIOM.

Świadczy to tylko o NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ CZARNEGO BETONU – od ponad 2000 lat nie w

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA PRZEDSTAWIA CUDA(ki) I... DZIWY... W NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV ... rozwiń

Avatar
obserwator / 6 listopada 2015 o 11:38
0

KUL ,kulem ale ,że lubelskie gazety jak jeden mąż podały tą sensacyjną wiadomość i okrasiły bogato zdjęciami to są już jaja.Bzdet,który powinien przejsc bez uwagi.Gwoli scislosci dodam,zeby nie było,że rektor antoni tak dziala,parking został wybudowany jak jeszcze pani sanockiej i calej swity,którą zatrudniła nie bylo na KUL.Powstał wraz z budową collegium a później rozbudowany za kadencji rektora Wilka.Teraz tylko został oddany.

Dziennikarzom kuriera polecam przesledzenie konkursow na zatrudnienie ,ktore sa w BIP.Konkursy wewnetrzne wygrywaja ludzie z zewnatrz,znajomi decydentów

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

rozwiń
Avatar
obserwator / 6 listopada 2015 o 11:37
0

KUL ,kulem ale ,że lubelskie gazety jak jeden mąż podały tą sensacyjną wiadomość i okrasiły bogato zdjęciami to są już jaja.Bzdet,który powinien przejsc bez uwagi.Gwoli scislosci dodam,zeby nie było,że rektor antoni tak dziala,parking został wybudowany jak jeszcze pani sanockiej i calej swity,którą zatrudniła nie bylo na KUL.Powstał wraz z budową collegium a później rozbudowany za kadencji rektora Wilka.Teraz tylko został oddany.

Dziennikarzom kuriera polecam przesledzenie konkursow na zatrudnienie ,ktore sa w BIP.Konkursy wewnetrzne wygrywaja ludzie z zewnatrz,znajomi decydentów

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

Zupełnie się z tym zgadzam. Ks. Rektor zaczyna się reklamować, bo zbliżają się wybory. Niedługo pochwali się nowymi obiektami, które też były budowane w czasach ks. Wilka. Obecna ekipa jest  zdolna tylko do niszczenia ludzi, którzy ten uniwersytet rozbudowali.

rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 11:00
0
To żart ?
Avatar
TOM TOY / 6 listopada 2015 o 10:03
0

Czy ktoś z internautów może polecić jakiś szalet do poświęcenia?

TOY TOY'e!

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 08:07
0
Święcenie parkingu, to już jakaś głupota do kwadratu.