Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 stycznia 2009 r.
14:20
Edytuj ten wpis

Arkady zamienią się w Alchemię (wizualizacje)

0 21 A A

Alchemia - tak nazywać się będzie nowy kompleks usługowy przy ul. Świętoduskiej. Pierwsze prace budowlane ruszą za kilka miesięcy. Inwestycja będzie gotowa w 2012 roku. Dziś po raz pierwszy zaprezentowano nazwę i logo nowego obiektu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Alchemia to przede wszystkim wielopoziomowy, podziemny parking na 1000 aut. Zajmie 60 procent z ponad 50 tys. mkw powierzchni. Pod ziemią będzie też większość obiektów usługowych. Jak zapewnia inwestor, znajdziemy tam marki z najwyższej półki, niedostępne dotąd w Lublinie.

Na powierzchni powstaną trzy, ogólnodostępne skwery. Arkady zyskają nową kondygnację, z wejściem od ul. Lubartowskiej. W miejscu kas MPK stanie przeszklony, trójkątny budynek.

W środku będą restauracje i wejście do części handlowej. Inwestor planuje również rozbudowę Ratusza o nowe północne skrzydło. Stanie w miejscu gmachu, zburzonego podczas nalotów we wrześniu 1939 roku. Alchemia zajmie cały kwartał między ulicami Świętoduską i Lubartowską.

- Prace budowlane zaczniemy od umacniania fundamentów Ratusza - mówi Andrzej Wilczewski, prezes spółki Arkady - Potem zajmiemy się budową ścian kompleksu. Jeśli nie będzie niespodzianek, uporamy się z tym w sześć miesięcy. Budowa samego obiektu powinna potrwać 1,5 roku.

Zanim na plac wjadą pierwsze koparki, swoją pracę muszą zakończyć archeolodzy. Po pierwszym etapie badań udało się dokładnie zlokalizować i zmierzyć fundamenty dawnego Ratusza. Na nich oprze się nowe skrzydło.

- Trafiliśmy również na wiele ciekawych znalezisk w miejscu starego cmentarza - mówi Rafał Niedźwiadek, szef pracowni archeologicznej Arche - Zdobyliśmy olbrzymią wiedzę o historii miasta i zmianach, jakie zachodził na tym terenie. Część odkrytych eksponatów będzie można podziwiać na wystawie.

Wraz z powstaniem Alchemii, zmieni się układ komunikacyjny w tej części Śródmieścia. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

- Ulicą Lubartowską pojedziemy tylko w stronę al. Solidarności - mówi Maria Balawejder - Kantor, szef zespołu architektów z pracowni Investprojekt - Partner - Ruch w przeciwnym kierunku odbywał się będzie ul. Wodopojną i Świętoduską. Tam też zostanie przeniesiona trakcja trolejbusowa.

Budowę Alchemii poprzedziły dokładne badania gruntu i sąsiednich budynków. Wynika z nich, że nie ma żadnego zagrożenia. Mimo to, stan istniejących kamienic będzie monitorowany w czasie i po zakończeniu budowy. Inwestycja ma być realizowana z użyciem nowatorskich technik, "metodą górniczą”, jak to określa inwestor. Prace nie powinny spowodować większych utrudnień w ruchu.

Trwają ostatnie uzgodnienia, ale wiadomo już, że na czas budowy zamknięta zostanie ul. Przystankowa. Ruch w dolnej części ul. Świętoduskiej zostanie odwrócony.

Według inwestora, pracę w Alchemii znajdzie 250 osób, plus kilkudziesięciu pracowników obsługi.
.
.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PrzyPadek / 31 stycznia 2009 o 11:40
0
znający temat napisał:
Jeśli cokolwiek mówisz na forum to zapoznaj się dokładnie. Jak mozna cokolwiek kupić wcześniej, niz ogłoszono na to przetarg. A ja sprawdziłem daty i wiem, że łżesz. Według mnie wszystko było ok. Sprawdź dokładnie i dobrze byłoby stuknąć się w piersi.


Podaje Chronologicznie:
1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow
4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady
5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo.
6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetarg ktory wygrywa spolka Arkady
7. 25 maja 2006 - ratusz oddaje bezplatnie w użytkowanie wieczyste i w trybie bezprzetargowym oraz ustanowia użytkowanie na rzecz "ARKADY" sp. z o.o. w Lublinie nieruchomości położonej przy ul. Świętoduskiej 7b i Przystankowej

Mysle, ze kazdemu mogloby sie zakrecic od tych szczegolow i sam pewnie przyznasz zadziwiajacy nieco bieg przypadkow.
Jezeli jaskolki cwierkaly kto wygra przetarg to fakt kiedy go oglosili, kiedy uniewaznili, rozpisali na nowo i za ile grunty sprzedali nie jest juz az tak istotne.
Ale zeby nie bylo, ze lze podalem jak wyzej suche daty i fakty.


Podaje Chronologicznie:
1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow
4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady
5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo.
6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetar... rozwiń
Avatar
znający temat / 25 stycznia 2009 o 15:10
0
Jeśli cokolwiek mówisz na forum to zapoznaj się dokładnie. Jak mozna cokolwiek kupić wcześniej, niz ogłoszono na to przetarg. A ja sprawdziłem daty i wiem, że łżesz. Według mnie wszystko było ok. Sprawdź dokładnie i dobrze byłoby stuknąć się w piersi.
Avatar
Byk / 25 stycznia 2009 o 12:17
0
rita napisał:
Tak, trzeba się było uczyć, a nie ćpać po krzakach. Zostałbyś prokuratorem, żeby sprawdzać takie rzeczy. Wtedy mnógłbyś z pełną odpowiedzialnością głosić swoje prawdy (nawet w formie wyroków sądowych). A jak jesteś zakmpleksionym i niedowartościowanym stworzeniem bez szkoły to swoje dyrdymały opowiadaj w oborze.


Szczerze powiem, ze nie rozumiem.
Ludzie pisza o swoich zastrzezeniach i watpliwosciach bo maja takie prawo jako miszkancy tego miasta i podatnicy.
Ty masz prawo wierzyc, ze wszystko jest ok wiec zamiast wyzywac innych daj im prawo do innego zdania i opinii.
Swiat jest tak poukladany, ze ktos jest prokuratorem, ktos inwestorem, ktos urzednikiem, ktos politykiem, ktos nauczycielem, ktos inwestorem, ktos wydawca, ktos czytelnikiem, ktos cpunem a kto inny zlodziejem - bywa tez, ze sa to czasami te same osoby w jednym ciele.
Niech kazdy robi to co do niego nalezy ale niech nie zmusza do robienia tego co jest w obowiazkach innego!!!


Szczerze powiem, ze nie rozumiem.
Ludzie pisza o swoich zastrzezeniach i watpliwosciach bo maja takie prawo jako miszkancy tego miasta i podatnicy.
Ty masz prawo wierzyc, ze wszystko jest ok wiec zamiast wyzywac innych daj im prawo do innego zdania i opinii.
Swiat jest tak poukladany, ze ktos jest prokuratorem, ktos inwestorem, ktos urzednikiem, ktos politykiem, ktos nauczycielem, ktos inwestorem, ktos wydawca, ktos czytelnikiem, ktos cpunem a kto inny zlodziejem - bywa tez, ze sa to czasami te ... rozwiń
Avatar
Dacznik / 25 stycznia 2009 o 12:05
0
Gość napisał:
Znowu frustraci i nieudacznicy maja powod aby pojeczec na forum.


Jezeli synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos komu na sercu lezy normalnosc, zdrowe zasady wolnorynkowe i poziom zycia lokalnej spolecznosci to masz teraz do czynienia z jednym z najwiekszych "flustratow" i "nieudacznikow" w miescie Lublinie. Jezeli zas synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos kto widzi tylko to co ma dzisiaj w garnku a nie to co bedzie mial jutro i w dniach nastepnych to skocz przed lustro - bedziesz mial go naprzeciw siebie.


Jezeli synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos komu na sercu lezy normalnosc, zdrowe zasady wolnorynkowe i poziom zycia lokalnej spolecznosci to masz teraz do czynienia z jednym z najwiekszych "flustratow" i "nieudacznikow" w miescie Lublinie. Jezeli zas synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos kto widzi tylko to co ma dzisiaj w garnku a nie to co bedzie mial jutro i w dniach nastepnych to skocz przed lustro - bedziesz mial go naprzeciw si... rozwiń
Avatar
Szukacz / 25 stycznia 2009 o 11:57
0
rita napisał:
Chyba to wszystko wyjaśnia
Prezydent Miasta Lublin ogłasza ustny przetarg nieograniczony, na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat, działek gruntu wraz ze sprzedażą usytuowanych na nich budynków położonych w Lublinie przy ulicach: Lubartowskiej 4-4a, Świętoduskiej 7 -7a - działki nr 43/1, 43/3, 42/4 i 42/3 (Obręb 36-Śródmieście, arkusz mapy nr 3).
[url="http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817"]http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817[/url]


"Chyba to wszystko wyjaśnia' - czyli co?
Bo jezeli przetarg ogloszony w rok po sprzedazy wspomnianej parceli to albo sie Tobie linki pomylily albo...
Wspomniane grunty zostaly sprzedane w lipcu 2004 roku a cytowany przez Ciebie przetarg zostal ogloszony w maju 2005 .
Masz prawo bronic planow przebudowy i inwestycji ale zeby robic to kosztm faktow i dochodow miasta?
W tej zreszta sprawie i nie tylko(podwojne plany zagospodarowania przestrzennego) kluczowymi dokumentami sa protokoly z posiedzen RM.
o sprzedazy wspomnianej parceli to albo sie Tobie linki pomylily albo...
Wspomniane grunty zostaly sprzedane w lipcu 2004 roku a cytowany przez Ciebie przetarg zostal ogloszony w maju 2005 .
Masz prawo bronic planow przebudowy i inwestycji ale zeby robic to kosztm faktow i dochodow miasta?
W tej zreszta sprawie i nie tylko(podwojne plany zagospodarowania przestrzennego) kluczowymi dokumentami sa protokoly z posiedzen RM. rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2009 o 18:17
0
Znowu frustraci i nieudacznicy maja powod aby pojeczec na forum.
Avatar
bongo / 24 stycznia 2009 o 17:38
0
[http://krs.cors.gov.pl/Podmiot.aspx?nrkrs=0000227095
Avatar
rita / 24 stycznia 2009 o 17:35
0
Chyba to wszystko wyjaśnia
Prezydent Miasta Lublin ogłasza ustny przetarg nieograniczony, na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat, działek gruntu wraz ze sprzedażą usytuowanych na nich budynków położonych w Lublinie przy ulicach: Lubartowskiej 4-4a, Świętoduskiej 7 -7a - działki nr 43/1, 43/3, 42/4 i 42/3 (Obręb 36-Śródmieście, arkusz mapy nr 3).
[url="http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817"]http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817[/url]
Chyba to wszystko wyjaśnia
Prezydent Miasta Lublin ogłasza ustny przetarg nieograniczony, na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat, działek gruntu wraz ze sprzedażą usytuowanych na nich budynków położonych w Lublinie przy ulicach: Lubartowskiej 4-4a, Świętoduskiej 7 -7a - działki nr 43/1, 43/3, 42/4 i 42/3 (Obręb 36-Śródmieście, arkusz mapy nr 3).
[url="http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817"]http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817[/url] rozwiń
Avatar
pomysl / 24 stycznia 2009 o 17:09
0
Gość napisał:
Kto stoi za Arkadami/Alchemią? Jaki jest skład właścicielski? Jaki jest zarząd tej spółki? Ludzie mają prawo to wiedzieć...
Ratusz powinien to ujawnić jeżeli nie chce kontynuować pruszkowszczyzny.


[url="http://krs.cors.gov.pl/Nazwa.aspx?nazwa=arkady"]http://krs.cors.gov.pl/Nazwa.aspx?nazwa=arkady[/url]
Avatar
rita / 24 stycznia 2009 o 16:30
0
Tak, trzeba się było uczyć, a nie ćpać po krzakach. Zostałbyś prokuratorem, żeby sprawdzać takie rzeczy. Wtedy mnógłbyś z pełną odpowiedzialnością głosić swoje prawdy (nawet w formie wyroków sądowych). A jak jesteś zakmpleksionym i niedowartościowanym stworzeniem bez szkoły to swoje dyrdymały opowiadaj w oborze.
Avatar
PrzyPadek / 31 stycznia 2009 o 11:40
0
znający temat napisał:
Jeśli cokolwiek mówisz na forum to zapoznaj się dokładnie. Jak mozna cokolwiek kupić wcześniej, niz ogłoszono na to przetarg. A ja sprawdziłem daty i wiem, że łżesz. Według mnie wszystko było ok. Sprawdź dokładnie i dobrze byłoby stuknąć się w piersi.


Podaje Chronologicznie:
1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow
4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady
5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo.
6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetarg ktory wygrywa spolka Arkady
7. 25 maja 2006 - ratusz oddaje bezplatnie w użytkowanie wieczyste i w trybie bezprzetargowym oraz ustanowia użytkowanie na rzecz "ARKADY" sp. z o.o. w Lublinie nieruchomości położonej przy ul. Świętoduskiej 7b i Przystankowej

Mysle, ze kazdemu mogloby sie zakrecic od tych szczegolow i sam pewnie przyznasz zadziwiajacy nieco bieg przypadkow.
Jezeli jaskolki cwierkaly kto wygra przetarg to fakt kiedy go oglosili, kiedy uniewaznili, rozpisali na nowo i za ile grunty sprzedali nie jest juz az tak istotne.
Ale zeby nie bylo, ze lze podalem jak wyzej suche daty i fakty.


Podaje Chronologicznie:
1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow
4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady
5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo.
6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetar... rozwiń
Avatar
znający temat / 25 stycznia 2009 o 15:10
0
Jeśli cokolwiek mówisz na forum to zapoznaj się dokładnie. Jak mozna cokolwiek kupić wcześniej, niz ogłoszono na to przetarg. A ja sprawdziłem daty i wiem, że łżesz. Według mnie wszystko było ok. Sprawdź dokładnie i dobrze byłoby stuknąć się w piersi.
Avatar
Byk / 25 stycznia 2009 o 12:17
0
rita napisał:
Tak, trzeba się było uczyć, a nie ćpać po krzakach. Zostałbyś prokuratorem, żeby sprawdzać takie rzeczy. Wtedy mnógłbyś z pełną odpowiedzialnością głosić swoje prawdy (nawet w formie wyroków sądowych). A jak jesteś zakmpleksionym i niedowartościowanym stworzeniem bez szkoły to swoje dyrdymały opowiadaj w oborze.


Szczerze powiem, ze nie rozumiem.
Ludzie pisza o swoich zastrzezeniach i watpliwosciach bo maja takie prawo jako miszkancy tego miasta i podatnicy.
Ty masz prawo wierzyc, ze wszystko jest ok wiec zamiast wyzywac innych daj im prawo do innego zdania i opinii.
Swiat jest tak poukladany, ze ktos jest prokuratorem, ktos inwestorem, ktos urzednikiem, ktos politykiem, ktos nauczycielem, ktos inwestorem, ktos wydawca, ktos czytelnikiem, ktos cpunem a kto inny zlodziejem - bywa tez, ze sa to czasami te same osoby w jednym ciele.
Niech kazdy robi to co do niego nalezy ale niech nie zmusza do robienia tego co jest w obowiazkach innego!!!


Szczerze powiem, ze nie rozumiem.
Ludzie pisza o swoich zastrzezeniach i watpliwosciach bo maja takie prawo jako miszkancy tego miasta i podatnicy.
Ty masz prawo wierzyc, ze wszystko jest ok wiec zamiast wyzywac innych daj im prawo do innego zdania i opinii.
Swiat jest tak poukladany, ze ktos jest prokuratorem, ktos inwestorem, ktos urzednikiem, ktos politykiem, ktos nauczycielem, ktos inwestorem, ktos wydawca, ktos czytelnikiem, ktos cpunem a kto inny zlodziejem - bywa tez, ze sa to czasami te ... rozwiń
Avatar
Dacznik / 25 stycznia 2009 o 12:05
0
Gość napisał:
Znowu frustraci i nieudacznicy maja powod aby pojeczec na forum.


Jezeli synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos komu na sercu lezy normalnosc, zdrowe zasady wolnorynkowe i poziom zycia lokalnej spolecznosci to masz teraz do czynienia z jednym z najwiekszych "flustratow" i "nieudacznikow" w miescie Lublinie. Jezeli zas synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos kto widzi tylko to co ma dzisiaj w garnku a nie to co bedzie mial jutro i w dniach nastepnych to skocz przed lustro - bedziesz mial go naprzeciw siebie.


Jezeli synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos komu na sercu lezy normalnosc, zdrowe zasady wolnorynkowe i poziom zycia lokalnej spolecznosci to masz teraz do czynienia z jednym z najwiekszych "flustratow" i "nieudacznikow" w miescie Lublinie. Jezeli zas synonimem "flustraty" i "nieudacznika" jest ktos kto widzi tylko to co ma dzisiaj w garnku a nie to co bedzie mial jutro i w dniach nastepnych to skocz przed lustro - bedziesz mial go naprzeciw si... rozwiń
Avatar
Szukacz / 25 stycznia 2009 o 11:57
0
rita napisał:
Chyba to wszystko wyjaśnia
Prezydent Miasta Lublin ogłasza ustny przetarg nieograniczony, na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat, działek gruntu wraz ze sprzedażą usytuowanych na nich budynków położonych w Lublinie przy ulicach: Lubartowskiej 4-4a, Świętoduskiej 7 -7a - działki nr 43/1, 43/3, 42/4 i 42/3 (Obręb 36-Śródmieście, arkusz mapy nr 3).
[url="http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817"]http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817[/url]


"Chyba to wszystko wyjaśnia' - czyli co?
Bo jezeli przetarg ogloszony w rok po sprzedazy wspomnianej parceli to albo sie Tobie linki pomylily albo...
Wspomniane grunty zostaly sprzedane w lipcu 2004 roku a cytowany przez Ciebie przetarg zostal ogloszony w maju 2005 .
Masz prawo bronic planow przebudowy i inwestycji ale zeby robic to kosztm faktow i dochodow miasta?
W tej zreszta sprawie i nie tylko(podwojne plany zagospodarowania przestrzennego) kluczowymi dokumentami sa protokoly z posiedzen RM.
o sprzedazy wspomnianej parceli to albo sie Tobie linki pomylily albo...
Wspomniane grunty zostaly sprzedane w lipcu 2004 roku a cytowany przez Ciebie przetarg zostal ogloszony w maju 2005 .
Masz prawo bronic planow przebudowy i inwestycji ale zeby robic to kosztm faktow i dochodow miasta?
W tej zreszta sprawie i nie tylko(podwojne plany zagospodarowania przestrzennego) kluczowymi dokumentami sa protokoly z posiedzen RM. rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2009 o 18:17
0
Znowu frustraci i nieudacznicy maja powod aby pojeczec na forum.
Avatar
bongo / 24 stycznia 2009 o 17:38
0
[http://krs.cors.gov.pl/Podmiot.aspx?nrkrs=0000227095
Avatar
rita / 24 stycznia 2009 o 17:35
0
Chyba to wszystko wyjaśnia
Prezydent Miasta Lublin ogłasza ustny przetarg nieograniczony, na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat, działek gruntu wraz ze sprzedażą usytuowanych na nich budynków położonych w Lublinie przy ulicach: Lubartowskiej 4-4a, Świętoduskiej 7 -7a - działki nr 43/1, 43/3, 42/4 i 42/3 (Obręb 36-Śródmieście, arkusz mapy nr 3).
[url="http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817"]http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817[/url]
Chyba to wszystko wyjaśnia
Prezydent Miasta Lublin ogłasza ustny przetarg nieograniczony, na oddanie w użytkowanie wieczyste na 99 lat, działek gruntu wraz ze sprzedażą usytuowanych na nich budynków położonych w Lublinie przy ulicach: Lubartowskiej 4-4a, Świętoduskiej 7 -7a - działki nr 43/1, 43/3, 42/4 i 42/3 (Obręb 36-Śródmieście, arkusz mapy nr 3).
[url="http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817"]http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=32817[/url] rozwiń
Avatar
pomysl / 24 stycznia 2009 o 17:09
0
Gość napisał:
Kto stoi za Arkadami/Alchemią? Jaki jest skład właścicielski? Jaki jest zarząd tej spółki? Ludzie mają prawo to wiedzieć...
Ratusz powinien to ujawnić jeżeli nie chce kontynuować pruszkowszczyzny.


[url="http://krs.cors.gov.pl/Nazwa.aspx?nazwa=arkady"]http://krs.cors.gov.pl/Nazwa.aspx?nazwa=arkady[/url]
Avatar
rita / 24 stycznia 2009 o 16:30
0
Tak, trzeba się było uczyć, a nie ćpać po krzakach. Zostałbyś prokuratorem, żeby sprawdzać takie rzeczy. Wtedy mnógłbyś z pełną odpowiedzialnością głosić swoje prawdy (nawet w formie wyroków sądowych). A jak jesteś zakmpleksionym i niedowartościowanym stworzeniem bez szkoły to swoje dyrdymały opowiadaj w oborze.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert Natalii Przybysz w Klubie30
12 grudnia 2019, 20:00

Koncert Natalii Przybysz w Klubie30 0 0

12 grudnia o godz. 20 na scenie Klubu30 (ul. Jasna 7) wystąpi Natalia Przybysz. Piosenkarka będzie promować swoją nową płytę.

Ferie Zimowe w Teatrze Andersena

Ferie Zimowe w Teatrze Andersena 0 0

Warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 7-12 lat, to propozycja Teatrum im. Hansa Christiana Andersena oraz Centrum Spotkania Kultur na ferie zimowe. Zajęcia odbędą się w dniach 14-24 stycznia.

700-metrowy lokal w centrum Lublina stoi pusty. Nie ma na niego chętnych

700-metrowy lokal w centrum Lublina stoi pusty. Nie ma na niego chętnych 3 14

Od nowa zaczyna się szukanie chętnych na puste lokale w gmachu Astorii. Pomimo dobrej lokalizacji nikt nie chce się tu wprowadzić. Tym razem Ratusz postanowił obniżyć stawkę za największy z lokali, ten po kurczakach i pizzy. Na nowego gospodarza czekają także inne miejskie adresy do wynajęcia.

Bór Dąbie spędzi zimę nad strefą spadkową

Bór Dąbie spędzi zimę nad strefą spadkową 0 0

Beniaminek Bór Dąbie ma dobrą pozycję wyjściową na drodze do pozostania w lidze na kolejny sezon

Sześć firm chce projektować stadion Lublinianki

Sześć firm chce projektować stadion Lublinianki 0 5

Sześć pracowni architektonicznych rywalizuje o kontrakt na zaprojektowanie budynku z trybunami dla stadionu piłkarskiego przy ul. Leszczyńskiego

W Lublinie powstaje 5 nowych kościołów. Niektóre przyciągają uwagę swoim wyglądem
galeria

W Lublinie powstaje 5 nowych kościołów. Niektóre przyciągają uwagę swoim wyglądem 94 35

Miedziana blacha na wieżach kościoła budowanego nieopodal ul. Nadbystrzyckiej przykuwa uwagę internautów. To jedna z pięciu budowanych obecnie świątyń w mieście.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 10 grudnia 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 10 grudnia 2019 r. 0 2

26. Mecz Słodkich Serc zakończony remisem [zdjęcia]
galeria

26. Mecz Słodkich Serc zakończony remisem [zdjęcia] 0 1

W poniedziałek został rozegrany 26. Mecz Słodkich Serc. Tym razem koszykarze Startu Lublin zmierzyli się z drużyną złożoną ze sportowców reprezentujących inne lubelskie kluby. Tradycyjnie biletem wstępu były słodycze.

Nie chcą myśliwych na swoich działkach. 30 wniosków w woj. lubelskim

Nie chcą myśliwych na swoich działkach. 30 wniosków w woj. lubelskim 137 22

28 osób prywatnych i dwie osoby prawne, czyli firmy, fundacje lub stowarzyszenia złożyły wnioski o wyłączenie swoich terenów z obwodu łowieckiego, po to by myśliwi nie mogli na ich ziemiach nie tylko polować, ale też budować i użytkować ambon myśliwskich, dokarmiać zwierząt na nęciskach czy nawet wjeżdżać samochodami.