Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2016 r.
13:32

Atak zimy. Wypadki na drogach Lublina i regionu (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora drs pab łm
0 31 A A
Wypadek na ul. Sowińskiego (fot. Łukasz Minkiewicz)
Wypadek na ul. Sowińskiego (fot. Łukasz Minkiewicz)

Problemów z jazdą po Lublinie muszą się spodziewać kierowcy samochodów oraz pasażerowie komunikacji miejskiej. Wszystko z powodu opadów śniegu.

Aktualizacja artykułu: 15 stycznia 2016 r. 19:09
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Godz. 19.05

Wypadek w miejscowości Zalesie na drodze krajowej nr 2 między Terespolem a Białą Podlaską. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Trzy osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 21.

Godz. 18.55

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Sowińskiego i Głębokiej w Lublinie. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na ul. Głębokiej jest bardzo ślisko.

Godz. 18.10

Wypadek w miejscowości Ulan na drodze krajowej nr 63 między Radzyniem Podlaskim a Łukowem. Autobus zderzył się tam z samochodem osobowym. Trzy osoby zostały ranne. Na drodze jest ruch wahadłowy w kierunku Radzynia Podlaskiego.

Godz. 16.40

W miejscowości Tchórzew na drodze krajowej nr 19 między Kockiem, a Radzyniem Podlaskim samochód ciężarowy wypadł z jezdni. Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.40.

>>>

Na al. Spółdzielczości Pracy naprzeciwko Olimpu przejazd utrudnia ciężarówka, która nie może sobie poradzić z wzniesieniem. Podobnie jest na al. Kraśnickiej na odcinku od ul. Roztocze do stacji paliw. Problem był też ze zjazdem z al. Solidarności przy wiadukcie Poniatowskiego na zjeździe w kierunku Białegostoku.

Padający śnieg całkowicie zablokował pętlę autobusowo-trolejbusową przy os. Poręba. Ruch został już wznowiony, ale Zarząd Transportu Miejskiego ostrzega pasażerów przez utrudnieniami w kursowaniu linii rozpoczynających kursy z tej pętli, tj. 14, 19, 28, 31, 42, 57, 159 i 160.

Nie tylko tam zima mocno daje się we znaki kierowcom. – Obecnie występują również problemy z wjazdem pod górę ul. Dolnej 3 Maja, co również generuje opóźnienia w kursowaniu przejeżdżających tamtędy linii autobusowych – informuje Justyna Góźdź z ZTM.

W ruchu są 22 z 38 dostępnych dużych pojazdów zaangażowanych do akcji odśnieżania i 13 z 18 małych. Według prognoz, którymi dysponuje Zarząd Dróg i Mostów opady powinny ustać około godz. 16.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
spłuczka pisuarowa / 16 stycznia 2016 o 09:18
0

Gdzie Szydło,dalej schowana w Jachrance,a śnieg pada i zaczyna wiać!

Avatar
z rur / 16 stycznia 2016 o 07:19
0

Chcę złożyć wniosek o zmianę nazwy ulicy granicznej na zachodnią .Jest to bardzo mylące.Ludzie są tępi i złośliwi .Dziś szukałem tej ulicy i przez pół godziny wmawiali mi, że zachodnia jest w miejscu granicznej.Okazało się, że zachodnia jest, aż koło Politechniki.Zmiana ulicy granicznej na zachodnią bardzo ułatwi życie mieszkańców , którzy nie będą błądzili.Może przychylicie się do mojego wniosku?

smętny przyjezdny chłopku jak się napiłeś lub naćpałeś i szukasz kolesiostwa na stancji to nie wypisuj głupot

smętny przyjezdny chłopku jak się napiłeś lub naćpałeś i szukasz kolesiostwa na stancji to nie wypisuj głupot

rozwiń
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 20:59
0
Mylisz się coNato św.Krzysiek ? ja mam auto z zimówkami i 4x4 (impreza) już nie pierwszy sezon i co mogę powiedzieć - głowy i nóg nic w zimie nie zastąpi. Głowę - proponuję mieć zawsze a w zimie kierujemy nogami Panowie i Panie. Jak ktoś ma głowę to, wie o co chodzi.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 20:59
0
Jak zwykle zimą zima zaskoczyła. .....
Avatar
coNato św.Krzysiek ? / 15 stycznia 2016 o 19:58
0

zima zaskoczyła - ale głównie kierowców - na letnich oponach - potem byle górka i  nie da się wjechać  :( ale zawsze można marudzić, że to drogowcy, że wiatr, że atak zimy i stać na środku ulicy jak kaleka. No cóż ....takich mamy kierowców.


zima zaskoczyła - ale głównie kierowców - na letnich oponach - potem byle górka i  nie da się wjechać  :( ale zawsze można marudzić, że to drogowcy, że wiatr, że atak zimy i stać na środku ulicy jak kaleka. No cóż ....takich mamy kierowców.

Technika Jazdy -Misiu! -Technika Jazdy !!! Jeśli ktoś jest gapa, to i z łańcuchami na kołach wpadnie do rowu zimą... Nawet jeśli ma się w aucie założone dobre (nowe lub prawie nowe) opony letnie, to można całkiem spokojnie jechać po zaśnieżonej drodze -wiem, bo próbowałem tego nie raz i nie dwa. Najważniejsza jest Technika Jazdy -a jeśli ktoś jest pierdoła, to lepiej niech z domu nie wychodzi lub pojedzie PKSem (lub MPK).

Technika Jazdy -Misiu! -Technika Jazdy !!! Jeśli ktoś jest gapa, to i z łańcuchami na kołach wpadnie do rowu zimą... Nawet jeśli ma się w aucie założone dobre (nowe lub prawie nowe) opony letnie, to można całkiem spokojnie jechać po zaśnieżonej drodze -wiem, bo próbowałem tego nie raz i nie dwa. Najważniejsza jest Technika Jazdy -a jeśli ktoś jest pierdoła, to lepiej niech z domu nie wychodzi lub pojedzie PKSem (lub MPK).

rozwiń
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 17:34
0
Popieram wniosek powinien być układ zachodnia , środkowa, wschodnia:)
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 17:31
0
Chcę złożyć wniosek o zmianę nazwy ulicy granicznej na zachodnią .Jest to bardzo mylące.Ludzie są tępi i złośliwi .Dziś szukałem tej ulicy i przez pół godziny wmawiali mi, że zachodnia jest w miejscu granicznej.Okazało się, że zachodnia jest, aż koło Politechniki.Zmiana ulicy granicznej na zachodnią bardzo ułatwi życie mieszkańców , którzy nie będą błądzili.Może przychylicie się do mojego wniosku?
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 17:16
0
"Kierowca pługu rozsypującego piasek z solą na placu Litewskim niestety nie zwracał uwagi na pieszych" - debilniejszego podpisu nie mogliście wymyślić? Co miał robić? Zatrzymywać się i wyłączać piaskarkę? Chyba nie jest wielkim problemem odsunąć się na bok kiedy nadjeżdża.
Avatar
szoferak-amator / 15 stycznia 2016 o 17:12
0

Z tymi światłami do jazdy w dzień faktycznie jest problem. Wielu kierowców nie wie kiedy je można używać. A przecież w warunkach słabej widoczności trzeba jeździć na światłach mijania. Takowe warunki jakie panowały dzisiaj tj. opady śniegu takie są. Policja powinna się wziąć ostro do pracy i przypomnieć kierowcom przepisy.

Te niby swiatła do jazdy dziennej to jedna wielka ściema.Bardzo dużo takich świateł g...no warta.To oszukiwanie samego siebie (i policję).Gdyby drogówka faktycznie zabrałą się solidnie dla tych z chińskimi swiatłami to na pewno by było trochę bezpieczniej na drogach

Te niby swiatła do jazdy dziennej to jedna wielka ściema.Bardzo dużo takich świateł g...no warta.To oszukiwanie samego siebie (i policję).Gdyby drogówka faktycznie zabrałą się solidnie dla tych z chińskimi swiatłami to na pewno by było trochę bezpieczniej na drogach

rozwiń
Avatar
fatalista / 15 stycznia 2016 o 17:07
0

czyli jaki wniosek? zima zaskoczyła drogowców?

PiS-do szedł do władzy i nawet śniegu pod dostatkiem.Poczekamy na wiosenne ulewy i letnie sysze.

Avatar
spłuczka pisuarowa / 16 stycznia 2016 o 09:18
0

Gdzie Szydło,dalej schowana w Jachrance,a śnieg pada i zaczyna wiać!

Avatar
z rur / 16 stycznia 2016 o 07:19
0

Chcę złożyć wniosek o zmianę nazwy ulicy granicznej na zachodnią .Jest to bardzo mylące.Ludzie są tępi i złośliwi .Dziś szukałem tej ulicy i przez pół godziny wmawiali mi, że zachodnia jest w miejscu granicznej.Okazało się, że zachodnia jest, aż koło Politechniki.Zmiana ulicy granicznej na zachodnią bardzo ułatwi życie mieszkańców , którzy nie będą błądzili.Może przychylicie się do mojego wniosku?

smętny przyjezdny chłopku jak się napiłeś lub naćpałeś i szukasz kolesiostwa na stancji to nie wypisuj głupot

smętny przyjezdny chłopku jak się napiłeś lub naćpałeś i szukasz kolesiostwa na stancji to nie wypisuj głupot

rozwiń
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 20:59
0
Mylisz się coNato św.Krzysiek ? ja mam auto z zimówkami i 4x4 (impreza) już nie pierwszy sezon i co mogę powiedzieć - głowy i nóg nic w zimie nie zastąpi. Głowę - proponuję mieć zawsze a w zimie kierujemy nogami Panowie i Panie. Jak ktoś ma głowę to, wie o co chodzi.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 20:59
0
Jak zwykle zimą zima zaskoczyła. .....
Avatar
coNato św.Krzysiek ? / 15 stycznia 2016 o 19:58
0

zima zaskoczyła - ale głównie kierowców - na letnich oponach - potem byle górka i  nie da się wjechać  :( ale zawsze można marudzić, że to drogowcy, że wiatr, że atak zimy i stać na środku ulicy jak kaleka. No cóż ....takich mamy kierowców.


zima zaskoczyła - ale głównie kierowców - na letnich oponach - potem byle górka i  nie da się wjechać  :( ale zawsze można marudzić, że to drogowcy, że wiatr, że atak zimy i stać na środku ulicy jak kaleka. No cóż ....takich mamy kierowców.

Technika Jazdy -Misiu! -Technika Jazdy !!! Jeśli ktoś jest gapa, to i z łańcuchami na kołach wpadnie do rowu zimą... Nawet jeśli ma się w aucie założone dobre (nowe lub prawie nowe) opony letnie, to można całkiem spokojnie jechać po zaśnieżonej drodze -wiem, bo próbowałem tego nie raz i nie dwa. Najważniejsza jest Technika Jazdy -a jeśli ktoś jest pierdoła, to lepiej niech z domu nie wychodzi lub pojedzie PKSem (lub MPK).

Technika Jazdy -Misiu! -Technika Jazdy !!! Jeśli ktoś jest gapa, to i z łańcuchami na kołach wpadnie do rowu zimą... Nawet jeśli ma się w aucie założone dobre (nowe lub prawie nowe) opony letnie, to można całkiem spokojnie jechać po zaśnieżonej drodze -wiem, bo próbowałem tego nie raz i nie dwa. Najważniejsza jest Technika Jazdy -a jeśli ktoś jest pierdoła, to lepiej niech z domu nie wychodzi lub pojedzie PKSem (lub MPK).

rozwiń
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 17:34
0
Popieram wniosek powinien być układ zachodnia , środkowa, wschodnia:)
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 17:31
0
Chcę złożyć wniosek o zmianę nazwy ulicy granicznej na zachodnią .Jest to bardzo mylące.Ludzie są tępi i złośliwi .Dziś szukałem tej ulicy i przez pół godziny wmawiali mi, że zachodnia jest w miejscu granicznej.Okazało się, że zachodnia jest, aż koło Politechniki.Zmiana ulicy granicznej na zachodnią bardzo ułatwi życie mieszkańców , którzy nie będą błądzili.Może przychylicie się do mojego wniosku?
Avatar
Gość / 15 stycznia 2016 o 17:16
0
"Kierowca pługu rozsypującego piasek z solą na placu Litewskim niestety nie zwracał uwagi na pieszych" - debilniejszego podpisu nie mogliście wymyślić? Co miał robić? Zatrzymywać się i wyłączać piaskarkę? Chyba nie jest wielkim problemem odsunąć się na bok kiedy nadjeżdża.
Avatar
szoferak-amator / 15 stycznia 2016 o 17:12
0

Z tymi światłami do jazdy w dzień faktycznie jest problem. Wielu kierowców nie wie kiedy je można używać. A przecież w warunkach słabej widoczności trzeba jeździć na światłach mijania. Takowe warunki jakie panowały dzisiaj tj. opady śniegu takie są. Policja powinna się wziąć ostro do pracy i przypomnieć kierowcom przepisy.

Te niby swiatła do jazdy dziennej to jedna wielka ściema.Bardzo dużo takich świateł g...no warta.To oszukiwanie samego siebie (i policję).Gdyby drogówka faktycznie zabrałą się solidnie dla tych z chińskimi swiatłami to na pewno by było trochę bezpieczniej na drogach

Te niby swiatła do jazdy dziennej to jedna wielka ściema.Bardzo dużo takich świateł g...no warta.To oszukiwanie samego siebie (i policję).Gdyby drogówka faktycznie zabrałą się solidnie dla tych z chińskimi swiatłami to na pewno by było trochę bezpieczniej na drogach

rozwiń
Avatar
fatalista / 15 stycznia 2016 o 17:07
0

czyli jaki wniosek? zima zaskoczyła drogowców?

PiS-do szedł do władzy i nawet śniegu pod dostatkiem.Poczekamy na wiosenne ulewy i letnie sysze.

Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 76 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!