Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2008 r.
14:49
Edytuj ten wpis

Beata Kozidrak kupuje dom na Florydzie?

0 7 A A

Piosenkarka od dawna z powodzeniem inwestuje w nieruchomości - kilka miesięcy temu kupiła dom w Hiszpanii. Niedawno z całą rodziną wybrała się na Florydę. Jej mąż szukał tam posiadłości do kupienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tygodnik "Na żywo” informuje, że Beata Kozidrak żyje jak największa gwiazda Hollywood - w ogromnej posiadłości pod Lublinem pracują dla niej sprzątaczki, kucharz i ogrodnik.

Piosenkarka od dawna z powodzeniem inwestuje w nieruchomości - kilka miesięcy temu kupiła dom w Hiszpanii. Jakby tego było mało, niedawno z całą rodziną wybrała się na Florydę. Jej mąż, Andrzej Pietras, szukał tam posiadłości do kupienia.

Teraz w Stanach można tanio kupić okazały dom. - Ona na pewno ten dogodny moment wykorzysta - wyznał tygodnikowi "Na żywo” bliski znajomi rodziny.

Niedawno Beata Kozidrak zafundowała sobie także turbośmigłowiec, Antonow An-28. Piosenkarka wyznaje, że lubi otaczać się luksusowymi rzeczami i po trzydziestu latach na estradzie w pełni na to zasługuje.

Według "Na żywo" Kozidrak za jeden koncert bierze 50 tysięcy złotych, a podczas minionych wakacji zarobiła aż 3 miliony zł. (tw)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ewa / 9 kwietnia 2013 o 08:26
0
Naprawdę fajne nowe i niedrogie domy zapraszamy [url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Serock/3894;"]http://www.house4you...ck-Serock/3894;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Ludwinowo_Zegrzynskie/3893;"]http://www.house4you...grzynskie/3893;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Warszawa-Wesola/3888"]http://www.house4you...awa-Wesola/3888[/url] i wiele innych ciekawych ofert, zapraszamy podpowiemy i doradzimy. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.
Avatar
Fałweq / 5 grudnia 2008 o 00:52
0
No i co z tego?? Zapracowała sobie na to, to ma.
Avatar
Yurek / 4 grudnia 2008 o 18:20
0
Ona ma jeszcze talent ale jej córeczka nie już nie śpiewa.Pani Beato niech jej Pani to powie.Ten dom to za naszą kase(płyty,koncerty)
Avatar
south beach boy / 4 grudnia 2008 o 17:14
0
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jest Floryda.
Kilkanascie huraganow rocznie rozwala te tanie domki .........bo domy na Florydzie sa kilka lub nawet kilkanascie razy tansze niz np. w Nowym Jorku.
Budowlana ekspansja Florydy czyli budowanie tanich pieknie wygladajacych domow stanela w miejscu kilka lat temu. Rowniez nasze (jak zawsze najmadrzejsze) polonusy nakupili na Florydzie domow ktore teraz stoja puste i czesto sa odbierane przez banki.
Dom w dobrej czesci Palm Beach czy Miami Beach kosztuje kolosalne sumy i zaden rodzimy muzyk czy aktor na taki rarytas sobie nie pozwoli chociaz bardzo by chcial mieszkac obok Sylvestra Stallone, Oprah Winfrey czy jakiegos magnata z Meksyku ktorego jacht kosztuje wiecej niz 10 letnie zarobki tzw. "elity" polskich (co nieco )przygasnietych gwiazdek.
Wiec nie ma sie czego podniecac ze pani Beata kupuje sobie lukum tu czy tam, bo na domek na Florydzie dzisiaj stac wiekszosc polskich tzw. biznesmanow (gorzej z obyciem i znajomoscia kilku slow w jezykach ktore na Florydzie sa najbardziej popularne czyli angielski, hiszpanski i rosyjski).

p.s.
Byl juz kiedys jeden polski satyryk ktory na spolke zakupil na Florydzie tzw. motel. Motel kilkunasto pokojowy w cenie malego domku na przedmiesciach New Jersej czy Californii to rzeczywiscie okazja............. problem byl jednak ze sprzedaza tego nieprzynoszacego dochodow interesu.
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jes... rozwiń
Avatar
siwy z Cici / 4 grudnia 2008 o 16:21
0
morze byś Beato zajnwestowała w Cici?
Nasz Sklepik wymaga remąta!
A Nasza Altanka nie ma ocieplenia!
Zapraszamy do Cicibora
Hyba jak bojż Naszyh Panien!!!
to zrozómiem bo som najładniejsze!!!
Avatar
txj / 4 grudnia 2008 o 16:05
0
super babka
Avatar
Hobbysta / 4 grudnia 2008 o 15:29
0
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img]
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img] rozwiń
Avatar
Ewa / 9 kwietnia 2013 o 08:26
0
Naprawdę fajne nowe i niedrogie domy zapraszamy [url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Serock/3894;"]http://www.house4you...ck-Serock/3894;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Ludwinowo_Zegrzynskie/3893;"]http://www.house4you...grzynskie/3893;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Warszawa-Wesola/3888"]http://www.house4you...awa-Wesola/3888[/url] i wiele innych ciekawych ofert, zapraszamy podpowiemy i doradzimy. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.
Avatar
Fałweq / 5 grudnia 2008 o 00:52
0
No i co z tego?? Zapracowała sobie na to, to ma.
Avatar
Yurek / 4 grudnia 2008 o 18:20
0
Ona ma jeszcze talent ale jej córeczka nie już nie śpiewa.Pani Beato niech jej Pani to powie.Ten dom to za naszą kase(płyty,koncerty)
Avatar
south beach boy / 4 grudnia 2008 o 17:14
0
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jest Floryda.
Kilkanascie huraganow rocznie rozwala te tanie domki .........bo domy na Florydzie sa kilka lub nawet kilkanascie razy tansze niz np. w Nowym Jorku.
Budowlana ekspansja Florydy czyli budowanie tanich pieknie wygladajacych domow stanela w miejscu kilka lat temu. Rowniez nasze (jak zawsze najmadrzejsze) polonusy nakupili na Florydzie domow ktore teraz stoja puste i czesto sa odbierane przez banki.
Dom w dobrej czesci Palm Beach czy Miami Beach kosztuje kolosalne sumy i zaden rodzimy muzyk czy aktor na taki rarytas sobie nie pozwoli chociaz bardzo by chcial mieszkac obok Sylvestra Stallone, Oprah Winfrey czy jakiegos magnata z Meksyku ktorego jacht kosztuje wiecej niz 10 letnie zarobki tzw. "elity" polskich (co nieco )przygasnietych gwiazdek.
Wiec nie ma sie czego podniecac ze pani Beata kupuje sobie lukum tu czy tam, bo na domek na Florydzie dzisiaj stac wiekszosc polskich tzw. biznesmanow (gorzej z obyciem i znajomoscia kilku slow w jezykach ktore na Florydzie sa najbardziej popularne czyli angielski, hiszpanski i rosyjski).

p.s.
Byl juz kiedys jeden polski satyryk ktory na spolke zakupil na Florydzie tzw. motel. Motel kilkunasto pokojowy w cenie malego domku na przedmiesciach New Jersej czy Californii to rzeczywiscie okazja............. problem byl jednak ze sprzedaza tego nieprzynoszacego dochodow interesu.
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jes... rozwiń
Avatar
siwy z Cici / 4 grudnia 2008 o 16:21
0
morze byś Beato zajnwestowała w Cici?
Nasz Sklepik wymaga remąta!
A Nasza Altanka nie ma ocieplenia!
Zapraszamy do Cicibora
Hyba jak bojż Naszyh Panien!!!
to zrozómiem bo som najładniejsze!!!
Avatar
txj / 4 grudnia 2008 o 16:05
0
super babka
Avatar
Hobbysta / 4 grudnia 2008 o 15:29
0
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img]
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018 0 0

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi 20 1

Już w tym tygodniu wielkie święto łowców okazji, czyli Black Friday (Czarny Piątek). Kto nie zdąży zrobić zakupów będzie miał drugą szansę już trzy dni później – w Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście warto w tym czasie wybrać się na zakupy i co zrobić, by w ferworze zakupów nie dokonać niewłaściwych wyborów.

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia]
galeria

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia] 0 1

W weekend Targi Lublin zmieniły się w zagrodę z kucykami, krowami i koziołkami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia „Rewia Zwierzaki z Zagrody” były Alpaki. 

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy 0 15

Był apel, jest reakcja. Polska Rada Chrześcijan i Żydów krytykuje publiczne wypowiedzi wykładowcy KUL ks. prof. Tadeusza Guza dotyczące żydowskich mordów rytualnych i prosi o „stosowną interwencję” przełożonych duchownego. Władze KUL i Archidiecezji Lubelskiej odcinają się od poglądów wykładowcy. Podkreślają, że są one nieprawdziwe i niedopuszczalne.

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości 0 0

Miejscowi krwiodawcy postanowili włączyć się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 grudnia organizują akcję poboru krwi pod hasłem „100 dawców na 100. lecie niepodległości”.

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]
galeria

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia] 70 1

Szpital Kardiologii Inwazyjnej "Ikardia" ma nową siedzibę, która w piątek został oficjalnie otwarta przy ul. Górskiego 9 w Nałęczowie

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti
6 grudnia 2018, 20:00

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 6 grudnia o godz. 20 na scenie klubu Graffiti wystąpi zespół Phedora. Po koncercie odbędzie się tradycyjna klubowa rockoteka.

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka 3 45

To już pewne, chociaż nadal nieoficjalne: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak zostanie nowym zastępcą prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera 0 6

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera. Podopieczni Jacka Paździora muszą jednak pamiętać, że to jeszcze nie gwarantuje awansu do czwartej ligi

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk?

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk? 3 16

Czy wskazanie Jarosława Stawiarskiego jako kandydata na nowego marszałka to porażka szefa PiS w Lubelskim? W partii trwa dyskusja o tym, czyje wpływy na obsadę nowego zarządu województwa lubelskiego okazały się silniejsze w Warszawie

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek 3 1

Runda jesienna w zamojskiej klasie okręgowej dobiegła końca. Po 15 kolejkach najwięcej powodów do zadowolenia mają w Hrubieszowie, Różańcu i Zawadzie, a ekipy z Bełżca i Sitna wiosną czeka niezwykle ciężka batalia o utrzymanie

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek"
film

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek" 0 1

W wieku 92 lat zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek". Dowodził plutonem w trakcie Powstania Warszawskiego, był jeńcem niemieckich obozów

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia]
galeria

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia] 13 4

Wernisaż Ślubny odbył się w hotelu In Between w Lublinie. W hotelowych wnętrzach czekały firmy, które specjalizują się w perfekcyjnej organizacji najważniejszego dnia w życiu. Na liście wystawców były salony sukien ślubnych i mody męskiej, projektanci papeterii, biżuterii oraz jubilerzy, floryści, fryzjerzy, fotografowie, cukiernicy i wielu innych.

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia]
galeria

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia] 1 19

Laureatami VII Nagrody im. Prof. Zbigniewa Hołdy w 2018 roku zostali Adrian Glinka i Jakub Hartwich, którzy przez 40 dni protestowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.