Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2008 r.
14:49
Edytuj ten wpis

Beata Kozidrak kupuje dom na Florydzie?

0 7 A A

Piosenkarka od dawna z powodzeniem inwestuje w nieruchomości - kilka miesięcy temu kupiła dom w Hiszpanii. Niedawno z całą rodziną wybrała się na Florydę. Jej mąż szukał tam posiadłości do kupienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tygodnik "Na żywo” informuje, że Beata Kozidrak żyje jak największa gwiazda Hollywood - w ogromnej posiadłości pod Lublinem pracują dla niej sprzątaczki, kucharz i ogrodnik.

Piosenkarka od dawna z powodzeniem inwestuje w nieruchomości - kilka miesięcy temu kupiła dom w Hiszpanii. Jakby tego było mało, niedawno z całą rodziną wybrała się na Florydę. Jej mąż, Andrzej Pietras, szukał tam posiadłości do kupienia.

Teraz w Stanach można tanio kupić okazały dom. - Ona na pewno ten dogodny moment wykorzysta - wyznał tygodnikowi "Na żywo” bliski znajomi rodziny.

Niedawno Beata Kozidrak zafundowała sobie także turbośmigłowiec, Antonow An-28. Piosenkarka wyznaje, że lubi otaczać się luksusowymi rzeczami i po trzydziestu latach na estradzie w pełni na to zasługuje.

Według "Na żywo" Kozidrak za jeden koncert bierze 50 tysięcy złotych, a podczas minionych wakacji zarobiła aż 3 miliony zł. (tw)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ewa / 9 kwietnia 2013 r. o 08:26
Naprawdę fajne nowe i niedrogie domy zapraszamy [url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Serock/3894;"]http://www.house4you...ck-Serock/3894;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Ludwinowo_Zegrzynskie/3893;"]http://www.house4you...grzynskie/3893;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Warszawa-Wesola/3888"]http://www.house4you...awa-Wesola/3888[/url] i wiele innych ciekawych ofert, zapraszamy podpowiemy i doradzimy. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.
Avatar
Fałweq / 5 grudnia 2008 r. o 00:52
No i co z tego?? Zapracowała sobie na to, to ma.
Avatar
Yurek / 4 grudnia 2008 r. o 18:20
Ona ma jeszcze talent ale jej córeczka nie już nie śpiewa.Pani Beato niech jej Pani to powie.Ten dom to za naszą kase(płyty,koncerty)
Avatar
south beach boy / 4 grudnia 2008 r. o 17:14
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jest Floryda.
Kilkanascie huraganow rocznie rozwala te tanie domki .........bo domy na Florydzie sa kilka lub nawet kilkanascie razy tansze niz np. w Nowym Jorku.
Budowlana ekspansja Florydy czyli budowanie tanich pieknie wygladajacych domow stanela w miejscu kilka lat temu. Rowniez nasze (jak zawsze najmadrzejsze) polonusy nakupili na Florydzie domow ktore teraz stoja puste i czesto sa odbierane przez banki.
Dom w dobrej czesci Palm Beach czy Miami Beach kosztuje kolosalne sumy i zaden rodzimy muzyk czy aktor na taki rarytas sobie nie pozwoli chociaz bardzo by chcial mieszkac obok Sylvestra Stallone, Oprah Winfrey czy jakiegos magnata z Meksyku ktorego jacht kosztuje wiecej niz 10 letnie zarobki tzw. "elity" polskich (co nieco )przygasnietych gwiazdek.
Wiec nie ma sie czego podniecac ze pani Beata kupuje sobie lukum tu czy tam, bo na domek na Florydzie dzisiaj stac wiekszosc polskich tzw. biznesmanow (gorzej z obyciem i znajomoscia kilku slow w jezykach ktore na Florydzie sa najbardziej popularne czyli angielski, hiszpanski i rosyjski).

p.s.
Byl juz kiedys jeden polski satyryk ktory na spolke zakupil na Florydzie tzw. motel. Motel kilkunasto pokojowy w cenie malego domku na przedmiesciach New Jersej czy Californii to rzeczywiscie okazja............. problem byl jednak ze sprzedaza tego nieprzynoszacego dochodow interesu.
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jes... rozwiń
Avatar
siwy z Cici / 4 grudnia 2008 r. o 16:21
morze byś Beato zajnwestowała w Cici?
Nasz Sklepik wymaga remąta!
A Nasza Altanka nie ma ocieplenia!
Zapraszamy do Cicibora
Hyba jak bojż Naszyh Panien!!!
to zrozómiem bo som najładniejsze!!!
Avatar
txj / 4 grudnia 2008 r. o 16:05
super babka
Avatar
Hobbysta / 4 grudnia 2008 r. o 15:29
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img]
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img] rozwiń
Avatar
Ewa / 9 kwietnia 2013 r. o 08:26
Naprawdę fajne nowe i niedrogie domy zapraszamy [url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Serock/3894;"]http://www.house4you...ck-Serock/3894;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Serock-Ludwinowo_Zegrzynskie/3893;"]http://www.house4you...grzynskie/3893;[/url]
[url="http://www.house4you.pl/Oferta/Domy/Sprzedaz/Warszawa-Wesola/3888"]http://www.house4you...awa-Wesola/3888[/url] i wiele innych ciekawych ofert, zapraszamy podpowiemy i doradzimy. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji.
Avatar
Fałweq / 5 grudnia 2008 r. o 00:52
No i co z tego?? Zapracowała sobie na to, to ma.
Avatar
Yurek / 4 grudnia 2008 r. o 18:20
Ona ma jeszcze talent ale jej córeczka nie już nie śpiewa.Pani Beato niech jej Pani to powie.Ten dom to za naszą kase(płyty,koncerty)
Avatar
south beach boy / 4 grudnia 2008 r. o 17:14
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jest Floryda.
Kilkanascie huraganow rocznie rozwala te tanie domki .........bo domy na Florydzie sa kilka lub nawet kilkanascie razy tansze niz np. w Nowym Jorku.
Budowlana ekspansja Florydy czyli budowanie tanich pieknie wygladajacych domow stanela w miejscu kilka lat temu. Rowniez nasze (jak zawsze najmadrzejsze) polonusy nakupili na Florydzie domow ktore teraz stoja puste i czesto sa odbierane przez banki.
Dom w dobrej czesci Palm Beach czy Miami Beach kosztuje kolosalne sumy i zaden rodzimy muzyk czy aktor na taki rarytas sobie nie pozwoli chociaz bardzo by chcial mieszkac obok Sylvestra Stallone, Oprah Winfrey czy jakiegos magnata z Meksyku ktorego jacht kosztuje wiecej niz 10 letnie zarobki tzw. "elity" polskich (co nieco )przygasnietych gwiazdek.
Wiec nie ma sie czego podniecac ze pani Beata kupuje sobie lukum tu czy tam, bo na domek na Florydzie dzisiaj stac wiekszosc polskich tzw. biznesmanow (gorzej z obyciem i znajomoscia kilku slow w jezykach ktore na Florydzie sa najbardziej popularne czyli angielski, hiszpanski i rosyjski).

p.s.
Byl juz kiedys jeden polski satyryk ktory na spolke zakupil na Florydzie tzw. motel. Motel kilkunasto pokojowy w cenie malego domku na przedmiesciach New Jersej czy Californii to rzeczywiscie okazja............. problem byl jednak ze sprzedaza tego nieprzynoszacego dochodow interesu.
Szanowni Panstwo

Stan Floryda od wielu lat byl miejscem gdzie klasa (w wiekszosci) biedna i srednia przeprowadzala sie na emeryture. Klimat chociaz bardzo deszzowy ale cieply a ludzie starsi lubia cieplo.
Niestety z praca od zawsze bylo tam zle. Gdy np. w Nowym Jorku mowiacy przyslowiowe 2 slowa po angielsku pracownik budwlany z papierami stalego pobytu zarabia $25-30 na godzine to na Florydzie zarobi $8-10.
W USA nieruchomosci sa zwykle najtansze w miejscach gdzie nie ma pracy a takim wlasnie miejscem jes... rozwiń
Avatar
siwy z Cici / 4 grudnia 2008 r. o 16:21
morze byś Beato zajnwestowała w Cici?
Nasz Sklepik wymaga remąta!
A Nasza Altanka nie ma ocieplenia!
Zapraszamy do Cicibora
Hyba jak bojż Naszyh Panien!!!
to zrozómiem bo som najładniejsze!!!
Avatar
txj / 4 grudnia 2008 r. o 16:05
super babka
Avatar
Hobbysta / 4 grudnia 2008 r. o 15:29
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img]
[color="#FF0000"]Gratuluję trafności sformułowań użytych w artykule, oto jak wygląda rzekomy (źródło Wikipedia) "turbo-śmigłowiec"Antonow An-28. jest samolotem transportowo-pasażerskim. Warto sprawdzić zanim przepisze się bzdury z brukowca. [/color][img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Antonow_An-28_by_Rob_Vogelaar_1991.jpg[/img] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żużlowiec Motoru Lublin mistrzem świata juniorów!

Żużlowiec Motoru Lublin mistrzem świata juniorów!

Mateusz Cierniak został indywidualnym mistrzem świata juniorów. Żużlowiec Motoru Lublin złoto zapewnił sobie zajmując trzecie miejsce w finałowej rundzie Grand Prix 2 w Toruniu. Drugi był inny zawodnik lubelskiej drużyny Wiktor Lampart, który może mówić o sporym pechu, bo medal przegrał zaledwie o włos.

Nawet milion przejechanych kilometrów i dalej wożą ludzi. MPK Kraśnik na zakręcie

Nawet milion przejechanych kilometrów i dalej wożą ludzi. MPK Kraśnik na zakręcie

Sytuacja jest „trudna”, „bardzo ciężka”. Te słowa padały zarówno z ust przedstawiciela pracowników MPK Kraśnik, prezesa spółki jak i miejskich radnych. – Skoro o podwyżkach nie ma mowy, skoro przed nami jest widmo bankructwa naszej spółki, to jaką mamy mieć motywację do pracy? – dopytywał radnych przewodniczący zakładowej „Solidarności” Witold Bielski. Czy dojdzie do strajku pracowników?

Trzy lata temu zaczynali jako hurtownia. Teraz Sunprofi ma większe plany co do OZE

Trzy lata temu zaczynali jako hurtownia. Teraz Sunprofi ma większe plany co do OZE

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że konieczne jest zwiększenie udziału OZE w polskim miksie energetycznym. Ostatnie wydarzenia m.in. za naszą wschodnią granicą pokazały, że OZE to już nie tylko ekologia i rachunek ekonomiczny, a gwarancja bezpieczeństwa - rozmowa z Piotrem Droździewiczem, wiceprezesem firmy Sunprofi.

Kayah i Viki Gabor zaśpiewają w Teatrze Muzycznym
7 października 2022, 18:00

Kayah i Viki Gabor zaśpiewają w Teatrze Muzycznym

"Słyszę Cię" to tytuł wyjątkowego koncertu charytatywnego, który Teatr Muzyczny w Lublinie zrealizuje w ramach pomocy na rzecz młodych ludzi zmagających się z problemami psychicznymi. Gwiazdami wydarzenia będą Viki Gabor i Kayah. Koncert odbędzie się już 7 października o godz. 18.

Jest 57 mln tabletek jodku potasu. Wiceminister:  Musimy być przygotowani na różne warianty

Jest 57 mln tabletek jodku potasu. Wiceminister: Musimy być przygotowani na różne warianty

Okazuje się, że Państwowa Agencja Atomistyki już przeprowadziła symulacje pod kątem rosyjskich ataków na ukraińskie elektrownie atomowe.

Open City 2022. Inwazja artystów na Lublin. Będzie 3-metrowe niemowlę
zdjęcia
1 października 2022, 16:00
galeria

Open City 2022. Inwazja artystów na Lublin. Będzie 3-metrowe niemowlę

Artystów jest dwudziestu, miejsc gdzie pojawią się ich prace: 25. W sobotę rozpoczyna się Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej Open City 2022.

Koncert dla Seniorów w Puławach
4 października 2022, 17:00

Koncert dla Seniorów w Puławach

4 października o godz. 17 w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Koncert odbędzie się w ramach VIII Puławskiej Senioriady.

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca
wideo
film

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca

Słowo „przestrzeń” nie pada tu przypadkowo, ale równie ważne jest to, że w październiku miłośnicy tańca będą bardzo zadowoleni.

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto przegrało sądowe spory o własność gruntów położonych między ul. Jana Pawła II a wąwozem. Władze Lublina muszą zwrócić tę ziemię spadkobiercom dawnych właścicieli. Wydane przedwczoraj wyroki są już prawomocne.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Tytułu broni zespół 4-tego Piętra. O jego sile stanowili w poprzednim sezonie głównie gracze podkoszowi jak Marcin Ożga, Łukasz Łukawski czy Marek Macieszczuk. Drugie miejsce zajęło The Reds Iglo-Klima, a podium uzupełnił Symbit

Bridget Jones wraca.  Program TV 30 września - 2 października 2022
30 września 2022, 20:00

Bridget Jones wraca. Program TV 30 września - 2 października 2022

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. festiwalowy "Portret kobiety w ogniu". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Alita: battle Angel" czy "Krzyk". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Zgodnie wytycznymi straży pożarnej, zarządcy osiedli mieszkaniowych muszą poprawić dojazd do wskazanych budynków wielorodzinnych. Chodzi o to, by w razie zagrożenia, strażacy mogli szybko dotrzeć pod każdy adres. Nowych dróg pożarowych najszybciej przybywa na os. Niwa.

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Od soboty będą obowiązywać nowe rozkłady jazdy autobusów i trolejbusów.

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Cerrad Enea Czarni Radom będą przeciwnikiem LUK Lublin w pierwszej kolejce nowego sezonu. Mecz rozegrany zostanie w hali Globus, w sobotę, o godz 20.30. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Eko-warsztaty, nauka robotyki oraz zajęcia z ratownikami dotyczące bezpieczeństwa – takie atrakcje czekały na młodych mieszkańców i mieszkanki Chełma oraz okolic podczas tegorocznego „Lata z CEMEX”. W warsztatach, zabawach integracyjnych i wycieczkach uczestniczyło w sumie ponad 180 dzieci. Organizatorami wydarzenia byli: CEMEX Polska oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!