Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 maja 2015 r.
11:57

Będzie przemarsz kibiców Motoru Lublin przez miasto

Autor: Zdjęcie autora drs
0 24 A A
Kibice Motor Lublin
Kibice Motor Lublin

Z pl. Litewskiego przez ul. Hempla, Okopową, Narutowicza i al. Piłsudskiego zamierzają przejść na nowy stadion kibice Motoru Lublin przed zaplanowanymi na środę derbami między Motorem a Lublinianką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kibice będą iść jezdnią. Zbiórka na pl. Litewskim jest planowana na godz. 17. Poinformowało o tym Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin, które zgłosiło takie zgromadzenie publiczne do Urzędu Miasta.

Przy okazji stowarzyszenie zaapelowało do osób wybierających się na mecz o wcześniejszy zakup biletów, który możliwy jest nie tylko w stacjonarnych punktach, ale też przez stronę internetową klubu. Fakt, że wiele osób kupowało bilety tuż przed meczem w połączeniu z tym, że trzeba sprawdzić dane każdego kupującego już kilkakrotnie sprawił, że przy kasach tworzyły się duże kolejki, a niektórzy zdążyli wejść już w trakcie spotkania.

Czytaj więcej o:

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 09:27
0
Jeden z członków Rady Dzielnicy uważa, że ten przemarsz zorganizowało PO w ramach kampanii wyborczej Komorowskiego. Ja na miejscu kibiców się wkurzył. https://youtu.be/EWy0MdEVcGQ?t=55m52s
Avatar
hakata / 20 maja 2015 o 19:34
0
Marsz marszem, ale po co tak te mordy drzeć
Avatar
studentka ll roku / 19 maja 2015 o 14:10
0

Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał takich emocji. Chociaż wielu studencików pod względem chamstwa i prostactwa dawno prześcignęło kibiców.

Nie wymagaj zbyt dużo,dobrze że Niesiołowski siedzi w budzie przez te kilka tygodni, to tylko tak żeby ci wskazać abyś zbyt dużo nie oczekiwała,społeczeństwo chamieje dzisiaj od takiej władzy,takich polityków,czegoż wymagać od studentów.

Nie wymagaj zbyt dużo,dobrze że Niesiołowski siedzi w budzie przez te kilka tygodni, to tylko tak żeby ci wskazać abyś zbyt dużo nie oczekiwała,społeczeństwo chamieje dzisiaj od takiej władzy,takich polityków,czegoż wymagać od studentów.

rozwiń
Avatar
XSCRQ / 19 maja 2015 o 14:07
0

Nie rozumiem co w tym złego niech sobie idą... Ich miasto ich klub i w ogóle to przecież nikogo nie namawiają na siłę żeby brał w tym udział... kto zechce to pójdzie. Pisał tam jakiś fanatyk ze Świdnika że avia wali cały motor.... :-) czego wy świdniczanie macie takie mniemanie o sobie wielkie???!!! czy wy macie chociaż jedną czwartą takich kibiców jak motorowcy??? czy wy byliście gdzieś na jakimś meczu gdzie nikt wam nie wjebał.... czy nie pamiętacie jak kilka miesięcy czy tam kilka lat temu kibice tzw. prowincjonalnej Łęcznej pogonili was z własnego stadionu kasując was chyba z większości flag i tym podobnych atrybutów klubowych... A tak poza całym Postem i zmieniając temat dyskusji.... TO GDZIE W ŚWIDNIKU ZAŁATWIAJĄ PRAWO JAZDY BO KUR... JAK WIDZĘ LSW TO BOJĘ SIĘ JECHAĆ DALEJ, STRACH JECHAC ZA TAKIM A JUŻ NIE MÓWIĘ ŻEBY PORUSZAĆ SIĘ GDZIEŚ RAZEM W JAKIEJŚ KOLUMNIE POJAZDÓW.... WAM MOŻE POWINNI DAWAĆ POZWOLENIE NA LATANIE HELIKOPTERAMI ALBO INNMI STATKAMI POWIETRZNYMI....

Nie rozumiem co w tym złego niech sobie idą... Ich miasto ich klub i w ogóle to przecież nikogo nie namawiają na siłę żeby brał w tym udział... kto zechce to pójdzie. Pisał tam jakiś fanatyk ze Świdnika że avia wali cały motor.... :-) czego wy świdniczanie macie takie mniemanie o sobie wielkie???!!! czy wy macie chociaż jedną czwartą takich kibiców jak motorowcy??? czy wy byliście gdzieś na jakimś meczu gdzie nikt wam nie wjebał.... czy nie pamiętacie jak kilka miesięcy czy tam kilka lat temu kibice tzw. prowincjonalnej Łęcznej pogonili w... rozwiń

Avatar
Bagnet / 19 maja 2015 o 13:49
0

Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał takich emocji. Chociaż wielu studencików pod względem chamstwa i prostactwa dawno prześcignęło kibiców.

Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał... rozwiń

Avatar
motocyklista / 19 maja 2015 o 13:21
0

Tak, my kibice Motoru przejdziemy przez Lublin. Ja pójdę z żoną i dziećmi i w du*** mam wasze płacze. Jak macie coś do kibiców Motoru to zapraszam na Pl. Litewski w środę ok godz. 17-tej. Będziecie mieli okazję powiedzieć nam to w twarz.

To ty masz żonę?? Dzieci??? Nie, noo teraz to pojechałeś. Czytający to kulają się ze śmiechu!!!!

P.S.

Bydło twarzy nie posiada. Ryj, mordę, pysk itd.

Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 00:24
0
Artykól powinien mieć taki tekst: Policja będzie pędzić bydło w targowym dresie przez miasto. Porządni ludzie powinni omijać to z dala bo będzie jebać prostactwem i ewidentnymi brakami w umiejętnościach wysławiania się po Polsku.
Avatar
MOTOROWIEC / 18 maja 2015 o 22:32
0

NA WSCHODZIE TYLKO MOOOTOOOR !

Avatar
Porawka / 18 maja 2015 o 22:10
0

motor to cioty hahahahahah avia swidnik wali w d*** cały motor i kibiców tej wsiowej zbieraniny

aha czyli potwierdzasz że Afia Chamburk to pederaści ?

Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 21:10
0
Skoro moga chodzić geje, to tym bardziej kibice. Kibice zasługują na szacunek za to że im się chce wspierać te sitwiarskie kluby do uczciwej gry.
Avatar
Gość / 21 maja 2015 o 09:27
0
Jeden z członków Rady Dzielnicy uważa, że ten przemarsz zorganizowało PO w ramach kampanii wyborczej Komorowskiego. Ja na miejscu kibiców się wkurzył. https://youtu.be/EWy0MdEVcGQ?t=55m52s
Avatar
hakata / 20 maja 2015 o 19:34
0
Marsz marszem, ale po co tak te mordy drzeć
Avatar
studentka ll roku / 19 maja 2015 o 14:10
0

Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał takich emocji. Chociaż wielu studencików pod względem chamstwa i prostactwa dawno prześcignęło kibiców.

Nie wymagaj zbyt dużo,dobrze że Niesiołowski siedzi w budzie przez te kilka tygodni, to tylko tak żeby ci wskazać abyś zbyt dużo nie oczekiwała,społeczeństwo chamieje dzisiaj od takiej władzy,takich polityków,czegoż wymagać od studentów.

Nie wymagaj zbyt dużo,dobrze że Niesiołowski siedzi w budzie przez te kilka tygodni, to tylko tak żeby ci wskazać abyś zbyt dużo nie oczekiwała,społeczeństwo chamieje dzisiaj od takiej władzy,takich polityków,czegoż wymagać od studentów.

rozwiń
Avatar
XSCRQ / 19 maja 2015 o 14:07
0

Nie rozumiem co w tym złego niech sobie idą... Ich miasto ich klub i w ogóle to przecież nikogo nie namawiają na siłę żeby brał w tym udział... kto zechce to pójdzie. Pisał tam jakiś fanatyk ze Świdnika że avia wali cały motor.... :-) czego wy świdniczanie macie takie mniemanie o sobie wielkie???!!! czy wy macie chociaż jedną czwartą takich kibiców jak motorowcy??? czy wy byliście gdzieś na jakimś meczu gdzie nikt wam nie wjebał.... czy nie pamiętacie jak kilka miesięcy czy tam kilka lat temu kibice tzw. prowincjonalnej Łęcznej pogonili was z własnego stadionu kasując was chyba z większości flag i tym podobnych atrybutów klubowych... A tak poza całym Postem i zmieniając temat dyskusji.... TO GDZIE W ŚWIDNIKU ZAŁATWIAJĄ PRAWO JAZDY BO KUR... JAK WIDZĘ LSW TO BOJĘ SIĘ JECHAĆ DALEJ, STRACH JECHAC ZA TAKIM A JUŻ NIE MÓWIĘ ŻEBY PORUSZAĆ SIĘ GDZIEŚ RAZEM W JAKIEJŚ KOLUMNIE POJAZDÓW.... WAM MOŻE POWINNI DAWAĆ POZWOLENIE NA LATANIE HELIKOPTERAMI ALBO INNMI STATKAMI POWIETRZNYMI....

Nie rozumiem co w tym złego niech sobie idą... Ich miasto ich klub i w ogóle to przecież nikogo nie namawiają na siłę żeby brał w tym udział... kto zechce to pójdzie. Pisał tam jakiś fanatyk ze Świdnika że avia wali cały motor.... :-) czego wy świdniczanie macie takie mniemanie o sobie wielkie???!!! czy wy macie chociaż jedną czwartą takich kibiców jak motorowcy??? czy wy byliście gdzieś na jakimś meczu gdzie nikt wam nie wjebał.... czy nie pamiętacie jak kilka miesięcy czy tam kilka lat temu kibice tzw. prowincjonalnej Łęcznej pogonili w... rozwiń

Avatar
Bagnet / 19 maja 2015 o 13:49
0

Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał takich emocji. Chociaż wielu studencików pod względem chamstwa i prostactwa dawno prześcignęło kibiców.

Że się odniosę do kwestii zadymy na felinie. Fakt, że ktoś miał szalik i kominiarkę, nie czyni z niego jeszcze kibica. Wszak nie szata zdobi człowieka. Ludzie, którzy rozpętali zadymę na sobotniej feliniadzie to zwykła patologia, o ile dobrze wyczytałem, większa ilość zatrzymanych pochodziła z Łęcznej, nie byli więc ani z Lublina ani tym bardziej kibicami Motoru. Mnie tam ten klub powiewa, ale nie widzę zupełnie przeciwwskazań, dla którego kibice nie mogliby przejść, jakoś korowód studencki także był powodem blokady ulicy, a nie wywoływał... rozwiń

Avatar
motocyklista / 19 maja 2015 o 13:21
0

Tak, my kibice Motoru przejdziemy przez Lublin. Ja pójdę z żoną i dziećmi i w du*** mam wasze płacze. Jak macie coś do kibiców Motoru to zapraszam na Pl. Litewski w środę ok godz. 17-tej. Będziecie mieli okazję powiedzieć nam to w twarz.

To ty masz żonę?? Dzieci??? Nie, noo teraz to pojechałeś. Czytający to kulają się ze śmiechu!!!!

P.S.

Bydło twarzy nie posiada. Ryj, mordę, pysk itd.

Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 00:24
0
Artykól powinien mieć taki tekst: Policja będzie pędzić bydło w targowym dresie przez miasto. Porządni ludzie powinni omijać to z dala bo będzie jebać prostactwem i ewidentnymi brakami w umiejętnościach wysławiania się po Polsku.
Avatar
MOTOROWIEC / 18 maja 2015 o 22:32
0

NA WSCHODZIE TYLKO MOOOTOOOR !

Avatar
Porawka / 18 maja 2015 o 22:10
0

motor to cioty hahahahahah avia swidnik wali w d*** cały motor i kibiców tej wsiowej zbieraniny

aha czyli potwierdzasz że Afia Chamburk to pederaści ?

Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 21:10
0
Skoro moga chodzić geje, to tym bardziej kibice. Kibice zasługują na szacunek za to że im się chce wspierać te sitwiarskie kluby do uczciwej gry.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 1 0

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 0 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 1

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 9

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 3

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 2

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 3

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.