Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 marca 2015 r.
13:42
Edytuj ten wpis

Bierecki: Kto chronił byłych oficerów WSI działających w SKOK Wołomin?

Autor: Zdjęcie autora TVP/x-news
4 14 A A

- Osoby, które doprowadziły do kryzysu w SKOK-u Wołomin są już skazane - zawieszony w klubie PiS senator z Białej Podlaskiej Grzegorz Bierecki odpowiadał na zarzuty o nieprawidłowości w Kasach, do których miało dojść, gdy polityk im szefował. Bierecki dodał, że afera dotyczy tylko SKOK-u Wołomin, gdzie działały Wojskowe Służby Informacyjne. - Trzeba wyjaśnić, kto chronił tych ludzi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SYLWESTER / 22 marca 2015 o 03:24
0

********************  *Polak*  NIE   ZADAWAJ   GŁUPICH  PYTAN  BO   PRZYJADA  PO  CIEBIE  ZE  ... SZPITALA  PSYCHIATRYCZNEGO   W   ABRAMOWICACH  ************************************************ Idiotyczne  pytanie  zadałeś   na   tym   Forum  (sic?) .    Przepraszam ,  to   właściwie  jest   stwier dzenie   aby ... ***** (PIS)  oddał  ukradzione  miliony  (sic?) . ********  PARANOJA ! .                        GŁOSUJEMY   NA  dr. ANDRZEJA   DUDE   i   na   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC ! .  *********RAZ  SIERPEM  RAZ  MŁOTEM   CZERWONA   CHOŁOTE !!! .

********************  *Polak*  NIE   ZADAWAJ   GŁUPICH  PYTAN  BO   PRZYJADA  PO  CIEBIE  ZE  ... SZPITALA  PSYCHIATRYCZNEGO   W   ABRAMOWICACH  ************************************************ Idiotyczne  pytanie  zadałeś   na   tym   Forum  (sic?) .    Przepraszam ,  to   właściwie  jest   stwier dzenie   aby ... ***** (PIS)  oddał&nbs... rozwiń

Avatar
SYLWESTER / 21 marca 2015 o 17:51
0

*******************   PAN   BIERECKI   OCZEKUJE   NA  ODPOWIEDZ ... ******************************  Przypominam  pytanie  Pana  Biereckiego -- * Kto  chronił  byłych  oficerów  WSI  działajuących  w  SKOK  Wołomin ? * -- .  Alo  członkowie  (PO) Platformy  Oszustów ,  SEPARATYSCI  PUTINA !  to do Was  skierowane  jest  pytanie .   WSI  to  sowiecka  agentura  w  Polsce  którą  bronił  i  z   nią  wspópracował  obecny  *Prezydent*  Komoruski -  prawdziwe  nazwisko  Szczynukowicz .     Na     niezalezna.pl   znajdziecie  nie  tylko  odpowiedź  ale  takźe  zdjęcia  agentów  sowieckich  z  ...  *Prezydentem*  Komoruskim .    Pan  Bierecki  przygotowuje  Pozwy  sądowe  przeciwko  Tym  Którzy  Go  bezpodstawnie  oskarźali .  Procesy  powinny  być  jawne .

*******************   PAN   BIERECKI   OCZEKUJE   NA  ODPOWIEDZ ... ******************************  Przypominam  pytanie  Pana  Biereckiego -- * Kto  chronił  byłych  oficerów  WSI  działajuących  w  SKOK  Wołomin ? * -- .  Alo  członkowie  (PO) Platformy  Oszustów ,  SEPARATYSCI  PUTINA !  to do Was  skierowane  jest  pytanie .   WSI  to  sowiecka  agentura&nbs... rozwiń

Avatar
Ł / 20 marca 2015 o 14:40
0

Kilku cwanych facetów wmówiło wrażliwemu społecznie i naiwnemu Lechowi Kaczyńskiemu, że cała ich aktywność nastawiona jest wyłącznie na realizację misji samopomocowej a źli  ludzie ich zwalczają. Myślę, że od początku dziergali ten biznes i w finale wyprowadzili miliony "zgodnie z prawem" . Kto ich chronił poza L.K? Ta odpowiedź jest ważna i powinna być podana do publicznej wiadomości. Pamiętam oburzenie polityków PIS gdy m.in.GW pisała alarmujące artykuły. Ł.

Avatar
zorientowany / 20 marca 2015 o 10:23
0

Jak by nie brać:Bierecki przekręt wszech czasów!!! Zwyczajnie w świecie okradł SKOK-i,a pośrednio i klientów także banków,bo fundusz gwarancyjny jest pochodną kosztów,a te z odsetek,ktore płacą klienci.Sam pokaz w oświadczeniu majątkowy, swoje miliony w óznych walutach.Tak spółdzielcy nie zarabiają,tylko złodzieje.Niestety rowniez PIS jest w to umaczany jak kiedyś w FOZ-ie.Proszę pomyśleć za jeden budżet państwa,jeden człowiek z PC został skazaany na 8 lat więzienia.I jeszcze mieli czelność założyć partię w której sztandarowym elementem w nazwie jest "sprawiedliwość".To lepiej było  nazwać tj.w serialu ramncho:"partia sprawiedliwości".Może tylko pomóc nowy ruch,ktory oczyści Polskę z tych złodziei,bo inaczej to puszczą nas w skarpetkach i będa się śmiali z ludzi biednych jak to już teraz Wałęsa to robi.

Piszesz wierutne bzdury !!!  trzymaj się faktów,za tym wszystkim komuniści stoją WSI, komoruski i synowie,musisz się bardziej POstarać i wgłebić w temat. Nie rozPOwrzechniaj taki bzdur. Skoki Wołomin to folwark czerwonych i UBecji. Rozpracowuję to.

Piszesz wierutne bzdury !!!  trzymaj się faktów,za tym wszystkim komuniści stoją WSI, komoruski i synowie,musisz się bardziej POstarać i wgłebić w temat. Nie rozPOwrzechniaj taki bzdur. Skoki Wołomin to folwark czerwonych i UBecji. Rozpracowuję to.

rozwiń
Avatar
Josef / 20 marca 2015 o 09:54
0

Jak by nie brać:Bierecki przekręt wszech czasów!!! Zwyczajnie w świecie okradł SKOK-i,a pośrednio i klientów także banków,bo fundusz gwarancyjny jest pochodną kosztów,a te z odsetek,ktore płacą klienci.Sam pokaz w oświadczeniu majątkowy, swoje miliony w óznych walutach.Tak spółdzielcy nie zarabiają,tylko złodzieje.Niestety rowniez PIS jest w to umaczany jak kiedyś w FOZ-ie.Proszę pomyśleć za jeden budżet państwa,jeden człowiek z PC został skazaany na 8 lat więzienia.I jeszcze mieli czelność założyć partię w której sztandarowym elementem w nazwie jest "sprawiedliwość".To lepiej było  nazwać tj.w serialu ramncho:"partia sprawiedliwości".Może tylko pomóc nowy ruch,ktory oczyści Polskę z tych złodziei,bo inaczej to puszczą nas w skarpetkach i będa się śmiali z ludzi biednych jak to już teraz Wałęsa to robi.

Jak by nie brać:Bierecki przekręt wszech czasów!!! Zwyczajnie w świecie okradł SKOK-i,a pośrednio i klientów także banków,bo fundusz gwarancyjny jest pochodną kosztów,a te z odsetek,ktore płacą klienci.Sam pokaz w oświadczeniu majątkowy, swoje miliony w óznych walutach.Tak spółdzielcy nie zarabiają,tylko złodzieje.Niestety rowniez PIS jest w to umaczany jak kiedyś w FOZ-ie.Proszę pomyśleć za jeden budżet państwa,jeden człowiek z PC został skazaany na 8 lat więzienia.I jeszcze mieli czelność założyć partię w której sztandarowym elementem w... rozwiń

Avatar
klimek / 20 marca 2015 o 09:05
0

Wyjątkowa kanalia, jak można ryja pokazywać kradnąc miliony !!!!! Winien siedzieć w dziurze    kreta !! I nie wychylać się do czasu aż trafi do pierdla !!!! I patrzcie oto ludzie, którzy mają w nazwie prawo i sprawiedliwość a jednocześnie święci, przynajmniej tak ryja piłują !! Ciekawe  jak to się ma wiara do złodziejstwa, cynizmu, oszustwa, wiarołomność itd. Czy ci podli ludzie ze swoim ojcem duchowym tow. rydzokim, kaczorem i spółką będą bez końca okradać ten nasz piękny kraj ! Czy im nigdy jak i czarnej mafii sprzymierzonej z nimi nigdy nie jest dość !!! Jak podłym trzeba być żeby takie ohydne rzeczy robić !!!! Dokąd tak będzie ! Gdzie Sąd, gdzie prokuratura, CBA i inne !!!! HAŃBA !

Wyjątkowa kanalia, jak można ryja pokazywać kradnąc miliony !!!!! Winien siedzieć w dziurze    kreta !! I nie wychylać się do czasu aż trafi do pierdla !!!! I patrzcie oto ludzie, którzy mają w nazwie prawo i sprawiedliwość a jednocześnie święci, przynajmniej tak ryja piłują !! Ciekawe  jak to się ma wiara do złodziejstwa, cynizmu, oszustwa, wiarołomność itd. Czy ci podli ludzie ze swoim ojcem duchowym tow. rydzokim, kaczorem i spółką będą bez końca okradać ten nasz piękny kraj ! Czy im nigdy jak i czarnej mafii sprzym... rozwiń

Avatar
księgowy / 20 marca 2015 o 08:12
0

Zawsze tak było że komoruski bronił i nie POzwalał nigdy krzywdy im zrobić,to on walczył aby ich nie pozbawiać wielo milionowych odpraw i odszkodowań,bronek bronił jak teraz żyrandola broni,zajebiste zacięcie,musi być sPOra BUŁA z tego .

Avatar
Equalizer / 19 marca 2015 o 21:44
0

watch?v=zWhVc7YO4Jg

Proponuję obejrzeć jeśli ktoś szuka odpowiedzi na pytanie w tytule artykułu.

PS: wlkeić na youtube

Avatar
polak / 19 marca 2015 o 18:27
0

my wszyscy  bo wybieralismy to smiecie  chodzac na wybory  zamiast je zbojkotowac  ktora nastepna afera  otworzy  oczy  i powiemy DOSYC !    wlasnie trwaja przymiarki pod kolejne wybory   mamy duza szanse cos sensownego zrobic dla siebie  dla kraju  wiec ruszmy swoje  d......  i zrobmy to

Avatar
radny / 19 marca 2015 o 18:03
0

Niech PIS odda kasę którą UKRADŁ

Jaki PIS ? za tym wszystkim żyd stoi z platformy Wołomin.

Avatar
SYLWESTER / 22 marca 2015 o 03:24
0

********************  *Polak*  NIE   ZADAWAJ   GŁUPICH  PYTAN  BO   PRZYJADA  PO  CIEBIE  ZE  ... SZPITALA  PSYCHIATRYCZNEGO   W   ABRAMOWICACH  ************************************************ Idiotyczne  pytanie  zadałeś   na   tym   Forum  (sic?) .    Przepraszam ,  to   właściwie  jest   stwier dzenie   aby ... ***** (PIS)  oddał  ukradzione  miliony  (sic?) . ********  PARANOJA ! .                        GŁOSUJEMY   NA  dr. ANDRZEJA   DUDE   i   na   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC ! .  *********RAZ  SIERPEM  RAZ  MŁOTEM   CZERWONA   CHOŁOTE !!! .

********************  *Polak*  NIE   ZADAWAJ   GŁUPICH  PYTAN  BO   PRZYJADA  PO  CIEBIE  ZE  ... SZPITALA  PSYCHIATRYCZNEGO   W   ABRAMOWICACH  ************************************************ Idiotyczne  pytanie  zadałeś   na   tym   Forum  (sic?) .    Przepraszam ,  to   właściwie  jest   stwier dzenie   aby ... ***** (PIS)  oddał&nbs... rozwiń

Avatar
SYLWESTER / 21 marca 2015 o 17:51
0

*******************   PAN   BIERECKI   OCZEKUJE   NA  ODPOWIEDZ ... ******************************  Przypominam  pytanie  Pana  Biereckiego -- * Kto  chronił  byłych  oficerów  WSI  działajuących  w  SKOK  Wołomin ? * -- .  Alo  członkowie  (PO) Platformy  Oszustów ,  SEPARATYSCI  PUTINA !  to do Was  skierowane  jest  pytanie .   WSI  to  sowiecka  agentura  w  Polsce  którą  bronił  i  z   nią  wspópracował  obecny  *Prezydent*  Komoruski -  prawdziwe  nazwisko  Szczynukowicz .     Na     niezalezna.pl   znajdziecie  nie  tylko  odpowiedź  ale  takźe  zdjęcia  agentów  sowieckich  z  ...  *Prezydentem*  Komoruskim .    Pan  Bierecki  przygotowuje  Pozwy  sądowe  przeciwko  Tym  Którzy  Go  bezpodstawnie  oskarźali .  Procesy  powinny  być  jawne .

*******************   PAN   BIERECKI   OCZEKUJE   NA  ODPOWIEDZ ... ******************************  Przypominam  pytanie  Pana  Biereckiego -- * Kto  chronił  byłych  oficerów  WSI  działajuących  w  SKOK  Wołomin ? * -- .  Alo  członkowie  (PO) Platformy  Oszustów ,  SEPARATYSCI  PUTINA !  to do Was  skierowane  jest  pytanie .   WSI  to  sowiecka  agentura&nbs... rozwiń

Avatar
Ł / 20 marca 2015 o 14:40
0

Kilku cwanych facetów wmówiło wrażliwemu społecznie i naiwnemu Lechowi Kaczyńskiemu, że cała ich aktywność nastawiona jest wyłącznie na realizację misji samopomocowej a źli  ludzie ich zwalczają. Myślę, że od początku dziergali ten biznes i w finale wyprowadzili miliony "zgodnie z prawem" . Kto ich chronił poza L.K? Ta odpowiedź jest ważna i powinna być podana do publicznej wiadomości. Pamiętam oburzenie polityków PIS gdy m.in.GW pisała alarmujące artykuły. Ł.

Avatar
zorientowany / 20 marca 2015 o 10:23
0

Jak by nie brać:Bierecki przekręt wszech czasów!!! Zwyczajnie w świecie okradł SKOK-i,a pośrednio i klientów także banków,bo fundusz gwarancyjny jest pochodną kosztów,a te z odsetek,ktore płacą klienci.Sam pokaz w oświadczeniu majątkowy, swoje miliony w óznych walutach.Tak spółdzielcy nie zarabiają,tylko złodzieje.Niestety rowniez PIS jest w to umaczany jak kiedyś w FOZ-ie.Proszę pomyśleć za jeden budżet państwa,jeden człowiek z PC został skazaany na 8 lat więzienia.I jeszcze mieli czelność założyć partię w której sztandarowym elementem w nazwie jest "sprawiedliwość".To lepiej było  nazwać tj.w serialu ramncho:"partia sprawiedliwości".Może tylko pomóc nowy ruch,ktory oczyści Polskę z tych złodziei,bo inaczej to puszczą nas w skarpetkach i będa się śmiali z ludzi biednych jak to już teraz Wałęsa to robi.

Piszesz wierutne bzdury !!!  trzymaj się faktów,za tym wszystkim komuniści stoją WSI, komoruski i synowie,musisz się bardziej POstarać i wgłebić w temat. Nie rozPOwrzechniaj taki bzdur. Skoki Wołomin to folwark czerwonych i UBecji. Rozpracowuję to.

Piszesz wierutne bzdury !!!  trzymaj się faktów,za tym wszystkim komuniści stoją WSI, komoruski i synowie,musisz się bardziej POstarać i wgłebić w temat. Nie rozPOwrzechniaj taki bzdur. Skoki Wołomin to folwark czerwonych i UBecji. Rozpracowuję to.

rozwiń
Avatar
Josef / 20 marca 2015 o 09:54
0

Jak by nie brać:Bierecki przekręt wszech czasów!!! Zwyczajnie w świecie okradł SKOK-i,a pośrednio i klientów także banków,bo fundusz gwarancyjny jest pochodną kosztów,a te z odsetek,ktore płacą klienci.Sam pokaz w oświadczeniu majątkowy, swoje miliony w óznych walutach.Tak spółdzielcy nie zarabiają,tylko złodzieje.Niestety rowniez PIS jest w to umaczany jak kiedyś w FOZ-ie.Proszę pomyśleć za jeden budżet państwa,jeden człowiek z PC został skazaany na 8 lat więzienia.I jeszcze mieli czelność założyć partię w której sztandarowym elementem w nazwie jest "sprawiedliwość".To lepiej było  nazwać tj.w serialu ramncho:"partia sprawiedliwości".Może tylko pomóc nowy ruch,ktory oczyści Polskę z tych złodziei,bo inaczej to puszczą nas w skarpetkach i będa się śmiali z ludzi biednych jak to już teraz Wałęsa to robi.

Jak by nie brać:Bierecki przekręt wszech czasów!!! Zwyczajnie w świecie okradł SKOK-i,a pośrednio i klientów także banków,bo fundusz gwarancyjny jest pochodną kosztów,a te z odsetek,ktore płacą klienci.Sam pokaz w oświadczeniu majątkowy, swoje miliony w óznych walutach.Tak spółdzielcy nie zarabiają,tylko złodzieje.Niestety rowniez PIS jest w to umaczany jak kiedyś w FOZ-ie.Proszę pomyśleć za jeden budżet państwa,jeden człowiek z PC został skazaany na 8 lat więzienia.I jeszcze mieli czelność założyć partię w której sztandarowym elementem w... rozwiń

Avatar
klimek / 20 marca 2015 o 09:05
0

Wyjątkowa kanalia, jak można ryja pokazywać kradnąc miliony !!!!! Winien siedzieć w dziurze    kreta !! I nie wychylać się do czasu aż trafi do pierdla !!!! I patrzcie oto ludzie, którzy mają w nazwie prawo i sprawiedliwość a jednocześnie święci, przynajmniej tak ryja piłują !! Ciekawe  jak to się ma wiara do złodziejstwa, cynizmu, oszustwa, wiarołomność itd. Czy ci podli ludzie ze swoim ojcem duchowym tow. rydzokim, kaczorem i spółką będą bez końca okradać ten nasz piękny kraj ! Czy im nigdy jak i czarnej mafii sprzymierzonej z nimi nigdy nie jest dość !!! Jak podłym trzeba być żeby takie ohydne rzeczy robić !!!! Dokąd tak będzie ! Gdzie Sąd, gdzie prokuratura, CBA i inne !!!! HAŃBA !

Wyjątkowa kanalia, jak można ryja pokazywać kradnąc miliony !!!!! Winien siedzieć w dziurze    kreta !! I nie wychylać się do czasu aż trafi do pierdla !!!! I patrzcie oto ludzie, którzy mają w nazwie prawo i sprawiedliwość a jednocześnie święci, przynajmniej tak ryja piłują !! Ciekawe  jak to się ma wiara do złodziejstwa, cynizmu, oszustwa, wiarołomność itd. Czy ci podli ludzie ze swoim ojcem duchowym tow. rydzokim, kaczorem i spółką będą bez końca okradać ten nasz piękny kraj ! Czy im nigdy jak i czarnej mafii sprzym... rozwiń

Avatar
księgowy / 20 marca 2015 o 08:12
0

Zawsze tak było że komoruski bronił i nie POzwalał nigdy krzywdy im zrobić,to on walczył aby ich nie pozbawiać wielo milionowych odpraw i odszkodowań,bronek bronił jak teraz żyrandola broni,zajebiste zacięcie,musi być sPOra BUŁA z tego .

Avatar
Equalizer / 19 marca 2015 o 21:44
0

watch?v=zWhVc7YO4Jg

Proponuję obejrzeć jeśli ktoś szuka odpowiedzi na pytanie w tytule artykułu.

PS: wlkeić na youtube

Avatar
polak / 19 marca 2015 o 18:27
0

my wszyscy  bo wybieralismy to smiecie  chodzac na wybory  zamiast je zbojkotowac  ktora nastepna afera  otworzy  oczy  i powiemy DOSYC !    wlasnie trwaja przymiarki pod kolejne wybory   mamy duza szanse cos sensownego zrobic dla siebie  dla kraju  wiec ruszmy swoje  d......  i zrobmy to

Avatar
radny / 19 marca 2015 o 18:03
0

Niech PIS odda kasę którą UKRADŁ

Jaki PIS ? za tym wszystkim żyd stoi z platformy Wołomin.