Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2015 r.
15:32

Bijatyka i gaz łzawiący podczas koncertu disco polo na Feliniadzie

Autor: Zdjęcie autora aa
0 92 A A
Feliniada 2015 (fot. Oleksandra Radczenko)
Feliniada 2015 (fot. Oleksandra Radczenko)

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 20 do 26 lat, którzy uczestniczyli w bójce nie tylko z ochroniarzami, ale też z policjantami. Do zadymy doszło podczas sobotniego koncertu disco polo na Felinie. Dwóch ochroniarzy przeszło badania w szpitalu. Jeden z nich ma złamany nos.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Około północy grupa pseudokibiców zaczęła prowokować do bójki ochroniarzy, którzy zabezpieczali koncert – mówi Marcin Szymczuk, przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. – To było przy barierkach, przy końcu wydzielonego terenu. Kilka barierek zostało przewróconych. Mężczyźni w kominiarkach na głowach zaczęli rzucać butelkami w ochroniarzy.

– Ochroniarze mieli problem z awanturującą się grupą mężczyzn. W związku z czym poprosili o pomoc policję – mówi st. sierż. Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Nie potwierdza jednak, że byli to pseudokibice.

Są zatrzymania. – Policjanci zatrzymali czterech najbardziej awanturujących się mężczyzn. Trzech z nich to mieszkańcy Łęcznej – dwóch dwudziestolatków i jeden w wieku 21 lat. Czwarty z zatrzymanych jest mieszkańcem Lublina. Ma 26 lat. Mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie.

Po bójce dwóch ochroniarzy trafiło do szpitala na badania. – To nie są poważne obrażenia – mówi Szymczuk. – Ze szpitala już wyszli. Jeden z ochroniarzy ma złamany nos. Drugi jest kontuzjowany. Nie mamy informacji, żeby ktoś z uczestników koncertu ucierpiał. Wiele osób miało jednak zatarte oczy, bo ochrona musiała użyć gazu łzawiącego.

W sobotę na Felinie w ramach studenckiej imprezy, którą organizują wspólnie Uniwersytet Przyrodniczy, KUL i Politechnika Lubelska wystąpiły zespoły disco polo – Afterparty, MIG i Akcent. Według organizatorów na imprezie bawiło się w sumie ok. 35 tys. osób.

Komentarze 92

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siema Beny / 20 maja 2015 o 17:49
0

Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście uważam, że jeszcze za mało oberwali Ci co rozpoczęli ten bajzel.

ochrona zachowala sie tak jak to oni potrafila - uciekla zdezorientowana, pozniej w przyplywie odwagi miotala sie jak mogla bez rozmyslu. a licencje to byle debil moze dzis miec i tak naprawde o niczym nie swiadczy, tyle ze moze kajdanki legalnie nosic :D ale w pysk legalnie tez moze wylapac :D ta ochrona z feliniady to sie nadaje do sprzatania po imprezie. teraz pewnie boja sie w pojedynke po ulicy chodzic, bo juz kilku w leb dostalo - sami siebie nie potrafia obronic, a co dopiero kogos. paru konkretnych ochroniarzy z lublina, bo sa tacy - rozgoniliby i agresywnych i caly koncert :D

ochrona zachowala sie tak jak to oni potrafila - uciekla zdezorientowana, pozniej w przyplywie odwagi miotala sie jak mogla bez rozmyslu. a licencje to byle debil moze dzis miec i tak naprawde o niczym nie swiadczy, tyle ze moze kajdanki legalnie nosic :D ale w pysk legalnie tez moze wylapac :D ta ochrona z feliniady to sie nadaje do sprzatania po imprezie. teraz pewnie boja sie w pojedynke po ulicy chodzic, bo juz kilku w leb dostalo - sami siebie nie potrafia obronic, a co dopiero kogos. paru konkretnych ochroniarzy z lubl... rozwiń

Avatar
Widz / 19 maja 2015 o 18:44
0

Ciekawe jak zabezpieczyli ilość ochrony. Trochę się na tym znam, więc moim zdaniem nie dopełnili tego. Na otwartym terenie 1000 osób to już impreza masowa, podwyższonego ryzyka to 500 osób + 1000 masowej. Na każde 300 uczestników 10 osób służby porządkowej/informacyjnej i na każde następne 100 uczestników 1 służby porządkowej lub informacyjnej. 20 % ma być w ogólnej liczbie służbą porządkową minimum. Na podwyższonego ryzyka a FELINIADA była wg. przepisów imprezą podwyższonego ryzyka powinno przypadać na 200 uczestników pierwszych15 ochroniarzy i na każde następne 100 osób 2 ochroniarzy czego minimum 50% ogólnej liczby ma być służbą porządkową. Oczywiście każda służba odpowiednie musi posiadać ospowiednie dokumenty. Wychodzi na to, że: 35000 (całość) - 200 osób = 33 000 osób - Na te 200 osób powinno być 15 ochroniarz, 33 000 (pozostali) - jeśli na 100 osób przypada 2 ochroniarzy, to logicznie na 33 000 około 660 ochroniarzy. Wiadomo, że nie da się tego tak ogarnąc, ale około 400 ochroniarzy na te 35 tys. osob musiało być. Wiem, bo obstawiałem impreze na Kozienaliach w tym roku i na terenie perły było nas około 450 przez całą imprezę łącznie z kolegami ze służby informacyjnej i porządkowej. Tutaj byłem się pobawić i widziałem ilu ochroniarzy było. Moim zdaniem o przynajmniej 200 kilku za mało.

Kozienalia obstawiałeś mówisz?? Jakoś tylu ochraniaczy nie widziałem...

Kozienalia obstawiałeś mówisz?? Jakoś tylu ochraniaczy nie widziałem...

rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 08:51
0
Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście uważam, że jeszcze za mało oberwali Ci co rozpoczęli ten bajzel.
Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście ... rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 08:34
0

M A S A K R A !! Ciągłe tylko komentarze na temat tego jaka to ochrona jest nieodpowiedzialna itp itd tymczasem to ludzie są jak bydło, które trzeba gonić! Stojąc pod barierkami nie widziałam tej bitwy, może i lepiej, ale pod sceną nie było takich afer bo jak tylko ktoś do kogoś zaczął sapać to dzięki sprawnej obserwacji i reakcji ochroniarzy wszystko było tłumione. I niech nikt nie mówi, że ochrona wielką krzywdę robiła komuś, bo jak taki naje*any gość się rzuca no to sorry.. mają czekać aż sami dostaną, albo jak dostanie ktoś obok, może jeszcze mają stać i patrzeć jak się tępe dzidy, bo inaczej tych dziewczyn nie nazwę, szarpią się za łby o koszulkę.... no ku*wa.... ludzie trochę opamiętania! Nie wątpię, że Ci co dostali wpie*dol od ochroniarzy za swoje zachowanie, bo raczej nie za przykładne stanie, będą mieli żal i będą cisnąć na ochronę, ale gdyby byli w sytuacji, kiedy to im ktoś spuszcza wpie*dol to by sami wołali o pomoc.. taka jest prawda. A patrząc na ten filmik...o zgrozo... Nie wiem co chcą pokazać Ci ludzie, nie wiem i nie będę oceniać czy to dresy czy studenci czy ktokolwiek inny, ale tym zachowaniem pokazujemy, że faktycznie wschód Polski to tylko wieś ( w sensie zachowania a nie czyjegoś pochodzenia), zacofanie, mordobicie i kto oglądając takie filmiki chciałby tu przyjechać... A i jeszcze jedno.. Dziwią mnie też trochę te rodziny z dziećmi przychodzący na takie spendy, nie żeby nikt nie mógł sobie przyjść bo koncerty są dla wszystkich, ale liczmy się z tym, że na takich koncertach nie jest trudno zarobić w gębę, co więcej jest to impreza, może tylko z nazwy, ale jest kierowana do studentów, to można się trochę zastanowić zanim się pójdzie na taki koncert z kilkuletnimi dziećmi i jeszcze oczekuje się, że wszyscy będą się do każdego uśmiechać. Ja szłam na tą imprezę z nastawieniem, żeby tylko na kogoś nie spojrzeć krzywo/inaczej bo mogę dostać... to jest przykre niestety... A to, że ktoś mi gdzieś tam machną ręką przed oczami, ktoś pijany się wepchał, trochę byłam podeptana, dostałam gdzieś z łokcia parę razy jak ludzie chcieli złapać płytę i co miałabym mieć teraz pretensje.. To jest koncert z młodzieżą (różnorodną..) i takich rzeczy trzeba się spodziewać. PS: Ja się bawiłam bardzo dobrze :)

Bo to prawda, to nie ochrona tylko zbieranina ludzi, którzy dostali licjencje chyba w prezencie po znajomości, którzy nie mieli pojecia co robić, poza puszczeniem gazu w tłum, bo tak najłatwiej. A to, ze koncert disco polo ma taka frekwencję, to też nie jest powód do dumy ale taki mamy kraj - dno i wodorosty.

Bo to prawda, to nie ochrona tylko zbieranina ludzi, którzy dostali licjencje chyba w prezencie po znajomości, którzy nie mieli pojecia co robić, poza puszczeniem gazu w tłum, bo tak najłatwiej. A to, ze koncert disco polo ma taka frekwencję, to też nie jest powód do dumy ale taki mamy kraj - dno i wodorosty.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 00:14
0
ssssssss
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 00:14
0
Ochroniarze zatrzymali nie tych co trzeba. Stałem spokojnie i kamerowałem gdy zamieszki już ustawały, a najbardziej agresywni rozeszli się. Ochrona już po koncercie zaatakowała pare osób w tym mnie które tylko obserwowały, a pasowały im do ewentualnego oskarżenia. Jacy pseudokibice? Nazwać was pismakami to mało. Jeden artykuł niepradziwy i ludzie już osądzeni bez żadnego dowodu, a reszta "gazet" to skopiowała bezmyślnie. Nic nie zrobiłem a zostałem ostro i brutalnie pobity przez ochrone, gazety już mnie skazały, sąd zrobi to na podstawie 'zeznań' ochroniarzy którzy w ciemną noc, skupieni na obronie z pewnością mnie rozpoznają. Ci co robili awanture, siedzą sobie teraz w domu i śmieją się ze sprawiedliwości w Polsce. Było łapać tych na gorącym uczynki, a nie już po zajściu gdy zadymiarze uciekli typować sobie sprawców wśród tych co zostali i bić ich jak zwierzęta.
Ochroniarze zatrzymali nie tych co trzeba. Stałem spokojnie i kamerowałem gdy zamieszki już ustawały, a najbardziej agresywni rozeszli się. Ochrona już po koncercie zaatakowała pare osób w tym mnie które tylko obserwowały, a pasowały im do ewentualnego oskarżenia. Jacy pseudokibice? Nazwać was pismakami to mało. Jeden artykuł niepradziwy i ludzie już osądzeni bez żadnego dowodu, a reszta "gazet" to skopiowała bezmyślnie. Nic nie zrobiłem a zostałem ostro i brutalnie pobity przez ochrone, gazety już mnie skazały, sąd zrobi to na pod... rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 23:30
0
pies to cie zrobł ,a suka urodziła
Avatar
Bagnet / 18 maja 2015 o 22:32
0

Nie dowierzam, że to kibice, jak co niektórzy tu piszą. Gdyby tłukli się z psami, to rozumiem, ale z ochroną? Trochę dziwne.

Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 22:22
0
Może dla was to jest śmieszne dla mnie nie bo wśród jednych z ochroniarzy był mój chłopak i dla mnie to mnie nie jara to że nieźle ochroniarze dostali bo to też są ludzie którzy chronią imprezę i ludzie więc oni są dla was a wy tak traktujecie ich. Weźcie się ludzie ogarnijcie i zastanówcie się na następny raz ! To chyba tyle od mnie !
Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 22:01
0
O czym tu wogole mowa, do sklepu wpadli juz od 19 i młode su_zki mordami brechaly. Z góry mieli zaplanowana zadyme, polska rzeczywistość :-(
Avatar
siema Beny / 20 maja 2015 o 17:49
0

Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście uważam, że jeszcze za mało oberwali Ci co rozpoczęli ten bajzel.

ochrona zachowala sie tak jak to oni potrafila - uciekla zdezorientowana, pozniej w przyplywie odwagi miotala sie jak mogla bez rozmyslu. a licencje to byle debil moze dzis miec i tak naprawde o niczym nie swiadczy, tyle ze moze kajdanki legalnie nosic :D ale w pysk legalnie tez moze wylapac :D ta ochrona z feliniady to sie nadaje do sprzatania po imprezie. teraz pewnie boja sie w pojedynke po ulicy chodzic, bo juz kilku w leb dostalo - sami siebie nie potrafia obronic, a co dopiero kogos. paru konkretnych ochroniarzy z lublina, bo sa tacy - rozgoniliby i agresywnych i caly koncert :D

ochrona zachowala sie tak jak to oni potrafila - uciekla zdezorientowana, pozniej w przyplywie odwagi miotala sie jak mogla bez rozmyslu. a licencje to byle debil moze dzis miec i tak naprawde o niczym nie swiadczy, tyle ze moze kajdanki legalnie nosic :D ale w pysk legalnie tez moze wylapac :D ta ochrona z feliniady to sie nadaje do sprzatania po imprezie. teraz pewnie boja sie w pojedynke po ulicy chodzic, bo juz kilku w leb dostalo - sami siebie nie potrafia obronic, a co dopiero kogos. paru konkretnych ochroniarzy z lubl... rozwiń

Avatar
Widz / 19 maja 2015 o 18:44
0

Ciekawe jak zabezpieczyli ilość ochrony. Trochę się na tym znam, więc moim zdaniem nie dopełnili tego. Na otwartym terenie 1000 osób to już impreza masowa, podwyższonego ryzyka to 500 osób + 1000 masowej. Na każde 300 uczestników 10 osób służby porządkowej/informacyjnej i na każde następne 100 uczestników 1 służby porządkowej lub informacyjnej. 20 % ma być w ogólnej liczbie służbą porządkową minimum. Na podwyższonego ryzyka a FELINIADA była wg. przepisów imprezą podwyższonego ryzyka powinno przypadać na 200 uczestników pierwszych15 ochroniarzy i na każde następne 100 osób 2 ochroniarzy czego minimum 50% ogólnej liczby ma być służbą porządkową. Oczywiście każda służba odpowiednie musi posiadać ospowiednie dokumenty. Wychodzi na to, że: 35000 (całość) - 200 osób = 33 000 osób - Na te 200 osób powinno być 15 ochroniarz, 33 000 (pozostali) - jeśli na 100 osób przypada 2 ochroniarzy, to logicznie na 33 000 około 660 ochroniarzy. Wiadomo, że nie da się tego tak ogarnąc, ale około 400 ochroniarzy na te 35 tys. osob musiało być. Wiem, bo obstawiałem impreze na Kozienaliach w tym roku i na terenie perły było nas około 450 przez całą imprezę łącznie z kolegami ze służby informacyjnej i porządkowej. Tutaj byłem się pobawić i widziałem ilu ochroniarzy było. Moim zdaniem o przynajmniej 200 kilku za mało.

Kozienalia obstawiałeś mówisz?? Jakoś tylu ochraniaczy nie widziałem...

Kozienalia obstawiałeś mówisz?? Jakoś tylu ochraniaczy nie widziałem...

rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 08:51
0
Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście uważam, że jeszcze za mało oberwali Ci co rozpoczęli ten bajzel.
Moim zdaniem ochrona zachowała się tak jak wymagała tego sytuacja. W sumie to skoro tacy debile jak na filmiku brali ławki to ochrona powinna mieć prawo je....ć ich stołem. A co do odpowiedzi jednego z komentujących to licencji nie dostaje się w prezencie, a konkretnie to licencje zostały zamienione na zaświadczenia o wpisie na kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Impreza była fajna, ale przez takich debili i ich wyczyny cała Polska się śmieje z Nas, że jesteśmy jak dzicz. W stu procentach popieram działania ochrony i policji i osobiście ... rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 08:34
0

M A S A K R A !! Ciągłe tylko komentarze na temat tego jaka to ochrona jest nieodpowiedzialna itp itd tymczasem to ludzie są jak bydło, które trzeba gonić! Stojąc pod barierkami nie widziałam tej bitwy, może i lepiej, ale pod sceną nie było takich afer bo jak tylko ktoś do kogoś zaczął sapać to dzięki sprawnej obserwacji i reakcji ochroniarzy wszystko było tłumione. I niech nikt nie mówi, że ochrona wielką krzywdę robiła komuś, bo jak taki naje*any gość się rzuca no to sorry.. mają czekać aż sami dostaną, albo jak dostanie ktoś obok, może jeszcze mają stać i patrzeć jak się tępe dzidy, bo inaczej tych dziewczyn nie nazwę, szarpią się za łby o koszulkę.... no ku*wa.... ludzie trochę opamiętania! Nie wątpię, że Ci co dostali wpie*dol od ochroniarzy za swoje zachowanie, bo raczej nie za przykładne stanie, będą mieli żal i będą cisnąć na ochronę, ale gdyby byli w sytuacji, kiedy to im ktoś spuszcza wpie*dol to by sami wołali o pomoc.. taka jest prawda. A patrząc na ten filmik...o zgrozo... Nie wiem co chcą pokazać Ci ludzie, nie wiem i nie będę oceniać czy to dresy czy studenci czy ktokolwiek inny, ale tym zachowaniem pokazujemy, że faktycznie wschód Polski to tylko wieś ( w sensie zachowania a nie czyjegoś pochodzenia), zacofanie, mordobicie i kto oglądając takie filmiki chciałby tu przyjechać... A i jeszcze jedno.. Dziwią mnie też trochę te rodziny z dziećmi przychodzący na takie spendy, nie żeby nikt nie mógł sobie przyjść bo koncerty są dla wszystkich, ale liczmy się z tym, że na takich koncertach nie jest trudno zarobić w gębę, co więcej jest to impreza, może tylko z nazwy, ale jest kierowana do studentów, to można się trochę zastanowić zanim się pójdzie na taki koncert z kilkuletnimi dziećmi i jeszcze oczekuje się, że wszyscy będą się do każdego uśmiechać. Ja szłam na tą imprezę z nastawieniem, żeby tylko na kogoś nie spojrzeć krzywo/inaczej bo mogę dostać... to jest przykre niestety... A to, że ktoś mi gdzieś tam machną ręką przed oczami, ktoś pijany się wepchał, trochę byłam podeptana, dostałam gdzieś z łokcia parę razy jak ludzie chcieli złapać płytę i co miałabym mieć teraz pretensje.. To jest koncert z młodzieżą (różnorodną..) i takich rzeczy trzeba się spodziewać. PS: Ja się bawiłam bardzo dobrze :)

Bo to prawda, to nie ochrona tylko zbieranina ludzi, którzy dostali licjencje chyba w prezencie po znajomości, którzy nie mieli pojecia co robić, poza puszczeniem gazu w tłum, bo tak najłatwiej. A to, ze koncert disco polo ma taka frekwencję, to też nie jest powód do dumy ale taki mamy kraj - dno i wodorosty.

Bo to prawda, to nie ochrona tylko zbieranina ludzi, którzy dostali licjencje chyba w prezencie po znajomości, którzy nie mieli pojecia co robić, poza puszczeniem gazu w tłum, bo tak najłatwiej. A to, ze koncert disco polo ma taka frekwencję, to też nie jest powód do dumy ale taki mamy kraj - dno i wodorosty.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 00:14
0
ssssssss
Avatar
Gość / 19 maja 2015 o 00:14
0
Ochroniarze zatrzymali nie tych co trzeba. Stałem spokojnie i kamerowałem gdy zamieszki już ustawały, a najbardziej agresywni rozeszli się. Ochrona już po koncercie zaatakowała pare osób w tym mnie które tylko obserwowały, a pasowały im do ewentualnego oskarżenia. Jacy pseudokibice? Nazwać was pismakami to mało. Jeden artykuł niepradziwy i ludzie już osądzeni bez żadnego dowodu, a reszta "gazet" to skopiowała bezmyślnie. Nic nie zrobiłem a zostałem ostro i brutalnie pobity przez ochrone, gazety już mnie skazały, sąd zrobi to na podstawie 'zeznań' ochroniarzy którzy w ciemną noc, skupieni na obronie z pewnością mnie rozpoznają. Ci co robili awanture, siedzą sobie teraz w domu i śmieją się ze sprawiedliwości w Polsce. Było łapać tych na gorącym uczynki, a nie już po zajściu gdy zadymiarze uciekli typować sobie sprawców wśród tych co zostali i bić ich jak zwierzęta.
Ochroniarze zatrzymali nie tych co trzeba. Stałem spokojnie i kamerowałem gdy zamieszki już ustawały, a najbardziej agresywni rozeszli się. Ochrona już po koncercie zaatakowała pare osób w tym mnie które tylko obserwowały, a pasowały im do ewentualnego oskarżenia. Jacy pseudokibice? Nazwać was pismakami to mało. Jeden artykuł niepradziwy i ludzie już osądzeni bez żadnego dowodu, a reszta "gazet" to skopiowała bezmyślnie. Nic nie zrobiłem a zostałem ostro i brutalnie pobity przez ochrone, gazety już mnie skazały, sąd zrobi to na pod... rozwiń
Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 23:30
0
pies to cie zrobł ,a suka urodziła
Avatar
Bagnet / 18 maja 2015 o 22:32
0

Nie dowierzam, że to kibice, jak co niektórzy tu piszą. Gdyby tłukli się z psami, to rozumiem, ale z ochroną? Trochę dziwne.

Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 22:22
0
Może dla was to jest śmieszne dla mnie nie bo wśród jednych z ochroniarzy był mój chłopak i dla mnie to mnie nie jara to że nieźle ochroniarze dostali bo to też są ludzie którzy chronią imprezę i ludzie więc oni są dla was a wy tak traktujecie ich. Weźcie się ludzie ogarnijcie i zastanówcie się na następny raz ! To chyba tyle od mnie !
Avatar
Gość / 18 maja 2015 o 22:01
0
O czym tu wogole mowa, do sklepu wpadli juz od 19 i młode su_zki mordami brechaly. Z góry mieli zaplanowana zadyme, polska rzeczywistość :-(
Zobacz wszystkie komentarze 92

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 25 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!