Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2018 r.
13:38

Bijatyka w okolicach Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie. Mężczyzna ciężko ranny

0 23 A A

Siedmiu młodych mężczyzn zostało zatrzymanych i tymczasowo aresztowanych. Usłyszeli zarzuty udziału w bójce, do której doszło w okolicach Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Dochodziła godzina 1 gdy dwie grupy spotkały się w okolicy ulicy Wróblewskiego w Lublinie. Najpierw doszło do wymiany zdań. Od słów i utarczki słownej doszło do rękoczynów. Kiedy jeden z uczestników zdarzenia upadł na chodnik reszta w popłochu rozbiegła się.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Funkcjonariuszy z I komisariatu wspierali kryminalni z komendy miejskiej i wojewódzkiej. Do działań zaangażowano także wywiadowców. Zaraz po zdarzeniu zatrzymano pierwszych uczestników bójki. Kolejne godziny policyjnej pracy pozwoliły na wytypowanie pozostałych. Ustalono pojazdy, którymi mogli odjechać oraz miejsca ich przebywania.

Zarzut udziału w bójce narażającej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia usłyszało siedmiu mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat. To mieszkańcy powiatu lubelskiego i łęczyńskiego. Wśród podejrzanych jest również obywatel Ukrainy.

Wszyscy meżczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Grozić im może do 8 lat pozbawienia wolności.

Jeden z uczestników bójki doznał poważnych obrażeń. Mężczyzna przebywa w szpitalu.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 14:30
Mężczyzn? 19-21 letnia gówniarnia raczej
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 13:48
Wsiury z lecznej i ukrainiec haha ale ekipa
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 13:48
A robic nie ma komu.
Avatar
guest / 23 grudnia 2018 r. o 18:23
Sqrwesyny powinni stać teraz nad trumną z ciałem Karola obok jego rodziców...a sąd wymierzyć powinien dożywocie... Mieszkam w Łęcznej i powiem wam że kiedyś też lalismy się z kim popadnie itd. młodzi głupi, ale żeby zejść na psy do tego stopnia... Żeby zabić tzn. pobić ze skutkiem śmiertelnym. Teraz gnojstwo nie potrafi nawet spokojnie przechodzić obok siebie. Ćpuny, pijaki i wogule margines społeczny.
Avatar
... / 23 grudnia 2018 r. o 22:51
Wsiury z lecznej i ukrainiec haha ale ekipa
  takie same 'wsiury z Łęcznej ' jak i z Lublina ... i właśnie trafi się taki mądry , który tu napisze na kogoś ''wsiury ''( sam lepszy nie jest - normalny dorosły człowiek nie obraża nikogo :) ) taki miastowy i pokazał klasę jak i Łęczna ...Wszyscy młodzi i głupi ... a rodzice cierpią ... nikomu nie życzę takiego czegoś ...Wyrazy współczucia dla całej rodziny . chłopak biedny nie żyje ... czy naprawdę musicie się bić ? co Wam to daje ? taki mocny jeden z drugim .. całe życie przed Wami ..jedna sekunda i człowieka nie ma ...
  takie same 'wsiury z Łęcznej ' jak i z Lublina ... i właśnie trafi się taki mądry , który tu napisze na kogoś ''wsiury ''( sam lepszy nie jest - normalny dorosły człowiek nie obraża nikogo :) ) taki miastowy i pokazał klasę jak i Łęczna ...Wszyscy młodzi i głupi ... a rodzice cierpią ... nikomu nie życzę takiego czegoś ...Wyrazy współczucia dla całej rodziny . chłopak biedny nie żyje ... czy naprawdę musicie się bić ? co Wam to daje ? taki mocny jeden z drugim .. całe życie przed Wami ..jedna sekunda i człowieka nie ma ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 15:28
Wieś sie bawi :)))
Avatar
mario36 / 23 grudnia 2018 r. o 16:36
Ukraińcy to dzikusi  im do Europy jeszcze daleko, nie potrafia sie zachowywać, piją na umór i potem zaczeciają Polaków i czasmi dostają za to w mordę!
Avatar
zacznijcie myśleć po to macie te głowy ... / 23 grudnia 2018 r. o 22:48
za to Lublin pokazal klase ...wy sie nie bijecie  ..:D .  Mądrzy wielcy miastowi .... a macie takie gówno w głowach ze nie wiem ...  Myślisz ze jak mieszkach  w Lublinie to wielkim Panem jesteś ?  Skąd to myślenie Ci się w tej 'głowce' bierze ???  Jesteś takim samym człowiekiem jak każdy ... a to że mieszkach w większym mieście to tylko Twoje głupie szczęscie ... powinieneś matke i ojca po stopach całować,że mozesz się rozwijać w takim, a nie innym miejscu .  I wiesz co ? kiedyś pewnie sam zrozumiesz,że swoimi komentarzami pokazałeś ludziom, że nie jeden 'wieśniak' jest mądrzejszy od Ciebie i do pięt mu nie dorastasz  . A to co się stało ... to młode , bezmyślne zachowanie , które skończyło się tragedią ...  Jeden przez drugiego chce się pokazać, który to lepszy , madrzejszy i silniejszy i potem niszczy nie tylko komuś życie,ale  i sobie  i przez co ????? przez taka głupote, która i Ciebie dotkneła .... 
za to Lublin pokazal klase ...wy sie nie bijecie  ..:D .  Mądrzy wielcy miastowi .... a macie takie gówno w głowach ze nie wiem ...  Myślisz ze jak mieszkach  w Lublinie to wielkim Panem jesteś ?  Skąd to myślenie Ci się w tej 'głowce' bierze ???  Jesteś takim samym człowiekiem jak każdy ... a to że mieszkach w większym mieście to tylko Twoje głupie szczęscie ... powinieneś matke i ojca po stopach całować,że mozesz się rozwijać w takim, a nie innym miejscu .  I wiesz co ? kiedyś pewnie sam zrozumiesz,że swoimi komentarzami pokazałeś lud... rozwiń
Avatar
Student / 23 grudnia 2018 r. o 19:01
Bydlo studenckie z akademkow na miasteczku akademickim.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 18:36
jakis prokurator miał jaja. bic im sie chce od razu do więzienia
Avatar
Szymon.K / 28 grudnia 2018 r. o 14:06
Na na 100% zgonią na ukrainca.
Avatar
... / 23 grudnia 2018 r. o 22:51
Wsiury z lecznej i ukrainiec haha ale ekipa
  takie same 'wsiury z Łęcznej ' jak i z Lublina ... i właśnie trafi się taki mądry , który tu napisze na kogoś ''wsiury ''( sam lepszy nie jest - normalny dorosły człowiek nie obraża nikogo :) ) taki miastowy i pokazał klasę jak i Łęczna ...Wszyscy młodzi i głupi ... a rodzice cierpią ... nikomu nie życzę takiego czegoś ...Wyrazy współczucia dla całej rodziny . chłopak biedny nie żyje ... czy naprawdę musicie się bić ? co Wam to daje ? taki mocny jeden z drugim .. całe życie przed Wami ..jedna sekunda i człowieka nie ma ...
  takie same 'wsiury z Łęcznej ' jak i z Lublina ... i właśnie trafi się taki mądry , który tu napisze na kogoś ''wsiury ''( sam lepszy nie jest - normalny dorosły człowiek nie obraża nikogo :) ) taki miastowy i pokazał klasę jak i Łęczna ...Wszyscy młodzi i głupi ... a rodzice cierpią ... nikomu nie życzę takiego czegoś ...Wyrazy współczucia dla całej rodziny . chłopak biedny nie żyje ... czy naprawdę musicie się bić ? co Wam to daje ? taki mocny jeden z drugim .. całe życie przed Wami ..jedna sekunda i człowieka nie ma ... rozwiń
Avatar
zacznijcie myśleć po to macie te głowy ... / 23 grudnia 2018 r. o 22:48
za to Lublin pokazal klase ...wy sie nie bijecie  ..:D .  Mądrzy wielcy miastowi .... a macie takie gówno w głowach ze nie wiem ...  Myślisz ze jak mieszkach  w Lublinie to wielkim Panem jesteś ?  Skąd to myślenie Ci się w tej 'głowce' bierze ???  Jesteś takim samym człowiekiem jak każdy ... a to że mieszkach w większym mieście to tylko Twoje głupie szczęscie ... powinieneś matke i ojca po stopach całować,że mozesz się rozwijać w takim, a nie innym miejscu .  I wiesz co ? kiedyś pewnie sam zrozumiesz,że swoimi komentarzami pokazałeś ludziom, że nie jeden 'wieśniak' jest mądrzejszy od Ciebie i do pięt mu nie dorastasz  . A to co się stało ... to młode , bezmyślne zachowanie , które skończyło się tragedią ...  Jeden przez drugiego chce się pokazać, który to lepszy , madrzejszy i silniejszy i potem niszczy nie tylko komuś życie,ale  i sobie  i przez co ????? przez taka głupote, która i Ciebie dotkneła .... 
za to Lublin pokazal klase ...wy sie nie bijecie  ..:D .  Mądrzy wielcy miastowi .... a macie takie gówno w głowach ze nie wiem ...  Myślisz ze jak mieszkach  w Lublinie to wielkim Panem jesteś ?  Skąd to myślenie Ci się w tej 'głowce' bierze ???  Jesteś takim samym człowiekiem jak każdy ... a to że mieszkach w większym mieście to tylko Twoje głupie szczęscie ... powinieneś matke i ojca po stopach całować,że mozesz się rozwijać w takim, a nie innym miejscu .  I wiesz co ? kiedyś pewnie sam zrozumiesz,że swoimi komentarzami pokazałeś lud... rozwiń
Avatar
zacznijcie myśleć po to macie te głowy ... / 23 grudnia 2018 r. o 22:40
takie same 'wsiury z Łęcznej ' jak i z Lublina ... i właśnie trafi się taki mądry , który tu napisze na kogoś ''wsiury ''( sam lepszy nie jest - normalny dorosły człowiek nie obraża nikogo :) ) taki miastowy i pokazał klasę jak i Łęczna ...Wszyscy młodzi i głupi ... a rodzice cierpią ... nikomu nie życzę takiego czegoś ...Wyrazy współczucia dla całej rodziny . chłopak biedny nie żyje ... czy naprawdę musicie się bić ? co Wam to daje ? taki mocny jeden z drugim .. całe życie przed Wami ..jedna sekunda i człowieka nie ma ...
Avatar
gość / 23 grudnia 2018 r. o 22:38
takie same 'wsiury z Łęcznej ' jak i z Lublina ... i właśnie trafi się taki mądry , który tu napisze na kogoś ''wsiury ''( sam lepszy nie jest - normalny dorosły człowiek nie obraża nikogo :) ) taki miastowy i pokazał klasę jak i Łęczna ...Wszyscy młodzi i głupi ... a rodzice cierpią ... nikomu nie życzę takiego czegoś ...Wyrazy współczucia dla całej rodziny . chłopak biedny nie żyje ... czy naprawdę musicie się bić ? co Wam to daje ? taki mocny jeden z drugim .. całe życie przed Wami ..jedna sekunda i człowieka nie ma ...
Avatar
Aaa / 23 grudnia 2018 r. o 22:33
21-latek z Lecznej nie wybudzil sie ze spiaczki. Zmarl w szpitalu
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 21:29
Dlaczego w lublinie przynajnniej raz w tygodniu ktos ginie
Avatar
d / 23 grudnia 2018 r. o 21:28
Przyjechała wioska szukać wrażeń Orczyki lejcie się u siebie!!!!! W "łyncnej"
Avatar
Dodek / 23 grudnia 2018 r. o 19:02
Studenci świętowali 2 tygodniowa przerwa w zajęciach.
Avatar
Student / 23 grudnia 2018 r. o 19:01
Bydlo studenckie z akademkow na miasteczku akademickim.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Łukasz Gieresz (Świdniczanka): Wiosną chcemy być jeszcze mocniejsi

Łukasz Gieresz (Świdniczanka): Wiosną chcemy być jeszcze mocniejsi

Rozmowa z Łukaszem Giereszem, trenerem Świdniczanki Świdnik

Nie tylko "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Repertuar kin i teatrów
9 grudnia 2022, 9:00

Nie tylko "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Repertuar kin i teatrów

Nowym trendem w polskich kina jest dystrybuowanie filmowych wersji popularnych seriali anime. Wielbiciele gatunku w naszym kraju mieli już okazję oglądać m.in. film z uniwersum "Dragon Ball". W najbliższy weekend z kolei na ekranach swoją premierę będzie miał "Demon Slayer. Mugen Train". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Szpital dziecięcy w Lublinie nie ma na ZUS za pracowników. Marszałek daje pieniądze i stawia warunki

Szpital dziecięcy w Lublinie nie ma na ZUS za pracowników. Marszałek daje pieniądze i stawia warunki

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie przez trwającą przebudowę oddziałów jest w tak dramatycznej sytuacji finansowej, że przestał opłacać składki ZUS swoich pracowników. Pomóc ma marszałek województwa ze środków unijnych. Pod warunkiem, że będą jakieś oszczędności na innych projektach.

Jarmark i opłatek na rynku w Kazimierzu Dolnym. Już w ten weekend

Jarmark i opłatek na rynku w Kazimierzu Dolnym. Już w ten weekend

W najbliższy weekend, 10 i 11 grudnia na Rynku odbędzie się 15. Kazimierski Jarmark Świąteczny. Na kupujących będą czekały barwne stoiska, wizyta św. Mikołaja oraz występy artystów m.in. z Puław, Lublina, Dęblina i Dąbrówki.

Zamość. Wrzuć coś do koszyka. Świąteczna zbióka żywności w ten weekend
10 grudnia 2022, 8:00

Zamość. Wrzuć coś do koszyka. Świąteczna zbióka żywności w ten weekend

Dla najuboższych polskich rodzin osób niepełnosprawnych, również uchodźców z Ukrainy, którym zamojskie stowarzyszenie „Krok za krokiem” dało schronienie w Białobrzegach, ale też potrzebujących z Krzemieńca będzie zbierana w ten weekend żywność w kilku sklepach w Zamościu.

Warsztaty pieśni polskich i ukraińskich w Galerii Labirynt
10 grudnia 2022, 14:00

Warsztaty pieśni polskich i ukraińskich w Galerii Labirynt

Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na warsztaty pieśni polskich i ukraińskich dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbędą się 10 grudnia o godz. 14.

KUL usunął pomnik swojego założyciela. Na jaw wychodzi, że bez zgody arcybiskupa
galeria

KUL usunął pomnik swojego założyciela. Na jaw wychodzi, że bez zgody arcybiskupa

Okazuje się, że metropolita lubelski, który jest zwierzchnikiem dla KUL, nie wydał zgody na usunięcie pomnika ks. Idziego Radziszewskiego. Katolicka uczelnia utrzymywała, że decyzje zapadły już dawno.

Motor w sobotę zmierzy się w sparingu z Legią Warszawa. "Zagramy w najmocniejszym składzie"

Motor w sobotę zmierzy się w sparingu z Legią Warszawa. "Zagramy w najmocniejszym składzie"

Przed piłkarzami Motoru jeszcze kilka dni treningów. W sobotę podopieczni Goncalo Feio będą mieli okazję sprawdzić formę na tle wicelidera PKO BP Ekstraklasy – Legii Warszawa. Spotkanie kontrolne odbędzie się w Książenicach (godz. 13)

Nowy dworzec w budowie i już duży kłopot. Ktoś zapomniał, że będą schody
galeria

Nowy dworzec w budowie i już duży kłopot. Ktoś zapomniał, że będą schody

Nikt nie chce się podjąć ryzykownej operacji w budowanym przez miasto nowym dworcu autobusowym. Jego projektanci zapomnieli o miejscu na mechanizm napędzający ruchome schody, przez co trzeba się wkuć głęboko w betonową płytę chroniącą obiekt przed naporem wód gruntowych.

W niedzielę w Lublinie polsko - ukraińskie Mikołajki
11 grudnia 2022, 11:00

W niedzielę w Lublinie polsko - ukraińskie Mikołajki

Spilno Lublin to nowa miejska przestrzeń, która służy budowaniu wspólnoty mieszkańców Lublina z Polski i z Ukrainy poprzez codzienne działania: warsztaty, kursy językowe, spotkania z ekspertami.

Nie byłeś w wojsku? Możesz dostać wezwanie. Nawet 200 tysięcy osób w kamasze

Nie byłeś w wojsku? Możesz dostać wezwanie. Nawet 200 tysięcy osób w kamasze

Wystarczy mieć przyznaną kategorię wojskową, by spodziewać się wezwania na ćwiczenia. Zwłaszcza, jeśli nigdy w życiu nie trzymało się w rękach karabinu, a poligon zna się tylko z telewizji. Armia w ciągu roku może się upomnieć nawet o 200 tys. tzw. pasywnych rezerwistów.

 Nałęczowianka i Nałęczów: dekady dobrosąsiedzkiej współpracy

Nałęczowianka i Nałęczów: dekady dobrosąsiedzkiej współpracy

Gdybyśmy chcieli dotrzeć spacerem z Parku Zdrojowego w centrum Nałęczowa do rozlewni Nałęczowianki, zajęłoby to nieco ponad pół godziny. Zakład jest blisko miasta – dosłownie i w przenośni, bo od dekad jest ściśle związany ze społecznością lokalną: jako atrakcyjny pracodawca, długoletni inwestor, dobry sąsiad i firma dbająca o środowisko.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2022 r.

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego
galeria

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego

Poznali się w internecie, a na pierwszej randce w ciepły letni dzień poszli na lody. Agata i Grzegorz zajęli pierwsze miejsce w plebiscycie „Ślub Marzeń” organizowanym przez Dziennik Wchodni we współpracy z salonem sukni ślubnych Lanesta. W nagrodę otrzymali voucher na zakup sukni ślubnej o wartości 3 tys. zł. Zwycięska para otrzymała 49 proc. wszystkich głosów.

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]

Polski Cukier Start Lublin przełamał serię porażek i pokonał King Szczecin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!