Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 sierpnia 2009 r.
12:33
Edytuj ten wpis

Bronowice: Ludzie mają dość nocnych hałasów ze Stokrotki (wideo)

0 24 A A

Ludzie mieszkający koło Stokrotki i Rossmanna na Bronowicach mają dość atrakcji, jakich zapewniają im sklepy. Krzyki, przekleństwa, ryczące ciężarówki czy wyjący alarm po godz. 23 to już codzienność - mówią.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie napisała "Gazeta Wyborcza Lublin". Kłopotliwe sąsiedztwo Stokrotki i Rossmanna bardzo uprzykrza życie mieszkańcom ul. Krańcowej. Pracownicy sklepów nie przestrzegają ciszy nocnej i hałasują nawet o 4 rano.

Barbara Koreszeń ze "Stokrotki" powiedziała gazecie, że nikt nocą towaru nie rozładowuje: - Co najwyżej towar na półki. Pilnujemy żeby na zewnątrz panowała cisza.

Jednak na filmach widać co innego. Pracowników Stokrotki po 23 rzucają butelkami do budynku obok, gdzie znajduje się kontener na śmieci. W tle słychać trzask tłuczonego szkła, głośny śmiech i przekleństwa. Według mieszkańców często zdarza się też wycie alarmu.

Już rok temu Stokrotka przepraszała za zakłócanie ciszy i zapewniała, że to był incydent, który się nie powtórzy. Dzieje się jednak inaczej

Co mogą teraz zrobić mieszkańcy? Jedynie alarmować policję - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Nocna zmiana czy zabawa?


Alarm stawia na równe nogi


Hałas przez cały dzień

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dawid / 16 sierpnia 2009 o 11:51
0
xxxyyy napisał:
To u Ciebie kolego brak chyba logicznego myślenia. Nie wszyscy z wyższym wykształceniem mogą pracować w bankach albo w urzędach. Zastanów się nad tym co piszesz. A jak komuś nie odpowida ten sklep to niech się przeniesie do innego.


i bardzo dobrze ze maja prace. pisalem przeciez ze nikt nie protestuje przeciwko sklepowi, pracownikom. ludzie protestuja przeciwko HALASOWI jaki powoduje rozladunek. halas ten 'tworza' rowniez pojedynczy pracownicy z nocnych zmian. no i jeszcze, czemu mam przenosic sie do innego sklepu? gdybys zapoznal/zapoznala sie z tym miejscem to bys wiedzial/wiedziala ze byly tu wczesniej inne sklepy. i mogly spokojnie prosperowac. ze Stokrotka przez pierwsze lata bylo podobnie. tylko w tym przypadku sie to zmienilo. i to wlasnie ludziom przeszkadza: HALAS a nie sklep i jego obsluga (poza pojedynczymi przypadkami).


i bardzo dobrze ze maja prace. pisalem przeciez ze nikt nie protestuje przeciwko sklepowi, pracownikom. ludzie protestuja przeciwko HALASOWI jaki powoduje rozladunek. halas ten 'tworza' rowniez pojedynczy pracownicy z nocnych zmian. no i jeszcze, czemu mam przenosic sie do innego sklepu? gdybys zapoznal/zapoznala sie z tym miejscem to bys wiedzial/wiedziala ze byly tu wczesniej inne sklepy. i mogly spokojnie prosperowac. ze Stokrotka przez pierwsze lata bylo podobnie. tylko w tym przypadku sie to zmienilo. ... rozwiń
Avatar
xxxyyy / 15 sierpnia 2009 o 19:38
0
To u Ciebie kolego brak chyba logicznego myślenia. Nie wszyscy z wyższym wykształceniem mogą pracować w bankach albo w urzędach. Zastanów się nad tym co piszesz. A jak komuś nie odpowida ten sklep to niech się przeniesie do innego.
Avatar
dawid / 15 sierpnia 2009 o 11:15
0
gregoroo69 napisał:
Kiedyś byłem dostawcą do tego sklepu i pamientam że panowała tam wyjątkowo miła i spokojna atmosfera. A kiedy Stokrotka ta była modernizowana do rampy miały pdjeżdżać jednocześnie 3 samochody, każdy z kierowców miałby wówczas czas aby spokojnie przygotować towar do przyjęcia przez magazyn.(towar w przypadku dostaw zew. musi być policzony i sprawdzony). Dało by to o wiele większą płynność dostaw i spokój wśród kierowców oraz krótszy czs całkowity dostaw. Ale mieszkańcom tego samego bloku niespodobało się że trzeba było usunąć stare zagrzybione dzewo!, przez które teraz ledwie jeden samochód może podjechać (i to po długim manewrowaniu). No to mają teraz to, o co sami walczyli!!! Ale zawsze można się przeprowadzić,np. w okolice jakiejś dyskoteki lub dworca. Tam to dopiero będzie miał co filmować.!


Przyznam ze nie pamietam aby ktos pytal mieszkancow gdy zaczeto im sprowadzac pod okna TIRy Tradisu. Rozumiem ze w interesie firm ktore dostrczaja produkty do Stokrotki, byloby wiecej miejsc do rozladunku. Bo to wieksze zyski. Kiedys jednak w tym budynku byly inne sklepy. Potrafiono tak dowozic towar ze nikt nawet na to nie zwracal uwagi. Nie bylo rowniez nocnych zmian, rozladunku po 22 w Rossmannie (którego nie bylo... rozbudowano budynek Stokrotki)

Nikt w artykule nie protestuje przeciwko samej Stokrotce jako takiej. Nikt tez nie protestuje przeciwko kobietom tam pracujacych. Nikt nie neguje ze sa mile, ze naleza im sie pewnie o wiele wieksze pieniazki za prace. Ludzie protestuja przeciwko halasowi jaki powoduje od dluzszego czasu rozladunek w Stokrotce. Kiedys tak nie bylo. Ktos tu napisal ze rozladunek o 7 rano to bzdura. Dla przykladu w ostatnia SOBOTE rozladowywali 20 minut po 6 rano. Pobudzili wszystkich. Wiem ze to pewnie ciezko sobie wyobrazic ale sa ludzie ktorzy pracuja tylko 5 dni w tygodniu. Soboty maja wolne.

Tekstu o stoperach w uszach nie skomentuje.


Przyznam ze nie pamietam aby ktos pytal mieszkancow gdy zaczeto im sprowadzac pod okna TIRy Tradisu. Rozumiem ze w interesie firm ktore dostrczaja produkty do Stokrotki, byloby wiecej miejsc do rozladunku. Bo to wieksze zyski. Kiedys jednak w tym budynku byly inne sklepy. Potrafiono tak dowozic towar ze nikt nawet na to nie zwracal uwagi. Nie bylo rowniez nocnych zmian, rozladunku po 22 w Rossmannie (którego nie bylo... rozbudowano budynek Stokrotki)

Nikt w artykule nie protestuje przeciwko samej Stokr... rozwiń
Avatar
dawid / 15 sierpnia 2009 o 10:27
0
ss napisał:
do autora filmow ( kazdy wie kto to jest) przeszkadza ci wszystko wielce niezadowolony jestes a przychodzisz do sklepu prawie codziennie nawet kilka razy na dzien.


podejdz, dam ci autograf. mamie sie pochwalisz.
Avatar
~piotr~ / 15 sierpnia 2009 o 10:22
0
ss napisał:
do autora filmow ( kazdy wie kto to jest) przeszkadza ci wszystko wielce niezadowolony jestes a przychodzisz do sklepu prawie codziennie nawet kilka razy na dzien. dostawa = swierzy towar , czyli chcesz zeby dostaw niebylo .brak dostaw = gowniany towar ktory chcesz kupic. maja skasowac dostawy zebys mogl nagrac kolejny film o kiepskim zatowarowaniu sklepu.hehehehe.zalosny jestes gosciu w okularach.hahaha


a ty ktory to z nich? ten z kobiecym glosem z tatuazami z nazelowanymi wlosami? czy ten łysiejący ze starym bmw co zawsze po 21 dla szpanu przy 50 letnich pracownicach stokrotki pali gumę na odjezdne? mozemy tak dalej ptysiu jak masz ochote


a ty ktory to z nich? ten z kobiecym glosem z tatuazami z nazelowanymi wlosami? czy ten łysiejący ze starym bmw co zawsze po 21 dla szpanu przy 50 letnich pracownicach stokrotki pali gumę na odjezdne? mozemy tak dalej ptysiu jak masz ochote rozwiń
Avatar
~piotr~ / 15 sierpnia 2009 o 10:17
0
kto napisał:
Niema jak ponarzekać na godziny dostaw a w dniu dzisiejszym o godzinie 15.45 przyjść na zakupy kupować świeże warzywa i świeże mięso. a tak po za tym nie ma to rżnąć głupa jak jest się obsługiwanym przez osoby pracujące w ss majdanek. Pozdro.


co ma kupowanie do protetu przeciwko halasowaniu? masz strasznie kiepska logike, jak sie domyslam jestes tylko po zawodowce stad braki w logicznym mysleniu. z drugiej strony gdybys mial cos wyzej, nie pracowal bys w stokrotce.
Avatar
gregoroo69 / 13 sierpnia 2009 o 23:16
0
Kiedyś byłem dostawcą do tego sklepu i pamientam że panowała tam wyjątkowo miła i spokojna atmosfera. A kiedy Stokrotka ta była modernizowana do rampy miały pdjeżdżać jednocześnie 3 samochody, każdy z kierowców miałby wówczas czas aby spokojnie przygotować towar do przyjęcia przez magazyn.(towar w przypadku dostaw zew. musi być policzony i sprawdzony). Dało by to o wiele większą płynność dostaw i spokój wśród kierowców oraz krótszy czs całkowity dostaw. Ale mieszkańcom tego samego bloku niespodobało się że trzeba było usunąć stare zagrzybione dzewo!, przez które teraz ledwie jeden samochód może podjechać (i to po długim manewrowaniu). No to mają teraz to, o co sami walczyli!!! Ale zawsze można się przeprowadzić,np. w okolice jakiejś dyskoteki lub dworca. Tam to dopiero będzie miał co filmować.!
Kiedyś byłem dostawcą do tego sklepu i pamientam że panowała tam wyjątkowo miła i spokojna atmosfera. A kiedy Stokrotka ta była modernizowana do rampy miały pdjeżdżać jednocześnie 3 samochody, każdy z kierowców miałby wówczas czas aby spokojnie przygotować towar do przyjęcia przez magazyn.(towar w przypadku dostaw zew. musi być policzony i sprawdzony). Dało by to o wiele większą płynność dostaw i spokój wśród kierowców oraz krótszy czs całkowity dostaw. Ale mieszkańcom tego samego bloku niespodobało się że trzeba było usunąć stare zagrzybion... rozwiń
Avatar
ss / 13 sierpnia 2009 o 22:06
0
koleś co piszesz za bzdury z tytułach. np film z dostawy gdzie piszesz ze byla to 7 rano.klamiesz ze az mi sie cos robi. bylo to popoludniu wiec przestan pier..... bo rece opadaja. wez sie czlowieku za robote bo widac masz za duzo czasu. ile zaplacili ci za to??? zalosny jestes i tyle. na poczatek narobiles brudu wokol sklepu a pozniej przylazisz na zakupy i pokazujesz ten durny usmiech. a co ma dostawa o 7 rano. cisza nocna juz dawno sie skonczyla a jak niemozesz sie wyspac to kup sobie prochy nasenne albo jak ktos wczesniej napisal kup stopery. pozdrawiam cala je.... dzielnice poj....
Avatar
kto / 13 sierpnia 2009 o 15:49
0
Niema jak ponarzekać na godziny dostaw a w dniu dzisiejszym o godzinie 15.45 przyjść na zakupy kupować świeże warzywa i świeże mięso. a tak po za tym nie ma to rżnąć głupa jak jest się obsługiwanym przez osoby pracujące w ss majdanek. Pozdro.
Avatar
olDZia / 13 sierpnia 2009 o 15:40
0
I nie wiadomo o co krzyk :D
Artykuł na poziomie staruszek, które wbijają sie do sklepu w niedziele na zakupy i mówią jakie to grzeszne handlować w 'dzień święty' , ale zakupy to juz można robić hęę .? :D Chcecie dobrego towaru to trzeba pocierpieć, hałas jest wszędzie, ewentualnie wyprowadzić sie na zaciszne krańce Lublina ;pp Chyba wiecie gdzie sie wprowadzaliście ;pp
Avatar
dawid / 16 sierpnia 2009 o 11:51
0
xxxyyy napisał:
To u Ciebie kolego brak chyba logicznego myślenia. Nie wszyscy z wyższym wykształceniem mogą pracować w bankach albo w urzędach. Zastanów się nad tym co piszesz. A jak komuś nie odpowida ten sklep to niech się przeniesie do innego.


i bardzo dobrze ze maja prace. pisalem przeciez ze nikt nie protestuje przeciwko sklepowi, pracownikom. ludzie protestuja przeciwko HALASOWI jaki powoduje rozladunek. halas ten 'tworza' rowniez pojedynczy pracownicy z nocnych zmian. no i jeszcze, czemu mam przenosic sie do innego sklepu? gdybys zapoznal/zapoznala sie z tym miejscem to bys wiedzial/wiedziala ze byly tu wczesniej inne sklepy. i mogly spokojnie prosperowac. ze Stokrotka przez pierwsze lata bylo podobnie. tylko w tym przypadku sie to zmienilo. i to wlasnie ludziom przeszkadza: HALAS a nie sklep i jego obsluga (poza pojedynczymi przypadkami).


i bardzo dobrze ze maja prace. pisalem przeciez ze nikt nie protestuje przeciwko sklepowi, pracownikom. ludzie protestuja przeciwko HALASOWI jaki powoduje rozladunek. halas ten 'tworza' rowniez pojedynczy pracownicy z nocnych zmian. no i jeszcze, czemu mam przenosic sie do innego sklepu? gdybys zapoznal/zapoznala sie z tym miejscem to bys wiedzial/wiedziala ze byly tu wczesniej inne sklepy. i mogly spokojnie prosperowac. ze Stokrotka przez pierwsze lata bylo podobnie. tylko w tym przypadku sie to zmienilo. ... rozwiń
Avatar
xxxyyy / 15 sierpnia 2009 o 19:38
0
To u Ciebie kolego brak chyba logicznego myślenia. Nie wszyscy z wyższym wykształceniem mogą pracować w bankach albo w urzędach. Zastanów się nad tym co piszesz. A jak komuś nie odpowida ten sklep to niech się przeniesie do innego.
Avatar
dawid / 15 sierpnia 2009 o 11:15
0
gregoroo69 napisał:
Kiedyś byłem dostawcą do tego sklepu i pamientam że panowała tam wyjątkowo miła i spokojna atmosfera. A kiedy Stokrotka ta była modernizowana do rampy miały pdjeżdżać jednocześnie 3 samochody, każdy z kierowców miałby wówczas czas aby spokojnie przygotować towar do przyjęcia przez magazyn.(towar w przypadku dostaw zew. musi być policzony i sprawdzony). Dało by to o wiele większą płynność dostaw i spokój wśród kierowców oraz krótszy czs całkowity dostaw. Ale mieszkańcom tego samego bloku niespodobało się że trzeba było usunąć stare zagrzybione dzewo!, przez które teraz ledwie jeden samochód może podjechać (i to po długim manewrowaniu). No to mają teraz to, o co sami walczyli!!! Ale zawsze można się przeprowadzić,np. w okolice jakiejś dyskoteki lub dworca. Tam to dopiero będzie miał co filmować.!


Przyznam ze nie pamietam aby ktos pytal mieszkancow gdy zaczeto im sprowadzac pod okna TIRy Tradisu. Rozumiem ze w interesie firm ktore dostrczaja produkty do Stokrotki, byloby wiecej miejsc do rozladunku. Bo to wieksze zyski. Kiedys jednak w tym budynku byly inne sklepy. Potrafiono tak dowozic towar ze nikt nawet na to nie zwracal uwagi. Nie bylo rowniez nocnych zmian, rozladunku po 22 w Rossmannie (którego nie bylo... rozbudowano budynek Stokrotki)

Nikt w artykule nie protestuje przeciwko samej Stokrotce jako takiej. Nikt tez nie protestuje przeciwko kobietom tam pracujacych. Nikt nie neguje ze sa mile, ze naleza im sie pewnie o wiele wieksze pieniazki za prace. Ludzie protestuja przeciwko halasowi jaki powoduje od dluzszego czasu rozladunek w Stokrotce. Kiedys tak nie bylo. Ktos tu napisal ze rozladunek o 7 rano to bzdura. Dla przykladu w ostatnia SOBOTE rozladowywali 20 minut po 6 rano. Pobudzili wszystkich. Wiem ze to pewnie ciezko sobie wyobrazic ale sa ludzie ktorzy pracuja tylko 5 dni w tygodniu. Soboty maja wolne.

Tekstu o stoperach w uszach nie skomentuje.


Przyznam ze nie pamietam aby ktos pytal mieszkancow gdy zaczeto im sprowadzac pod okna TIRy Tradisu. Rozumiem ze w interesie firm ktore dostrczaja produkty do Stokrotki, byloby wiecej miejsc do rozladunku. Bo to wieksze zyski. Kiedys jednak w tym budynku byly inne sklepy. Potrafiono tak dowozic towar ze nikt nawet na to nie zwracal uwagi. Nie bylo rowniez nocnych zmian, rozladunku po 22 w Rossmannie (którego nie bylo... rozbudowano budynek Stokrotki)

Nikt w artykule nie protestuje przeciwko samej Stokr... rozwiń
Avatar
dawid / 15 sierpnia 2009 o 10:27
0
ss napisał:
do autora filmow ( kazdy wie kto to jest) przeszkadza ci wszystko wielce niezadowolony jestes a przychodzisz do sklepu prawie codziennie nawet kilka razy na dzien.


podejdz, dam ci autograf. mamie sie pochwalisz.
Avatar
~piotr~ / 15 sierpnia 2009 o 10:22
0
ss napisał:
do autora filmow ( kazdy wie kto to jest) przeszkadza ci wszystko wielce niezadowolony jestes a przychodzisz do sklepu prawie codziennie nawet kilka razy na dzien. dostawa = swierzy towar , czyli chcesz zeby dostaw niebylo .brak dostaw = gowniany towar ktory chcesz kupic. maja skasowac dostawy zebys mogl nagrac kolejny film o kiepskim zatowarowaniu sklepu.hehehehe.zalosny jestes gosciu w okularach.hahaha


a ty ktory to z nich? ten z kobiecym glosem z tatuazami z nazelowanymi wlosami? czy ten łysiejący ze starym bmw co zawsze po 21 dla szpanu przy 50 letnich pracownicach stokrotki pali gumę na odjezdne? mozemy tak dalej ptysiu jak masz ochote


a ty ktory to z nich? ten z kobiecym glosem z tatuazami z nazelowanymi wlosami? czy ten łysiejący ze starym bmw co zawsze po 21 dla szpanu przy 50 letnich pracownicach stokrotki pali gumę na odjezdne? mozemy tak dalej ptysiu jak masz ochote rozwiń
Avatar
~piotr~ / 15 sierpnia 2009 o 10:17
0
kto napisał:
Niema jak ponarzekać na godziny dostaw a w dniu dzisiejszym o godzinie 15.45 przyjść na zakupy kupować świeże warzywa i świeże mięso. a tak po za tym nie ma to rżnąć głupa jak jest się obsługiwanym przez osoby pracujące w ss majdanek. Pozdro.


co ma kupowanie do protetu przeciwko halasowaniu? masz strasznie kiepska logike, jak sie domyslam jestes tylko po zawodowce stad braki w logicznym mysleniu. z drugiej strony gdybys mial cos wyzej, nie pracowal bys w stokrotce.
Avatar
gregoroo69 / 13 sierpnia 2009 o 23:16
0
Kiedyś byłem dostawcą do tego sklepu i pamientam że panowała tam wyjątkowo miła i spokojna atmosfera. A kiedy Stokrotka ta była modernizowana do rampy miały pdjeżdżać jednocześnie 3 samochody, każdy z kierowców miałby wówczas czas aby spokojnie przygotować towar do przyjęcia przez magazyn.(towar w przypadku dostaw zew. musi być policzony i sprawdzony). Dało by to o wiele większą płynność dostaw i spokój wśród kierowców oraz krótszy czs całkowity dostaw. Ale mieszkańcom tego samego bloku niespodobało się że trzeba było usunąć stare zagrzybione dzewo!, przez które teraz ledwie jeden samochód może podjechać (i to po długim manewrowaniu). No to mają teraz to, o co sami walczyli!!! Ale zawsze można się przeprowadzić,np. w okolice jakiejś dyskoteki lub dworca. Tam to dopiero będzie miał co filmować.!
Kiedyś byłem dostawcą do tego sklepu i pamientam że panowała tam wyjątkowo miła i spokojna atmosfera. A kiedy Stokrotka ta była modernizowana do rampy miały pdjeżdżać jednocześnie 3 samochody, każdy z kierowców miałby wówczas czas aby spokojnie przygotować towar do przyjęcia przez magazyn.(towar w przypadku dostaw zew. musi być policzony i sprawdzony). Dało by to o wiele większą płynność dostaw i spokój wśród kierowców oraz krótszy czs całkowity dostaw. Ale mieszkańcom tego samego bloku niespodobało się że trzeba było usunąć stare zagrzybion... rozwiń
Avatar
ss / 13 sierpnia 2009 o 22:06
0
koleś co piszesz za bzdury z tytułach. np film z dostawy gdzie piszesz ze byla to 7 rano.klamiesz ze az mi sie cos robi. bylo to popoludniu wiec przestan pier..... bo rece opadaja. wez sie czlowieku za robote bo widac masz za duzo czasu. ile zaplacili ci za to??? zalosny jestes i tyle. na poczatek narobiles brudu wokol sklepu a pozniej przylazisz na zakupy i pokazujesz ten durny usmiech. a co ma dostawa o 7 rano. cisza nocna juz dawno sie skonczyla a jak niemozesz sie wyspac to kup sobie prochy nasenne albo jak ktos wczesniej napisal kup stopery. pozdrawiam cala je.... dzielnice poj....
Avatar
kto / 13 sierpnia 2009 o 15:49
0
Niema jak ponarzekać na godziny dostaw a w dniu dzisiejszym o godzinie 15.45 przyjść na zakupy kupować świeże warzywa i świeże mięso. a tak po za tym nie ma to rżnąć głupa jak jest się obsługiwanym przez osoby pracujące w ss majdanek. Pozdro.
Avatar
olDZia / 13 sierpnia 2009 o 15:40
0
I nie wiadomo o co krzyk :D
Artykuł na poziomie staruszek, które wbijają sie do sklepu w niedziele na zakupy i mówią jakie to grzeszne handlować w 'dzień święty' , ale zakupy to juz można robić hęę .? :D Chcecie dobrego towaru to trzeba pocierpieć, hałas jest wszędzie, ewentualnie wyprowadzić sie na zaciszne krańce Lublina ;pp Chyba wiecie gdzie sie wprowadzaliście ;pp
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki 0 2

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 20-letni mieszkaniec Łęcznej może posiadać narkotyki.

7 pytań, które pomaga zbudować markę

7 pytań, które pomaga zbudować markę 0 0

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu 4 4

Wojewoda lubelski wróci na ławę oskarżonych. Przemysław Czarnek mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”.

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program]
22 listopada 2018, 17:00

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie zorganizowany zostanie Festiwal Kultury Ukraińskiej Ukraina w Centrum Lublina. W tym roku Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza zaprasza w dniach 22-25 listopada.

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy 0

Rozmowa z Jackiem Garbaczewskim, dyrektorem SKENDE.

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem

Na ul. Narutowicza w Lublinie zobaczył zataczającą się kobietę z wózkiem 9 5

Zataczającą się z wózkiem kobietę, zauważył w centrum Lublina przechodzień i poinformował o tym policjantów.

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany

Samochód kierowcy Taxify odjechał na lawecie. Jeśli nie zapłaci kary, zostanie zlicytowany 35 5

Piątkowo-sobotnia noc zaowocowała kolejnymi kontrolami kierowców wykonujących przewozy za pośrednictwem aplikacji Taxify. Jedno z aut odjechało na lawecie.

Pasja, jaką jest wędkarstwo

Pasja, jaką jest wędkarstwo 0 0

Wędkowanie nie powinno nikogo dziwić, jeśli znajdzie stałe miejsce wśród zainteresowań współczesnych facetów. Niemniej jednak, w obecnych czasach wiele kobiet, odkrywa w nim swoją naturę. Pasjonaci to naprawdę pełne życia i zawziętości osoby, które poświęcić dla wędkarstwa są w stanie wiele. Co kieruje hobbystami, że pomimo niesprzyjających warunków i licznych obowiązków, znajdują czas na wodne przygody i łowiska?

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena

Ślisko na drogach. Straciła panowanie nad oplem, uderzyła w volkswagena 0 3

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 23:30 w miejscowości Bogdanka.

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji

Zmiana warty w gminach powiatu puławskiego. Terminy pierwszych sesji 1 6

W tym tygodniu dojdzie do zaprzysiężenia wybranych w ostatnich wyborach radnych nowej kadencji oraz wójtów, burmistrzów i prezydenta. Pierwsze uroczyste sesje w gminach powiatu puławskiego odbędą się w Kurowie, Janowcu i Kazimierzu Dolnym. Jako ostatni zaprzysiężenie złoży nowy samorząd w Baranowie.

Kombucha - dlaczego warto ją pić?

Kombucha - dlaczego warto ją pić? 0 0

Kombucha, inaczej grzyb herbaciany. Na jego bazie przygotowuje się napój z kombuchy. Jego właściwości lecznicze są od wieków wykorzystywane w medycynie naturalnej. Napój z kombuchy jest polecany na prawie wszystkie schorzenia, jako eliksir życia i uniwersalny środek leczniczy.