Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 kwietnia 2016 r.
10:45

Budował szkołę, a przy okazji dostał świadectwo maturalne. "Nie musiałem nawet płacić"

0 18 A A

Kolejni świadkowie pogrążają Antoniego L. – byłego dyrektora Zespołu Szkół Katolickich im. św. Teresy w Lublinie. Mężczyzna odpowiada za malwersacje finansowe i handel świadectwami. Szkołę miało opuścić dziesiątki fałszywych maturzystów.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jednym z absolwentów placówki był Wojciech G. – mechanik z okolic Lublina. Pracował przy remoncie szkoły. Skończył ze świadectwem maturalnym w dłoni.

– Mój kolega był tam kierownikiem administracyjnym. W rozmowie wyszło, że może mi załatwić świadectwo. Nie musiałem nawet płacić – mówił wczoraj w sądzie Wojciech G. – Kolega mnie namówił – dodał.

Wojciech G. jest jednym z kilkudziesięciu oskarżonych w sprawie dotyczącej świadectw z „Tereski”. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

– Sposób uzyskania świadectwa nie był legalny – przyznał podczas swojego procesu. – Żeby dostać maturę trzeba chodzić do szkoły, a ja nie chodziłem. Pracowałem tam tylko na budowie.

Podczas wczorajszej rozprawy w Sądzie Okręgowym w Lublinie zeznawał również jeden z lubelskich przedsiębiorców. Był uczniem „Tereski”, ale nigdy nie usłyszał żadnych zarzutów, bo nie posługiwał się fałszywym świadectwem maturalnym.

– Od czasu do czasu chodziłem na zajęcia. Była tam klasa o profilu sportowym. Uczniowie chodzili w kratkę – przyznał Andrzej S.

Mężczyzna miał problem z przypomnieniem sobie, jakie przedmioty zdawał podczas egzaminu maturalnego. Miał on się odbyć w 2004 r. Sąd przypomniał mu więc stopnie ze świadectwa. Wtedy okazało się, m.in. że Andrzej S. nie zdawał matematyki.

Z ustaleń prokuratury wynika, że aby uzyskać świadectwo ukończenia „Tereski” lub świadectwo maturalne wystarczyła łapówka dla Antoniego L. – ówczesnego dyrektora placówki. Mężczyzna i podlegli mu pracownicy mieli później samodzielnie wypełniać arkusze ocen i dodawać wpisy w dziennikach.

Skandal dotyczący kupowania świadectw zakończył się oskarżeniem kilkudziesięciu osób. Większość z nich usłyszała już wyroki skazujące. Wobec niektórych osób sprawy warunkowo umorzono. Obecnie przed sądem odpowiadają Antoni L. oraz 9 innych osób. Były dyrektor szkoły to teolog i filozof. Kierował ZSK im. Św. Teresy w latach 2004-2010. Kiedy afera wyszła na jaw, biskup odebrał placówce prawo posługiwania się przymiotnikiem „katolicki”.

Antoni L. usłyszał ponad 150 zarzutów. Oprócz handlu świadectwami śledczy zarzucili mu również korupcję. Mężczyzna miał defraudować szkolne i publiczne pieniądze. Według prokuratury, finansował z nich własne przedsięwzięcia biznesowe. Straty obliczono na ok. 7 mln zł. Pieniądze te miały być inwestowane np. w gabinet masażu.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gonzo / 25 kwietnia 2016 o 21:03
0

Ciekawe co zrobią ci co ukończyli wyższe uczelnie, jeśli okaże się że mają lewe matury bo to musiało być przed wprowadzeniem nowych zasad sprawdzane i oceniane przez komisje zewnętrzną (zdaje się w Krakowie). Bo to naprawdę problem dla tych ludzi zwłaszcza gdy trafi się jakiś doktor czy profesor i co z nimi.

Jak to co. Będą mieli wykształcenie podstawowe....

Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 00:21
0
[@ Zapamiętajcie sobie raz na zawsze : katolik nie znaczy uczciwy. Taki sam odsetek złodziei i oszustów jest katolikami i niewierzącymi. To że wierzący są bardziej moralni to zwykły mit. ] To, że katolik nie znaczy, że wierzący... może chodzi do kościoła z przyzwyczajenia
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 11:51
0
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze : katolik nie znaczy uczciwy. Taki sam odsetek złodziei i oszustów jest katolikami i niewierzącymi. To że wierzący są bardziej moralni to zwykły mit.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 20:37
0
a co z tym wątkiem świadectwa ze seks?
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 18:36
0
Ciekawe co zrobią ci co ukończyli wyższe uczelnie, jeśli okaże się że mają lewe matury bo to musiało być przed wprowadzeniem nowych zasad sprawdzane i oceniane przez komisje zewnętrzną (zdaje się w Krakowie). Bo to naprawdę problem dla tych ludzi zwłaszcza gdy trafi się jakiś doktor czy profesor i co z nimi.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 10:52
0
chyba setki albo tysiące uczniow z lewym swiadectwem, kazdy wiedzial co tam sie dzieje a wladza przymykala oko! mylse ze dziesiatki uczniow, a mysle ze moze mniej skonczylo ta szkole w pelni legalnie!
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 06:48
0

Podobno dyrektor jest z pokolenia JPII!

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 19:43
0
Treść komentarza (minimum 6 znaków) niepotepiam takiej matury potepiam te osoby ktore same sie zglaszaja kofideci
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 21 kwietnia 2016 o 18:34
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SIE (z)BAWIMY JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kółkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...

Tylko w kwietniu internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEKz dn. 19 i 20.IV.2016 r. w artyKULe: 1} Poniedziałek: Stajemy się państwem quasi-faszystowskim. Ks. Sowa o Polsce PiS: Nie totalitaryzm, ale demokratura

; 2} Światowe Dni Wpadek i Bałaganu oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „FAKTz dn. 20.IV.2016 r. w artyKULe: Kościół przerywa milczenie. Zakonnik molestował dzieci oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „ECHO DNIAz dn. 20.IV.2016 r. w artyKULe: Referendum w Kielcach. Biskup Piotrowski: - Nie udzieliłem poparcia oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA POMORSKAz dn.20.IV.2016 r. w artyKULe: Mszę z okazji obchodów 82. rocznicy ONR-u koncelebrował kapelan policji oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „GŁOS WIELKOPOLSKIz dn. 20 i 21.IV.2016 r. w artyKULe: 1} O fałszywym rabinie z Poznania piszą na całym świecie!”; 2} Poznań: Wygrała z parafią. Sąd nie dał wiary zeznaniom proboszcza oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

 

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SIE (z)BAWIMY JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) rozwiń

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 18:14
0
Kuria jego mać
Avatar
Gonzo / 25 kwietnia 2016 o 21:03
0

Ciekawe co zrobią ci co ukończyli wyższe uczelnie, jeśli okaże się że mają lewe matury bo to musiało być przed wprowadzeniem nowych zasad sprawdzane i oceniane przez komisje zewnętrzną (zdaje się w Krakowie). Bo to naprawdę problem dla tych ludzi zwłaszcza gdy trafi się jakiś doktor czy profesor i co z nimi.

Jak to co. Będą mieli wykształcenie podstawowe....

Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 00:21
0
[@ Zapamiętajcie sobie raz na zawsze : katolik nie znaczy uczciwy. Taki sam odsetek złodziei i oszustów jest katolikami i niewierzącymi. To że wierzący są bardziej moralni to zwykły mit. ] To, że katolik nie znaczy, że wierzący... może chodzi do kościoła z przyzwyczajenia
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 11:51
0
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze : katolik nie znaczy uczciwy. Taki sam odsetek złodziei i oszustów jest katolikami i niewierzącymi. To że wierzący są bardziej moralni to zwykły mit.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 20:37
0
a co z tym wątkiem świadectwa ze seks?
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 18:36
0
Ciekawe co zrobią ci co ukończyli wyższe uczelnie, jeśli okaże się że mają lewe matury bo to musiało być przed wprowadzeniem nowych zasad sprawdzane i oceniane przez komisje zewnętrzną (zdaje się w Krakowie). Bo to naprawdę problem dla tych ludzi zwłaszcza gdy trafi się jakiś doktor czy profesor i co z nimi.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 10:52
0
chyba setki albo tysiące uczniow z lewym swiadectwem, kazdy wiedzial co tam sie dzieje a wladza przymykala oko! mylse ze dziesiatki uczniow, a mysle ze moze mniej skonczylo ta szkole w pelni legalnie!
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 06:48
0

Podobno dyrektor jest z pokolenia JPII!

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 19:43
0
Treść komentarza (minimum 6 znaków) niepotepiam takiej matury potepiam te osoby ktore same sie zglaszaja kofideci
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 21 kwietnia 2016 o 18:34
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SIE (z)BAWIMY JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kółkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...

Tylko w kwietniu internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEKz dn. 19 i 20.IV.2016 r. w artyKULe: 1} Poniedziałek: Stajemy się państwem quasi-faszystowskim. Ks. Sowa o Polsce PiS: Nie totalitaryzm, ale demokratura

; 2} Światowe Dni Wpadek i Bałaganu oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „FAKTz dn. 20.IV.2016 r. w artyKULe: Kościół przerywa milczenie. Zakonnik molestował dzieci oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „ECHO DNIAz dn. 20.IV.2016 r. w artyKULe: Referendum w Kielcach. Biskup Piotrowski: - Nie udzieliłem poparcia oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA POMORSKAz dn.20.IV.2016 r. w artyKULe: Mszę z okazji obchodów 82. rocznicy ONR-u koncelebrował kapelan policji oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „GŁOS WIELKOPOLSKIz dn. 20 i 21.IV.2016 r. w artyKULe: 1} O fałszywym rabinie z Poznania piszą na całym świecie!”; 2} Poznań: Wygrała z parafią. Sąd nie dał wiary zeznaniom proboszcza oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

 

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SIE (z)BAWIMY JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) rozwiń

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 18:14
0
Kuria jego mać
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w strefie kibica pustki 0 0

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 3 0

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 4

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 14

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 572 55

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 11

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!