Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2015 r.
17:19

Były rzecznik wojewody został rzecznikiem MPWiK

Autor: Zdjęcie autora drs
0 25 A A
Marcin Bielesz (po prawej) był rzecznikiem wojewody od marca 2014 r. (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)
Marcin Bielesz (po prawej) był rzecznikiem wojewody od marca 2014 r. (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

Marcin Bielesz, do niedawna rzecznik wojewody lubelskiego, dostał posadę w miejskiej spółce.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wczoraj poinformował, że od 1 grudnia pracuje jako rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Rzecznikiem wojewody Bielesz był od marca 2014 r., z kolei stanowisko rzecznika wodociągów już od dłuższego czasu pozostawało puste, poprzednio zajmował je miejski radny Marcin Nowak ze Wspólnego Lublina.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 7 grudnia 2015 r. o 05:52

Panie Bielesz - widząc tyle "brzydkich" wpisów, ja na miejscu Pana zeszła bym do kanałów MPWiG ze wstydu i siedziała bym tam do czasu, aż wywalą na zbity ryj.   

Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 18:55
Panie Marcinie życzymy samych sukcesów w karierze zawodowej - pracownicy z Zespołu Prezydialnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Te brzydkie wpisy nie piszą ludzie - to wilki.
Avatar
zenon / 6 grudnia 2015 r. o 18:31

rzecznik prasowy?! do roboty nieroba! ja się nie zgadzam,żeby spółki miejskie zatrudniały rzeczników!jeżeli miejska,to znaczy podatników,a podatnik ledwie zipie!już wiem na co idą podwyżki opłatr komunalnych,na pensyjki dla nierobów-kolesi!

rzecznik prasowy?! do roboty nieroba! ja się nie zgadzam,żeby spółki miejskie zatrudniały rzeczników!jeżeli miejska,to znaczy podatników,a podatnik ledwie zipie!już wiem na co idą podwyżki opłatr komunalnych,na pensyjki dla nierobów-kolesi!

pewnie audytora ( full etat ) od ISO też mają.

a co tam , to nie ich kasa

pewnie audytora ( full etat ) od ISO też mają.

a co tam , to nie ich kasa

rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 18:26
pytanie za 100 pkt do czego potrzebny jest rzecznik prasowy w MPWiK ?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 16:37
niech wraca do Gazety Wyborczej, skąd przyszedł lenisko jeden
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 12:41
Choroba "Wolnej Polski ". Narobiło się rzeczników a szefowie chowają się w szafach czy w w.c? WQ PRL każdy szef uważał za swój święty obowiązek występować w środkach nasowej informacji. A teraz POlicja - pokazują w TVP Lublin sirotkę Marysię i ta plecie %/10. Lubelski "Sund" też babina o buzi małpki kapucynki co klepie jak ten co pod wychodkiem klepał GWno młotkiem. Itp. Ma ta lubelska Policja szefa czy znikającego ufoludka podpierającego się sierotką Marysią. I ten Prezes "sundu" co znikł i wysyła do plecienia kich mordkę małpki. I ta klepie, że do kurdupla gentelmena z Biłgoraja powołano najwybitniejszego językoznawcę i..... jak mawia wladza ta nasi :" sund jest niezawisły, niezależny bo POdparty najwibitniejszymi specami. A pózniej syn takiego speca dostaje stoek od POkracznej sekty "Pancernej brzozy". Czas na zmiany i likwidację tych rzeczników.
Choroba "Wolnej Polski ". Narobiło się rzeczników a szefowie chowają się w szafach czy w w.c? WQ PRL każdy szef uważał za swój święty obowiązek występować w środkach nasowej informacji. A teraz POlicja - pokazują w TVP Lublin sirotkę Marysię i ta plecie %/10. Lubelski "Sund" też babina o buzi małpki kapucynki co klepie jak ten co pod wychodkiem klepał GWno młotkiem. Itp. Ma ta lubelska Policja szefa czy znikającego ufoludka podpierającego się sierotką Marysią. I ten Prezes "sundu" co znikł i wysyła do plecienia... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 12:32
Będzie dalej : "lał wodę" tylko za wyższy finans.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 10:02
He He He, ale numer. Gościu będzie miał pole do popisu - będzie lał wodę do woli, a przy tym brał konkretną kasę. Uczcie się jak się robi karierę. Można nie za dużo umieć, ale ma się poparcie partyjnych kolesiów.
Avatar
hrabiaski / 6 grudnia 2015 r. o 09:18
rzecznik prasowy?! do roboty nieroba! ja się nie zgadzam,żeby spółki miejskie zatrudniały rzeczników!jeżeli miejska,to znaczy podatników,a podatnik ledwie zipie!już wiem na co idą podwyżki opłatr komunalnych,na pensyjki dla nierobów-kolesi!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 08:22

To tam aż potrzebny jest rzecznik prasowy???

Bo to będzie nie-dorzecznik :D :D :D

Avatar
anka / 7 grudnia 2015 r. o 05:52

Panie Bielesz - widząc tyle "brzydkich" wpisów, ja na miejscu Pana zeszła bym do kanałów MPWiG ze wstydu i siedziała bym tam do czasu, aż wywalą na zbity ryj.   

Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 18:55
Panie Marcinie życzymy samych sukcesów w karierze zawodowej - pracownicy z Zespołu Prezydialnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. Te brzydkie wpisy nie piszą ludzie - to wilki.
Avatar
zenon / 6 grudnia 2015 r. o 18:31

rzecznik prasowy?! do roboty nieroba! ja się nie zgadzam,żeby spółki miejskie zatrudniały rzeczników!jeżeli miejska,to znaczy podatników,a podatnik ledwie zipie!już wiem na co idą podwyżki opłatr komunalnych,na pensyjki dla nierobów-kolesi!

rzecznik prasowy?! do roboty nieroba! ja się nie zgadzam,żeby spółki miejskie zatrudniały rzeczników!jeżeli miejska,to znaczy podatników,a podatnik ledwie zipie!już wiem na co idą podwyżki opłatr komunalnych,na pensyjki dla nierobów-kolesi!

pewnie audytora ( full etat ) od ISO też mają.

a co tam , to nie ich kasa

pewnie audytora ( full etat ) od ISO też mają.

a co tam , to nie ich kasa

rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 18:26
pytanie za 100 pkt do czego potrzebny jest rzecznik prasowy w MPWiK ?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 16:37
niech wraca do Gazety Wyborczej, skąd przyszedł lenisko jeden
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 12:41
Choroba "Wolnej Polski ". Narobiło się rzeczników a szefowie chowają się w szafach czy w w.c? WQ PRL każdy szef uważał za swój święty obowiązek występować w środkach nasowej informacji. A teraz POlicja - pokazują w TVP Lublin sirotkę Marysię i ta plecie %/10. Lubelski "Sund" też babina o buzi małpki kapucynki co klepie jak ten co pod wychodkiem klepał GWno młotkiem. Itp. Ma ta lubelska Policja szefa czy znikającego ufoludka podpierającego się sierotką Marysią. I ten Prezes "sundu" co znikł i wysyła do plecienia kich mordkę małpki. I ta klepie, że do kurdupla gentelmena z Biłgoraja powołano najwybitniejszego językoznawcę i..... jak mawia wladza ta nasi :" sund jest niezawisły, niezależny bo POdparty najwibitniejszymi specami. A pózniej syn takiego speca dostaje stoek od POkracznej sekty "Pancernej brzozy". Czas na zmiany i likwidację tych rzeczników.
Choroba "Wolnej Polski ". Narobiło się rzeczników a szefowie chowają się w szafach czy w w.c? WQ PRL każdy szef uważał za swój święty obowiązek występować w środkach nasowej informacji. A teraz POlicja - pokazują w TVP Lublin sirotkę Marysię i ta plecie %/10. Lubelski "Sund" też babina o buzi małpki kapucynki co klepie jak ten co pod wychodkiem klepał GWno młotkiem. Itp. Ma ta lubelska Policja szefa czy znikającego ufoludka podpierającego się sierotką Marysią. I ten Prezes "sundu" co znikł i wysyła do plecienia... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 12:32
Będzie dalej : "lał wodę" tylko za wyższy finans.
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 10:02
He He He, ale numer. Gościu będzie miał pole do popisu - będzie lał wodę do woli, a przy tym brał konkretną kasę. Uczcie się jak się robi karierę. Można nie za dużo umieć, ale ma się poparcie partyjnych kolesiów.
Avatar
hrabiaski / 6 grudnia 2015 r. o 09:18
rzecznik prasowy?! do roboty nieroba! ja się nie zgadzam,żeby spółki miejskie zatrudniały rzeczników!jeżeli miejska,to znaczy podatników,a podatnik ledwie zipie!już wiem na co idą podwyżki opłatr komunalnych,na pensyjki dla nierobów-kolesi!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 08:22

To tam aż potrzebny jest rzecznik prasowy???

Bo to będzie nie-dorzecznik :D :D :D