Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2008 r.
12:43
Edytuj ten wpis

CBA w domu byłego urzędnika

0 14 A A

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w nocy Mirosława B., byłego dyrektora Departamentu Mienia i Inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wieczorem pod dom Mirosława B. podjechało pięć samochodów z funkcjonariuszami CBA. Weszli do środka. Prawdopodobnie przeszukali dom. Mirosław B. został zatrzymany.

- Prokuratura została zawiadomiona przez CBA o zatrzymaniu tej osoby - potwierdza Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Nic więcej o sprawie nie mogę jeszcze powiedzieć, bo jeszcze do nas nie wpłynęła.

Mirosław B., był dyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim do jesieni ubiegłego roku. Odwołał go Jarosław Zdrojkowski, ówczesny marszałek.
(er)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 22:04
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 21:28
0
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności. rozwiń
Avatar
rafał panas / 25 kwietnia 2008 o 09:59
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
hetman / 24 kwietnia 2008 o 21:52
0
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Avatar
krzysiek / 24 kwietnia 2008 o 19:34
0
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?



Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Avatar
gabriela / 24 kwietnia 2008 o 19:31
0
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję. rozwiń
Avatar
zyga / 24 kwietnia 2008 o 19:23
0
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Avatar
T. / 24 kwietnia 2008 o 18:57
0
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powie... rozwiń
Avatar
Maniek / 24 kwietnia 2008 o 16:27
0
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Avatar
Janek / 24 kwietnia 2008 o 16:01
0
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 22:04
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 21:28
0
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności. rozwiń
Avatar
rafał panas / 25 kwietnia 2008 o 09:59
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
hetman / 24 kwietnia 2008 o 21:52
0
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Avatar
krzysiek / 24 kwietnia 2008 o 19:34
0
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?



Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Avatar
gabriela / 24 kwietnia 2008 o 19:31
0
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję. rozwiń
Avatar
zyga / 24 kwietnia 2008 o 19:23
0
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Avatar
T. / 24 kwietnia 2008 o 18:57
0
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powie... rozwiń
Avatar
Maniek / 24 kwietnia 2008 o 16:27
0
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Avatar
Janek / 24 kwietnia 2008 o 16:01
0
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Alarm bombowy w biurze poselskim w centrum Lublina [zdjęcia]
PILNE
galeria

Alarm bombowy w biurze poselskim w centrum Lublina [zdjęcia] 0 0

Ktoś poinformował o bombie w biurach poselskich Platformy Obywatelskiej przy ul. Królewskiej 2. Na miejsce jedzie straż pożarna i policja.

Krzysztof Piątek piłkarzem AC Milan!
film

Krzysztof Piątek piłkarzem AC Milan! 0 0

Krzysztof Piątek oficjalnie w Milanie! Polski napastnik przeszedł w środę (23 stycznia) medyczne i podpisał czteroipółletni kontrakt z osiemnastokrotnym mistrzem Włoch. Snajper Genoi kosztował mediolańczyków około 35 milionów euro.

Stworzyła rekordową zbiórkę na Facebooku. "Nie wiedziałam, czy uda nam się uzbierać tysiąc"
film

Stworzyła rekordową zbiórkę na Facebooku. "Nie wiedziałam, czy uda nam się uzbierać tysiąc" 0 0

Patrycja Krzymińska zapoczątkowała akcję „Ostatnia puszka Pawła Adamowicza", w ramach której udało się zebrać ponad 15 milionów złotych dla WOŚP-u.

SP ZOZ w Nałęczowie dostanie nowy sprzęt

SP ZOZ w Nałęczowie dostanie nowy sprzęt 0 1

Urząd Miejski w Nałęczowie ogłosił przetarg na zakup nowego ultrasonografu dla SP ZOZ w Nałęczowie. To część unijnego projektu o wartości blisko 200 tys. zł. Oprócz USG do szpitala trafi także fotel transportowy. Zakupy mają poprawić jakość diagnostyki i komfort pacjentów.

Chciał wyprzedzić, uderzył w ciężarówkę nauki jazdy. Instruktor w szpitalu

Chciał wyprzedzić, uderzył w ciężarówkę nauki jazdy. Instruktor w szpitalu 10 1

Kierowca osobówki uderzył w samochód nauki jazdy - ciężarowego MAN-a. Kursant stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Tomaszów Lubelski: Ocieplą szkoły i urzędy w całej gminie

Tomaszów Lubelski: Ocieplą szkoły i urzędy w całej gminie 0 0

Jeszcze w styczniu rozpoczną się prace nad termomodernizacją Szkoły Podstawowej w Majdanie Górnym. Prace pochłoną ponad 2,5 mln zł.

Muzeum Henryka Sienkiewicza skatalogowało swoje zbiory. Szuka też kolejnych pamiątek

Muzeum Henryka Sienkiewicza skatalogowało swoje zbiory. Szuka też kolejnych pamiątek 0 0

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej wydało katalog swoich zbiorów. Publikacja ma być wysłana bezpłatnie m.in. do szkół noszących imię Henryka Sienkiewicza.

Aby wydostać się z domu, brodzą przez kanał z wodą. Sąsiedzi odcięli im wyjście
film

Aby wydostać się z domu, brodzą przez kanał z wodą. Sąsiedzi odcięli im wyjście 12 6

Sąsiedzi odcięli jedyną drogę wyjścia z posesji schorowanej panie Marii i jej synowi. Teraz, aby opuścić swoją działkę, muszą brodzić rzeczką. - Żal mi tej kobiety i mogę jej pomóc. Ale przejścia nie otworzę - mówi sąsiad i pokazuje nagrania, jak przez lata syn kobiety uprzykrzał im życie. 

Potrącenie 14-latki na ul. Nadbystrzyckiej. Droga jest zablokowana
PILNE

Potrącenie 14-latki na ul. Nadbystrzyckiej. Droga jest zablokowana 11 20

Na ul. Nadbystrzyckiej doszło do potrącenia 14-letniej dziewczynki. Droga jest zablokowana.

Malik Montana w Noc Klubie
1 lutego 2019, 21:00
film

Malik Montana w Noc Klubie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 1 lutego o godz. 21 w Noc Klubie (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi Malik Montana.

Referendum w sprawie górek czechowskich. Projekt uchwały już gotowy

Referendum w sprawie górek czechowskich. Projekt uchwały już gotowy 0 19

Gotowy jest już projekt uchwały zwołującej na 7 kwietnia miejskie referendum w sprawie przyszłości górek czechowskich.

Górnik Łęczna zremisował w sparingu z Hetmanem Zamość

Górnik Łęczna zremisował w sparingu z Hetmanem Zamość 0 0

W środę drugi mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań rozegrali piłkarze Franciszka Smudy. Zielono-czarni musieli się zadowolić remisem z czwartoligowym Hetmanem Zamość (2:2)

Politycy PO bojkotują TVP. Żmijan: "Słowo „szczujnia” bardzo pasuje do telewizji Jacka Kurskiego"
galeria

Politycy PO bojkotują TVP. Żmijan: "Słowo „szczujnia” bardzo pasuje do telewizji Jacka Kurskiego" 0 34

Władze Platformy Obywatelskiej ogłosiły bojkot Telewizji Polskiej. Wzywają wszystkich członków partii do odmawiania udziału w programach TVP. Lubelscy działacze PO zamierzają się dostosować do decyzji centrali. – Słowo „szczujnia” bardzo pasuje do telewizji Jacka Kurskiego – komentuje jeden z posłów

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 stycznia 2019 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 stycznia 2019 roku 0 0

Do rektora nowym wejściem. Inwestycje na UMCS

Do rektora nowym wejściem. Inwestycje na UMCS 0 10

Dobiegają końca prace przy przebudowie wejścia do rektoratu UMCS. W ramach inwestycji powstała m.in. strefa rekreacyjna wzdłuż pl. Marii Skłodowskiej-Curie. Do zamontowania zostały jeszcze elementów małej architektury.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!