Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2008 r.
12:43
Edytuj ten wpis

CBA w domu byłego urzędnika

0 14 A A

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w nocy Mirosława B., byłego dyrektora Departamentu Mienia i Inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wieczorem pod dom Mirosława B. podjechało pięć samochodów z funkcjonariuszami CBA. Weszli do środka. Prawdopodobnie przeszukali dom. Mirosław B. został zatrzymany.

- Prokuratura została zawiadomiona przez CBA o zatrzymaniu tej osoby - potwierdza Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Nic więcej o sprawie nie mogę jeszcze powiedzieć, bo jeszcze do nas nie wpłynęła.

Mirosław B., był dyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim do jesieni ubiegłego roku. Odwołał go Jarosław Zdrojkowski, ówczesny marszałek.
(er)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 22:04
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 21:28
0
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności. rozwiń
Avatar
rafał panas / 25 kwietnia 2008 o 09:59
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
hetman / 24 kwietnia 2008 o 21:52
0
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Avatar
krzysiek / 24 kwietnia 2008 o 19:34
0
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?



Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Avatar
gabriela / 24 kwietnia 2008 o 19:31
0
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję. rozwiń
Avatar
zyga / 24 kwietnia 2008 o 19:23
0
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Avatar
T. / 24 kwietnia 2008 o 18:57
0
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powie... rozwiń
Avatar
Maniek / 24 kwietnia 2008 o 16:27
0
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Avatar
Janek / 24 kwietnia 2008 o 16:01
0
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 22:04
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, to gdzie tu wina p. Sobczaka?! Kuriozalne jest też stwierdzenie: "Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kasę". A co, za darmo mają pracować?! Poza tym zawsze ciało zmarłego się ubiera, więc nie widzę w tym niczego niezwykłego! A może, "prawniku", klecąc swój donos rodem z magla, sam masz ochotę zastąpić Sobczaka na jego stanowisku? Jeśli tak, to niechybnie należysz do arbuzowej partii!

"Myślę", "coś mogło być", "słyszałem", "chyba", "prawdopodobnie" - to są "dowody" walczącego o praworządność "prawnika", któremu nie powierzyłbym za nic w świecie swej sprawy! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że red. Panas nie będzie miał pożytku z tego "źródła informacji". A swoją drogą - gdzie zapisane jest, że nie można własnej córce przepisać udziałów?! Jeśli, jak sugeruje prawnik z Bożej łaski, winna jest ustawa, ... rozwiń
Avatar
obiektywny / 25 kwietnia 2008 o 21:28
0
rafał panas napisał:
Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności.

No cóż, mały donosik... Bez dowodów, bez świadków. Do tej pory "prawnik" niczego nie widział, nie wiedział! Nagle teraz olśnienie! Obaj z red. Panasem tropić będą "układ". Panie Panas! Rozczaruje się pan srodze! Nie będzie sensacji, nie będzie premii - co najwyżej parę groszy za wierszówkę. "Prawnikowi" przypominam zaś o konieczności udowodnienia winy i zasadzie domniemania niewinności. rozwiń
Avatar
rafał panas / 25 kwietnia 2008 o 09:59
0
T. napisał:
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam


Witam i proszę o kontakt: panas@dziennikwschodni.pl lub 697 770 373

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
hetman / 24 kwietnia 2008 o 21:52
0
jakby mirosław był dyr departamentu transportu to bym sie nawet nie zdziwił ale tak to nie wiem o co tam może chodzić a tak a propos transportu rozwiązali departament kwity poginęły winnych nie ma ale do cholery ktoś brał te pieniądze od firm przewozowych dziwię się bezradności organów ścigania
Avatar
krzysiek / 24 kwietnia 2008 o 19:34
0
Janek napisał:
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?



Wiesz przyjemniaku żebyś ty jeszcze prawdę pisał, najpierw sprawdź a potem pisz, aniele.
Avatar
gabriela / 24 kwietnia 2008 o 19:31
0
Maniek napisał:
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję.


Ja też pamiętam tą Radę i jakoś sobie tego nie przypominam a oprócz tego to marszałek Sobczak nie miał nic do powiedzenia i z tego co wiem cały czas portkami trzęsie. A żonę pana M to proszę zostawić w spokoju , ta dziewczyna jest tak dzielna i ma taką postawę że przyglądać się i uczyć sugeruję. rozwiń
Avatar
zyga / 24 kwietnia 2008 o 19:23
0
Jak wam nie wstyd tylko szukacie sensacji , to poprostu kolejna prowokacja . Znależli się wszyscy święci.
Avatar
T. / 24 kwietnia 2008 o 18:57
0
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powiedzenia Myśle że ciała nie powinny opuszczać terenu szpitala bez zgody rodziny ktoś tu chyba popełnia jakiś błąd może zmiana w ustawie potrzebna?. W Holandii czy innych krajach EU ciała znajdują się w chłodniach szpitalnych a rodzina osoby zmarłej decyduje co dalej ma sie dziać ze zwłokami. A Styks dzięki temu ma pierwszy kontakt z klientem i myśle że to jest krzywdząca sytuacja dla innych firm pogrzebowych w Lublinie. Nic sie nie mówi nawet o sytuacji jaka była w siedzibie firmy Styks. Mianowicie jest tyle ciał a pracownicy je ubierają i mają z tego kase. Pobili się o to kto ile będzie ubierał ciał ale lubelskie gazety widocznie boją sie pisać o firmie Styks. Dobrze że zakazali im budować krematorium na Majdanku bo takiej firmie gdzie prawdopodobnie funkcjonuje na układach nie należy sie takie pozwolenie

z poważaniem lubelski prawnik.
No wreszcie kogoś zatrzymali. Ciekawe czy Pana Jacka Sobczaka zatrzyma CBA. Myśle że coś mogło być nie tak z przetargami odnośnie firmy "Styks". Wiadomo udziały przepisał na swoją córke Magdalene Sobczak więc ma z tego korzyści P. Sobczak. CBA powinno zbadać przetargi a słyszałem że CBA chyba już pracuje nad Styksem. A ludzie się buntują: Bo szpitale podpisały umowy ze Styksem i nie pytając się o zgode rodziny osoby zmarłej w szpitalu - Styks wywozi ciała na Majdanek do swojej siedziby firmy., rodziny zmarłych nie mają nic do powie... rozwiń
Avatar
Maniek / 24 kwietnia 2008 o 16:27
0
Pamietam taką Radę Powiatu PO, gdzie Pani żona Pana Mirosława B, krzyczała z oburzeniem na kolegów z Platformy, że to oni wykopali z Urzędu jej męża, że nikt nie chciał walczyć o takiego wspaniałego faceta, fachowca itd. Wydzierała się najbardziej na Pana Marszałka Sobczaka. Z tego co wiem to właśnie Pan Marszałek wnioskował o odwołanie Pana B.
Avatar
Janek / 24 kwietnia 2008 o 16:01
0
Ciekawy jestem czy z SIM też Pan Bernecki odszedł sam? Ochroniarz pojechał z nim do domu po kwity i Pan Mirosław został wywalony na zbity pysk. Ciekawe dlaczrgo?
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku 0 0

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem 0 5

W październiku Port Lotniczy Lublin obsłużył 37,7 tys. pasażerów, czyli o prawie 5,4 tys. mniej niż w październiku zeszłego roku (spadek o 12,46 proc.).

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu 44 2

Dożywocie grozi mężczyźnie, który w stadionowej toalecie uderzył pięścią w twarz innego kibica. Uderzony mężczyzna zmarł. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko napastnikowi

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta 0 4

Zagęszczenie sieci Lubelskiego Roweru Miejskiego i uzupełnienie jej o pojazdy elektryczne proponują działacze Porozumienia Rowerowego. Aktywiści przekazali prezydentowi swoje sugestie dotyczące tego, jak powinien być zorganizowany następny system publicznych rowerów mający zastąpić ten, który działa obecnie

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice 1 18

Blokadą dróg grożą mieszkańcy ulic, przez które wyznaczono objazdy dla kierowców omijających przebudowywane skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. – Nikt nie nadzoruje tego objazdu – skarży się przewodnicząca rady dzielnicy. Demonstracje mają się odbywać na jezdni przez kilka dni w godzinach szczytu

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 67 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 10 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 7 2

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 5

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 1

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 3

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 19 8

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 6

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany 1 5

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Spławy (powiat opolski). Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi. Nie miał też żadnych elementów odblaskowych. Poza tym był pijany.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!