Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 kwietnia 2008 r.
15:45
Edytuj ten wpis

Chcą 800 tys. odszkodowania za śmierć syna

0 30 A A

Dzisiaj ruszył proces, który rodzice Marcina Kopcia wytoczyli policji. Motocyklista został zastrzelony w Chodlu w 2006 roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Marcin Kopeć zginął pod koniec lipca 2006 roku, kiedy przyjechał motocyklem do Chodla. Na rogatce natknął się na policyjną blokadę. Mundurowi zasadzili się na bandytów, którzy tego dnia napadli na hurtownię w Kraśniku i z miejsca przestępstwa uciekli na motocyklu.

Marcin nie zatrzymał się przed blokadą. Policjant Sebastian O. oddał do niego 10 strzałów z broni maszynowej. Motocyklista zginął.
Prokuratura uznała, że policjant - Sebastian O. miał prawo strzelać. I umorzyła śledztwo.

- Policjant działał bezprawnie - przekonywał w lubelskim Sądzie Okręgowym mecenas Zbigniew Gaj, adwokat Kopców. - Użył broni maszynowej do niewinnego, bezbronnego człowieka.

Policja domaga się nie uwzględnienia roszczeń rodziny motocyklisty. Na następną rozprawę zostaną wezwani pierwsi świadkowie.
(er)

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 czerwca 2008 o 23:04
0
A w USA policja ma prawo strzelać do przestępców, takich co uciekają przy próbie zatrzymania i nikt nie robi afery z zastrzelenia uciekiniera. Skoro policja ma nosic pistolety tylko dla ozdoby, to kto ma ganiać przestępców, może niech adwokaci i sędziowie wyjdą na ulice i kodeksami zatrzymują przestępców, morderców itp. Czy ktoś z tu piszących widział blokade policują na ulicy? Ja kilka razy widziałem i mówie wam nawet miałem zamiar sam zatrzymac się! Ale jak ktoś ma coś na sumieniu, to wiadomo ucieka i takie właśnie są skutki!
Avatar
cel / 5 czerwca 2008 o 15:31
0
Wiem że glina robi swoją robotę na forum, ale chcę otworzyć Wam oczy na jednym przykładzie. W Anglii chłopaki jeździli na motorach i jak to młodzi mieli różne pomysły i dowcipy , łamali prawo, bez dokumentów itp. Policja angielska ich ganiała a oni uciekali min. prze tory kolejowe by skutecznie zwiać. Informacja dotarła do przełożonych i władz, których reakcja była jednoznaczna zakazać policji ścigania by nie narazić na niebezpieczeństwo młodych chłopaków. W efekcie podjęli działania uświadamiające i problem praktycznie znikł. Nikt nie zginął i nikomu się krzywda nie stała. U nas w plecy strzelili i jeszcze mają czelność pisać takie brednie. W dobie doskonałej łączności radiowej i sieci komisariatów nic nie usprawiedliwia zastrzelenia.
To jest efekt nieprofesjonalnej policji i jej bezkarności. Braku poszanowania dla życia i ludzi. Gdyby wszyscy i wszędzie tak robili jak zrobiła policja to w przeciągu roku nie byłoby do kogo strzelać.
Wiem że glina robi swoją robotę na forum, ale chcę otworzyć Wam oczy na jednym przykładzie. W Anglii chłopaki jeździli na motorach i jak to młodzi mieli różne pomysły i dowcipy , łamali prawo, bez dokumentów itp. Policja angielska ich ganiała a oni uciekali min. prze tory kolejowe by skutecznie zwiać. Informacja dotarła do przełożonych i władz, których reakcja była jednoznaczna zakazać policji ścigania by nie narazić na niebezpieczeństwo młodych chłopaków. W efekcie podjęli działania uświadamiające i problem praktycznie znikł. Nikt nie zgin... rozwiń
Avatar
pseudorodzice / 3 czerwca 2008 o 10:26
0
rodzicom wytoczyć proces o próbę wyłudzenia pieniędzy - bezczelni!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
KK / 29 kwietnia 2008 o 10:40
0
TRZEBA BYłO NIE UCIEKAć CWANIACZKU
Avatar
supmar / 10 kwietnia 2008 o 17:00
0
Zastrzelic i rodziców
Avatar
nikt / 10 kwietnia 2008 o 12:16
0
mada napisał:
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .

Wszyscy rodzxinie współczujemy. Ale mam wrażenie, że uszanowac Marcina powinni przede wszystkim rodzice. To oni wywolują ciągle ten temat i nie chodzi mi o to, że walczą o odszkodowanie. To ich decyzja, mniejsza o to, co nimi kieruje, oni na pewno to wiedzą. Ale gdyby chcieli szanować pamięć syna, powinni zastrzec sobie, by media nie pisały na ten temat , a tak wygląda, że im to nie przeszkadza.

Wszyscy rodzxinie współczujemy. Ale mam wrażenie, że uszanowac Marcina powinni przede wszystkim rodzice. To oni wywolują ciągle ten temat i nie chodzi mi o to, że walczą o odszkodowanie. To ich decyzja, mniejsza o to, co nimi kieruje, oni na pewno to wiedzą. Ale gdyby chcieli szanować pamięć syna, powinni zastrzec sobie, by media nie pisały na ten temat , a tak wygląda, że im to nie przeszkadza. rozwiń
Avatar
g / 10 kwietnia 2008 o 11:56
0
mada napisał:
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .

Zgadzam sie zamknąć to forum i niech nikt tu nie wypisuje bzdur

Zgadzam sie zamknąć to forum i niech nikt tu nie wypisuje bzdur rozwiń
Avatar
mada / 10 kwietnia 2008 o 11:14
0
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego ... rozwiń
Avatar
dg / 10 kwietnia 2008 o 10:40
0
. Ale i tak liczą się tylko FAKTY.
[/quote]

Fakty?
1. Kierowca uciekał, chciał przejechać policjanta, ten -- zgodnie z prawem -- użył broni.
2. Policjant stwarzał zagrożenie? Fakty -- nikomu postronnemu nic sie nie stało. Czy sie mylę?
Avatar
obiektywna / 10 kwietnia 2008 o 10:25
0
[quote name='er' date='10.04.2008, 08:52' post='22737']
Ale bzdury wypisujesz!Proszę mi wyjaśnić na jakie niebezpieczeństwo byli by narażeni mieszkańcy Chodla, gdyby ten chłopak tam wjechał??ze co planował powybijać ludzi?Według twojej teorii, policjanci to nie myslący gatunek, mysląc w ten sposób, według twojej teorii powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich, a policjanci jako stróże prawa oceniają takie postawy jako pozytywne i jeszcze im się za to nalezy medal. W jakim my kraju żyjemy?Ten policjant uchronił wielu ludzi....no nie mogę az się śmieje teraz...ale mnie przeraża jak tacy ludzie tak myślą. On powinien odpowiedzieć za to że naraził tą kobietę na rowerze i inne osoby na niebezpieczeństwo!!!!To policjant strzelał!I to on był tym zagrożeniem dla ludzi!Jeszce może medal mu przyznać?Po prostu żenada, nie osmieszajcie się ludziska.
[/quote
Nie manipuluj moja wypowiedzią. Nie piszę, że chcial powybijać, ale mogło się zdarzyć , z dużym prawdopodobieństwem, że podczas ucieczki wjechałby w ludzi, w samochód jadący z przeciwnego kierunku, w stący na chodniku, .... , rozpędzony, goniacy go radiowóz mógłby zrobić to samo, czyli wjechać w ludzi,.... To byly godziny, w ktorych ludzie poruszaja się po osadzie, tam był przystanek autobusowy, kilka sklepów. Więć nie zarzucaj mi bzdur. Nie manipuluj opinia publiczną, pisząc "powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich", bo po w tym przypadku użytkownik drogi złamał wiele przepisów drogowych i innych ( nie zatrzymał sie do szczególnej kontroli, bawił się w kotka i myszkę z policją, itd i dlatego w ten sposób policja zareagowała. Chcesz sie oszukiwać, proszę bardzo, chcesz manipulować innymi, proszę bardzo, chcą inni być zmanipulowani przez ciebie, proszę bardzo. Ale i tak liczą się tylko FAKTY.
[quote name='er' date='10.04.2008, 08:52' post='22737']
Ale bzdury wypisujesz!Proszę mi wyjaśnić na jakie niebezpieczeństwo byli by narażeni mieszkańcy Chodla, gdyby ten chłopak tam wjechał??ze co planował powybijać ludzi?Według twojej teorii, policjanci to nie myslący gatunek, mysląc w ten sposób, według twojej teorii powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwie... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2008 o 23:04
0
A w USA policja ma prawo strzelać do przestępców, takich co uciekają przy próbie zatrzymania i nikt nie robi afery z zastrzelenia uciekiniera. Skoro policja ma nosic pistolety tylko dla ozdoby, to kto ma ganiać przestępców, może niech adwokaci i sędziowie wyjdą na ulice i kodeksami zatrzymują przestępców, morderców itp. Czy ktoś z tu piszących widział blokade policują na ulicy? Ja kilka razy widziałem i mówie wam nawet miałem zamiar sam zatrzymac się! Ale jak ktoś ma coś na sumieniu, to wiadomo ucieka i takie właśnie są skutki!
Avatar
cel / 5 czerwca 2008 o 15:31
0
Wiem że glina robi swoją robotę na forum, ale chcę otworzyć Wam oczy na jednym przykładzie. W Anglii chłopaki jeździli na motorach i jak to młodzi mieli różne pomysły i dowcipy , łamali prawo, bez dokumentów itp. Policja angielska ich ganiała a oni uciekali min. prze tory kolejowe by skutecznie zwiać. Informacja dotarła do przełożonych i władz, których reakcja była jednoznaczna zakazać policji ścigania by nie narazić na niebezpieczeństwo młodych chłopaków. W efekcie podjęli działania uświadamiające i problem praktycznie znikł. Nikt nie zginął i nikomu się krzywda nie stała. U nas w plecy strzelili i jeszcze mają czelność pisać takie brednie. W dobie doskonałej łączności radiowej i sieci komisariatów nic nie usprawiedliwia zastrzelenia.
To jest efekt nieprofesjonalnej policji i jej bezkarności. Braku poszanowania dla życia i ludzi. Gdyby wszyscy i wszędzie tak robili jak zrobiła policja to w przeciągu roku nie byłoby do kogo strzelać.
Wiem że glina robi swoją robotę na forum, ale chcę otworzyć Wam oczy na jednym przykładzie. W Anglii chłopaki jeździli na motorach i jak to młodzi mieli różne pomysły i dowcipy , łamali prawo, bez dokumentów itp. Policja angielska ich ganiała a oni uciekali min. prze tory kolejowe by skutecznie zwiać. Informacja dotarła do przełożonych i władz, których reakcja była jednoznaczna zakazać policji ścigania by nie narazić na niebezpieczeństwo młodych chłopaków. W efekcie podjęli działania uświadamiające i problem praktycznie znikł. Nikt nie zgin... rozwiń
Avatar
pseudorodzice / 3 czerwca 2008 o 10:26
0
rodzicom wytoczyć proces o próbę wyłudzenia pieniędzy - bezczelni!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
KK / 29 kwietnia 2008 o 10:40
0
TRZEBA BYłO NIE UCIEKAć CWANIACZKU
Avatar
supmar / 10 kwietnia 2008 o 17:00
0
Zastrzelic i rodziców
Avatar
nikt / 10 kwietnia 2008 o 12:16
0
mada napisał:
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .

Wszyscy rodzxinie współczujemy. Ale mam wrażenie, że uszanowac Marcina powinni przede wszystkim rodzice. To oni wywolują ciągle ten temat i nie chodzi mi o to, że walczą o odszkodowanie. To ich decyzja, mniejsza o to, co nimi kieruje, oni na pewno to wiedzą. Ale gdyby chcieli szanować pamięć syna, powinni zastrzec sobie, by media nie pisały na ten temat , a tak wygląda, że im to nie przeszkadza.

Wszyscy rodzxinie współczujemy. Ale mam wrażenie, że uszanowac Marcina powinni przede wszystkim rodzice. To oni wywolują ciągle ten temat i nie chodzi mi o to, że walczą o odszkodowanie. To ich decyzja, mniejsza o to, co nimi kieruje, oni na pewno to wiedzą. Ale gdyby chcieli szanować pamięć syna, powinni zastrzec sobie, by media nie pisały na ten temat , a tak wygląda, że im to nie przeszkadza. rozwiń
Avatar
g / 10 kwietnia 2008 o 11:56
0
mada napisał:
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .

Zgadzam sie zamknąć to forum i niech nikt tu nie wypisuje bzdur

Zgadzam sie zamknąć to forum i niech nikt tu nie wypisuje bzdur rozwiń
Avatar
mada / 10 kwietnia 2008 o 11:14
0
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego ... rozwiń
Avatar
dg / 10 kwietnia 2008 o 10:40
0
. Ale i tak liczą się tylko FAKTY.
[/quote]

Fakty?
1. Kierowca uciekał, chciał przejechać policjanta, ten -- zgodnie z prawem -- użył broni.
2. Policjant stwarzał zagrożenie? Fakty -- nikomu postronnemu nic sie nie stało. Czy sie mylę?
Avatar
obiektywna / 10 kwietnia 2008 o 10:25
0
[quote name='er' date='10.04.2008, 08:52' post='22737']
Ale bzdury wypisujesz!Proszę mi wyjaśnić na jakie niebezpieczeństwo byli by narażeni mieszkańcy Chodla, gdyby ten chłopak tam wjechał??ze co planował powybijać ludzi?Według twojej teorii, policjanci to nie myslący gatunek, mysląc w ten sposób, według twojej teorii powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich, a policjanci jako stróże prawa oceniają takie postawy jako pozytywne i jeszcze im się za to nalezy medal. W jakim my kraju żyjemy?Ten policjant uchronił wielu ludzi....no nie mogę az się śmieje teraz...ale mnie przeraża jak tacy ludzie tak myślą. On powinien odpowiedzieć za to że naraził tą kobietę na rowerze i inne osoby na niebezpieczeństwo!!!!To policjant strzelał!I to on był tym zagrożeniem dla ludzi!Jeszce może medal mu przyznać?Po prostu żenada, nie osmieszajcie się ludziska.
[/quote
Nie manipuluj moja wypowiedzią. Nie piszę, że chcial powybijać, ale mogło się zdarzyć , z dużym prawdopodobieństwem, że podczas ucieczki wjechałby w ludzi, w samochód jadący z przeciwnego kierunku, w stący na chodniku, .... , rozpędzony, goniacy go radiowóz mógłby zrobić to samo, czyli wjechać w ludzi,.... To byly godziny, w ktorych ludzie poruszaja się po osadzie, tam był przystanek autobusowy, kilka sklepów. Więć nie zarzucaj mi bzdur. Nie manipuluj opinia publiczną, pisząc "powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich", bo po w tym przypadku użytkownik drogi złamał wiele przepisów drogowych i innych ( nie zatrzymał sie do szczególnej kontroli, bawił się w kotka i myszkę z policją, itd i dlatego w ten sposób policja zareagowała. Chcesz sie oszukiwać, proszę bardzo, chcesz manipulować innymi, proszę bardzo, chcą inni być zmanipulowani przez ciebie, proszę bardzo. Ale i tak liczą się tylko FAKTY.
[quote name='er' date='10.04.2008, 08:52' post='22737']
Ale bzdury wypisujesz!Proszę mi wyjaśnić na jakie niebezpieczeństwo byli by narażeni mieszkańcy Chodla, gdyby ten chłopak tam wjechał??ze co planował powybijać ludzi?Według twojej teorii, policjanci to nie myslący gatunek, mysląc w ten sposób, według twojej teorii powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 0

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 21 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 6 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 5 8

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 15 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!