Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 kwietnia 2015 r.
20:17
Edytuj ten wpis

Ciężarówka ze zbożem przewróciła się na rondzie przy Makro (wideo)

9 9 A A

W czwartek wieczorem ciężarówka wyładowana zbożem wywróciła się na rondzie przy Makro.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajacytopografiemiastal / 24 kwietnia 2015 o 20:10
0
Co za pseudo topograf pisal ten artykul? Witosa jest w prawo od ulicy Krancowej a tu widac ze chlopak ewidentnie jechal w kierunku alei Tysiaclecia. Brawo dla redaktor.
Avatar
mo / 24 kwietnia 2015 o 10:06
0

Wczoraj byłam świadkiem jak na tym rondzie jakiś ciołek z zamościa w kabriolecie!!! stanął na środku i ustępował wjeżdzającym od strony świdnika. Chwile potem pani z LLE wyjeżdzając z lukoila zignorowała znak nakazu jazdy na wprost lub w prawo i pocieła w lewo pod prąd.Nie minęły dwie minuty jak następny talent do obiego wjechał wyjazdem, również pod prąd. Wszyscy tablice z poza Lublina. Wnisek nasuwa się jeden: te dwa ronda w okolicach makro, mc donald i dwa markety są pierwszym zderzeniem z rzeczywistością po wjeżdzie do Lublina:)

Avatar
kalaffior / 24 kwietnia 2015 o 10:03
0

To rondo ma swoją nazwę i chyba jej należy używać. Dlaczego niby ma to być rondo przy Marko? A może przy Obi? Może rondo nieopodal Carrefoura?

Dla przypomnienia. Rondo Eugeniusza Kasprzaka.

Avatar
Gość / 24 kwietnia 2015 o 09:46
0

no to w sierpniu będą piękne łany na rondzie

Avatar
ja@ / 24 kwietnia 2015 o 09:16
0

Kiedy miasto zrobi na tym rondzie światła ???????!!!!!!.

Kiedy miasto zrobi na tym rondzie światła ???????!!!!!!.

taaaa kolejne swiatła? co 5 krokow światła bo barany nie potrafią jeżdzić! wiesz ile już jest świateł na Krańcowej?? ostatnie przy targu na Bronowicach bo staruszki biedne za mało im 2 przejść, tylko sie pytam gdzie do diabła policja w cywilu zeby tym staruszkom wlepiać mandaty za przejście na czerwonym bo się czekać na zielone nie chce!! mieszkam tam długo, prawie codziennie pokonuje 2 razy to rondo - przyczyna wypadków to WYMUSZENIA pierszeństwa .. bo się śpieszy jeden z drugim , rondo jest tak duże że przy respektowaniu przepisów NIE MA MOŻLIWOŚCI wypadków.. może na każdym skrzyżowaniu światła postawmy :/ no ale co sie dziwić ludziom nie chce sie myśleć

taaaa kolejne swiatła? co 5 krokow światła bo barany nie potrafią jeżdzić! wiesz ile już jest świateł na Krańcowej?? ostatnie przy targu na Bronowicach bo staruszki biedne za mało im 2 przejść, tylko sie pytam gdzie do diabła policja w cywilu zeby tym staruszkom wlepiać mandaty za przejście na czerwonym bo się czekać na zielone nie chce!! mieszkam tam długo, prawie codziennie pokonuje 2 razy to rondo - przyczyna wypadków to WYMUSZENIA pierszeństwa .. bo się śpieszy jeden z drugim , rondo jest tak duże że przy respektowaniu przepisów NIE ... rozwiń

Avatar
zbych / 24 kwietnia 2015 o 07:51
0

no właśnie widzę że u mnie na łosiedlu nie ma gołębi,pewnie poleciały podziobać na rondo

Avatar
M.P / 24 kwietnia 2015 o 07:18
0

Kiedy miasto zrobi na tym rondzie światła ???????!!!!!!.

Avatar
Jaro / 23 kwietnia 2015 o 22:23
0

"Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.30. Ciężarówka, który wjeżdżając z ul. Krańcowej, skręcała w lewo w kierunku al. Tysiąclecia", Matko kogo tam zatrudniają kto to pisze? Nie dość, że błędy w zdaniu to i na topografii miasta się nie zna. Nie ma możliwości skręcić z ul. Krańcowej w Al. Tysiąclecia, jeżeli już to w Al. Wincentego Witosa, a prościej było napisać, że na rondzie pilota Eugeniusza Kasprzaka. No cóż to nie ostatni raz czytam marny artykuł.

"Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.30. Ciężarówka, który wjeżdżając z ul. Krańcowej, skręcała w lewo w kierunku al. Tysiąclecia", Matko kogo tam zatrudniają kto to pisze? Nie dość, że błędy w zdaniu to i na topografii miasta się nie zna. Nie ma możliwości skręcić z ul. Krańcowej w Al. Tysiąclecia, jeżeli już to w Al. Wincentego Witosa, a prościej było napisać, że na rondzie pilota Eugeniusza Kasprzaka. No cóż to nie ostatni raz czyta... rozwiń

Avatar
tralallala / 23 kwietnia 2015 o 21:51
0

Ciężarówka się przewróciła a DW to Gwno.

Avatar
znajacytopografiemiastal / 24 kwietnia 2015 o 20:10
0
Co za pseudo topograf pisal ten artykul? Witosa jest w prawo od ulicy Krancowej a tu widac ze chlopak ewidentnie jechal w kierunku alei Tysiaclecia. Brawo dla redaktor.
Avatar
mo / 24 kwietnia 2015 o 10:06
0

Wczoraj byłam świadkiem jak na tym rondzie jakiś ciołek z zamościa w kabriolecie!!! stanął na środku i ustępował wjeżdzającym od strony świdnika. Chwile potem pani z LLE wyjeżdzając z lukoila zignorowała znak nakazu jazdy na wprost lub w prawo i pocieła w lewo pod prąd.Nie minęły dwie minuty jak następny talent do obiego wjechał wyjazdem, również pod prąd. Wszyscy tablice z poza Lublina. Wnisek nasuwa się jeden: te dwa ronda w okolicach makro, mc donald i dwa markety są pierwszym zderzeniem z rzeczywistością po wjeżdzie do Lublina:)

Avatar
kalaffior / 24 kwietnia 2015 o 10:03
0

To rondo ma swoją nazwę i chyba jej należy używać. Dlaczego niby ma to być rondo przy Marko? A może przy Obi? Może rondo nieopodal Carrefoura?

Dla przypomnienia. Rondo Eugeniusza Kasprzaka.

Avatar
Gość / 24 kwietnia 2015 o 09:46
0

no to w sierpniu będą piękne łany na rondzie

Avatar
ja@ / 24 kwietnia 2015 o 09:16
0

Kiedy miasto zrobi na tym rondzie światła ???????!!!!!!.

Kiedy miasto zrobi na tym rondzie światła ???????!!!!!!.

taaaa kolejne swiatła? co 5 krokow światła bo barany nie potrafią jeżdzić! wiesz ile już jest świateł na Krańcowej?? ostatnie przy targu na Bronowicach bo staruszki biedne za mało im 2 przejść, tylko sie pytam gdzie do diabła policja w cywilu zeby tym staruszkom wlepiać mandaty za przejście na czerwonym bo się czekać na zielone nie chce!! mieszkam tam długo, prawie codziennie pokonuje 2 razy to rondo - przyczyna wypadków to WYMUSZENIA pierszeństwa .. bo się śpieszy jeden z drugim , rondo jest tak duże że przy respektowaniu przepisów NIE MA MOŻLIWOŚCI wypadków.. może na każdym skrzyżowaniu światła postawmy :/ no ale co sie dziwić ludziom nie chce sie myśleć

taaaa kolejne swiatła? co 5 krokow światła bo barany nie potrafią jeżdzić! wiesz ile już jest świateł na Krańcowej?? ostatnie przy targu na Bronowicach bo staruszki biedne za mało im 2 przejść, tylko sie pytam gdzie do diabła policja w cywilu zeby tym staruszkom wlepiać mandaty za przejście na czerwonym bo się czekać na zielone nie chce!! mieszkam tam długo, prawie codziennie pokonuje 2 razy to rondo - przyczyna wypadków to WYMUSZENIA pierszeństwa .. bo się śpieszy jeden z drugim , rondo jest tak duże że przy respektowaniu przepisów NIE ... rozwiń

Avatar
zbych / 24 kwietnia 2015 o 07:51
0

no właśnie widzę że u mnie na łosiedlu nie ma gołębi,pewnie poleciały podziobać na rondo

Avatar
M.P / 24 kwietnia 2015 o 07:18
0

Kiedy miasto zrobi na tym rondzie światła ???????!!!!!!.

Avatar
Jaro / 23 kwietnia 2015 o 22:23
0

"Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.30. Ciężarówka, który wjeżdżając z ul. Krańcowej, skręcała w lewo w kierunku al. Tysiąclecia", Matko kogo tam zatrudniają kto to pisze? Nie dość, że błędy w zdaniu to i na topografii miasta się nie zna. Nie ma możliwości skręcić z ul. Krańcowej w Al. Tysiąclecia, jeżeli już to w Al. Wincentego Witosa, a prościej było napisać, że na rondzie pilota Eugeniusza Kasprzaka. No cóż to nie ostatni raz czytam marny artykuł.

"Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.30. Ciężarówka, który wjeżdżając z ul. Krańcowej, skręcała w lewo w kierunku al. Tysiąclecia", Matko kogo tam zatrudniają kto to pisze? Nie dość, że błędy w zdaniu to i na topografii miasta się nie zna. Nie ma możliwości skręcić z ul. Krańcowej w Al. Tysiąclecia, jeżeli już to w Al. Wincentego Witosa, a prościej było napisać, że na rondzie pilota Eugeniusza Kasprzaka. No cóż to nie ostatni raz czyta... rozwiń

Avatar
tralallala / 23 kwietnia 2015 o 21:51
0

Ciężarówka się przewróciła a DW to Gwno.

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 0 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 17 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!