Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 stycznia 2017 r.
18:20

Ewakuacja Felicity. Klienci i pracownicy musieli opuścić centrum handlowe

Autor: Zdjęcie autora drs
15 14 A A

Ewakuowani zostali wszyscy pracownicy i klienci przebywający na terenie centrum handlowego Atrium Felicity. Około godz. 17 włączył się tu alarm pożarowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Awaria instalacji tryskaczowej była przyczyną popołudniowego zamieszania w największym w Lublinie centrum handlowym Atrium Felicity przy al. Witosa.

– Na parkingu pękła rura instalacji tryskaczowej, to spowodowało uruchomienie się alarmu – informuje Michał Badach z lubelskiej straży pożarnej.

Z powodu tego alarmu rutynowo ewakuowano personel i klientów centrum handlowego. Alarm okazał się fałszywy, sytuacja wraca do normy.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KkKk / 23 stycznia 2017 r. o 18:14
A co z rurą ???
Avatar
gość / 19 stycznia 2017 r. o 03:11
Na stówę 
Avatar
gosc / 19 stycznia 2017 r. o 03:09
Judyta mi zaimponowała.Dobra jest
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 r. o 08:26
Z kina też wyganiali w połowie seansu ??
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 r. o 07:01
Przynajmniej trochę rozrywki w tych nudnych sklepach...
Avatar
Judyta / 17 stycznia 2017 r. o 23:40
Byłam z moją 2 lata starszą siostrą  na zakupach akurat zachciło nam się do Felicity , niby schorowana wszystko ją boli a gdy usłyszałysmy komunikat o op uszczeniu galerii Marzenka jako pierwsza z wielu stała już przy samochodzie ledwo ją dogoniłam takze schorowana jak i ona, po zaledwie 5 minutach byłyśmy juz przy zamku TERAZ PYTANIE ... MOZNA W GODZINACH SZCZYTU PRZESKOCZYĆ KAWAŁ MIASTA W 5 MINUT ? .......... jak widać można..... Pozdrawiam Judyta .
Avatar
Gość / 17 stycznia 2017 r. o 20:58
to wina PiS-u według dziennika wschdodniego i jego zachodnich mocodawców jak zwykle zresztą :)
Avatar
majster klepka z liroja i merlę / 17 stycznia 2017 r. o 19:55
Z napisał:
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Szok i niedowierzanie!
Avatar
Z / 17 stycznia 2017 r. o 19:47
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Avatar
k / 17 stycznia 2017 r. o 19:46
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie zdążyłem założyć swoich majtek, bo mierzyłem nowe slipy, co teraz, moje były znaczone.....
Zostań w nowych. Twje najwyżej ktoś kupi.
Avatar
KkKk / 23 stycznia 2017 r. o 18:14
A co z rurą ???
Avatar
gość / 19 stycznia 2017 r. o 03:11
Na stówę 
Avatar
gosc / 19 stycznia 2017 r. o 03:09
Judyta mi zaimponowała.Dobra jest
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 r. o 08:26
Z kina też wyganiali w połowie seansu ??
Avatar
Gość / 18 stycznia 2017 r. o 07:01
Przynajmniej trochę rozrywki w tych nudnych sklepach...
Avatar
Judyta / 17 stycznia 2017 r. o 23:40
Byłam z moją 2 lata starszą siostrą  na zakupach akurat zachciło nam się do Felicity , niby schorowana wszystko ją boli a gdy usłyszałysmy komunikat o op uszczeniu galerii Marzenka jako pierwsza z wielu stała już przy samochodzie ledwo ją dogoniłam takze schorowana jak i ona, po zaledwie 5 minutach byłyśmy juz przy zamku TERAZ PYTANIE ... MOZNA W GODZINACH SZCZYTU PRZESKOCZYĆ KAWAŁ MIASTA W 5 MINUT ? .......... jak widać można..... Pozdrawiam Judyta .
Avatar
Gość / 17 stycznia 2017 r. o 20:58
to wina PiS-u według dziennika wschdodniego i jego zachodnich mocodawców jak zwykle zresztą :)
Avatar
majster klepka z liroja i merlę / 17 stycznia 2017 r. o 19:55
Z napisał:
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Szok i niedowierzanie!
Avatar
Z / 17 stycznia 2017 r. o 19:47
Bylam z przyjaciolkami wlasnie weszlysmy do sklepu i od razu alarm sie wlączyl
Avatar
k / 17 stycznia 2017 r. o 19:46
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie zdążyłem założyć swoich majtek, bo mierzyłem nowe slipy, co teraz, moje były znaczone.....
Zostań w nowych. Twje najwyżej ktoś kupi.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Denerwuję się tym wszystkim, co dzieje się wkoło nas. Wojna, choroby, niepewność. Ale jak wchodzę do pracowni, za mną się coś zamyka, wchodzę w inny świat – Rozmowa ze Stanisławem Bałdygą, który wraz z żoną Barbarą obchodzi jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!