Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 września 2010 r.
20:04
Edytuj ten wpis

Fiskus znów kontroluje dopalacze. Nalot na wszystkie sklepy w regionie

0 11 A A

Po sanepidzie przyszła pora na fiskusa. W środę pracownicy Urzędu Kontroli Skarbowej i lubelskich urzędów skarbowych rozpoczęli sprawdzanie wszystkich sklepów z substancjami psychoaktywnymi w regionie. Dopalaczom nie odpuszczają też inspekcja handlowa i inspekcja pracy.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skarbówka weszła do sklepów z dopalaczami w momencie ich otwarcia. – Kontrolą objęliśmy wszystkich 10 punktów sprzedaży w całym regionie – mówi Marek Kostyła, rzecznik Urzędu Kontroli Skarbowej w Lublinie.

Kontrola potrwa kilka najbliższych dni. Inspektorzy sprawdzają, czy ewidencja obrotów na kasach fiskalnych jest prawidłowa. Poza tym, przeprowadzają inwentaryzację towarów.

– To pozwoli nam sprawdzić rzetelność podatkową tych sklepów oraz legalność pochodzenia towarów – wyjaśnia Kostyła.

Poprzedni nalot fiskusa był w czerwcu. Wtedy nie nałożono żadnej kary finansowej, ale UKS nie ujawnia szczegółów, zasłaniając się tajemnicą skarbową.

Wynikami kontroli chętnie dzieli się natomiast inspekcja pracy. Jej kontrolerzy sprawdzili w sierpniu osiem sklepów z dopalaczami: w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Puławach.

– Skontrolowaliśmy przestrzeganie przepisów prawa pracy i bhp – informuje Krzysztof Sudoł, z-ca okręgowego inspektora pracy w Lublinie. Nieprawidłowości stwierdzono we wszystkich sklepach.

Najczęstsze: brak odpowiedniego zaplecza higienicznego dla pracowników, brak ewidencji czasu pracy, praca po godzinach i niepłacenie za nadgodziny. Lista nieprawidłowości jest dłuższa, ale nikt nie został ukarany mandatem. Tylko w jednym przypadku skierowano wniosek do sądu.

Dopalaczom nie odpuszcza też inspekcja handlowa. Pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Lublinie incognito obserwują sklepy. A ostatnio przeprowadzili oficjalne kontrole w trzech punktach.

– Sprawdzamy legalność działania tych placówek i zgodność z prawem oznaczeń na etykietach – wyjaśnia Leszek Wójcik, dyrektor WIIH w Lublinie. – Ale to nic nie daje, bo musimy uprzedzić o takiej kontroli. Potrzebna jest zmiana prawa.

Lubelski sanepid z handlem dopalaczami walczy od ponad roku. Sklep przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie był już kilkanaście razy sprawdzany. Po ostatnich kontrolach ze sprzedaży wycofano 11 specyfików, m.in. Madmax, H2 czy Lucyfer. – Ponieważ te produkty są suplementami diety, muszą być zarejestrowane przez Główny Inspektorat Sanitarny – wyjaśnia Paweł Policzkiewicz, dyrektor sanepidu w Lublinie.

Co na to wszystko właściciele sklepów?

– Przyjmujemy kontrole, jak nakazuje prawo – mówi Grażyna Kowalska, współwłaścicielka sklepu przy Krakowskim Przedmieściu. I zrezygnowana wylicza: Na początku wakacji była u nas skarbówka, potem dwa razy sanepid i jeszcze inspekcja pracy. (aa)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kkk / 2 września 2010 o 10:55
0
[quote name='Polak Mały' date='02 wrzesień 2010 - 06:57 ' timestamp='1283403476' post='340215']
Otóż to.
Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesisz o budowaniu Polski. Ładnie się buduje... zielem i pigułkami w legalnym handlu. Bo co to za pokolenie Polaków wyrośnie... ćpunów kupa.
[/quote]

Czy to komuna? Prezydent nie jest od stanowienia prawa, ani od egzekwowania. Jak rodzice nie wychowali to tak mają. Swoją drogą ludzie nic nie dbają o sowoje zdrowie bo leczenie jest darmowe (przynajmniej z definicji).
Avatar
Gość / 2 września 2010 o 09:28
0
[quote name='Gość' date='02 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1283409979' post='340252']
A dilerzy nadal wam sprzedają moczone zioło!! Ja chcę aby sanepid sprawdził dilerów ;D
[/quote]

A w jakim rejestrze sa zarejstrowani? Bo u nas w sanepidzie nie figurują.
Avatar
Gość / 2 września 2010 o 08:46
0
A dilerzy nadal wam sprzedają moczone zioło!! Ja chcę aby sanepid sprawdził dilerów ;D
Avatar
Szu / 2 września 2010 o 07:48
0
Ludzie! opamiętajmy się! Może jeszcze nasłać Ligę Obrony Zwierząt - bo przecież głupia krowa może niechcący to zjeść. A gdzie jest Straż Pożarna - przecież gaśnice mogą być niesprawne, albo brak planu ochrony przeciwpożarowej. Tylko krzyż postawić - i bronić do upadłego... My wiemy lepiej. Postawić pomnik ofiarom dopalaczy. Zdymisjonować ministra zdrowia. A potem się dziwimy, że jakiś facet strzela przez okno......
Avatar
Polak Mały / 2 września 2010 o 06:57
0
[quote name='dziękujemy Ci ojcze' date='01 wrzesień 2010 - 22:26 ' timestamp='1283372785' post='340149']
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
[/quote]
Otóż to.
Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesisz o budowaniu Polski. Ładnie się buduje... zielem i pigułkami w legalnym handlu. Bo co to za pokolenie Polaków wyrośnie... ćpunów kupa.
[quote name='dziękujemy Ci ojcze' date='01 wrzesień 2010 - 22:26 ' timestamp='1283372785' post='340149']
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
[/quote]
Otóż to.
Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesis... rozwiń
Avatar
jeżyk / 2 września 2010 o 06:54
0
[quote name='olo' date='02 wrzesień 2010 - 06:48 ' timestamp='1283402908' post='340212']
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów.
Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
[/quote]
W Puławach na Alei Partyzantów jest taki sklep. Z tego co się zorientowałem to również "młodzież" go prowadzi. Przed sklepem non stop stoją samochody na Opolskich blachach (ktoś z Opola Lub. albo okolic to gówno ma chyba). Wcale mnie to nie dziwi, bo Opolaki to (nie wszyscy, ale sporo...) banda ćpunów i festyniarsko-odpustowych deb***i w dresach i drętwo podrasowanych autkach (rebrach)...

Zresztą do sklepu zajeżdźają młodzi, spragnieni wrażeń weterani i dopiero rozpoczynający przygodę z pigułkami...

Tak się młodzież bawi korzystając z durnego prawa pozwalającego na sprzedaż tego gówna. Czyli politycy nie potrafią z tym zrobić porządku, a młodzież ćpa w najlepsze... bo weź człowieku i pilnuj takiego synka, albo córuni. Chce to i tak kupi.
[quote name='olo' date='02 wrzesień 2010 - 06:48 ' timestamp='1283402908' post='340212']
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów.
Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
[/quote]
W Puławach na Alei Partyzantów jest taki sklep. Z tego co się zorientowałem to również "młodzież" go prowadzi. Przed sklepem non stop stoją samochody na Opolskich blachac... rozwiń
Avatar
olo / 2 września 2010 o 06:48
0
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów.
Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
Avatar
tow / 2 września 2010 o 00:32
0
[quote name='J.' date='01 wrzesień 2010 - 22:45 ' timestamp='1283373932' post='340161']
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
[/quote]

Alkohol, papierosy... jeśli nie palisz i nie pijesz, nie jesteś patriotą, świadomie uszczuplającym budżet państwa. To gigantyczna hipokryzja naszej kultury- ściganie za prowadzenie LEGALNEGO biznesu, za to na każdej ulicy i każdej stacji benzynowej 24h na dobę kupisz alkohol, nie zawsze mając dowód osobisty w kieszeni. Nie piszę o http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana której wpływ nie jest groźniejszy dla zdrowia (wg WHO) niż alkohol i nikotyna
[quote name='J.' date='01 wrzesień 2010 - 22:45 ' timestamp='1283373932' post='340161']
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
[/quote]

Alkohol, papierosy... jeśli nie palisz i nie pijesz, nie jesteś patriotą, świadomie uszczuplającym budżet państwa. To gigantyczna hi... rozwiń
Avatar
J. / 1 września 2010 o 22:45
0
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
Avatar
dziękujemy Ci ojcze / 1 września 2010 o 22:26
0
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
Avatar
kkk / 2 września 2010 o 10:55
0
[quote name='Polak Mały' date='02 wrzesień 2010 - 06:57 ' timestamp='1283403476' post='340215']
Otóż to.
Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesisz o budowaniu Polski. Ładnie się buduje... zielem i pigułkami w legalnym handlu. Bo co to za pokolenie Polaków wyrośnie... ćpunów kupa.
[/quote]

Czy to komuna? Prezydent nie jest od stanowienia prawa, ani od egzekwowania. Jak rodzice nie wychowali to tak mają. Swoją drogą ludzie nic nie dbają o sowoje zdrowie bo leczenie jest darmowe (przynajmniej z definicji).
Avatar
Gość / 2 września 2010 o 09:28
0
[quote name='Gość' date='02 wrzesień 2010 - 08:46 ' timestamp='1283409979' post='340252']
A dilerzy nadal wam sprzedają moczone zioło!! Ja chcę aby sanepid sprawdził dilerów ;D
[/quote]

A w jakim rejestrze sa zarejstrowani? Bo u nas w sanepidzie nie figurują.
Avatar
Gość / 2 września 2010 o 08:46
0
A dilerzy nadal wam sprzedają moczone zioło!! Ja chcę aby sanepid sprawdził dilerów ;D
Avatar
Szu / 2 września 2010 o 07:48
0
Ludzie! opamiętajmy się! Może jeszcze nasłać Ligę Obrony Zwierząt - bo przecież głupia krowa może niechcący to zjeść. A gdzie jest Straż Pożarna - przecież gaśnice mogą być niesprawne, albo brak planu ochrony przeciwpożarowej. Tylko krzyż postawić - i bronić do upadłego... My wiemy lepiej. Postawić pomnik ofiarom dopalaczy. Zdymisjonować ministra zdrowia. A potem się dziwimy, że jakiś facet strzela przez okno......
Avatar
Polak Mały / 2 września 2010 o 06:57
0
[quote name='dziękujemy Ci ojcze' date='01 wrzesień 2010 - 22:26 ' timestamp='1283372785' post='340149']
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
[/quote]
Otóż to.
Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesisz o budowaniu Polski. Ładnie się buduje... zielem i pigułkami w legalnym handlu. Bo co to za pokolenie Polaków wyrośnie... ćpunów kupa.
[quote name='dziękujemy Ci ojcze' date='01 wrzesień 2010 - 22:26 ' timestamp='1283372785' post='340149']
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
[/quote]
Otóż to.
Komorowski, zrób coś z tym, bo jak na razie pielesis... rozwiń
Avatar
jeżyk / 2 września 2010 o 06:54
0
[quote name='olo' date='02 wrzesień 2010 - 06:48 ' timestamp='1283402908' post='340212']
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów.
Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
[/quote]
W Puławach na Alei Partyzantów jest taki sklep. Z tego co się zorientowałem to również "młodzież" go prowadzi. Przed sklepem non stop stoją samochody na Opolskich blachach (ktoś z Opola Lub. albo okolic to gówno ma chyba). Wcale mnie to nie dziwi, bo Opolaki to (nie wszyscy, ale sporo...) banda ćpunów i festyniarsko-odpustowych deb***i w dresach i drętwo podrasowanych autkach (rebrach)...

Zresztą do sklepu zajeżdźają młodzi, spragnieni wrażeń weterani i dopiero rozpoczynający przygodę z pigułkami...

Tak się młodzież bawi korzystając z durnego prawa pozwalającego na sprzedaż tego gówna. Czyli politycy nie potrafią z tym zrobić porządku, a młodzież ćpa w najlepsze... bo weź człowieku i pilnuj takiego synka, albo córuni. Chce to i tak kupi.
[quote name='olo' date='02 wrzesień 2010 - 06:48 ' timestamp='1283402908' post='340212']
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów.
Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
[/quote]
W Puławach na Alei Partyzantów jest taki sklep. Z tego co się zorientowałem to również "młodzież" go prowadzi. Przed sklepem non stop stoją samochody na Opolskich blachac... rozwiń
Avatar
olo / 2 września 2010 o 06:48
0
Ale Polska to jest kraj głupiego prawa - że w ogóle pozwala się na istnienie takich sklepów.
Przecież każdy wie, kto tam kupuje: MŁODZIEŻ i co robi z towarem, zakupionym? ZJADA i idzie na imprę.
Avatar
tow / 2 września 2010 o 00:32
0
[quote name='J.' date='01 wrzesień 2010 - 22:45 ' timestamp='1283373932' post='340161']
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
[/quote]

Alkohol, papierosy... jeśli nie palisz i nie pijesz, nie jesteś patriotą, świadomie uszczuplającym budżet państwa. To gigantyczna hipokryzja naszej kultury- ściganie za prowadzenie LEGALNEGO biznesu, za to na każdej ulicy i każdej stacji benzynowej 24h na dobę kupisz alkohol, nie zawsze mając dowód osobisty w kieszeni. Nie piszę o http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana której wpływ nie jest groźniejszy dla zdrowia (wg WHO) niż alkohol i nikotyna
[quote name='J.' date='01 wrzesień 2010 - 22:45 ' timestamp='1283373932' post='340161']
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
[/quote]

Alkohol, papierosy... jeśli nie palisz i nie pijesz, nie jesteś patriotą, świadomie uszczuplającym budżet państwa. To gigantyczna hi... rozwiń
Avatar
J. / 1 września 2010 o 22:45
0
Brawo, brawo, brawo - jeśli deb***ne prawo pozwala legalnie sprzedawać śmierć, to należy ten biznes wykończyć administracyjne. Tak trzymać !!!! Myślę, że jeszcze inspekcja ochrony środowiska powinna sprawdzić sposób postępowania z opakowaniami.
Avatar
dziękujemy Ci ojcze / 1 września 2010 o 22:26
0
W obecnej sytuacji prawnej dopalacze są legalnym biznesem. I teraz proszę spójrzcie, jak państwo potrafi zrujnować handel legalnym towarem. Jak zechce to zgnębi każdego, nie tylko przestępców. Komuś z decydentów zechce się wykończyć pralnie chemiczne (przykład), to przyśle skarbówkę, PIP, Sanepid. Beznadzieja!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 2

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 1 1

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 10

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 14

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!