Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 kwietnia 2009 r.
18:48
Edytuj ten wpis

Gdzie nie spojrzysz - Palikot, czyli o kim najgłośniej w mediach

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 14 A A

Otwierasz gazetę - Palikot. Radio - Palikot. Telewizor - Palikot. Strach zajrzeć do lodówki - żartują lublinianie. Jak często szef lubelskiej PO pojawia się w mediach? Nawet w 20 artykułach dziennie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Średnio w miesiącu mogliśmy przeczytać o nim w 500 tekstach. Pomijając soboty i niedziele daje to niemal 20 artykułów dziennie. Takie są wyniki badań przeprowadzonych przez warszawskie firmy Newton Media i NewsPoint.

Ich pracownicy przewertowali polskie gazety i przejrzeli portale internetowe z całego 2008 roku oraz ze stycznia i lutego 2009.

- Dobrze, że pokazują Palikota. Im więcej, tym lepiej. Promuje przecież Lublin - stwierdza Maria Kozłowska, lubelska emerytka.

Robert Olchowy, pracownik branży budowlanej, dodaje: Nie mam przesytu, bo Palikot wie, czego chce. Może nie do końca odpowiadają mi jego metody, ale zwraca uwagę na istotne problemy. A to się najbardziej liczy.

Co najchętniej cytowano z Palikota? Pytanie, czy prezydent Lech Kaczyński ma problemy z alkoholem. Poseł roztrząsał ten temat na swoim blogu w styczniu 2008. Wtedy też padł ubiegłoroczny rekord obecności Palikota w prasie - według raportu znalazł się w 832 tekstach. Kolejne wzrosty zainteresowania posłem przypadły na kwiecień, maj, październik i grudzień.

- Jednak dziennikarze najchętniej pisali o Palikocie w styczniu tego roku. Pojawił się w 992 artykułach - mówi Agata Kożuch z Newton Media. - Poseł wypowiedział się o byłej minister Grażynie Gęsickiej ("Przykro mi, że prostytucja w polityce sięga nawet pani minister Gęsickiej”) oraz pytał o orientację seksualną Jarosława Kaczyńskiego, za co stracił funkcję szefa komisji "Przyjazne Państwo”.

- Żeby wejść do grupy znaczących polityków, Palikot wybrał skuteczną drogę z pogranicza showbiznesu. W partii, która powstanie na gruzach PO zagra znaczącą rolę, nie będzie już błaznem. Zbierze plon z ziarna zasianego w tysiącach artykułów.

Oczywiście odbędzie się to ze szkodą dla jakości życia publicznego - komentuje Artur Soboń, były działacz PiS z Lubelszczyzny. (kp)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zaciekawiony / 7 kwietnia 2009 o 19:22
0
To jeszcze nic! Wczoraj wyszedłem na spacer, patrzę, a tu Palikot. Szedł Grodzką i gadał przez komórkę.
Avatar
Andziuś / 7 kwietnia 2009 o 11:02
0
1/ na Palikota wielu narzeka, przeklina ale jakoś nikt go nawet do sądu nie zaskarżył , a może tak jest że ma rację ? A może najzwyklej i po prostu, choć w sposób niezwykły mówi prawdę?
( nie liczę pozwu byłej żony, bo kiedy Palikot zarabiał pieniądze w dużym biznesie, to. wg. ówczesnych anonsów prasowych, bodaj także w "DW", ta zacna niewiasta go rogi przyprawiała, a dziś pewnie najchętniej by wykastrowała ... ot .. miłość niejedno ma imię .. )
2/ Poziom komentarzy szanownych internautów jest, jak to kiedyś określił niejaki K.Wojewódzki na poziomie "ścieków", a ich poziom merytoryczny hmm .. mniej niż zero, wiele z nich, komentarzy, dowodzi brak minimalnego rozumienia tematu.
3/ Autorek sam przyczynia się do "wzrostu notowań" Palikota , dzielnie acz wybitnie tendencyjnie prowadząc śledztwa dziennikarskie i co bardziej łakome, czytaj: brudniejsze szczegóły skwapliwie publikując w "DW"
Pozdrowionka dla szanownych internautów, Autora, tudzież samego posła Palikota , .. byłej żony P. .. nie pozdrawiam
1/ na Palikota wielu narzeka, przeklina ale jakoś nikt go nawet do sądu nie zaskarżył , a może tak jest że ma rację ? A może najzwyklej i po prostu, choć w sposób niezwykły mówi prawdę?
( nie liczę pozwu byłej żony, bo kiedy Palikot zarabiał pieniądze w dużym biznesie, to. wg. ówczesnych anonsów prasowych, bodaj także w "DW", ta zacna niewiasta go rogi przyprawiała, a dziś pewnie najchętniej by wykastrowała ... ot .. miłość niejedno ma imię .. )
2/ Poziom komentarzy szanownych internautów jest, jak to kiedyś ... rozwiń
Avatar
lowerilicz / 7 kwietnia 2009 o 09:40
0
jak zwykle po prycie osioł spod biłgoraja wydalił się
a wielbiciele zawartości sławojek dostają spazmów
Avatar
Szpilowyhajama z Lublina / 7 kwietnia 2009 o 08:35
0
Marcin Nowak , szanowny panie, pon niy wiedzom co to FORMA, Budda Jezus czy Mahomet, to tylko słowa, som formom jak pon jo i ten,. Widzi pon buddysta, jak medytuje, zen, to pragnie ze jego myśli wyrzynoć Budde, czy inne bustwa co mu robiom bajzel w myśli, chcom spczywac w świałośći co jest driny w kozdym w nas.( Czyli czeba zabic Budde Jezusa, gdy nadchodzom poczas medytacji).

Pozdrowio katolik-buddysta,po wuml-u
Avatar
Szpilowyhajama z Lublina / 7 kwietnia 2009 o 08:21
0
Pieronie Hanik, grisni Lubelskigo Palikota.
Tak wdycki domie godajom.piszom kamraci górnicy ze Ślonska, A co jo myśla ło tym pieronskim szpynioku? A no szkoda ze Ślonsk niy mo takigo palikota,jako Hanys co kukom teos w Lublinie,fest mi sie tyn skurczek podobo, jak do sygnał do budowy FARY, to byda mu sie kłanioł jak abp Jozkowi Życińskiemu
Avatar
~tedy~ / 7 kwietnia 2009 o 08:01
0
to cynbalskie media lansują tego prostaka z dołów społecznych którego największym osiągnięciem intelektualnym jest latanie z gumowym penisem.w tym osobniku , stefciu nisiołowskim czy konowiczu ukazana jest twarz PO. Czy ojczyzna nasza zasługuje aby była reprezentowana przez takich osobników?
Avatar
TW Filozof v Jozin Ż / 7 kwietnia 2009 o 06:43
0
Bracia co to za styl waszych wypowiedzi?, to nie jest styl moich wypowiedzi. Janusz to Wielki Polak i przykładny katolik, przykładny katolicki mąż kilku żon i kilku męzów. Nie znacie duch nowych czasów, Nie przystoi tak żle wypowiadać się o Pośle wspieranym przez moją kurię. Jak czytam wasze wpisy i komentarze to ogarnia mnie lęk - widze przeed oczami nagonkę z marca 1968 i wydawanie biletów w jwedną strone do Izraela, tak sobie mysle że jakbym wówczas był starszy o te 20 lat, to pewnie i mi dali by paszport, i tak dzis nei mógł bym swoim STYLEM sie do Was wypowiadać. Wszedzie tylki widze tę kaczą nagonke i drukowanie list konfidentów SB. Ludzie nie znacie tamtych czasó, bo jak inaczej człowiek mógł zrobić karriere czy to w nauce i w Kościele (jak ja) czy gdzie indziej jak nie podPiSał zasiadczenia o współpracy z SB ?

z pasterskim pozdrowieniem
Jozif Ż- TW. "Filozof"
Bracia co to za styl waszych wypowiedzi?, to nie jest styl moich wypowiedzi. Janusz to Wielki Polak i przykładny katolik, przykładny katolicki mąż kilku żon i kilku męzów. Nie znacie duch nowych czasów, Nie przystoi tak żle wypowiadać się o Pośle wspieranym przez moją kurię. Jak czytam wasze wpisy i komentarze to ogarnia mnie lęk - widze przeed oczami nagonkę z marca 1968 i wydawanie biletów w jwedną strone do Izraela, tak sobie mysle że jakbym wówczas był starszy o te 20 lat, to pewnie i mi dali by paszport, i tak dzis nei mógł bym swoim ST... rozwiń
Avatar
Sekretarz jednego urzedu / 6 kwietnia 2009 o 22:38
0
Paligłup herbu "Wibrator" na po wyborczej konferencji ma poraz kolejny zaszokować - wyciągnie swoje prącie (tym razem nie Lateksowa Proteze a to naturalne bo poszła fama ze nie ma naturalnego i nosi protezę- wiec udowodni że ma) i dokona samogwałtu poczym oswiadcza ze najbardziej lubi uprawiać sex z tym kogo kocha najbardziej - czyli samym soba
Avatar
ken / 6 kwietnia 2009 o 22:03
0
błazen, błazen, błazen!
Avatar
palilew / 6 kwietnia 2009 o 21:11
0
I o czym ma to świadczyć,bo nie wszyscy kumają.
Avatar
zaciekawiony / 7 kwietnia 2009 o 19:22
0
To jeszcze nic! Wczoraj wyszedłem na spacer, patrzę, a tu Palikot. Szedł Grodzką i gadał przez komórkę.
Avatar
Andziuś / 7 kwietnia 2009 o 11:02
0
1/ na Palikota wielu narzeka, przeklina ale jakoś nikt go nawet do sądu nie zaskarżył , a może tak jest że ma rację ? A może najzwyklej i po prostu, choć w sposób niezwykły mówi prawdę?
( nie liczę pozwu byłej żony, bo kiedy Palikot zarabiał pieniądze w dużym biznesie, to. wg. ówczesnych anonsów prasowych, bodaj także w "DW", ta zacna niewiasta go rogi przyprawiała, a dziś pewnie najchętniej by wykastrowała ... ot .. miłość niejedno ma imię .. )
2/ Poziom komentarzy szanownych internautów jest, jak to kiedyś określił niejaki K.Wojewódzki na poziomie "ścieków", a ich poziom merytoryczny hmm .. mniej niż zero, wiele z nich, komentarzy, dowodzi brak minimalnego rozumienia tematu.
3/ Autorek sam przyczynia się do "wzrostu notowań" Palikota , dzielnie acz wybitnie tendencyjnie prowadząc śledztwa dziennikarskie i co bardziej łakome, czytaj: brudniejsze szczegóły skwapliwie publikując w "DW"
Pozdrowionka dla szanownych internautów, Autora, tudzież samego posła Palikota , .. byłej żony P. .. nie pozdrawiam
1/ na Palikota wielu narzeka, przeklina ale jakoś nikt go nawet do sądu nie zaskarżył , a może tak jest że ma rację ? A może najzwyklej i po prostu, choć w sposób niezwykły mówi prawdę?
( nie liczę pozwu byłej żony, bo kiedy Palikot zarabiał pieniądze w dużym biznesie, to. wg. ówczesnych anonsów prasowych, bodaj także w "DW", ta zacna niewiasta go rogi przyprawiała, a dziś pewnie najchętniej by wykastrowała ... ot .. miłość niejedno ma imię .. )
2/ Poziom komentarzy szanownych internautów jest, jak to kiedyś ... rozwiń
Avatar
lowerilicz / 7 kwietnia 2009 o 09:40
0
jak zwykle po prycie osioł spod biłgoraja wydalił się
a wielbiciele zawartości sławojek dostają spazmów
Avatar
Szpilowyhajama z Lublina / 7 kwietnia 2009 o 08:35
0
Marcin Nowak , szanowny panie, pon niy wiedzom co to FORMA, Budda Jezus czy Mahomet, to tylko słowa, som formom jak pon jo i ten,. Widzi pon buddysta, jak medytuje, zen, to pragnie ze jego myśli wyrzynoć Budde, czy inne bustwa co mu robiom bajzel w myśli, chcom spczywac w świałośći co jest driny w kozdym w nas.( Czyli czeba zabic Budde Jezusa, gdy nadchodzom poczas medytacji).

Pozdrowio katolik-buddysta,po wuml-u
Avatar
Szpilowyhajama z Lublina / 7 kwietnia 2009 o 08:21
0
Pieronie Hanik, grisni Lubelskigo Palikota.
Tak wdycki domie godajom.piszom kamraci górnicy ze Ślonska, A co jo myśla ło tym pieronskim szpynioku? A no szkoda ze Ślonsk niy mo takigo palikota,jako Hanys co kukom teos w Lublinie,fest mi sie tyn skurczek podobo, jak do sygnał do budowy FARY, to byda mu sie kłanioł jak abp Jozkowi Życińskiemu
Avatar
~tedy~ / 7 kwietnia 2009 o 08:01
0
to cynbalskie media lansują tego prostaka z dołów społecznych którego największym osiągnięciem intelektualnym jest latanie z gumowym penisem.w tym osobniku , stefciu nisiołowskim czy konowiczu ukazana jest twarz PO. Czy ojczyzna nasza zasługuje aby była reprezentowana przez takich osobników?
Avatar
TW Filozof v Jozin Ż / 7 kwietnia 2009 o 06:43
0
Bracia co to za styl waszych wypowiedzi?, to nie jest styl moich wypowiedzi. Janusz to Wielki Polak i przykładny katolik, przykładny katolicki mąż kilku żon i kilku męzów. Nie znacie duch nowych czasów, Nie przystoi tak żle wypowiadać się o Pośle wspieranym przez moją kurię. Jak czytam wasze wpisy i komentarze to ogarnia mnie lęk - widze przeed oczami nagonkę z marca 1968 i wydawanie biletów w jwedną strone do Izraela, tak sobie mysle że jakbym wówczas był starszy o te 20 lat, to pewnie i mi dali by paszport, i tak dzis nei mógł bym swoim STYLEM sie do Was wypowiadać. Wszedzie tylki widze tę kaczą nagonke i drukowanie list konfidentów SB. Ludzie nie znacie tamtych czasó, bo jak inaczej człowiek mógł zrobić karriere czy to w nauce i w Kościele (jak ja) czy gdzie indziej jak nie podPiSał zasiadczenia o współpracy z SB ?

z pasterskim pozdrowieniem
Jozif Ż- TW. "Filozof"
Bracia co to za styl waszych wypowiedzi?, to nie jest styl moich wypowiedzi. Janusz to Wielki Polak i przykładny katolik, przykładny katolicki mąż kilku żon i kilku męzów. Nie znacie duch nowych czasów, Nie przystoi tak żle wypowiadać się o Pośle wspieranym przez moją kurię. Jak czytam wasze wpisy i komentarze to ogarnia mnie lęk - widze przeed oczami nagonkę z marca 1968 i wydawanie biletów w jwedną strone do Izraela, tak sobie mysle że jakbym wówczas był starszy o te 20 lat, to pewnie i mi dali by paszport, i tak dzis nei mógł bym swoim ST... rozwiń
Avatar
Sekretarz jednego urzedu / 6 kwietnia 2009 o 22:38
0
Paligłup herbu "Wibrator" na po wyborczej konferencji ma poraz kolejny zaszokować - wyciągnie swoje prącie (tym razem nie Lateksowa Proteze a to naturalne bo poszła fama ze nie ma naturalnego i nosi protezę- wiec udowodni że ma) i dokona samogwałtu poczym oswiadcza ze najbardziej lubi uprawiać sex z tym kogo kocha najbardziej - czyli samym soba
Avatar
ken / 6 kwietnia 2009 o 22:03
0
błazen, błazen, błazen!
Avatar
palilew / 6 kwietnia 2009 o 21:11
0
I o czym ma to świadczyć,bo nie wszyscy kumają.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 28 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 99 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!