Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lipca 2016 r.
20:00

Henryk Smolarz ma nową pracę. Nie będzie już doradcą marszałka

Autor: Zdjęcie autora p.p toma łm
1 62 A A

Były poseł PSL Henryk Smolarz nie będzie już doradcą marszałka. Prawdopodobnie zrezygnuje też z etatu inspektora w gminie Firlej. Smolarz właśnie dostał nową posadę – został powołany na szefa Regionalnego Biura Energii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Decyzja o powierzeniu tego stanowiska Henrykowi Smolarzowi zapadła na ostatnim zarządzie województwa – mówi Katarzyna Olchowska z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. – Biuro liczy kilkanaście osób, a jego działanie jest finansowane ze środków zewnętrznych, a nie z budżetu marszałka. Chcę także podkreślić, że osoby zatrudnione w biurze zostały przeniesione tu z innych departamentów urzędu – dodaje.

Były poseł zrezygnował z funkcji doradcy marszałka Sosnowskiego. Za doradzanie w sprawach rolnictwa, administracji i gospodarki dostawał 4230 zł brutto miesięcznie – tę posadę dostał w styczniu.

Prawdopodobnie też nie będzie kontynuował kariery na stanowisku inspektora ds. remontów i konserwacji w gminie Firlej. Tam pełen etat dostał od 1 lipca. Do jego obowiązków należy m.in. prowadzenie magazynu paliw i wykonywanie obowiązków kierowcy. Raczej nie zrezygnuje natomiast z innego stanowiska. Kilka tygodni temu razem z Waldemarem Pawlakiem został powołany do Rady Nadzorczej spółki Port Lotniczy Lublin w Świdniku. – Pan Henryk Smolarz nie zgodził się, aby ujawniać jego pobory na stanowisku szefa Regionalnego Biura Energii – dodaje Katarzyna Olchowska.

Do zadań nowego biura będzie należeć m in. przygotowanie opinii na temat gospodarki energetycznej województwa, stanu infrastruktury przesyłowej i lokalnego rynku energii.

Z Henrykiem Smolarzem nie udało się nam w czwartek skontaktować. Nie odbierał telefonu.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2016 o 10:03
0
czym nas za***y p. smolarz w miesiącu sierpniu skoro tylko w samym miesiącu lipcu zatrudnił się na 3 etatach. ja od 6 miesięcy szukam pracy a jestem po administracji a tu zootechnik "wybitny specjalista od wszystkiego" ma trzy roboty na raz + 50 ha gospodarstwa. ludzie kiedy to siĘ skoŃczy, to okradanie kraju i spoŁeczeŃstwa przez politykÓw wszystkich opcji?
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 23:01
0
Przez takie właśnie działania będziecie poza progiem wyborczym BARANY!!!!
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 22:55
0
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest straszna. Moze Pan uczestniczyć w setce inicjatyw być codziennie w mediach a i tak takimi wtopami personlnymi niszczy Pan wizerunek Pslu na lubelszczyźnie. Ja jako młody dzialacz Pslu nie godzę się na to, jest masa porządnych ludzi związanych z ruchem ludowym ktoś w końcu musi powiedzieć basta.Bo tymi decyzjami stacza pan Lubelski PSl po równi pochyłej w dół. Pan Smolarz dostaje szereg stanowisk doradca Marszalka, członek rady nadzorczej a teraz Dyrektor czy nie wystarczy jedno stanowisko przy całej sympatii i szacunku do P. Henryka to jest jakaś farsa. Niech Pan panie Marszałku pojedzie w teren i posłucha co zwkli ludzie o tym sądzą.Niech pan porozmawia szczerze ze zwykłymi szeregowymi czlonkami Pslu to zobaczy pan jaka jest niechęc wobec takich dzialań. Mój głos to nie jest jedyny głos sprzeciwu w ostatnich dniach słyszałem ich kilka, tylko nikt nie chce oficjalnie zabrać glosu jak pana zachowanie ma się do deklaracji które padły na zjeździe wojewódzkim. Takimi dzialaniami topi Pan Psl na lubelszczyźnie jeżeli tak dalej pójdzie to za dwa lata nie ma mowy żeby jakikolwiek członek Pslu był w Zarządzie Województwa. Niech Pan sobie weźmie do serca słowa z przypowieści Salomona. Przed upadkiem idzie pycha, a przed ruiną wyniosłość ducha. Młody ludowiec Wybacz ten cytat autorze ale jeśli jesteś z PSL to szacunek wielki dla Ciebie!Nic dodać,nic ująć.
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest ... rozwiń
Avatar
Życzliwy / 30 lipca 2016 o 12:10
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czyli murarz, tynkarz, aktrobata. Fachowiec od wszystkiego i odniczego. Po prostu leser, któremu nie chce się uczciwie pracować.
Heniu przepisz się do PiS /choć wiem ,że tego nie zrobisz/,ale dadzą ci spokój nawet jak jednocześnie bedziesz pełnił 100 różnych funkcji. 
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 12:02
0
Czyli murarz, tynkarz, aktrobata. Fachowiec od wszystkiego i odniczego. Po prostu leser, któremu nie chce się uczciwie pracować.
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 00:48
0
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest straszna. Moze Pan uczestniczyć w setce inicjatyw być codziennie w mediach a i tak takimi wtopami personlnymi niszczy Pan wizerunek Pslu na lubelszczyźnie. Ja jako młody dzialacz Pslu nie godzę się na to, jest masa porządnych ludzi związanych z ruchem ludowym ktoś w końcu musi powiedzieć basta.Bo tymi decyzjami stacza pan Lubelski PSl po równi pochyłej w dół. Pan Smolarz dostaje szereg stanowisk doradca Marszalka, członek rady nadzorczej a teraz Dyrektor czy nie wystarczy jedno stanowisko przy całej sympatii i szacunku do P. Henryka to jest jakaś farsa. Niech Pan panie Marszałku pojedzie w teren i posłucha co zwkli ludzie o tym sądzą.Niech pan porozmawia szczerze ze zwykłymi szeregowymi czlonkami Pslu to zobaczy pan jaka jest niechęc wobec takich dzialań. Mój głos to nie jest jedyny głos sprzeciwu w ostatnich dniach słyszałem ich kilka, tylko nikt nie chce oficjalnie zabrać glosu jak pana zachowanie ma się do deklaracji które padły na zjeździe wojewódzkim. Takimi dzialaniami topi Pan Psl na lubelszczyźnie jeżeli tak dalej pójdzie to za dwa lata nie ma mowy żeby jakikolwiek członek Pslu był w Zarządzie Województwa. Niech Pan sobie weźmie do serca słowa z przypowieści Salomona. Przed upadkiem idzie pycha, a przed ruiną wyniosłość ducha. Młody ludowiec
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 18:12
0
PANIE PREZESIE PSL, GDZIE TA TRANSPARENTNOSC W PANA PARTII.?
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 18:04
0
no to mamy czasy, osoba publiczna nie pozwala podac swoich zarobkow , to jest władza ..................................., tylko dla kogo
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 16:43
0
po jego wzroku bystrego człowieka renesansu widac, że ma energię do totalnego już rozwalenia Lubelszczyzny - ostatnie miejsce w rankingach już mamy
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 14:44
0
Przepraszam, że się głupio zapytam - co to znaczy "nie zgodził się"? To jest informacja publiczna, sądy parokrotnie już wypowiedziały się na temat obowiązku ujawniania zarobków urzędników funkcjonariuszy publicznych.
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2016 o 10:03
0
czym nas za***y p. smolarz w miesiącu sierpniu skoro tylko w samym miesiącu lipcu zatrudnił się na 3 etatach. ja od 6 miesięcy szukam pracy a jestem po administracji a tu zootechnik "wybitny specjalista od wszystkiego" ma trzy roboty na raz + 50 ha gospodarstwa. ludzie kiedy to siĘ skoŃczy, to okradanie kraju i spoŁeczeŃstwa przez politykÓw wszystkich opcji?
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 23:01
0
Przez takie właśnie działania będziecie poza progiem wyborczym BARANY!!!!
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 22:55
0
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest straszna. Moze Pan uczestniczyć w setce inicjatyw być codziennie w mediach a i tak takimi wtopami personlnymi niszczy Pan wizerunek Pslu na lubelszczyźnie. Ja jako młody dzialacz Pslu nie godzę się na to, jest masa porządnych ludzi związanych z ruchem ludowym ktoś w końcu musi powiedzieć basta.Bo tymi decyzjami stacza pan Lubelski PSl po równi pochyłej w dół. Pan Smolarz dostaje szereg stanowisk doradca Marszalka, członek rady nadzorczej a teraz Dyrektor czy nie wystarczy jedno stanowisko przy całej sympatii i szacunku do P. Henryka to jest jakaś farsa. Niech Pan panie Marszałku pojedzie w teren i posłucha co zwkli ludzie o tym sądzą.Niech pan porozmawia szczerze ze zwykłymi szeregowymi czlonkami Pslu to zobaczy pan jaka jest niechęc wobec takich dzialań. Mój głos to nie jest jedyny głos sprzeciwu w ostatnich dniach słyszałem ich kilka, tylko nikt nie chce oficjalnie zabrać glosu jak pana zachowanie ma się do deklaracji które padły na zjeździe wojewódzkim. Takimi dzialaniami topi Pan Psl na lubelszczyźnie jeżeli tak dalej pójdzie to za dwa lata nie ma mowy żeby jakikolwiek członek Pslu był w Zarządzie Województwa. Niech Pan sobie weźmie do serca słowa z przypowieści Salomona. Przed upadkiem idzie pycha, a przed ruiną wyniosłość ducha. Młody ludowiec Wybacz ten cytat autorze ale jeśli jesteś z PSL to szacunek wielki dla Ciebie!Nic dodać,nic ująć.
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest ... rozwiń
Avatar
Życzliwy / 30 lipca 2016 o 12:10
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czyli murarz, tynkarz, aktrobata. Fachowiec od wszystkiego i odniczego. Po prostu leser, któremu nie chce się uczciwie pracować.
Heniu przepisz się do PiS /choć wiem ,że tego nie zrobisz/,ale dadzą ci spokój nawet jak jednocześnie bedziesz pełnił 100 różnych funkcji. 
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 12:02
0
Czyli murarz, tynkarz, aktrobata. Fachowiec od wszystkiego i odniczego. Po prostu leser, któremu nie chce się uczciwie pracować.
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 00:48
0
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest straszna. Moze Pan uczestniczyć w setce inicjatyw być codziennie w mediach a i tak takimi wtopami personlnymi niszczy Pan wizerunek Pslu na lubelszczyźnie. Ja jako młody dzialacz Pslu nie godzę się na to, jest masa porządnych ludzi związanych z ruchem ludowym ktoś w końcu musi powiedzieć basta.Bo tymi decyzjami stacza pan Lubelski PSl po równi pochyłej w dół. Pan Smolarz dostaje szereg stanowisk doradca Marszalka, członek rady nadzorczej a teraz Dyrektor czy nie wystarczy jedno stanowisko przy całej sympatii i szacunku do P. Henryka to jest jakaś farsa. Niech Pan panie Marszałku pojedzie w teren i posłucha co zwkli ludzie o tym sądzą.Niech pan porozmawia szczerze ze zwykłymi szeregowymi czlonkami Pslu to zobaczy pan jaka jest niechęc wobec takich dzialań. Mój głos to nie jest jedyny głos sprzeciwu w ostatnich dniach słyszałem ich kilka, tylko nikt nie chce oficjalnie zabrać glosu jak pana zachowanie ma się do deklaracji które padły na zjeździe wojewódzkim. Takimi dzialaniami topi Pan Psl na lubelszczyźnie jeżeli tak dalej pójdzie to za dwa lata nie ma mowy żeby jakikolwiek członek Pslu był w Zarządzie Województwa. Niech Pan sobie weźmie do serca słowa z przypowieści Salomona. Przed upadkiem idzie pycha, a przed ruiną wyniosłość ducha. Młody ludowiec
Panie Marszałku jak patrzę na ostanie poczynania Zarządu Województwa Lubelskiego którego pan jest przewodniczącym to wydaje mi się, że stracił Pan kontakt z rzeczywistością. Powołanie W. Pawlaka na członka rady nadzorczej lotniska w Świdniku to jakiś absurd, to nie ma kompetentnych ludzi na lubelszczyźnie trzeba desant z Warszawy robić.Przyznanie dyrektorowi ODRu w Końskowoli nagrody rocznej w wysokości 25 000 zł Panie Marszałku większość doradzców pracujących w Oderach tyle przez rok nie zarabia. Ocena Pana dzialań przez to środowisko jest... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 18:12
0
PANIE PREZESIE PSL, GDZIE TA TRANSPARENTNOSC W PANA PARTII.?
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 18:04
0
no to mamy czasy, osoba publiczna nie pozwala podac swoich zarobkow , to jest władza ..................................., tylko dla kogo
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 16:43
0
po jego wzroku bystrego człowieka renesansu widac, że ma energię do totalnego już rozwalenia Lubelszczyzny - ostatnie miejsce w rankingach już mamy
Avatar
Gość / 29 lipca 2016 o 14:44
0
Przepraszam, że się głupio zapytam - co to znaczy "nie zgodził się"? To jest informacja publiczna, sądy parokrotnie już wypowiedziały się na temat obowiązku ujawniania zarobków urzędników funkcjonariuszy publicznych.
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 15 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 506 48

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!