Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2016 r.
16:06

Długie kolejki po legitymację partyjną PiS. "Każdego dokładnie weryfikujemy"

0 51 A A
25 października 2015 r. – lubelscy działacze na wieczorze wyborczym w Grand Hotelu Lublinianka
25 października 2015 r. – lubelscy działacze na wieczorze wyborczym w Grand Hotelu Lublinianka

Od jesiennych wyborów do Prawa i Sprawiedliwości zapisało się już 140 mieszkańców naszego województwa. – Każdego dokładnie weryfikujemy. Nie każdy z PO czy PSL może się przepisać do PiS, choć są takie przypadki – mówi szef struktur w okręgu nr 7.

Chętnych do wstąpienia w nasze szeregi nigdy nie brakowało, ale od ostatnich wyborów zainteresowanie jest o ok. 30 proc. większe. Od listopada wpłynęło 140 deklaracji – przyznaje Marek Wojciechowski, sekretarz PiS w okręgu wyborczym nr 6, tzw. lubelskim.

Członków partii rządzącej przybywa także w okręgu nr 7 (Zamość, Chełm i Biała Podlaska).

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
?????? / 3 sierpnia 2016 o 21:52
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pis na dulgie lata dzieki bogu
Któremu bogu "dulgiemu"?
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2016 o 14:31
0
Pis na dulgie lata dzieki bogu
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 18:27
0

Neotargowica wyje? Oderwani od żałoba wyją? DOBRZE!


O kolega juz odebral legitke, nos ja dumnie przy sercu jak pis ss komando bedzie robic lapanki na niewiernych.
Avatar
Jest selekcja / 24 marca 2016 o 18:23
0
Jesli masz intelekt ameby, lubisz jak inni toba całkowicie steruja, ustawisz ojca rydzyka w przelewach zdefiniowanych i zlizesz co trzeba ksiedzu zostaniesz przyjety ku chwale kaczystanu i prezesa zawsze dziewicy alleluja alleluja.
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 15:54
0

Bardzo dora kontrola nie zawadzi. Kto ogłosi całemu światu moje wnioski twórcze, powszechnie uznawane za brednie, których się nie da obalić ani potwierdzić? To na pewno jest sensacją wszystkich czasów. Niedopuszczalne w dowodzie matematycznym jest przyjmowanie fałszywego założenia dla innej hipotezy, która ma wynikać z hipotezy dowodzonej. Weźmy to, co wzięli najwięksi matematycy świata w polu teorii liczb. For some relatively prime u,v such that u-v is positive and odd: [(u^{2}-v^{2})^{2}]^{2} + [2(u^{2}+v^{2})2uv]^{2} = [(u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}]^{2]. Podstawa drugiego składnika jest równa B^{2}. Otrzymamy analogiczną postać równania, jak postać równania wyjściowego. Korzystamy z metody spadku Fermata - istnieje podstawa kwadratu będącego sumą w równaniu wyjściowym, która jest mniejsza od założonej, co wg wielkich kończy dowód dla n=4. Absolutnie nie kończy. To jest bowiem dowód innego twierdzenia, a nie dowód WTF dla n=4. Dlaczego? Dlatego, że podstawa kwadratu będącego sumą w powyższym równaniu nie może być kwadratem, a to oznacza, że nie ma dowodu dla n=4. Na mocy LWG Theorem poniższa suma nie może być kwadratem, równym [u^{2}+ v^{2}]^{2} + (2uv)^{2}=c=C^{2}. Dlatego tylko mój dowód WTF dla n=4 jest jedynym poprawnym dowodem na świecie. Innymi słowy niedopuszczalne jest wprowadzenie liczb z równania Fermata przy n=4 w trójkąt prostokątny, co jest konieczne w dowodzie na fałszywość równania A^{4} + B{4} = c^{2}. Jedynym na świecie poprawnym dowodem WTF dla wykładników n będących liczbami pierwszymi jest również dowód mojego autorstwa.

??? ,to TY ? bredzisław komorowski? tu u nas ? na  dziennikarskim zad.upiu?

??? ,to TY ? bredzisław komorowski? tu u nas ? na  dziennikarskim zad.upiu?

rozwiń
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 15:51
0
taki zbiorowy amok ,to sie nazywa plankton lub nieco paskudniej ,czepiają się jak gów.no do okrętu ..i płyniemy
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 15:39
0
To gnidy.
Avatar
gość / 24 marca 2016 o 10:20
0

Czy trzeba opuszczać spodnie?

Tak i warunek podstawowy minimum 18cm chyba się nie łapiesz?

Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 09:02
0
Czy trzeba opuszczać spodnie?
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 08:24
0
Głupota na Lubelszczyźnie sięga zenitu. Obudzą się z ręką w nocniku i będzie płacz. Tylko na kogo zwalą winę, znowu na PO i Tuska ?
Avatar
?????? / 3 sierpnia 2016 o 21:52
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pis na dulgie lata dzieki bogu
Któremu bogu "dulgiemu"?
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2016 o 14:31
0
Pis na dulgie lata dzieki bogu
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 18:27
0

Neotargowica wyje? Oderwani od żałoba wyją? DOBRZE!


O kolega juz odebral legitke, nos ja dumnie przy sercu jak pis ss komando bedzie robic lapanki na niewiernych.
Avatar
Jest selekcja / 24 marca 2016 o 18:23
0
Jesli masz intelekt ameby, lubisz jak inni toba całkowicie steruja, ustawisz ojca rydzyka w przelewach zdefiniowanych i zlizesz co trzeba ksiedzu zostaniesz przyjety ku chwale kaczystanu i prezesa zawsze dziewicy alleluja alleluja.
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 15:54
0

Bardzo dora kontrola nie zawadzi. Kto ogłosi całemu światu moje wnioski twórcze, powszechnie uznawane za brednie, których się nie da obalić ani potwierdzić? To na pewno jest sensacją wszystkich czasów. Niedopuszczalne w dowodzie matematycznym jest przyjmowanie fałszywego założenia dla innej hipotezy, która ma wynikać z hipotezy dowodzonej. Weźmy to, co wzięli najwięksi matematycy świata w polu teorii liczb. For some relatively prime u,v such that u-v is positive and odd: [(u^{2}-v^{2})^{2}]^{2} + [2(u^{2}+v^{2})2uv]^{2} = [(u^{2}+v^{2})^{2} + (2uv)^{2}]^{2]. Podstawa drugiego składnika jest równa B^{2}. Otrzymamy analogiczną postać równania, jak postać równania wyjściowego. Korzystamy z metody spadku Fermata - istnieje podstawa kwadratu będącego sumą w równaniu wyjściowym, która jest mniejsza od założonej, co wg wielkich kończy dowód dla n=4. Absolutnie nie kończy. To jest bowiem dowód innego twierdzenia, a nie dowód WTF dla n=4. Dlaczego? Dlatego, że podstawa kwadratu będącego sumą w powyższym równaniu nie może być kwadratem, a to oznacza, że nie ma dowodu dla n=4. Na mocy LWG Theorem poniższa suma nie może być kwadratem, równym [u^{2}+ v^{2}]^{2} + (2uv)^{2}=c=C^{2}. Dlatego tylko mój dowód WTF dla n=4 jest jedynym poprawnym dowodem na świecie. Innymi słowy niedopuszczalne jest wprowadzenie liczb z równania Fermata przy n=4 w trójkąt prostokątny, co jest konieczne w dowodzie na fałszywość równania A^{4} + B{4} = c^{2}. Jedynym na świecie poprawnym dowodem WTF dla wykładników n będących liczbami pierwszymi jest również dowód mojego autorstwa.

??? ,to TY ? bredzisław komorowski? tu u nas ? na  dziennikarskim zad.upiu?

??? ,to TY ? bredzisław komorowski? tu u nas ? na  dziennikarskim zad.upiu?

rozwiń
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 15:51
0
taki zbiorowy amok ,to sie nazywa plankton lub nieco paskudniej ,czepiają się jak gów.no do okrętu ..i płyniemy
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 15:39
0
To gnidy.
Avatar
gość / 24 marca 2016 o 10:20
0

Czy trzeba opuszczać spodnie?

Tak i warunek podstawowy minimum 18cm chyba się nie łapiesz?

Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 09:02
0
Czy trzeba opuszczać spodnie?
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 08:24
0
Głupota na Lubelszczyźnie sięga zenitu. Obudzą się z ręką w nocniku i będzie płacz. Tylko na kogo zwalą winę, znowu na PO i Tuska ?
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 42 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 25 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 34 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 45 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce