Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2013 r.
15:38
Edytuj ten wpis

Kabaret Smile robił zakupy dla rodziny z Lublina

0 10 A A
3-letni Tymek wie co kupować. - Ryż wybrał najdroższy – żartowali kabareciarze (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
3-letni Tymek wie co kupować. - Ryż wybrał najdroższy – żartowali kabareciarze (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Chłopców z kabaretu Smile można było w środę spotkać w jednym z hipermarketów w Lublinie. Doradzał im 3-letni Tymek, syn jednego z kabareciarzy. Cel wizyty: zakupy dla czteroosobowej rodziny, jednej z ponad 900 w Lubelskiem, które otrzymają świąteczne prezenty w ramach projektu "Szlachetna paczka”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marek / 28 listopada 2013 r. o 16:52
0

Ludzie! -obudźcie się! W reportażu słychać: "mama i czwórka dzieci..." -a kto te dzieci zrobił??? Gościu zrobił se dobrze i poszedł... Gdzie jest ojciec tych dzieci??? Kurde...-co za naród???!

Avatar
gość / 28 listopada 2013 r. o 16:46
0

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.


Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

rozwiń
Avatar
gość / 28 listopada 2013 r. o 16:43
0

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki


Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z najbardziej beznadziejnych i biernych nieudolnych instytucji w Polsce!!!

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z n... rozwiń

Avatar
Edyta / 28 listopada 2013 r. o 10:59
0

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Avatar
Gość / 28 listopada 2013 r. o 09:37
0

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Avatar
fkf / 27 listopada 2013 r. o 21:19
0

Zabawne, ale oni nie są śmieszni

Avatar
Bożena / 27 listopada 2013 r. o 20:49
0

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to w świetnym stylu! Dali z siebie wszystko i przyłożyli się do zadania, jak mało kto. Dlatego dziękuję raz jeszcze i pozdrawiadm.

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to... rozwiń

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 r. o 18:19
0

Ale tu nie chodzi o rozgłos kabaretu Smile tylko rozgłos Szlachetnej Paczki. Im więcej znanych osób poprze projekt tym więcej darczyńców się zgłosi, a przecież chodzi o pomoc na święta i nie tylko.

Avatar
Jan / 27 listopada 2013 r. o 18:04
0

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 r. o 18:04
0

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Avatar
marek / 28 listopada 2013 r. o 16:52
0

Ludzie! -obudźcie się! W reportażu słychać: "mama i czwórka dzieci..." -a kto te dzieci zrobił??? Gościu zrobił se dobrze i poszedł... Gdzie jest ojciec tych dzieci??? Kurde...-co za naród???!

Avatar
gość / 28 listopada 2013 r. o 16:46
0

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.


Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

Właśnie że TRZEBA przechodzić obojętnie! Bo przez to, że jesteśmy wrażliwym społeczeństwem, to leniuchy/utrzymankowie Opieki  wykorzystują to i żyją naszym kosztem -jak pasożyty! Leniuchy -zdrowe lenie/utrzymankowie Opieki: do roboty!!!

rozwiń
Avatar
gość / 28 listopada 2013 r. o 16:43
0

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki


Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z najbardziej beznadziejnych i biernych nieudolnych instytucji w Polsce!!!

Szlachetna Paczka ? -a co to jest???! Nic innego jak popieranie dziewczyn, które puszczają się: byle gdzie, byle jak i z byle kim! Bo prawdziwa bieda jest skromna i cicha, nie ma śmiałości prosić o pomoc -i zapamiętajcie to sobie jak Amen w pacierzu! Natomiast najbardziej "hapią i pyszczą" i wrzeszczą o pomoc leniwe kłurwy którym się robić nie chce! Solidnej lagi na nich i tłuc, aby poszły do roboty!!! Kiedy wreszcie ta Opieka Społeczna przejrzy na oczy i NAPRAWDĘ zacznie pomagać prawdziwie potrzebującym?! Opieka Społeczna jest jedną z n... rozwiń

Avatar
Edyta / 28 listopada 2013 r. o 10:59
0

Jestem jak najbardziej za tym co zrobili, więcej ludzi i instytucji powinno sie przyłączac do takich akcji a nie tylko przechodzić obojętnie.

Avatar
Gość / 28 listopada 2013 r. o 09:37
0

Właśnie dlatego, że są znani to przełożenie ich wsparcia na innych będzie większe! TO JEST WARTOŚĆ DODANA ich zaangażowania. Nie tylko pomoc jednej rodzinie, dzięki temu przekazowi inni pomogą kolejnym. Tu nie chodzi o ich rozgłos tylko o propagowanie akcji. Pewnie wielu nie przeczytałoby artukułu gdyby nie informacja o znanym kabarecie.

Czy Polacy we wszystkim muszą doszukiwać się drugiego dna?

Brawa dla Smile i Szlachetnej Paczki

Avatar
fkf / 27 listopada 2013 r. o 21:19
0

Zabawne, ale oni nie są śmieszni

Avatar
Bożena / 27 listopada 2013 r. o 20:49
0

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to w świetnym stylu! Dali z siebie wszystko i przyłożyli się do zadania, jak mało kto. Dlatego dziękuję raz jeszcze i pozdrawiadm.

Jestem wolontariuszką, której rodzina została wybrana przez kabaret Smile. Sama poprosiłam ich o to, żeby zgodzili się na zakupy medialne. Jest to (tak jak to wcześniej zostało napisane) dobra promocja dla naszego projektu. Więcej osób się o tym dowiaduje i więcej osób chce rónież pomagać. Dlatego proszę o nie ocenianie kabaretu z perspektywy "gwiazdorzenia", bo całą otoczkę stworzyliśmy na potrzeby dotarcia do większej liczy osób z Lublina, które mogą pomóc.

I nie ma nad czym dywagować. Cieszmy się, że chcieli pomóc, bo zrobili to... rozwiń

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 r. o 18:19
0

Ale tu nie chodzi o rozgłos kabaretu Smile tylko rozgłos Szlachetnej Paczki. Im więcej znanych osób poprze projekt tym więcej darczyńców się zgłosi, a przecież chodzi o pomoc na święta i nie tylko.

Avatar
Jan / 27 listopada 2013 r. o 18:04
0

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Avatar
Gość / 27 listopada 2013 r. o 18:04
0

A nie lepiej byłoby zrobić taki prezent bez rozgłosu... nieeee... przecież to jest dobry PR dla Kabaretu Smile. Ciekawe czy zrobiliby prezenty jakby nie było reporterów.

Widziałem kiedyś w Makro Romualda Lipko z Budki Suflera... kupował dużą ilość czekolad na Aukcję w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę i nikt nie robił z tego medialnego halo. 

Chciał pomóc i tyle, a tutaj aż artykuł w DW powstał :/

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będą wcześniejsze pokazy "Pippi Långstrump" w Teatrze Andersena
27 maja 2021, 18:00
galeria

Będą wcześniejsze pokazy "Pippi Långstrump" w Teatrze Andersena

Wprawdzie długo wyczekiwana premiera najnowszego spektaklu Teatru Andersena, "Pippi Långstrump", zapowiedziana jest na 29 maja, jednak z powodu wcześniejszego luzowania obostrzeń instytucja zaprosi nieco wcześniej na pokazy przedpremierowe. Przedstawienie będzie można zobaczyć w czwartek i piątek 27 i 28 maja 2021 o godz. 18. Można już kupować bilety.

Ogródki restauracyjne pełne gości. Lublinianie korzystają ze złagodzenia obostrzeń [zdjęcia]
galeria

Ogródki restauracyjne pełne gości. Lublinianie korzystają ze złagodzenia obostrzeń [zdjęcia]

Od dzisiaj restauracje mogą przyjmować gości w swoich ogródkach. Już w nocy z piątku na sobotę lubelski deptak zapełnił się osobami spragnionymi spotkań przy wspólnym stole. – Najbardziej cieszę się z możliwości zobaczenia ludzi i poczucia, że istnieją, że to miasto nie umarło – mówiła nam pani Alicja. W ciągu dnia bary i puby również nie mogą narzekać na brak chętnych.

PiS przedstawiło nowy program "Polski Ład". Jakie są jego najważniejsze założenia?

PiS przedstawiło nowy program "Polski Ład". Jakie są jego najważniejsze założenia?

Więcej pieniędzy na wsparcie systemu opieki zdrowotnej, wyższa kwota wolna od podatku i zmiany na rynku mieszkaniowym - to tylko część założeń "Polskiego Ładu", programu na najbliższe lata, który w sobotę przedstawiło Prawo i Sprawiedliwość

Huragan – Granit Bychawa 2:1. Wygrana, która nie cieszy

Huragan – Granit Bychawa 2:1. Wygrana, która nie cieszy

Druga wygrana w grupie mistrzowskiej piłkarzy z Międzyrzeca Podlaskiego. Drużyna Damiana Panka jakoś specjalnie nie cieszyła się jednak z pokonania Granitu Bychawa 2:1. A wszystko z powodu kolejnej kontuzji w zespole.

Cracovia II – Stal Kraśnik 2:1. Coraz mniejsze szanse na utrzymanie

Cracovia II – Stal Kraśnik 2:1. Coraz mniejsze szanse na utrzymanie

Coraz trudniejsza sytuacja Stali. Piłkarze Marcina Wróbla przegrali w sobotę bardzo ważny mecz w Krakowie. Spotkanie z rezerwami Cracovii zakończyło się porażką gości 1:2. Mecz mógł się jednak potoczyć zupełnie inaczej gdyby kraśniczanie nie zmarnowali rzutu karnego na początku spotkania.

DoSłowne Potyczki Literackie - nowy projekt księgarni
21 maja 2021, 18:00

DoSłowne Potyczki Literackie - nowy projekt księgarni

Księgarnia Dosłowna w Lublinie (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) zaprasza do udziału w zupełnie nowym projekcie - DoSłowne Potyczki Literackie. W programie 10 spotkań pod hasłem "co czytać, żeby pisać". Inauguracja już 21 maja.

Lublin. Policja szuka kierowcy, który uciekł z miejsca kolizji

Lublin. Policja szuka kierowcy, który uciekł z miejsca kolizji

Lubelscy policjanci ustalają kto kierował oplem, który staranował drewnianą budkę dla osoby przeprowadzającej dzieci przez jednię. Do kolizji doszło wczoraj wieczorem, przy ul. Głuskiej w Lublinie.

Akcja w Zamościu: Nie wycinajcie nam drzew! Protestujący zbierają też podpisy pod petycją
galeria

Akcja w Zamościu: Nie wycinajcie nam drzew! Protestujący zbierają też podpisy pod petycją

Drzewa służą nam setki lat, poświęćmy im godzinę – apelowali organizatorzy sobotniej akcji. Happening był protestem przeciwko planowanej wycince przy ul. Piłsudskiego w Zamościu. Organizatorzy chcieli pokazać jakim absurdem jest pozbywanie się stuletnich okazów. Jeszcze można podpisać petycję w tej sprawie

Pomóż Ninie wygrać z SMA. Wolontariusze będą zbierać pieniądze na leczenie 2-latki do puszek
LUBLIN

Pomóż Ninie wygrać z SMA. Wolontariusze będą zbierać pieniądze na leczenie 2-latki do puszek

Rodzice Niny Słupskiej – 2-latki chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) będą dziś wspólnie z aktorką Katarzyną Bujakiewicz i wolontariuszami zbierać pieniądze na leczenie dziewczynki. Ze specjalnie oznakowanymi puszkami pojawią się w centrum Lublina, m.in. w miejscach gdzie są atrakcje związane z Nocą Muzeów.

83-latkę obudził w środku nocy telefon. Kobieta straciła oszczędności

83-latkę obudził w środku nocy telefon. Kobieta straciła oszczędności

Ponad 13 tysięcy złotych straciła mieszkanka Białej Podlaskiej. W nocy zadzwonił do niej mężczyzna, podając się za syna kobiety. Twierdził, że miał wypadek i pilnie potrzebuje pieniędzy.

Chełm. Zamknięty wiadukt. Autobusy jeżdzą inaczej

Chełm. Zamknięty wiadukt. Autobusy jeżdzą inaczej

Drogowcy rozpoczęli prace przy rondzie Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, które spina ul. Rejowiecką i Rampa Brzeska oraz Armii Krajowej. W efekcie zamknięto wiadukt, zmieniła się więc organizacja ruchu i trasy linii autobusowych.

Lubelskie. Nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Dane z miast i powiatów

Lubelskie. Nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Dane z miast i powiatów

161 nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim. Nie odnotowano ani jednego nowego przypadku w powiecie włodawskim.